Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jakie można wziąć opcje dodatkowe by za 4 miesiące nie było zdziwienia ze 29 za canal+ ?

Przy dekoderze SD 3xHD Filmbox i Orange ?

 

Chyba ze jest już jakieś pewne stanowisko co do canal+ i HBO bo ja jednak przede wszystkim wierze temu co podpisuje a nie chcącemu zarobić dystrybutorowi.

No i dekoder Pace może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Przeczytałam kilkanaście ostatnich stron a i tak nie mam pewności.. :?

Chciałabym zamówić pakiet podstawowy 50% taniej do 10 mcy, do tego wszystkie dostęne opcje pakietowe do 5 mcy gratis - czy moge to zrobić zawierając umowę na 13 miesięcy? (czy muszę na 18?) Wiem już, że gdy załóżmy w poniedziałek podpisałabym umowę to do końca roku nie płacę abonamentu, ale czy już od początku będę miała włączone te opcje dodatkowe i jeśli tak czy grudzień liczy się tu jako pierwszy miesiąc z tych 5 gratis czy dopiero od stycznia się liczy (do końca maja)? I jeszcze interesuje mnie gwiazdka np. przy axn.. co to znaczy że wchodzi w skład pakietu przez okres minimalny umowy? (będę miała te kanały przy umowie na 13 mcy?)

Sorki jeśli to było ale im więcej czytam tym większy mam mętlik w głowie a nie mogę znaleźć regulaminu tej promocji :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna na 13 miesiecy

od razu wszystkie opcje

grudzien jest za darmo za wszystko

masz 4 miesiace gratis na te opcje (od stycznia) wiec trzeba wylaczyc w kwietniu czego sie nie chce

okres minimalny umowy to jest okres na jaki zawierana jest umowa (13 lub 18 miesiecy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo na te opcje dodatkowe okres 5 miesięcy liczy sie od grudnia,czyli od tego miesiąca ,który masz gratis.Niby umowe dopiero masz od 1 stycznia 2009 ,ale oni wzięli juz grudzień jako jeden z tych miesięcy gratisowych na opcje dodatkowe,także aby nie płacić za te opcje dodatkowe musisz zrezygnować do końca kwietnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze coś podpowiem. Umowę najlepiej zawrzeć telefonicznie u konsultanta Cyfry. Wtedy umowa jest zawierana na 13 miesięcy. Trwa to 5 minut (trzeba podać parę podstawowych danych). Fizycznie umowę podpisuje się w tym samym dniu u najbliższego dystrybutora. Wszelkie dokumenty i sprzęt czekają po około 2 godz od telefonu do Cyfry. Jeśli podejdzie się bezpośrednio do dystrybutora (bez wcześniejszego zamówienia telefonicznego w Cyfrze) to umowa zawierana jest na 18 miesięcy. I jeszcze jedno. Przy wybraniu dekodera PVR jest on bezpłatny na 10 miesięcy. Potem trzeba płacić za wynajem 20zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym Ty piszesz,jakie 18 miesiecy u dystrybutora?Wszedzie mozna wziac 13 miesieczna umowe!Jesli sam dystrybutor o takiej nie wspomina,nalezy sie upomniec o 13 miesieczna umowe.Jest dostepna w kazdym punkcie.Sam taka bralem,bez zadnego dzwonienia pod tym katem na infolinie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź na te pytania już się pojawiła, no ale niech będzie jeszcze raz:

 

- umowę podpisujesz na 13 miesięcy czyli do końca stycznia 2010

- grudzień masz gratis ten pakiet, który wybrałeś i opcje dodatkowe

- do końca września 2009 płacisz za podstawowy+ 20 zł.

- później 4 miesiące 40 zł

- ostatni miesiąc umowy (13) płacisz za C+ 29 zł., ale możesz też wyłączyć jeśli nie chcesz płacić

 

te sformułowania, że "do 10 miesięcy 50%" czy "C+ do 13 miesięcy gratis" biorą się stąd, że jak kupujesz pierwszego danego miesiąca płacisz za ten miesiąc, ale jak kupujesz drugiego czy później to ten miesiąc jest za darmo już, jasne?

 

 

umowe podpisujesz na 13 miesiecy czyli do konca Grudnia 2009! dlatego ze w pierwszym miesiącu popisania umowy jest prorata ale ten miesiac juz sie liczy jako pierwszy.Czyli podpisując umowe w gruniu 2008 umowa jest do grunia 2009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym Ty piszesz,jakie 18 miesiecy u dystrybutora?Wszedzie mozna wziac 13 miesieczna umowe!Jesli sam dystrybutor o takiej nie wspomina,nalezy sie upomniec o 13 miesieczna umowe.Jest dostepna w kazdym punkcie.Sam taka bralem,bez zadnego dzwonienia pod tym katem na infolinie...

 

No własnie pisze ze można.To bylo w odniesieniu do powyrzej opisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowe podpisujesz na 13 miesiecy czyli do konca Grudnia 2009! dlatego ze w pierwszym miesiącu popisania umowy jest prorata ale ten miesiac juz sie liczy jako pierwszy.Czyli podpisując umowe w gruniu 2008 umowa jest do grunia 2009.

chyba do konca stycznia 2010

prorata nie wlicza sie w umowe

czyli umowa zaczyna sie 1 stycznia 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowe podpisujesz na 13 miesiecy czyli do konca Grudnia 2009! dlatego ze w pierwszym miesiącu popisania umowy jest prorata ale ten miesiac juz sie liczy jako pierwszy.Czyli podpisując umowe w gruniu 2008 umowa jest do grunia 2009.

 

Bzdura !! Jak mozna pisac takie wymyslone rzeczy i wprowadzac w bląd wiele osób, które zaraz pytają po raz x o poruszane tematy :/ Podpisujac umowe np dzisiaj (tj.12.12.2008) jej koniec przypada na ostatni dzien stycznia (tzn koniec umowy jest z dniem 31.01.2010 roku) a nie na grudzien 2009 !! Liczą sie PELNE miesiace !! Gdyby umowa byla podpisana wylacznie 01.12.2009 wowczas umowa obowiazywalaby do ostatniego dnia grudnia 2009 !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął Phillipsa DSR bądź Thomsona, ewentualnie PACE'a jakby tamtych nie mieli ;p

Raczej nie tykałbym Stronga ;]

 

Co do cinemaxa to do 5 miesięcy jest za darmo ale tylko z opcją Multipremium (Canal+, HBO + Cinemax), natomiast osobno jest niedostępny w promocji. Mezzo niestety przez cały okres umowy jest pełno płatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cinemaxa to do 5 miesięcy jest za darmo ale tylko z opcją Multipremium (Canal+, HBO + Cinemax), natomiast osobno jest niedostępny w promocji. Mezzo niestety przez cały okres umowy jest pełno płatne.

 

A filmbox jest ?

No i co myślicie o tym HBO ?

Brac czy nie ?

Bo ja się waham a pewnie jutro lub we wtorek pójdę podpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę się upewnić...

Jeśli wezmę pakiet KOMFORTOWY PLUS w umowie na 13 miesięcy to przez 10 miesięcy będę płacić 30 zł?

Do tego przez 5 miesięcy pakiet HBO gratis, a pakiet CANAL+ przez 12 miesięcy za darmo? Czy będę również mieć pakiet AXN i Kino Polska za darmo przez cały okres umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...