Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Promocja obejmuje pakiet C+ Optimum, Optimum, C+ Kompakt i zwykły Kompakt.

 

Najlepszą ofertą jest oferta karnawałowa w chwili obecnej, więc daj sobie spokój z ofertą "przejścia z innej platformy".

 

Kolega Cyfra.tv dobrze pisze, bo miesiąc w którym podpisujesz umowę jest darmowy, tak więc jak teraz podpiszesz umowę to pierwszy rachunek za Cyfrę płacisz w maju.

Właśnie chodzi o to, że w tej promocji brak C+ Start :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja obejmuje pakiet C+ Optimum, Optimum, C+ Kompakt i zwykły Kompakt.

 

Najlepszą ofertą jest oferta karnawałowa w chwili obecnej, więc daj sobie spokój z ofertą "przejścia z innej platformy".

 

Kolega Cyfra.tv dobrze pisze, bo miesiąc w którym podpisujesz umowę jest darmowy, tak więc jak teraz podpiszesz umowę to pierwszy rachunek za Cyfrę płacisz w maju.

Dlaczego ktoś ma dać sobie spokój z ofertą przejścia od innych operatorów. Ja uważam, że ona jest najlepsza, dlatego, że można wziąć to samo co w promocji 3 miesiące za zero złotych, a dodatkowo można wziąć pakiet superpremium, co część osób bierze. Po za tym gdy weźmiemy teraz na 23 miesiące to koniec umowy wypadnie w grudniu, tak więc kolejna promocja noworoczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się tak boicie zmiany skoro operator przyzwyczaił do pewnego poziomu cen i to w różnych odsłonach trwa już wiele miesięcy.

Różnice kosmetyczne. I tak pewnie zostanie.

A jeśli tytularna promo ma sens to wiecie kiedy karnawał się kończy.... ale zaraz potem chyba będzie wielkanocna.

Sęk w tym, że mimo zachęt Jedynego w salonach sprzedaży zainteresowanie takie sobie. Pewnie trzeba poczekać, aż niektórzy abonenci uwolnią się z umów i przyjdą jako "nowi"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie? Chciałbym poczekać z zakupem oferty karnawałowej do początku lutego, ponieważ czekam na rozwiązanie umowy z tv "n". Sądząc po nazwie "Promocja Karnawałowa" mniemam, że powinna jeszcze trochę potrwać - co najmniej przez większą część lutego. Czy może skończy się wraz z końcem Roadshow Jedynego Takiego (czy jakoś tak)?

 

Ja jestem w tej samej sytuacji i też nie wiem,co zrobić.

 

EDIT: No, to już wiem. Policzyłem wszystko dokładnie. Teraz płacę w "N" 68zł ( w tym HBO, N-Premium i wszystkie kanały HD ).

To samo w C+ ( oprócz N-Premium oczywiście ) z o wiele miejszą ilością programów HD ( nie piszę tu teraz o ich jakośći ) oraz brakiem innych

programów ( np. DISCOVERY HD SHOWCASE ) musialbym zapłacic ok. 99zł . Cóz, chciałem dobrze, wyszło,jak zawsze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli reasumując czy dobrze rozumie tę ofertę karnawałową to dostajesz dekoder HD za 0zł na czas umowy, 0zł aktywacji płacisz oraz masz pierwszy nie pełny + kolejne 3mc oglądania za darmo??

Oraz pytanie które już zadałem ale odpowiedzi nie dostałem czy te darmowe oglądanie tyczy sie samego Optimum?? Czy opcje dodatkowe jak HD i Relaxxx też się tyczą darmowego oglądania??

Pytam sie bo zastanawiam się czy jutro nie udać się do Cyfry po zetaw,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy moja porada Ci się przyda. Ja wczoraj wysłałem wypowiedzenie do N, które będzie miało skutek na koniec miesiąca. Za ten miesiąc będę musiał zapłacić eNce jeszcze abonament. I również wczoraj wziąłem Superpremium w Cyfrze, a dlatego, że za miesiąc styczeń nie będę musiał płacić abonamentu (prorata). Jedyna opłata w styczniu to bodajże 10 zł dzierżawy Pace PVR 500 GB (multiroom - 5 zł - od lutego). Nie wiem, czy się pośpieszyłem, czy nie, ale póki co uważam, że jedyny sensowny pakiet w C+ to Superpremium z opcją Multiroom. Całościowa cena - 114 zł, którą dzielę na pół z ojcem. Mam nadzieję, że mój wywód pomoże Ci w jakimś stopniu przy podejmowaniu decyzji. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahah czyli biorąc uboższy pakiet bez Animal Planet HD mam ten pakiet za darmo przez 3mc a po tych 3mc mogę go zwiększyc jak by nowe kanały dodawali do Optimum HD, hmm fajnie jutro się wybiorę do APSu Cyfry do SagemaHD i ofertę Optimum + Optimum HD Promo za 0zł do maja płacąc tylko za Relax 21zł

Oferta mysle spoko jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie stałęm sie abonętem Cyfry w sumie po raz 3 już ostatni 2 lata temu. Ale mniejsza z tym. WYbrałem pakiet Optimum + HD Pro,mo za 0zł przez 3mc + miesiąc styczeń gratis do tego Relaxxx i dekoder za 0zł narazie pisze mi brak uprawnień mimo że karta miała juz być aktywna a w menu dekodera mam uprawnienia do 6 marca 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zadzwoń na 22 310 45 45 wybierz z menu 1 potem 3, system poprosi o nr karty, wstukaj pierwsze 12 cyfr z karty, system poprosi o zatwierdzenie nr i za kilkanaście minut bedziesz miał obraz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...