Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj też przedłużyłem umowę z cyfrą. Zadzwoniłem pod 022 3346191 i powiedziałem że chce przedłużyć umowę i jakie mi zaproponują warunki przy pakiecie prestiżowym w umowie na 13 miesięcy. Konsultant zaproponował mi 11 miesięcy rabatu 50% jak tylko zapytałem o darmowe kanały HD i dekoder PVR rabat został skrócony do 9 miesięcy i oczywiście wszystkie kanały HD oraz dekoder PVR gratis. Stara umowa została skrócona o miesiąc i nową zaczynam już od przyszłego miesiąca. Jestem zadowolony co chciałem mieć to dostałem pełna oferta cyfry za 75zł to według mnie rozsądna oferta. :brawo::D

 

Mam jeszcze pytanie byłem dzisiaj też u dystrybutora cyfry w moim mieście i oczywiście dekoderów nie było. Zrobiła mi Pani jednak zamówienie na dekoder pod mój numer abonenta. Po krótkiej rozmowie zdecydowałem się na zamówienie Pace HD. Mam dzwonić we wtorek czy przyszedł. Jak myślicie czy jest szansa że do tego dnia dekoder będzie już u dystrybutora czy raczej nie ma na to co liczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że porównując nową umowę i przedłużenie na 13 m-cy na podstawowy+:

- przy nowej umowie zyskujemy 4 m-ce HBO i Cinemax, oraz pakiet Filmbox (z HD) na 13 m-cy

- przy przedłużeniu oszczędzamy 42,90, ale nie mamy HBO, Cinemax'ów ani Filmbox'ów.

42,90 za 4 m-ce HBO, Cinemax i 13 m-cy Filmbox'ów to chyba dobra cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to napisze inaczej. Ostatnio robiłem sobie porównanie oferty przedłużeniowej oraz nowej wyłącznie na 13 miesięcy z kanałami HD i Canal+ (bo tylko to mnie interesuje). Oto co mi wyszło:

promocja przedłużeniowa (w zasadzie na 13 miesięcy proponują tylko takie zestawienie)

-Pakiet komfortowy 50% przez 9 miesięcy

-Canal plus 50% przez 8 miesięcy (lub jak kto woli 4 miesiące gratis)

-Kanały HD i dekoder HD gratis przez 13 miesięcy

-HBO 2 miesiące gratis

 

Czyli przez 13 miesięcy płaciłbym odpowiednio:

1-8 miesiąc = 46,90zł

9 miesiąc = 61,85zł

10-13 miesiąc = 93,80zł

średnio 62,50zł

Minusy zawarcia umowy to:

- brak filmboxów, hbo tylko 2 miesiące, a nie 3 oraz brak hbo digital, który jest przez 3 miesiące gratis

 

1 promocja dla nowych abonentów (tutaj wziąłem pod uwagę zamówienie przez internet czyli dodatkowy miesiąc rabatu na pakiet główny)

-Pakiet komfortowy 50% przez 10 miesięcy

-Canal plus 4 miesiące gratis

-Kanały HD, Filmboxy gratis

-HBO i HBO Digital 4 miesiące gratis

 

Czyli przez 13 miesięcy płaciłbym odpowiednio: (doliczone 10zł za dekoder)

1-4 miesiąc = 41,95zł

5-10 miesiąc = 71,85zł

11-13 miesiąc = 103,80zł

średnia cena 70zł!!!

Minusy:

- płatność za dekoder oraz najwyższa średnia cena z wszystkich tutaj ofert

 

2 promocja dla nowych abonentów pt. "Świąteczne doładowanie"

- Stała cena za pakiet Komfortowy i Canal+ przez cały okres umowy

-HBO digital i HBO przez 3 miesiące

-Kanały HD i Filmboxy za darmo przez 13 miesięcy

stała cena przez 13 miesięcy to 64,90zł (uwzględniłem 10zł za dekoder)

Minusy:

- płatność za dekoder

 

Podsumowując uważam, że najkorzystniej jednak rozwiązać starą i podpisać nową umowę. Za jedyne 2,50zł więcej otrzymamy filmboxy za darmo oraz miesiąc dłużej HBO. Decyzja należy do Was :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Podsumowując uważam, że najkorzystniej jednak rozwiązać starą i podpisać nową umowę. Za jedyne 2,50zł więcej otrzymamy filmboxy za darmo oraz miesiąc dłużej HBO. Decyzja należy do Was :wink:

 

W swoich wyliczeniach nie bierzesz pod uwagę, że przedłużając teraz umowę masz nowe warunki już od stycznia, natomiast rozwiązując umowę musisz jeszcze za styczeń zapłacić. W moim przypadku kwota za styczeń opiewałaby na 95zl, więc wole w grudniu przedłużyć i zapłacić 21,5zl. (podstawowy+, canal+, HD, PVR HD)

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w tej sprawie masz akurat rację, bo nie policzyłem tego. W moim przypadku jest to kwota 70zł za styczeń (ponieważ wyłączyłem canal+). Jednakże doliczając to dalej wolałbym wziąść nową ofertę, ponieważ wole płacić 65zł miesięcznie, niż później prawie 100zł. Po drugie zakładam, że w przyszłym roku mogą dojść nowe kanały HD, więc będę sobie mógł pozwolić płacąc 65zł na dołączenie jeszcze jakiś kanałów, a przy płaceniu 100zł już nie :?

Ale tak jak pisałem wyżej. To jest indywidualna sprawa każdego i na dzień dzisiejszy oferta przedłużenia zbytnio się różni, jeżeli komuś do szczęścia nie jest potrzebny filmbox. (dla mnie akurat filmbox HD jest świetnym kanałem, ze względu na o wiele nowsze filmy, inną ramówkę niż na kanałach SD i bardzo dobrą jakość HD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie z tego co czytam na forum to jest teraz możliwość przedłużenia umowy z C+ nawet jeżeli stara kończy się w kwietniu czy maju 2010 :brawo:

Czy w takim razie mógłby mi ktoś potwierdzić tą informację i ewentualnie podać właściwy nr tel. żeby to konkretnie i bez bólu załatwić.

p.s

Za miesiąc wskakuję na 100% płatność za komf.+ i c+ i jestem zainteresowany takimi warunkami zmiany umowy.

Proszę o podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mateuszbednarczyk - ja nic nowego nie widzę ;]

@taiszo - zawsze można obniżyć pakiet do podstawowego+ za styczeń i oddać dekoder pod koniec grudnia i wtedy zapłacimy tylko 42,90zł w styczniu. A dla Filmboxa nie opłaca się kombinować z wypowiadaniem, podpisywaniem nowej umowy, tym bardziej że od Filmbox HD to jedyny kanał na którym nie mam sygnału i tak mam od ponad roku od kiedy mam Phillipsa PVR HD.

Może i chwalą się nowym dekoderem, ale jak na razie w punktach Cyfry+ spotkałem się wielkim zdziwieniem jak wspomniałem o tym że chcę Pace PVR HD ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maq mój brat ma podobnie jak ty z tym Filmboxem HD. Ale jak przyszedł do mnie z dekoderem to u mnie bez problemu działał ten Filmbox HD, więc to nie wina dekodera, a ustawienia twojej anteny lub konwentera. Jeżeli mogę doradzić to spróbuj trochę przekręcić w prawo sam konwenter, a nie antenę.

Co do oferty to tak jak napisałem co kto lubi. Jeżeli mam płacić podobne pieniądze to już wole się pobawić w wypowiedzenia i podpisywanie nowej umowy. Dlaczego mam mieć gorszą ofertę od nowych?

A co do zmiany na podstawowy+ to dzwoniłem wczoraj do cyfry i podobno nie mogę tego zrobić :| (tydzień temu wyłączyłem sobie canal+ i podobno dozwolona jest tylko 1 zmiana w miesiącu i już nie mogę. Takie informacje dostałem z infolinii). Wychodzi na to, że trzeba wyłączyć wszystko za jednym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już próbowałem kiedyś przekręcać konwerterem z miernym skutkiem, a człowieka przy ustawianiu anteny może szlag po prostu trafić ;] (a posiadam miernik ;]). A częściowo to może być także wina samego dekodera bo może mieć słaby tuner. Na dniach planuję zakup wzmiacniaczy antenowych, to powinno pomóc, ale akurat nie zależy mi na Filmboxie HD (chodź mam go w nowej promocji na całą umowę za free), bardziej zależałoby mi aby poprawić sygnał w złą pogodę.

 

Ja tam wypowiedziałem umowę bo udało mi się załapać jeszcze na komfortowy z TV bez multiroomu i z tańszym PVR HD, a wyszło mi że zyskam na tym parę stów ;], a Lichego G*wna raczej nie mam zamiaru zatrzymać, pewnie pójdzie na allegro.

 

Już mi się dwa razy zdarzyło rezygnować z kilku opcji za jednym zamachamem, nigdy nie było z tym problemów, może to dlatego że wszystko załątiwałem za jednym razem, a nie w "ratach" kilka razy w ciągu miesiąca;]

Narazie jednak nie dzwonię bo muszę najpierw dorwać Pace PVR HD na nowej umowie i wtedy załątwię wszystko za jednym razem oddając przy tym Phillipsa PVR HD ze starej. Tym badziej że jeśli nie dostanę nowego dekodera do końca grudnia, to zatrzymam sobie Phillipsa jeszcze na styczeń, a w takim przypadku musiałbym zostawić płatną opcję HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to wina konwertera. Bo zanim zamontowałem u brata antenę 80cm i nowy konwerter quatro filmbox hd chodził mu bez problemu na pojedynczym konwerterze i antenie 60cm od cyfry. U brata jeszcze problemu nie rozwiązaliśmy, więc mógłbyś mi napisać o jakich wzmacniaczach antenowych piszesz i jak to się podłącza, bo słabo znam ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sewis, naprawa lub ustawienia sprzetu to nie Promocja, przejdzcie na własciwy watek. Co do instalacji SAT to posprawdzaj jeszcze raz łaczenia (złączki F) kabla, na konwerterach najlepiej zastosuj złaczki CaP ( dostepne w Hollexsie). Na tej stronie masz kalkuratory ustawienia anteny SAT: http://www.satlex.net , w dziale technika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie problem, ale lepiej jak ja to napisałem niż moderator da wam ostrzezenia bez wczesniejszego ewentualnego pouczenia , tak jak ja dostałem za cytowanie (oczywiście przez przypadek -głównie z szybkosci) ostatniego wpisu. Teraz juz po kilka razy pa napisaniu posta czytam i edytuje go analizując przy tym Regulamin.

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...