Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego nie napinaj się tak , w momencie jak podpisywałem umowę mój pakiet nazywał sie komfort , negocjacje prowadziłem z cyfra 2 miesiące , ale cały czas była tylko jedna propozycja - 90 zł za to co miałem do tej pory , moje pytanie dotyczy jaki będzie całkowity koszt pakiet - Kompakt , canal plus , 5 x HD , tuner z nagrywarką HD dla nowych abonentów , jak możesz mi pomóc to fajnie

Czy Ty umiesz czytać? Przecież w poprzednim poście podałem Ci ceny. mam je jeszcze za Ciebie zsumować? Piszesz "nie napinaj się" Rób tak dalej a na pewno inni Ci pomogą. Ja pasuję, szukaj sobie sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elhakim, zakładam, że bawiłeś się opcją do zamawiania CYFRY, kolejny krok po pakietach to wybór dekodera, więc po co pytasz o coś, co jest tam wyłożone jak "krowie na rowie". Poza tym, to ciężko wyluzować, jak Ty i inni Tobie podobni nie wykazują odrobiny chęci i pytają o rzeczy ogólnie dostępne i klarownie wyłożone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak myślicie. Czy jak mialem umowe z cyfra do końca czerwca i jej nie przedłuzyłem z powodu kiepskich warunkow przedłużenia to moge cos wynegocjowac przy zawieraniu nowej umowy czy raczej dac sobie z tym spokój. Miał ktos podobny przypadek? Z cyfrą byłem przez 4 lata i co teraz bede znow nowym klientem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wynegocjujesz przy podpisywaniu nowej umowy, oferty dla nowych są zawsze ustawione na "sztywno", nie było i nie ma możliwości żadnych negocjacji 8)

 

P.S. Promocje na wrzesień bez zmian :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, od 2 września małe zmiany ale w tylko w prepaidzie i Multipakiecie, standardowa oferta bez zmian (jeśli nie liczyć zmiany nazwy promocji FILM za 99 zł na Canal+ HBO Superpremium) 8)

 

Wchodzą 2 nowe pakiety w prepaidzie za 299 zł (Canal+ Start) i 499 zł (Canal+ Kompakt)

 

Multipakiet Canal+ będzie kosztował 35 zł (bedą wliczone w cenę wersje HD)

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, była promocja FILMY HD od marca 2011 :-) Miałeś w tym Canal+ Optimum i wszystkie kanały HBO za 99 zł :D Kod akcji promocyjnej FMA1

 

Teraz to ładniej brzmi "Canal+ HBO Superpremium" , to "super" nadaje prestiżu tej ofercie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...