Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy do oferty przedłużeniowej na 18m-cy za 29zł (podstawowy+ i C+) można dokupić dekoder SD, wszystko jedno jaki? Pytam bo mój teść chciałby swoją umowę przedłużyć (zależy mu właśnie na C+) ale niestety w zeszłym roku wziął Stronga w darmowe użytkowanie, pilot już dawno się rozpadł na pół, a i sam tuner robi takie numery, że wyciąganie wtyczki z gniazdka to już prawie codzienność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwroty, zwroty, zwroty... Póki działają nie próbujcie oddawać żeby dostać Pace'a. :) Póki co trzymajcie i czekajcie na oficjalne stanowisko C+. Zapewne za jakiś czas wymiana 250 na 500 będzie bezproblemowa. C+ się zmienia na +. :wink:

 

@mateuszbednarczyk - dostaniesz list w tej sprawie na 100%. Nowy bo stare nie są dostarczane od dawna już. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhm

@TBA2 - przedłuż telefonicznie, dystrybutor nie ma multiroomu za 0zł dla przedłużanej umowy.

 

Witaj.ekhm.

Dzięki za odpowiedz. Czy to oznacza że 0 zł za multiroom uzyskam jednak w dziale utrzymania klienta? Komfort z opcjami Canal+ oraz HBO mam w Cyfrze od 10 lat i na infolinii zapewniali mnie że w związku z tym otrzymam lepszą ofertę niż nowi klienci z ulicy a oni przecież mają przy takich pakietach multiroom za 0 zł.

Poza tym przedłużenie u dystrybutora jest chyba korzystniejsze z względu na zaklepanie dekodera 500G w oczekiwaniu.

Będę wdzięczny za odpowiedz.

 

Serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwroty, zwroty, zwroty... Póki działają nie próbujcie oddawać żeby dostać Pace'a. :) Póki co trzymajcie i czekajcie na oficjalne stanowisko C+. Zapewne za jakiś czas wymiana 250 na 500 będzie bezproblemowa. C+ się zmienia na +. :wink:

 

@mateuszbednarczyk - dostaniesz list w tej sprawie na 100%. Nowy bo stare nie są dostarczane od dawna już. :)

 

 

nowy to znaczy pace 500 gb? tak:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie - końcem listopda dosstąłem informacje ze mam chodzić i szukać PVR HD po dsytrybutorach, o żadnych terminach marcowych nie był omowy o listach też - teraz ozywiście maja mnie dystryb.. w poważaniu to co mam czekać ?? Bo tak naprawdę to własnie stworzyłem piękne pismo w którym wypowaiadam im świerzą umowę ze względu na niewywiązanie siejednej ze stron z warunkó umowy ( 14 dni jest wystarczajace na to by dostarczyć mi w cywilizowanymświeci odbiornik który sie zadeklarowało).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie pytań pozostaję na forum online jeszcze kilka godzin. :)

 

Witaj ekhm.

 

Trzy pytania dotyczące przedłużenia umowy - pakiet Podstawowy+ oraz Canal+ za 29zł przez 18 miesięcy:

1. Czy Cyfra+ wyrazi zgodę na powyższe warunki, z tą różnicą, że zamiast 18 miesięcy nowy okres minimalny wynosiłby 24 miesiące (pół roku dłużej)?

2. Czy przedłużając w/w umowę na 18 miesięcy rzeczywiście istnieje możliwość otrzymania dodatkowo opcji HBO i/lub Filmbox (jeśli tak to na ile miesięcy)?

3. Czy do tej oferty przedłużeniowej można otrzymać jakąś zniżkę/gratis na Orange Sport (jeśli tak to jaką/jaki)?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhim

Dekodery są wydawane tylko do nowych - podpisywanych od razu w punkcie - umów. Dystrybutorzy mają oficjalne polecenie wydawania dekoderów tylko do takich kontraktów.

Konsultanci mają zabronione odsyłanie abonentów do dystrybutorów po dekodery hd/hd pvr bez uprzedniego kontaktu abonenta z takim punktem i dowiedzeniem się, czy może on u niego odebrać dekoder.

Obecnie przesłana partia dekoderów do APSów jest jak powiedziałem tylko dla nowych abonentów. Abonenci oczekujący na dekoder dostaną pisemnie lub telefonicznie informację o możliwości wynajmu dekodera, lecz nacisk jest na pismo. Część pism już poszło z dokładnym adresem punktu i informacją o dacie do kiedy można dekoder uzyskać. Sprzęt w takiej sytuacji jest zarezerwowany dla abonenta oczekującego i nie może być komuś innemu wydany. :smile:

 

Umowę podpisałem tydzień temu zamawiając telefonicznie a podpisałem w punkcie. Zapewniano mnie telefonicznie i w punkcie że dostanę nowy dekoder jak tylko otrzymają w punkcie

A teraz twierdzisz że tylko są dla nowych klientów czyli ja biorąc prestiża i dostając zastępczy SD mogę sobie czekać i czekać

Żebym wiedział że Cyfra zrobi sobie takie jaj to bym podpisał umowę ale pod warunkiem że dostanę PVR do ręki a nie jako oczekujący to są kpiny !!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam, czytam i mam ochotę niektórych uświadomić.

 

Jeśli dostaliście promo na premium hd i odłączycie c+/hbo lub c+hd/hbohd tracicie promo na premium hd i opłaty widnieć będą za pozostawione opcje.

Odłączenie HBO po promo (kiedy jest jeszcze promo na C+) jest możliwe bez utraty promo na C+.

Odłączenie opcji, na którą macie promo przed upłynięciem okresu trwania promo powoduje, że tracicie promo i dołączenie później opcji, którą mieliście w promo nie będzie na takich samych warunkach jak wcześniej (przykład: 8m-cy 50% na C+, odłączacie w 5m-cu, podłączacie w 7m-cu już bez promo, chyba, że CTA coś Wam da).

 

Umowy ze stałymi cenami (29, 42) są tylko na 18m-cy.

Do 19.XI podpisane/przedłużone umowy z TV otrzymają TV przed końcem grudnia, umowy do 16.XII włącznie -> styczeń, raczej nie później, umowy 17 i później ->luty.

 

 

Dział Utrzymania Abonenta Pozdrawia. :D

 

Witam wszystkich,

Podczas przedłużania telefonicznego umowy zostałem zapewniony przez konsultantkę, iż po odłączeniu opcji HBO nie stracę zniżki na canal+hd. To wszystko jest nagrane. Koledzy z wcześniejszych postów mieli podobne doświadczenia, zatem nie sadzę aby Cyfra naliczyła za tę opcję opłaty. Jeśli tak się stanie będę bardzo rozczarowany i będę walczył o swoje (nie chodzi o te 6 zł ale o zasady)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyrabiam. :lol2: Zdradziłem się i nie mam chwili spokoju... idę na papierosa ! :lol2::lol2:

 

@TBA2 -> multiroom jest pełnopłatny (15/35, zależy od stażu) i dostępny do prestiżowego+ i prestiżowego hd+.

@mateuszbednarczyk -> tak, pisząc nowy miałem na myśli Pace.

@musiolek

1) Nie, tylko 18.

2) HBO 5, Fbox 18, ale cena wtedy jest inna pakietu i bardziej zbliżona do tej w ofercie dla nowych. W sumie... taka sama.

3) Nie przewidziano takiej oferty.

 

@milek -> jeśli dostaniesz na rachunku opłatę możesz wnioskować o to by wyksięgowali należność, błąd w sztuce. :)

@jawor11 -> na obecną chwilę tydzień temu to jak kilka tysięcy lat. Codziennie coś nowego. Dopytuj w punkcie, w którym podpisałeś umowę, mogą mieć zarezerwowany dla Ciebie, a Ty jeszcze info nie dostałeś od C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ekhm, ja nie wymieniam dekodera od tak. Po prostu ostatnio podpisałem nową umowę (na innego członka rodziny) i mam dekoder "w oczekiwaniu", a starą umowę mam już wypowiedzianą na której mam aktualnie Phillipsa PVR HD. Tak czy siak muszę tego Phillipsa ostatecznie oddać i wziąć inny egzemplarz, bo przecież dystrybutor nie może mi wydać świeżo oddanego dekodera do innej umowy.

A jako że już mam niezbyt miłe doświadczenie z Phillipsem to wolę jednak zaryzykować i wziąć nowego Pace'a, a może nuż będzie lepszy, a przynajmniej będę miał większy dysk :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przedłużając umowę na warunkach - pakiet Podstawowy+ z Canal+ za 29zł przez 18 miesięcy nie ma w ogóle możliwości otrzymania dodatkowo na kilka miesięcy paczki HBO i/lub Filmbox? :/

Ta umowa jest chyba nienegocjowalna, pytałem nawet o HD i też nie, ani jednego kanału nie chcą dać. Ta oferta jest dobra, ale dla osób, którym zależy na multipakiecie, a nie chcą HD.

 

Czy do oferty przedłużeniowej na 18m-cy za 29zł (podstawowy+ i C+) można dokupić dekoder SD, wszystko jedno jaki? Pytam bo mój teść chciałby swoją umowę przedłużyć (zależy mu właśnie na C+) ale niestety w zeszłym roku wziął Stronga w darmowe użytkowanie, pilot już dawno się rozpadł na pół, a i sam tuner robi takie numery, że wyciąganie wtyczki z gniazdka to już prawie codzienność.

Ponawiam pytanie - czy da się do wspomnianej umowy dokupić dekoder? Zapomniałem o to spytać w trakcie rozmowy z konsultantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj załatwiłem przedłużenie umowy dla bracika która konczyla sie 30kwietnia. Zadzwonilem pod 310 45 65 i mowie ze konczy mi sie umowa za 4 miesiace i ze chcialbym ją przedluzyć na nowych lepszych zasadach. Pani kazała mi w tej sprawie zadzwonic pod 310 45 60. Tam gostek juz wiedzial o co chodzi jak tylko wspomnialem o kwietniu (chyba setki ludzi z tego okresu dzwoni) i od razu stwierdził że wyjatkowo teraz cyfra umozliwia przedluzanie takich umow. Spytał na czym mi zalezy (a raczej bratu) wiec powiedzialem ze chce jak najtaniej podstawowy i canal+ za stała cene. Zaproponowal juz prawie standardowe 29zl przez 18 miesiecy. Chcialem jeszcze dla bracika tuner SD za 1zl na wynajem ale taka opcja jest niemozliwa. Mozna sobie dokupic w punkcie za 79zl. Bracik potwierdzil umowe i jest bardzo zadowolony. Tak musialby placic jeszcze 4 miesiace po 72zl a w marcu nie wiadomo jakie beda promocje.

Nie da sie tej samej opcji na 13miesiecy. Probowalem!

Komfortowy mozna na tych samych zasadach za 42zl na 18miechow.

To tyle ode mnie. Myslalem ze bedzie trudniej ale ludzie w cyferce już wiedzą o co ludziom chodzi i nie komplikują

Teraz pora negocjować moją umowe a raczej żonki wypowiedzianą do konca stycznia i paradoksalnie czuje że bedzie trudniej bo chce kanaly HD i dekoder HD, super by bylo uzyskać to wszystko za darmo + komfort (z darmowym canal+ przez cała umowe) za 42zl miesiecznie chocby na dwa lata. Ale nie wierze że sie zgodzą. Komus sie udało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przedłużając umowę na warunkach - pakiet Podstawowy+ z Canal+ za 29zł przez 18 miesięcy nie ma w ogóle możliwości otrzymania dodatkowo na kilka miesięcy paczki HBO i/lub Filmbox? :/

Ta umowa jest chyba nienegocjowalna, pytałem nawet o HD i też nie, ani jednego kanału nie chcą dać. Ta oferta jest dobra, ale dla osób, którym zależy na multipakiecie, a nie chcą HD.

 

Mnie właśnie zbytnio nie interesuje oferta HD choć posiadam telewizor przystosowany do odbioru HD Ready. Dla mnie priorytetem są programy Kino Polska, Ale Kino, Travel, Planete, a także paczka Canal+ oraz ewentualnie opcja Orange Sport (konsultant nie chciał mi dołączyć tego programu do żadnej opcji przedłużenia umowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przedłużając umowę na warunkach - pakiet Podstawowy+ z Canal+ za 29zł przez 18 miesięcy nie ma w ogóle możliwości otrzymania dodatkowo na kilka miesięcy paczki HBO i/lub Filmbox? :/

 

 

Widocznie 29zł to jednak za mało, dają tylko od 42zł ;) Choć niby 4 miesiące to nie dużo, ale zawsze można coś oglądać, zwłaszcza na HBO, bo na Filmboxach nie ma co oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cactus - przejdzie 18m-cy, ale nie za 42, ciut (słowo, że ledwie widoczna różnica) drożej.

@musiolek - 29/18 to tylko podstawowy+ z c+

 

Nie nadążam z czytaniem i odpowiadaniem, bądźcie cierpliwi, postaram się w miarę możliwości odpowiadać.

 

@mars28 -> możesz kupić SD za 79,-. Zależy wszystko od stanu magazynu u dyst wskazanego w rozmowie, ale raczej to będzie Pace dsr2221 lub Thompson TS4P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mars28 -> możesz kupić SD za 79,-. Zależy wszystko od stanu magazynu u dyst wskazanego w rozmowie, ale raczej to będzie Pace dsr2221 lub Thompson TS4P.

Co by nie było, będzie lepsze od tego Stronga. Czyli jak będzie przedłużał telefonicznie umowę, to musi od razu uzgodnić punkt, w którym dokupi dekoder, tak? Ale musi mieć jakieś papiery ze sobą, czy po prostu dany punkt już dostanie informację, że dany klient zgłosi się po zakup dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie było, będzie lepsze od tego Stronga. Czyli jak będzie przedłużał telefonicznie umowę, to musi od razu uzgodnić punkt, w którym dokupi dekoder, tak? Ale musi mieć jakieś papiery ze sobą, czy po prostu dany punkt już dostanie informację, że dany klient zgłosi się po zakup dekodera?

Jeden z kilku punktów, do punktu zabiera dokument wysłany w jednej kopercie z aneksem. Dystrybutor mając ten list może wydać nowy dekoder. 2 lata gwarancji od dnia zakupu, tak dla jasności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cactus - przejdzie 18m-cy, ale nie za 42, ciut (słowo, że ledwie widoczna różnica) drożej.

 

a jak myslisz jaka najniższa stała kwota przejdzie przy umowie przedluzającej na 18miesiecy w ktorej jest:

-komfortowy

-canal+

-kanaly HD (rozumiem ze C+HD tez jesli biore canal+ zwykly)

-tuner HD na wynajem

-na HBO mi nie zalezy ale chyba dajecie standardowo na pare miesiecy za free

?

 

i ta sama opcja tyle że zmaiast komfortu, podstawowy?

 

 

Dzieki że udzielasz sie na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...