Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, właśnie zgodziłem się na następujący pakiet:

- umowa 13 m-cy,

- prestiż+ 50% przez 9 m-cy,

- wszystkie opcje HD i pvr za 0 zł przez 13 m-cy,

- multiroom 15 zł przez 13 m-cy.

Dodam, że zależało mi na multiroomie, po 9 miesiącach za jednorazowe 10 zł mogę zejść na dowolny pakiet nie tracąc opcji HD.

Nawet się specjalnie nie targowałem, więc wydaje mi się, że dopuszczają taką opcję z założenia przy przedłużaniu umowy.

Przemiła pani poradziła, abym po 9 m-cach schodząc na niższy pakiet spytał o promocję na Canal+, a w listopadzie lub grudniu o nową ofertę przedłużającą umowę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie wiem czy to pytanie już tu padło, ale za dużo stron tu widzę, żeby przeglądać.

Posiadam od roku Canal + (pakiet komfortowy) i chciałem aktywować promocję HBO 1 miesiąc za darmo, ale gdy zaznaczam tą opcję w promocjach zamiast strony na której był by tekst typu "promocja zostałą aktywowana' wwyświetla mi się strona z modyfikacją mojego obecnego pakietu.

Daje screen'a:

th_jh.jpg

 

CO mam zrobić? :)

Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matadorek, możesz zaakceptować to symulacje, po prostu w styczniu dostajesz dodatkowy rabat na 29.90 na HBO, a w trakcie zmiany nie ma informacji o tym że zmieniasz pakiet na taki z HBO bo ten kanał dostajesz jedynie gratis na kolejny miesiąc, zakończenie okresu promocyjnego na HBO nie oznacza przy tym automatycznego przedłużenia już pełnopłatnej opcji premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lutym będziesz miał już spowrotem sam Komfortowy+ z Canal+, bez żadnego dzwonienia, czy wysyłania maili, HBO zostanie automatycznie wyłączone, no chyba że zdecydujesz się jednak wsiąść tą opcje na kolejne miesiące i odpowiednio zgłosisz ten fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NooExist

W aneksie jest informacja o terminie, u mnie jest do końca marca, inaczej utraci się zniżkę na wynajem. Jeśli masz płacić standardową cenę (20zł) to jest dla ciebie bez różnicy kiedy odbierzesz, bo bez zniżki to można wsiąść w dowolnym momencie umowy.

 

@matadorek

To jest chyba nawet pierwsza promocja w Cyfrze+ przy której automatycznie wyłączają pod jej koniec daną opcję, zawsze trzeba było się kontaktować z C+ w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi dzisiaj zaproponowano 3 opcję przedlużenia umowy (pakiet podstawowy)

 

1. Umowa 18 miesięcy- 29 zł przez cały okres trwania umowy, canal + za darmo przez 18 miesięcy. dekoder pvr 10 zł, opcja hd dodatkowo płatna+ hbo- 2 miesiące gratis

2. Umowa 18 miesięcy- abonament 21,45 zł przez 11 miesięcy, canal + za darmo przez 9 miesięcy, dekoder PVR i kanały hd przez okres trwania umowy 0 zł

3. Umowa 13 miesięcy- abonament 21,45 zł przez 9 miesięcy, canal + za darmo przez 4 miesiące, dekoder PVR i opcja hd bez oplat przez okres trwania umowy

 

i co tu wybrać?

 

2 dni temu konsultantka na infolinii połaczyła umowę 18 miesięcy z umową 13 miesięcy (tak, że powstała z tego super oferta- tzn. punkt pierwszy ale dekoder pvr i opcja hd za free)

zostałem wprowadzony w błąd- więc faktycznie to co napisałem na forum mogło, a raczej wygladało jakbym dał wodzę fantazji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gorsze oferty w środku roku są tylko dla nowych a nie przedłużających. Sam widziałem jak kumpel gdzieś koło czerwca tego roku przedłuzył na 13 m-cy w tym 11 m-cy za 50%. Czy to zła oferta jak na czerwiec?

 

W czerwcu była promocja dla nowych lato max. Gdyby jej nie było, to dla przedłużajcych w życiu byś nie dostał takich warunków. Nie wiadomo, co będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NooExist

W aneksie jest informacja o terminie, u mnie jest do końca marca, inaczej utraci się zniżkę na wynajem..

 

A u mnienie ma żadnej informacji o terminie ie wiem skądczytałem aneks 150 razy ... i nic ...kompletnie nic dlatego zabieram sie dziś za pisanie pisma .. mineło 14 dni..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj w punkcie cyfry i powiedzieli, że promocja 50% już nieaktualna i przy pakiecie podstawowym + koszt miesięczny to 45zł ale w tym jest przez 13 miesięcy canal + i wynajem lub na własnośc jakiś sagem nowy za 1grosz. tamta promocja w sumie dla mnie podobna była bo tam dochodził koszt wynajmu 10zł, ale canal + był 4 miesiące tylko. dodam że opcje hd mnie nie interesują. powiedzcie tylko, czy to prawda, że tamta promocja już nieobowiązuje bo gdzieś czytałem, że obie funkcjonują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stara umowa do 30.04.2010

 

po telefonie na 022 3346191

 

- umowa 13 m-cy od 1 stycznia (aneks),

- pakiet prestiżowy+ 50% przez 9 m-cy, po tym okresie możliwość zejścia na niższy,

- wszystkie opcje HD i PVR HD za 0 zł przez 13 m-cy.

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...