Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem od dystrybutora C+ plus, sprawa z smartczekiem wyglada następująco faktycznie mamy upust 50% na 2 kolejne miesiące natomiast Canal+ jest uwaga tylko na 4 miesiące! co do umowy z Canal Plus HBO i Cinemx twierdzi, że po wypowiedzeniu umowy po 4 miesiącach C+plus zostaje na 100%, pokazywał meile z centrali, dyrekcji regionu z odpowiedziami ....ja uważam co napisane to napisane umowa umową ....chociaż kusi mnie zaryzykować

Ps . Nie wiecie do kiedy promocja Cyfry obowiązuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakieś dziwne. Ja przed podpisaniem umowy dzwoniłem na infolinie i jeszcze się zarzekali ze przecież nasza rozmowa jest nagrywana to po co mają kłamać. Jak mozna się skontaktować mailowo z Cyfrą, żeby zapytać o to i mieć odpowiedź na piśmie nt. interpretacji tego zapisu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@claymen mam podobną umowę i na początku interpretowałem te zapisy dokładnie tak jak ty, ale po przemyśleniu zmieniłem zdanie. Zapis, na który się powołujesz mówi jedynie o tym, że przy rezygnecji z opcji "Canal+ HBO i Cienamax" (tzw. Multipremium) w okresie promocyjnym tracisz ulgę dla TEJ opcji czyli (Multipremium) i nie przesądza o tym, ze nie możesz uzyskać ulgi dla innej opcji premium (czyli Canal+). Co prawda nie masz tego zagwarantowanego w umowie, ale skoro różni przedstawiciele C+ to potwierdzają, to pewnie jest to zgodne z zasadami promocji. Przy zamianie jednej opcji premium (Multipremium) na drugą (Canal+) dostaniesz (dostaniemy) pewnie (chyba?) aneks do umowy zawierajacy ulgi po nowelizacji umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na infolinii Cyfry Pani powiedziala ze jesli wezme Canal wraz HBO i Cinemax o po 4 miesiacach free odlacze HBO oraz Cinemax to nie bede mial Canal za free tylko 29.Moge wziac od razu Canal na 12 miesiecy free ale HBO bede placil.I kto ma racje?Dystrybutorzy czy hotline

 

@d100 a to wyzej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-dla Opcji "Canal+ HBO i Cinemax" znizke w wysokosci 100% aktualnej wartosci Abonamentowej Oplaty Uzupelniajacej za te Opcje oraz znizke w wysokosci 100% Raty Miesiecznej przez okres 4 kolejnych miesiecy a nastepnie znizke w wysokosci Raty Miesiecznej w kwocie 29zl miesiecznie przez kolejne 8 miesiecy

Czyli jaki z tego morał? Trzeba brać opcje Canal+ i HBO oddzielnie, a z Cinemaxem dać sobie spokój. Canal+ HBO i Cinemax w tym zapisie traktowane jest jako JEDNA opcja dodatkowa. W serwisie dla "starych abonentów" w opcjach dodatkowych Canal+ i HBO są oddzielnie, dopiero z Cinemaxem tworzą jedność. Zobaczcie na stronie Cyfry jak jest ujęta nowa promocja, wymienione są wszystkie opcje dodatkowe, oprócz Cinemaxa, czyli wychodzi na to, że oddzielnie Cinemaxa za darmo nie można wziąć. Dopiero w opcji Multipremium jest on objęty zniżką. Także dla świętego spokoju nie będą brał Cinemaxa, aby potem móc zrezygnować z HBO. Cyfra nie ma prawa połączyć Canal+ i HBO w jedno, bo takiej opcji dodatkowej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boss509, źle mówisz. Czy weźmiesz Canal+ HBO Cinemax czy Canal+ HBO to umowa wygląda tak samo, więc jaką widzisz róznice? Umowa będzie zapisana tak samo, więc to samo Cię obowiązuje. Morał jest inny. Jeśli chcesz mieć napewno Canal+ przez 12 miesięcy za darmo to weź sam Canal+. Jeśli chcemy być niepewni do końca kwietnia weźmy i HBO i Cinemax lub samo HBO. Ja mam zamiar napisać maila do Cyfry z prośba o pisemne zinterpretowanie tego zapisu. Będzie wtedy jasność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przed podpisaniem umowy śledziłem właśnie ten wątek

czy podpisywaniu umowy 3x pytałem gościa czy będę mógł w kwietniu 2009 zrezygnować z HBO i Cinemax-ów

powiedział, że bez problemu TAK

CANAL + zostaje !!

 

ale zobaczy sie w kwietniu :D

tylko teraz pytanie jak będzie inaczej czy w Cyfrze uwzględnią mi to, że zostałem wprowadzony w BŁĄD przez ich pracownika w punkcie obsługi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przecież ten temat był kilka stron wcześniej wałkowany. W Sat-kurierze oficjalnie napisali info od przedstawicieli Cyfry że promocja zostanie też na kolejne miesiące po odłączniu hbo i cinemax, ale znalazło się kilku najmądrzejszych którzy się zastanawiają. Jak macie wątpliwości to po prostu nie bierzcie tej opcji. Idą Święta nie macie ludzie co robić

 

Pozdrawiam i dajcie już spokój :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam Wszystkich - jestem tu nowy. Śledzę ten wątek od pewnego czasu - zamówiłem w telesprzedaży (umowy jeszcze nie podpisałem) pakiet K+, opcje: Canal+, HBO, Cinemax, Orange Sport. Zapewniano mnie, że w kwietniu mogę zrezygnować z promocyjnych kanałów, a Canal+ pozostanie nadal bezpłatny do 12 miesięcy. Dzisiaj (też w telesprzedaży) powiedziano mi już zupełnie co innego - Canal+, HBO i Cinemax są za darmo, ale tylko do końca kwietnia. Zrezygnowałem zatem z Cinemaxu, a wziąłem Filmbox.

Dodam, że na Satkurierze w dzaile poświęconym C+ jest zapis, który chyba wyjasnia kwestię bezpłatnego Canalu+ cytuję:

 

Aktualizacja 5.12.2008

 

Niejasności ciąg dalszy. Według procedury sprzedaży przeznaczonych dla dystrybutorów po 4 miesiącach kończy się darmowy dostęp do zestawu Canal+, HBO i Cinemax i pozostaje jedynie rabat w wysokości 29 zł. Jednocześnie jeśli wybierze się osobno opcje Canal+ i HBO - po 4 miesiącach dostęp do HBO zostanie wyłączony, a Canal+ pozostanie przez pełne 12 miesięcy z bonifikatą 100 proc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tak trudno jest przeczytać co pisze w umowie?

"Niniejszym wyrażam zgodę na rozpoczęcie z dniem XX XX XXXX tj,przed upływem 10-dniowego terminu uprawniającego do odstąpienia od umowy świadczenia usług przez canal+ cyfrowy z siedziba w warszawie Al Gen W Sikorskiego 9w zakresie określonym w umowie o abonament cyfry

 

 

czytelny podpis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy tu sie wypowiada o tym Canal+ i każdemu co innego powiedzieli w punkcie sprzedaży, że ja już sam zgłupiałem.

Do niedawna byłem pewien że na 100% Canal+ pozostanie po wypowiedzeniu innych kanałów za darmo.

Ale coraz mniej jestem tego pewien. Może ktoś pisał emaila do C+??

Bo inaczej chyba się nie przekonamy jeżeli nie będzie odpowiedzi ze strony C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...