Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie znów dzwoniłem do Cyfry. EUROSPORT 2 powinien być dostępny jeszcze dzisiaj, ale UWAGA TVP SPORT nie będzie w ogóle dostępny w promocji ponieważ TVP nie wyraziła na to zgody. Jak powiedział mi konsultant Cyfry, TVP im odpowiedziała w następujący sposób "żadnych emisji promocyjnych TVP SPORT dla abonentów pakietu podstawowy+"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos tu ściemnia. To raczej TVP powinno zależeć na jak najnizszym pakiecie a Cyfrze na jak najwyższym.

 

Jeśli mi nie wierzysz to najprościej jest zadzwonić na Centrum telefoniczne abonentów Cyfry+ i zadać to pytanie konsultantowi. Napisałem wyraźnie - takiej odpowiedzi udzielono mi telefonicznie pod numerem 022 310 45 45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pewnie kręci, jak wczoraj dzwoniłem to pani poinformowała mnie, że TVP Sport i Eurosport 2 ma awarię. Dzisiaj jak dzwoniłem to inna pani powiedziała, że TVP Sport nie wyraziło zgody na udział w promocji, a Eurosport 2 ma awarię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widac na http://www.cyfraplus.pl/_abo_promo-2009 ... awowy.html to TVP Sport nie ma tam wymienionego wiec tego kanalu przez miesiac w podstawowym+ nie bedzie. Ot polityka, tylko ciekawe czy C+ (aby przechodzic na komfortowy+) czy TVP (choc im powinno zalezec aby dotrzec do jak najszerszej widowni, wiec przez miesiac by nie zbiednieli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, czyli jednak jest tak, jak przypuszczałem... :/

Okazało się jednak, że CYFRA+ po prostu nie chce udostępnić tego kanału promocyjnie dla abonentów pakietu Podstawowego+... :x

Byłem przed chwilą na stronie WWW CYFRY+ i widziałem właśnie ich "poprawkę" do listy kanałów w promocji, gdyż wcześniej była tam właśnie liczba "15 kanałów" i figurowało tam też logo TVP SPORT. A teraz jest już "14 kanałów" i brak TVP SPORT.

Jeśli jednak to rzeczywiście jest zagrywka ze strony TVP to jest to prostu [beep]two! Tym bardziej, że gdy TVP SPORT wchodziło do CP to jego abonenci, posiadający pakiet Familijny (mniej więcej odpowiednik pakietu Podstawowego+ w CYFRZE+) mieli przez jakiś czas (chyba też miesiąc) promocyjnie dostęp do tego kanału... :roll: Ze strony TVP jest to prostu podła zagrywka. I jeżeli to prawda to od dziś nie oglądam już ŻADNEGO kanału TVP. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA TVP SPORT nie będzie w ogóle dostępny w promocji ponieważ TVP nie wyraziła na to zgody. Jak powiedział mi konsultant Cyfry, TVP im odpowiedziała w następujący sposób "żadnych emisji promocyjnych TVP SPORT dla abonentów pakietu podstawowy+"...

Wy Panowie jakoweś bzdury piszecie .. Ja mam przed sobą papierowe wydanie gazetki cyfry i tam nic nie ma o żadnej TVP Sport.. A gzetkę dostałem jakieś dwa tygodnie temu wraz z rachunkiem nic tam nie ma .. to co miałby wam konsultant jakieś bajeczki opowiadać..

U mnie z tych promocyjnych kanałów tylko Eurosport 2 zakodowany reaktywacja karty też nic nie dała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godunow - nie bzdury tylko fakty. Jak gazetka wychodziła TVP Sport jeszcze nie było dodane do pakietu komfortowego (w ogóle nie było dostępne na platformie cyfry +) - później informacja o 15 kanałach była podana na stronie cyfry, potem wycofali się z tego.

Ponoć TVP i Eurosport coś brużdżą - jak dla mnie to jest szyte grubymi nićmi. Co ma TVP do tego komu udostępniony zostanie ich kanał ?? Przecież dostają od cyfry hajs więc co ich obchodzi jakimi metodami cyfra chce przekonać ludzi do przerzucenia się na wyższy pakiet. P*erdolona misja i "Gwiazdy tańczą na łajnie" - ten kanał powinien być łapany ze zwykłej "siatki" czy anten zbiorczych w blokach , za co jak nie z naszych abonamentów kupili prawa do pierwszej ligi ?? Jak w ogóle można tak postąpić - czy TVP będzie miało z tego zysk?? Przecież nawet jak ktoś się wkurzy i przeskoczy na wyższy pakiet to zarabia cyfra a nie oni. A jak zarabiają od "ilości głów" to jeszcze głupsi są - potencjalny klient się zrazi. A jak chcą odreagować brak LM to niech na Polsat się nadmą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie umiecie liczyć?? na stronie cyfry jak byk pisze że 14 programów i znajduje się tam 14 ikonek z kanałami a w nich nie znajduje się TVP Sport więc dalsza dyskusja na ten temat mija się z celem.

A swoją drogą to czego się spodziewać po wszechpolakach z woronicza... jedna banda do wora i do wisły..

 

sorry poniosło mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukaszsanok

powiem tak, że ja osobiście czuję się oszukany tą informacją, która widnieje aktualnie na stronie Cyfry

bo 19-20 maja widniała oficjalna informacja na stronie Cyfry Plus, podawał także SatKurier na głównej

że będzie 15 kanałów w tym TVP Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Promocja 50% TANIEJ jest uzupełnieniem do istniejącej i jest dostepna w sklepach ale na ulotkach i w necie nie będzie reklamowana 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...