Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego rumburak, wygląda na to, że masz osobowość analityka, który każdy problem roztrząsa na wszystkie strony

Po prostu mam z Cyfrą jak najgorsze doświadczenia (pisałem już o nich tutaj i nie chcę sie powtarzać), więc chcę także innych ostrzec, że mają do czynienia z firmą, która dla zwiększenia zysków, na co dzień używa nieuczciwych kruczków prawnych.

Jak myślisz: dlaczego regulaminy i umowy Cyfry są tak obszerne, zagmatwane, niejasne, momentami nawet wewnętrznie sprzeczne oraz wydrukowane najmniejszą czcionką spośród możliwych?

 

ale pamiętaj, że promocja świąteczna już niedługo się kończy więc może lepiej podpisać umowę, bo jeszcze nie zdążysz?

Płakać nie będę. Na Astrze jest mnóstwo programów FTA, są w Polsce także inni operatorzy cyfrowi, a w ogóle, to i tak nie bardzo jest kiedy tę telewizje oglądać.

Przez ten rok umowy nagrałem sobie na HDD oraz DVD chyba z kilkaset godzin różnych programów, których jeszcze nie miałem czasu obejrzeć, więc mam co oglądać po rozwiązaniu umowy z Cyfrą :)

 

Co do opcji HBO, to jak już pisałem ja już od ponad tygodnia oglądam sobie HBO i wiem, że bez problemu je wyłączę jak się skończy promocja.

Tego, ze można HBO wyłączyć, nikt nie kwestionuje. Kwestią jest, czy po wyłączeniu HBO utracisz promocyjne warunki na C+, czy nie.

A tego jak na razie nikt nie odważył się zagwarantować, poza jednym, czy drugim anonimowo tu występującym użytkownikiem.

 

Jeśli nawet część konsultantów, dystrybutorów mówi inaczej, to czy myślisz że tak duża firma, jak Cyfra zaryzykuje utratę zaufania tysięcy abonentów dla Twoich marnych 30 pln...

 

Ale jeśli Cyfra wyroluje kilka tysięcy abonentów, każdego na 30 zł, to już jest sumka warta takiego zabiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!

Aktualne promocję kończą się 23 grudnia :!::!::!:

i co tu teraz robić :?: Brać to co jest czy czekać :?: Bo w poniedziałek miałem brać , ale teraz nie wiem czy ryzykować na coś lepszego :?

 

promocja trwa do odwołania, a Ty pewnie czerpiesz informacje ze strony cyfra.tv czyli punktu sprzedaży, który w ten sposób chce zachęcić niezdecydowanych do zakupu przed świętami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby było już coś lepszego, przed samymi świętami jakiejś super promocji nie ma sensu już robić, bo jest już za mało czasu aby nałapać odpowiednią ilość ludzi, tym bardziej że często człowiek ma ważniejsze sprawy z organizacją świąt lub pracą niż czekanie w kolejce po dekoder, którego i tak może zabraknąć. Promocje trzeba też wesprzeć kampanią reklamową, a do świąt nie zdąży już się rozkręcić. Dużo już osób z tego forum w tym roku czekało na coś lepszego, a jak wyszło tak wyszło, większość żałowała że nie brała promocji z TV w listopadzie z darmowym najmem dekoderów PVR HD i multiroomem.

 

@derwisz65:

http://www.cyfraplus.pl/_pro_promocje-d ... entow.html

 

-edit-

O_o, znów coś strona nie działa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dostaliście promo na premium hd i odłączycie c+/hbo lub c+hd/hbohd tracicie promo na premium hd i opłaty widnieć będą za pozostawione opcje.

Odłączenie HBO po promo (kiedy jest jeszcze promo na C+) jest możliwe bez utraty promo na C+.

Odłączenie opcji, na którą macie promo przed upłynięciem okresu trwania promo powoduje, że tracicie promo i dołączenie później opcji, którą mieliście w promo nie będzie na takich samych warunkach jak wcześniej (przykład: 8m-cy 50% na C+, odłączacie w 5m-cu, podłączacie w 7m-cu już bez promo, chyba, że CTA coś Wam da).

I to jest pierwsza sensowna wypowiedź w kwestii promocji na HBO.

Szkoda tylko, że operator nie zdecydował się uczynić tego oficjalnie, a robi to całkowicie nieoficjalnie tylko jeden z jego pracowników.

 

Umowy ze stałymi cenami (29, 42) są tylko na 18m-cy.

I to również wyjaśnia dotychczasowe wątpliwości i sprzeczności.

A najbardziej zaskoczeni będą ci, którzy przez telefon zaakceptowali cenę 29 lub 42 zł, będąc przekonanym, że zawierają umowę na 13 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!

Aktualne promocję kończą się 23 grudnia :!::!::!:

i co tu teraz robić :?: Brać to co jest czy czekać :?: Bo w poniedziałek miałem brać , ale teraz nie wiem czy ryzykować na coś lepszego :?

 

promocja trwa do odwołania, a Ty pewnie czerpiesz informacje ze strony cyfra.tv czyli punktu sprzedaży, który w ten sposób chce zachęcić niezdecydowanych do zakupu przed świętami :)

Przed chwilą w radiu słyszałem że promocja trwać będzie jeszcze sześć dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem odebrać mojego PVR w punkcie Cyfry... Umowę podpisałem przez telefoniczne biuro utrzymania abonenta. Skrócili mi umowę o 6 miesięcy, powiedzieli mi że mam się zgłosić do punktu cyfry po dekoder PVR. Poszedłem i w owym punkcie powiedzieli mi że maja dekodery, ale maja przykaz z góry żeby wydawać dekodery tylko abonentom podpisującym umowę i dekodera mi nie wydali. Mogą tak zrobić?? Mając dekoder i nie wydając mi go?? Zna się ktoś na tym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z Cyfrą jak najlepsze doświadczenia i myślę że jednak Canal+ HD pozostanie po odłaczeniu HBO/HBO HD :wink:

 

Dwa razy pytałem właśnie o to konsultanta i odpowiadał mi pozytywnie. Jeśli wyłączę HBO automatycznie zniknie mi HBO HD ale C+ HD pozostanie. I oto mi chodzi. Moge nawet ew. później dopłacac do HBO HD....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet komfortowy z opcjami Canal+ i HBO. Umowa kończy się 31 grudnia.

 

Zaproponowano mi przedłużenie umowy na 13 miesięcy w dwóch wersjach:

 

1. Komfortowy ze zniżką 50% przez 9m-cy

ocje Canal + 50% przez 8m-cy

wszystkie opcje HD 13 miesięcy gratis

HBO 2 miesiące gratis

Dekoder HD/PRV na wynajem 0zł

W tej wersji średnia za 13 miesięcy jest 88 zł.

 

2. Prestiżowy ze zniżką 50% przez 9m-cy

wszystkie opcje HD 13 miesięcy gratis

Dekoder HD/PRV na wynajem 0zł

Po 9 miesiącach konsultant proponuje mi telefon do Cyfry i zmianę pakietu na Komfort z opcjami Canal+ oraz HBO.

W tej wersji średnia za 13 miesięcy jest 90 zł.

 

Różnica 2 zł ale w drugiej wersji przez 9 m-cy full pakiet.

 

Dziwna sprawa z multiroomem, pan twierdzi że nie ma w systemie opcji 0 zł dla przedłużajacych umowę ale mam się udać do dystrybutora tam przedłużyć umowę na wybranej przeze mnie opcji i tam dystrybutor dołożyć może jeszcze multiroom za 0 zł. Ciekaw jestem jak to wyjdzie w praktyce.

 

Serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze informujemy abonenta, że może nam przerwać w razie pytań gdy odczytujemy aneks do umowy, a informacja o długości umowy jest podawana wielokrotnie w rozmowie.

 

Dekodery są wydawane tylko do nowych - podpisywanych od razu w punkcie - umów. Dystrybutorzy mają oficjalne polecenie wydawania dekoderów tylko do takich kontraktów.

Konsultanci mają zabronione odsyłanie abonentów do dystrybutorów po dekodery hd/hd pvr bez uprzedniego kontaktu abonenta z takim punktem i dowiedzeniem się, czy może on u niego odebrać dekoder.

Obecnie przesłana partia dekoderów do APSów jest jak powiedziałem tylko dla nowych abonentów. Abonenci oczekujący na dekoder dostaną pisemnie lub telefonicznie informację o możliwości wynajmu dekodera, lecz nacisk jest na pismo. Część pism już poszło z dokładnym adresem punktu i informacją o dacie do kiedy można dekoder uzyskać. Sprzęt w takiej sytuacji jest zarezerwowany dla abonenta oczekującego i nie może być komuś innemu wydany. :smile:

 

 

W razie pytań pozostaję na forum online jeszcze kilka godzin. :)

 

Pozdrawiam

 

 

@TBA2 - przedłuż telefonicznie, dystrybutor nie ma multiroomu za 0zł dla przedłużanej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!

Aktualne promocję kończą się 23 grudnia :!::!::!:

i co tu teraz robić :?: Brać to co jest czy czekać :?: Bo w poniedziałek miałem brać , ale teraz nie wiem czy ryzykować na coś lepszego :?

 

Nie ze mną te numery. :D

Nie dajcie się zwariować :wink:

Czekam do 30.12 a jak nie zdąże to ide do n ,tam obecne promocje będą jeszcze w styczniu.

(rezygnacja "idzie"do nich już 11 dzień list polecony prorytetowy za potwierdzeniem odbioru.) :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TBA2 - ja bym wybrał osobiście opcję pierwszą (komfortowy z Canal+ i opcjami HD), no chyba że zależy ci na HBO z Cinemax, Filmbox i Orange Sport to weź opcję drugą z Prestiżowym, ale nie wydaje mi się aby te kanały były warte dopłaty dobrych 30zł miesięcznie.

 

@ekhm - a dla osób oczekujących należy się jedynie dekoder Phillips PVR HD, czy ma jednak szanse wziąć Pace PVR HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philipsów już raczej nie będzie. Tego i my nie mamy "oficjalnie" potwierdzonego. Każdy oczekujący dostaje teraz Pace'y, a dsr7201 zgodnie z informacjami z sieci nie jest już produkowany.

 

Wszystko świetnie tylk mnie przy podpisywaniu umowy dokładnie poisntruowane (telefonicznie) że mam sie SAM udać do APS i odebrać box'a, w umowie niemam żadnych terminów typu marzec 2010, konsultant powiedział ze sprzet dostane max w ciagu 14 dni.... i mineło ponad 20. Jak mam wg Ciebie postąpić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philipsów już raczej nie będzie. Tego i my nie mamy "oficjalnie" potwierdzonego. Każdy oczekujący dostaje teraz Pace'y, a dsr7201 zgodnie z informacjami z sieci nie jest już produkowany.

 

To jeśli ja przedłużyłem umowę i w warunkach umowy mam dostać na wynajem dekoder HD, którego nigdzie nie ma i żaden z dystrybutorów na terenie Bielska nie dostaje go od ponad 2 miesięcy to dostanę HD PRV?? Zaznaczę, że w tej sprawie jest złożona od ponad tygodnia reklamacja odnośnie dekodera w C+ na którą jeszcze nie dostałem odpowiedzi telefonicznie tak jak prosiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ze mną te numery. :D

Nie dajcie się zwariować :wink:

Czekam do 30.12 a jak nie zdąże to ide do n ,tam obecne promocje będą jeszcze w styczniu.

 

 

 

święta prawda, olewają starych abo, nie będę cyrkował z nową umową na żonę, czas na zmiany, zobaczymy co to ta nowa generacja :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ze mną te numery. :D

Nie dajcie się zwariować :wink:

Czekam do 30.12 a jak nie zdąże to ide do n ,tam obecne promocje będą jeszcze w styczniu.

 

 

 

święta prawda, olewają starych abo, nie będę cyrkował z nową umową na żonę, czas na zmiany, zobaczymy co to ta nowa generacja :-)

 

Każdy zrobi to co mu będzie pasować. Temat dotyczy promocji C+ a nie kto gdzie przechodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek witam wszystkich i pozdrawiam jako nowy forumowicz.

ekhm powiedz mi czy jest możliwe przedłużenie umowy na 13 mieś. na pakiet podstawowy+ z canal+ za 29zł? Bo już tyle ludzie napisali że nie wiem czy tak czy nie.

 

 

Masz jakieś pytania to od tego jest PW - prywatna wiadomość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek witam wszystkich i pozdrawiam jako nowy forumowicz.

ekhm powiedz mi czy jest możliwe przedłużenie umowy na 13 mieś. na pakiet podstawowy+ z canal+ za 29zł? Bo już tyle ludzie napisali że nie wiem czy tak czy nie.

Nie i witaj. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ekhm

Eee tam, będą, ze zwrotów :P Sam mam zamiar oddać Phillipsa PVR HD ze starej umowy, jak tylko dostanę dekoder z nowej umowy.

Raz już podziękowałem za wymianę dekodera jak zadzwonili w zeszłym tygodniu z punktu bo dostali akurat Phillipsy i mieli zadzwonić jak otrzymają Pace'a, jak na razie cisza ;] Na razie mój Pace SD na zastępstwie leży spokojnie na szafie, nawet z nienaruszoną plombą na pudełku ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...