Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A kto tu pisze o brudnej robocie?? Tylko wystarczyło napsiac lub jak by ktos napisał jedno zdanie.

A ciekawe jak byscie sie poczuli jak by wam na polskim nauczycielka powiedziała czytajcie 150 stron a dowiecie sie oco mi chodziło...

 

Porazka ludzie pomyslcie 2 razy a pózniej piszcie rozumiem 10-20 stron ale nie 150... to juz wielka przesada i tak mam juz to co chciałem wiedziec czyli cyfra mnie w h.. robi i taka prawda bo nie dzwonili nic nie pisali a ludzie co zamawiali 19 dostali 16 grudnia takze jednym słowem wielkie gów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pozwolę sobie zacytować.

A ktos dostał tv w ogóle?? I jak mozna to niech ktos napisze kiedy zamawiał i kiedy dostał.

Jeżeli ktoś już dzielił się (a się dzielił) takimi informacjami to poco ma to pisać jeszcze raz na Twoje życzenie. Wystarczyłoby abyś przeczytał ostatnie 150 stron i by było po krzyku, a to, że jesteś leniwy to nie moja wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A ja chciałbym się zapytać o multiroom. Jeżeli przy podpisaniu umowy otrzymam w zastępstwie 2 karty zamiast multiroomu to czy później muszę je wymienić w tym samym punkcie? czy mogę wymienić karty na multiroom w inny mieście gdzie jest punkt cyfry?

Najprawdopodobniej będziesz musiał je wymienić w tym samym punkcie. Ja korzystam teraz z multiroomu (w obecnej promocji za 0 pln) i jestem z niego bardzo zadowolona :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm- wielkie dzięki i szacunek za tak duża pomoc dla wielu użytkowników forum.

Ja mam do Ciebie jedno proste pytanie, choć przeglądając forum odpowiedzi są różne, więc wolę zasięgnąć "języka" u źródła.

Mam do końca kwietnia kanały premium gratis { czyli canal+, hbo i cinemax , pakiet podstawowy , umowa podpisana 5 grudnia tego roku.}.

Kiedy mam zadzwonić, aby z nich zrezygnować: w marcu, czy wystarczy w kwietniu ?

Z góry dzięki, i wielki szacun za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiecień, bez znaczenia dzień miesiąca. Jeśli nie chcesz czekać w kolejce wyślij e-mail w kwietniu np. ze strony z formularza i po kłopocie.

 

Pomoc niewielka, a pytań jest od groma. Znajdę czas między rozmowami to się odezwę, nie wspominam o wzorowej podzielności uwagi. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem TV i mam pytanie - czy ktor próbował powiesić go na ścianie?. Kupiełm uchwyt VESA 75, i wszystko wygąda ok poza tym, że od dołu nie wiem jak "odkręcić" ten trzpień do mocowania podstawki. Prośba o wszelką pomoc. Są w tym trzpieniu 2 sruby ale są pokolorowane na żółto i obawiam się odkręcenia aby nie stracic gwarncji. HELP :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Chciałem dziś podpisać umowę na Cyferke i dowiedziałem sie w punkcie sprzedaży ze po podpisaniu umowy wrazie gdy bym chcial sobie podniesc pakiet to niema problemu ale jak będe chciał potem obniżycćto stracę promocje czli zniżke 50% i inne :shock: I mam pytanie czy to prawda?Rok temu jak brałem na początku grudnia to potem w trakcie niebyło problemu z podniesieniem i obniżeniem pakietu a tym bardzie stracie zniżek.Czyżby coś sie zmienłlo?-pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Podpisując umowę między 2 a 30/31 dniem miesiąca nie płacisz nic poza aktywacją i oglądasz za free to co masz mieć w pierwszym promocyjnym miesiącu umowy.

 

Ogląda się nawet więcej w pierwszym niepełnym miesiącu, ponieważ mając Pakiet Podstawowy+, 4 miesiące gratis Canal+, HBO i Cinemaxy, 13 miesięcy gratis Filmbox Extra i Filmbox Family, mam jeszcze kanały z Pakietu Komfortowego+, czyli np. Filmbox, TVP Sport, History, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Na koniec mam jeszcze jedno pytanie. Jeśli chciałbym zrezygnować z Canał+, HBO i Cinemax, które są 4 miesiące gratis, to kiedy trzeba zadzwonić? Umowę podpisałem po 1 grudnia. Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne to jest :)

 

Na ICA mam napisane tak:

 

 

Pakiet programów, z którego aktualnie korzystasz, to:

- Pakiet Komfortowy+

- CANAL+ HBO

- Premium HD

- 5xHD

- Filmbox

- HBO Digital

 

Niby wszystko ok, ale Filmboxy mi nie działają, a działają za to Cinemaxy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie podejscie w negocjacjach i znowu zima (tym razem dzwonilem pod numer 3104565).

Konsultanci maja tam na kartce 4 rodzaje ofert na 18 miesiecy i nie chca dac nic dodatkowego :/ Przynajmniej tak stwierdzil gosc z ktorym rozmawialem. Dają mi praktycznie to co w swiatecznym doladowaniu, a jak probuje dostac jeszcze w tej cenie tuner HD (w koncu za przedluzenie umowy by sie nalezal) to niestety odpowiedz brzmi - "nie mam takiej mozliwosci wsrod dostapnych ofert". Wczesniej dzwoniącym ludziom udawalo sie cos dostac gratis za przedluzenie wypowiedzianiej umowy. Teraz daja juz chyba tylko standard. Jak nic sie nie zmieni to wypowiedzenia nie wycofam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhm- mam może dziwne pytanie, ale byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedż lub choćby nakierowanie mnie na jakąs strone www., która może mi to wyjasni. Mam dekoder Sagem SD- ten za 1 grosz i nigdzie nie ma info o jego poborze mocy zarówno podczas pracy jak i w stanie czuwania. Nie lubię marnować energii więc takie info było by dla mnie wyjaśnieniem czy jest realna różnica wyłaczania dekodera od sieci np. w nocy. Z góry wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhm- mam może dziwne pytanie, ale byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedż lub choćby nakierowanie mnie na jakąs strone http://www., która może mi to wyjasni. Mam dekoder Sagem SD- ten za 1 grosz i nigdzie nie ma info o jego poborze mocy zarówno podczas pracy jak i w stanie czuwania. Nie lubię marnować energii więc takie info było by dla mnie wyjaśnieniem czy jest realna różnica wyłaczania dekodera od sieci np. w nocy. Z góry wielkie dzięki.

nie sadze zeby ekhm znal paramtry pboru mocy przez wszystkie tunery:) Srednio tuner w stanie czuwania bierze do 5W, wiec dosc sporo, nowe fergusony są juz bardzo oszczedne, podobno Aviva bierze niecaly 1W.

Poszukaj w specyfikacji swojego tunera, wpisz w googlach dokladny model z tabliczki znamionowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Cyfre od roku i mam taką samą propozycję :

 

- pakiet Komfortowy+ - przez 18 miesięcy,

- opcja premium CANAL+ - przez 18 miesięcy,

- opcja premium HBO - 100% przez 5 miesięcy,

- opcja 5xHD - 100% przez 18 miesięcy,

- opcja premium CANAL+ HD/HBO HD - 100% przez 18 miesięcy,

- opcja Filmbox - 100% przez 18 miesięcy,

- opcja HBO Digital - 100% przez 5 miesięcy,

 

49.90 przez 18 miesięcy do tego jeśli zechce PVR za 10 zł - czyli łącznie 60 zł/miesiąc przez 18 miesięcy.

 

Dokładnie tak samo jakby dzisiaj poszedł do salonu i wziął nowy zestaw.

 

Korzystna wydaje się opcja 42 zł za Komfort+ i Canal+ ale nie ma w tym żadnego HD ani innych dodatków a 18 miesięcy to sporo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli masz tą propozycje co ja i co moze dostac kazdy z ulicy, z tym ze chyba sie pomyliles jesli chodzi o HBO HD, jest tak dlugo jak dlugo bedziesz mial HBO.

Poza tym konsultant stwierdzil ze tuner PVR bedzie dopiero w kwietniu!

 

 

Napisałem tak jak mi napisali - nie interpretowałem tego ale z pewnością masz racje w kwestii HBO HD. 18 miesięcy a tak naprawde niewiele ponad rok z tunerem PVR ( bo trzeba czekać pewnie do świąt następnych)- trochę naciągana ta oferta jednak - tzn nie jest zła ale nie ma nic w celu utrzymania klienta - skoro jest identyczna jak dla nowego abonenta.

 

Ja chciałem komfot+ Canal + i PVR do 50 zł - hbo może nie być a HD nie jest narazie dla mnie czymś wymaganym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do wszystkich którzy wzieli promocje świąteczne doładowanie. Czy wy też w umowie macie taki zapis w art. 1 pkt.4 "Rata na ratę miesięczna za wybrany pakiet stanowi 50% aktualnej wartości raty miesiecznej za wybrany pakiet przez okres 11 miesiecy. " Ja to rozumiem tak jak by konsultant z którym podpisywałem umowe dał mi promocje świąteczną, a nie świąteczne doładowanie. Dobrze rozumiem?? Jak tak to ide go opier... bo chciałem świateczne doładowanie... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...