Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...Co ma TVP do tego komu udostępniony zostanie ich kanał ?? Przecież dostają od cyfry hajs więc co ich obchodzi jakimi metodami cyfra chce przekonać ludzi do przerzucenia się na wyższy pakiet...

 

Wydaje mi się, że ma. Cyfra chyba płaci za kanał podobnie jak kablówki od gniazdka (abonenta). Więc robiąc promocję kanał ogląda więcej abonentów, natomiast "właściciel kanału" (tu TVP) dostaje kasę za określona ilość abonentów danego pakietu w którym normalnie się ten kanał znajduje. Sorry trochę namąciłem, ale odnoszę wrażenie, że promocyjne udostępnienie kanału innym abonentom wymaga zgody właściciela tego kanału. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale pozostaje jeszcze kwestia Eurosportu 2, jestem w stanie uwierzyć, że jest jakaś awaria, ale czy nie trwa ona zbytu długo :> A może po prostu jest tak jak z TVP Sport, że TF1 nie chce zgodzić się na odkodowanie kanału? Generalnie, nie zależy mi aż tak bardzo na tym bo ma n i tam są te kanały, ale skoro ktoś mi coś obiecuje to chciałbym to mieć (nawet jeżeli ktoś by mi obiecał Mango 24, to też bym wymagał dotrzymania słowa :twisted:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , co wy wszyscy z tym Eurosportem 2 pl. Potwierdzam działa w promocji pakiecie podstawowym + , trzeba przeskanować niebo transponder freq 11240 V , SR 27500 , 3/4 , jest tam dużo dużo Eurosportów 2 i w różnych językach . Można słuchać po serbsku , rosyjsku , rumuńsku itd ... Ale kanal o nazwie Eurosport 2 faktycznie nie chodzi , tylko EUSP2 PL Podaję parametry : VPID 2825 Audio 2818 i najważniejszy PMT 2829 . Nie wiem jakie macie tunery ale zapewniam legalnie w promocji chodzi z fonią polską , sam teraz oglądam wiadomości sportowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma równych i równiejszych , tylko tunery do cyfry są różne . Np. na starych mediasatach ( 1430 ) kupowanych od cyfry bez problemu w promocji jest teraz możliwy odbiór Eurosportu 2 . Potrzeba taki tuner gdzie możliwe ręczne przeszukiwanie kanałów .Niestety na nawych z cyfry mogą być problemy , więc trzeba do nich dzwonić lub najlepiej wysłać e - mail .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

później informacja o 15 kanałach była podana na stronie cyfry, potem wycofali się z tego.

Wiesz na stronach cyfry nic nie było o TVP Sport.. Satkurier to tylko napisał nie wiadomo skąd.. ale zostawmy to

 

To ja mam cyfre postawowy plus i nie przejdę do wyżej bo bardzo nie mam poco. Mnie w cyfrze interesuje canl + i jak sie skończy sie promocja grudniowa to zapewne przy nim tylko zostanę ( do innych programów starczą mi programy 3 pakiety nowej generacji.. )

Zamiast brać HBO wole brać sam canal ( jest taka opcja)

Co do Eurosport 2 wczoraj wieczorem było go brak zakodowany pozostałe kanały promocji chodza ok.

Iną sprawą jest natomiast TVP sport. które jest częćia tv publicznej . to ona utrzymywana jest z publicznych środków czyli podatnika i z abonament. Czyli powinna być dostępną dla szerokiego grona zainteresowanych a nie tylko dla posiadaczy platform cyfrowych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o podanie paramatrów odbiorukanału FILMBOX w ofercie promocyjnej. Odbieram wszystkie poza tym jednym. Czy brak odbioru tylko tego kanału może wiązać się z brakiem przesłanych uprawnień tylko do tego kanału. Przeszukiwanie kanałów na Hot Bird zbnajduje tylko jdnen FILMBOX ale zakodowany gupy TVN. Używnay dekoder to Ferguson 8800 HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

później informacja o 15 kanałach była podana na stronie cyfry, potem wycofali się z tego.

Wiesz na stronach cyfry nic nie było o TVP Sport.. Satkurier to tylko napisał nie wiadomo skąd.. ale zostawmy to

No jak nie było jak było. Było na stronie C+ napisane "15 programów..." i logo TVP Sport, później informatycy C+ zmodyfikowali stronkę i już logo TVP Sport zniknęło i pozostał napis "14 programów..." ... ale zostawmy to. Sądzę, że to Cyferka coś tu namieszała, bo jakoś w CP ten program jest "na razie" dostępny dla wszystkich abonentów, nawet Mini, jest też za 10 PLN w TnK, więc co? Dało się? Dało. A Cyfra chce pewnie sprzedać więcej komfortowych. Ale nie oszukujmy się, te kilkanaście programów więcej nie jest warte tych 20 PLN więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

później informacja o 15 kanałach była podana na stronie cyfry, potem wycofali się z tego.

Wiesz na stronach cyfry nic nie było o TVP Sport.. Satkurier to tylko napisał nie wiadomo skąd.. ale zostawmy to

 

Dalej młucisz to samo.... Było logo tvp sport w promocji okna otwartego na stronie cyfry,

ale zostalo usuniete. Ja dostalem nawet na maila reklame, rowniez z logiem tvp sport.

 

 

Ps: lol, razem udzielilismy odpowiedzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o podanie paramatrów odbiorukanału FILMBOX w ofercie promocyjnej. Odbieram wszystkie poza tym jednym. Czy brak odbioru tylko tego kanału może wiązać się z brakiem przesłanych uprawnień tylko do tego kanału. Przeszukiwanie kanałów na Hot Bird zbnajduje tylko jdnen FILMBOX ale zakodowany gupy TVN. Używnay dekoder to Ferguson 8800 HD.

 

Częstotliwość kanału Filmbox to 11508 V 27500 " N " i Cyfra . Chodzi w w podstawowym + w promocji .VPID 517 Audio 700 PMT 37 . Na tym Fergusonie po przeskanowaniu tego transpondera powinien na pewno działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Cyfra chce pewnie sprzedać więcej komfortowych.

Napiszę przewrotnie, ale według mnie Cyfrze+ w tej promocji nie chodzi o przejście abonentów z Podstawowego+ na Komfortowy+ ale o przejście abonentów z POWITANEGO+ na PODSTAWOWY+. Bo przecież klienci myślą sobie teraz "dopłacę 20zł (nawet 10zł jeśli ktoś jest na promocji) i mam pakiet komfortowy". Fakt ze na miesiąc ale zawsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...