Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Obecne promocje 50% taniej do 10mieś umowa na 15miesiecy pozatym 50% na pakiet premium.A może jednak czekać do Wielkanocy?ja sam nie wiem:(Kurcze gdyby ktoś wiedział czy kolejna promocja bedzie jeszcze bardziej interesująca od obecnej:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mam dylemat i tyle wypowiedzenie poszło.TNK mam i jakoś bym zniósł ale analizując promocje z zeszłego roku na Wielkanoc to obecna styczniowa mi lepiej podchodzi.P.s a Naziemne odbieram ino Polsat;p Podpisze nową umowę ale kurcze jak będę żałował xD? no w sumie 45zł za to co mnie interesuje 10miesięcy no to jest wporządku.//////No to podpisuje :)nową umowę, niech tylko odpiszą na wypowiedzenie;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszej promocji niż ta świąteczno-noworoczna to na pewno nie bedzie.Wielkanoc to nie jest jakiś szczególny okres dla platform cyfrowych(powiedziałbym że to jest normalny okres)Zniwa to przede wszystkim okres świąteczno-noworoczny .ja jakiejś nap[rawde dobrej promocji spodziewam się dopiero na boże narodzenie 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

ja natomiast nie wysyłalem żadnego wypowiedzenia po prostu zadzwoniłem do nich (nietsety dodzwoniłem się dopiero po 3 dniach) i zapytałem się wprost czy mają dla mnie jakąś korzystną promocję czy mam wysłać do nich wypowiedzenie.PO 10 minutach zaproponowali mi umowę na 13 miesięcy (9 miesięcy za 50% i 4 miesiące całość do zapłaty) spytałem się jescze o możliwośc promocji na Hbo.Zapropnowali mi piewszy miesiąć pełnopłatnt (29 zł) a przez kolejne 4 miesiące gratis po których mogę bez problemu zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurrr nie moge podpisać nowej dopóki nie rozwiążą starej;/ Bo wlasciciel umowy sie nie zgodzi;/czyli przegapie noworoczne 50% taniej:(Błagam wqas mam nadzieje ze do lutego potrwa przynajmniej do 15;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli od lutego nie będzie już zniżki 50% na pakiety i opcje dodatkowe?

 

Obecna promocja trwa do końca stycznia. W lutym na bank nie będzie lepszej promocji niż obecna. W lutym jest zawsze najsłabsza promocja w roku. W marcu może być trochę lepiej i na pewno lepiej będzie w kwietniu z uwagi na Święta Wielkanocne, ale według mnie promocja Świąteczna będzie podobna, jeśli nie słabsza od styczniowej. Zdecydowanie najlepsza jest w grudniu, ale idąc tym tokiem myślenia człowiek zamiast cieszyć się z życia i oglądać to co się chce czekałby na coś, co może nie być pewne w 100% :)

Reasumując: myslisz o kupnie, kup w styczniu, ewentualnie na początku kwietnia.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to tylko "50% taniej do 10 miesiecy" to nie jest juz promocja swiateczna :)

 

Tylko??

Takiej promocji, poza ofertą Świąteczną nigdy nie było. Standardowa promocja, to 3 miesiące C+ za free i dekoder na własność za 49zł. bez zniżki na pakiety!

Widzę, że się trochę rozpieściliśmy promocjami Świąteczno-Noworocznymi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna i ja nadal czekam niech to diabli do 31 a ja jeszcze nie wiem kiedy mi umowe pozwolą wypowiedzieć;/a nowej teraz nie podpisze;/ bo nie zgodzi sie wlasciciel.Naprawde jest to pewne że do końca tego mieś te 50%?? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...