Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja przy podpisywaniu umowy z poniedziałek niezły miałem ubaw z gościa, który wpisywał te opcje gratisowe

miałem wrażenie, że sam nie wie co robi

zgadywanka wyliczanka

później na koniec zadzwonił do jakieś infolinii cyfry

 

sam na koniec podpytałem go czy mogę to wyłączyć pod koniec kwietnia

powiedział, że tak :)

pożyjemy zobaczymy

po 2 dniach oglądania użytkowania CYFRY +

jest na PLUS wielki PLUS !!

oby tak dalej :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ponawiam pytanie, czy opcja Cinemax jest również objęta promocją "do 5 miesięcy gratis", bo tu ktoś powiedział że owszem, a na stronie Cyfry nic takiego nie ma :?: Nie chcę w kwietniu się dowiedzieć, że jak wezmę Canal+, HBO i Cinemaxy na raz, to mi zaliczą to jako opcja multipremium i jak zrezygnuję z HBO i Cinemaxa to będę oglądał później Canal+ za darmo widział jak świnia niebo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem zmienić cokolwiek w mojej umowe.Nic nie mogę zrobić.Na pakiet z plusem nie można.Prestiżowy moga włączyc i owszem ale za 147.Żadnego upustu.Kompletnie nic dla starych abonentów.Co drugi bierze teraz podstawowy z canal+ za 20 PLN i się śmieje ze starych abonentów.Może my starzy abonenci założymy jakiś związek i będziemy z nimi rozmawiać jako większa grupa?Bo człoweik w pojedynke nic nie załatwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem zmienić cokolwiek w mojej umowe.Nic nie mogę zrobić.Na pakiet z plusem nie można.Prestiżowy moga włączyc i owszem ale za 147.Żadnego upustu.Kompletnie nic dla starych abonentów.Co drugi bierze teraz podstawowy z canal+ za 20 PLN i się śmieje ze starych abonentów.Może my starzy abonenci założymy jakiś związek i będziemy z nimi rozmawiać jako większa grupa?Bo człoweik w pojedynke nic nie załatwi.

 

Dlatego tez - ja jako stary abonent koncze umowe z C+ i podpisuje nowa.

Nie zalezy mi na stazu bo jak widac to sie nie oplaca.

 

P.S. W sumie to dzis juz podpisalem nowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek99 napisał:"Czemu jest taki zapis w umowie, który daje Cyfrze prawo w przypadku rezygnacji z Hbo wyłączyć Canal+?"

Nic mi o takim zapisie nie wiadomo!.Opcję Canal +na 12 miesięcy Masz zagwarantowaną.Oczywiście opcja dodatkowa musi być wypowiedziana na wyraźne polecenie abonenta.Wg mnie to logiczne ze strony cyfry, bo zalezy im na jak najwyższym abonamencie i nie napiszą na pierwszej stronie "WYŁĄCZAJCIE WSZYSTKO CO SIĘ DA".O szczególowy Regulamin promocji można przecież poprosić dystrybutora pprzed podpisaniem umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem mogę napisać dokładnie jak brzmią te dwa punkty. Ale tak na szybko jest tam wspomniane poniżej punktu o Canal+ HBO i Cinemax, że w przypadku rezygnacji z którejś z opcji traci się promocję na całą promocje. Może to brzmieć inaczej bo nie mam umowy przed oczami ale sens jest podobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gdzieś zamieszczone skany bądź zdjęcia umów przy opcjach "C+ HBO" i "C+ HBO i Cinemax" i zapisy w punktach dot. tych opcji brzmią identycznie. Więc jeśli Cyfra+ coś "kombinuje" to leżymy wszyscy, niezależnie czy mamy tylko HBO czy też HBO i Cinemax'y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerabiał może ktoś z was coś takiego:

 

w poniedziałek podpisałem umowę na 13 miesięcy z Cyfrą +

dzisiaj dostałem w pracy Smartczek na 2 miesiące 50 % upustu

czy jak pójdę do punkty gdzie podpisywałem umowę uwzględnią mi jeszcze ten upust na 2 miesiące ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ponawiam pytanie, czy opcja Cinemax jest również objęta promocją "do 5 miesięcy gratis", bo tu ktoś powiedział że owszem, a na stronie Cyfry nic takiego nie ma :?: Nie chcę w kwietniu się dowiedzieć, że jak wezmę Canal+, HBO i Cinemaxy na raz, to mi zaliczą to jako opcja multipremium i jak zrezygnuję z HBO i Cinemaxa to będę oglądał później Canal+ za darmo widział jak świnia niebo.

 

W pakiecie z Multipremium są objęte promocją, indywidualnie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze sa kontrowersje zwiazane z Opcjami dodatkowymi na nowych umowach.

Zatem napisze jak wyglada to na mojej i ktos kompetentny rozsadzi jak to jest.

Otoz 6 pkt. umowy mowi:

Niniejsza umowa jest umową o abonament:

Pakiet Komfortowy +

-Opcja: Canal+ HBO i Cinemax

-Opcja dodatkowa: Filmbox, Orange Sport

 

A nastepnie w regulaminie promocji dołączonym do umowy mamy:

ust. 1.

[...]

-dla Opcji "Canal+ HBO i Cinemax" znizke w wysokosci 100% aktualnej wartosci Abonamentowej Oplaty Uzupelniajacej za te Opcje oraz znizke w wysokosci 100% Raty Miesiecznej przez okres 4 kolejnych miesiecy a nastepnie znizke w wysokosci Raty Miesiecznej w kwocie 29zl miesiecznie przez kolejne 8 miesiecy

[...]

Po uplywie okresu wskazanego w ust.1 odbior - objetych znizka - Opcji bedzie odbywal sie na zasadach (w tym oplatach) okreslonych w Umowie. Rezygnacja w okresie promocyjnym z ktorejkolwiek z Opcji otrzymanej w ramach Akcji Opcja, oznacza utrate promocji na tę Opcję.

 

Wiec wyglada na to, ze kto byl [beep]y (jak ja :D ) i wzial Canal+ z HBO i Cinemax to po 4 miesiacach rezygnuje z opcji Multipremium i traci Canal+ albo placi za nia 39zl miesiecznie przez kolejne 8 miesiecy.

 

Amen.

 

--- EDIT ---

 

Filmbox i Orange Sport sa na 4 miesiace ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki jest zapis w umowie ale w takim razie czemu dystrybutorzy i infolinia przekonuje że po rezygnacji z HBO i Cinemax pakiet Canal+ pozostaje przez następne 8 miesięcy? Ja tam w sumie nie oglądam za duzo HBO ale jak mnie ktoś na siłę przekonuje, że mozna to chyba można. I co ta sama Pani która teraz mówi że można wyłączyć, w kwietniu powie że jednak jest inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz dawno mowilem ze jest tak w umowie

moj dystrybutor powiedzial ze wg umowy albo sie wylacza calosc albo placi za hbo i cinemaxy

stwierdzil tez ze chodza sluchy ze bedzie mozna pozostawic canal

na koncu powiedzial "wybor nalezy do Pana"

wybralem sam canal

zobaczymy jak to bedzie w maju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clayman, ja nie mam pretensji :) Weług mojej interpretacji zapisu też jest tak jak mówisz ale z drugiej strony nie wydaje mi się żeby za kilka miesięcy wypierali się tego co mówią teraz. Ja w sumie żałuje że wziąłem HBO bo i tak go nie oglądam a zależało mi tylko na Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja trafiłem na "bardzo ukierunkowaną na klienta" panią, w punkcie w Vobisie, która sama zapytała jaką chcę umowę, sama wspomniała o smartczeku Sodexho, dołączyła bez pytania C+, HBO, Cinemaxy, Orange sport, i nawet napisała mi na odwrocie regulaminu, w których miesiącach mam z czego zrezygnować. Dodała, że lubi klientów, którzy, tak jak ja, biorą tylko kartę, bo ma wtedy mniej papierkowej roboty.

@NooExist: ja miałem tylko dowód.

Ta piękna Pani daleko zajdzie - powodzenia :wink:

Jednak są jakieś pozytywne zmiany w C+ :idea:

Do kiedy jest ta promocja?

 

Hmm, a mnie się zawsze wydawało, że dla dobrego sprzedawcy zawsze liczy się wygoda Klienta, a nie swoja własna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerabiał może ktoś z was coś takiego:

 

w poniedziałek podpisałem umowę na 13 miesięcy z Cyfrą +

dzisiaj dostałem w pracy Smartczek na 2 miesiące 50 % upustu

czy jak pójdę do punkty gdzie podpisywałem umowę uwzględnią mi jeszcze ten upust na 2 miesiące ??

 

Z tymi smartczekami, to jest bardzo ciekawa sprawa. Otóż na czeku jest info, że tylko przy umowie na 18 miesięcy. Natomiast w procedurze i w systemie jest możliwość wyboru na 13 lub 18 mies, więc jak ktoś ma umowę na 13 mies., to aż przez 11 może oglądać pakiet za 50%!!!! nieźle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkic ,że jako pierwszy raz udzielam się na forum mam zapytanie co do oferty C+,

analizując ową promocję z umową na 13 miesięcy wydaje mi się jasne, że w związku z takim zapisem można się obudzić z ręką w nocniku i żadne tłumaczenie nie pomoże więc chyba najbardziej optymalne rozwiązanie przy wyborze pakietu komfort to to :

 

Umowa na 13 miesięcy

Canal plus 12 miesięcy -gratis 13 miesiąc 29 zł

9 miesięcy rabat 50% tj 30 zł 4 miesiące 60 zł ewentualny aneks i zejscie do niższego pakietu to jest 40 zł

-Filmobx, Orange Sport na 4 miesiące za friko ewentualne wypowiedzenie umowy w 4 miesiącu

 

Jeżeli zle mysle poprawcie mnie z góry dziękuje, a co do zapisu umowy pamiętakcie "chytry 2 razy traci" pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkic ,że jako pierwszy raz udzielam się na forum mam zapytanie co do oferty C+,

analizując ową promocję z umową na 13 miesięcy wydaje mi się jasne, że w związku z takim zapisem można się obudzić z ręką w nocniku i żadne tłumaczenie nie pomoże więc chyba najbardziej optymalne rozwiązanie przy wyborze pakietu komfort to to :

 

Umowa na 13 miesięcy

Canal plus 12 miesięcy -gratis 13 miesiąc 29 zł

9 miesięcy rabat 50% tj 30 zł 4 miesiące 60 zł ewentualny aneks i zejscie do niższego pakietu to jest 40 zł

-Filmobx, Orange Sport na 4 miesiące za friko ewentualne wypowiedzenie umowy w 4 miesiącu

 

Jeżeli zle mysle poprawcie mnie z góry dziękuje, a co do zapisu umowy pamiętakcie "chytry 2 razy traci" pozdrawiam

 

Bardzo dobrze myślisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...