Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mam takie hipotetyczne pytania. Powiedzmy 30 kwietnia zamawiam przez telefon promocję X. Ile mam czasu na sfinalizowanie zamówienia telefonicznego w wybranym punkcie cyfry? Muszę to zrobić w ten sam dzień, czy może mam na to kilka dni? Jeśli ta druga opcja, to załóżmy że 1 maja wchodzą całkowicie nowe promocje, czy w takim razie moje zamówienie jest nadal aktualne z promocją X, czy też obowiązują mnie już nowe promocje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że to mój pierwszy post na forum, to chciałem się przywitać. Zawsze odpowiedzi na nurtujące mnie pytania znalazłem w tym miejscu, ale tym razem nigdzie nie widzę więc zapytam. Podpisując umowę na C+ w promocji dla innych abonentów jest napisane 3 miesiące gratis potem 20 miesięcy w stałych cenach. Czy to oznacza, że nie będą mnie obowiązywały żadne podwyżki przez ten okres 23 miesięcy, czy to chodzi tylko że te kwoty są równe? I jak się to ma do promocji internetowej, tam bodajże jest napisane, że kwota jest przez cały okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już było mówione na forum. Jeśli na umowie będziesz miał zapisane, że twoja opłata będzie wynosić XX zł, to Cię nie obejmą żadne podwyżki. Ale jesli będzie napisane, że będziesz miał rabat XX zł od ceny standardowej, to już ew. podwyżki Cię będą dotyczyć. Niby jedno i drugie wychodzi na tę samą cenę, ale nic bardziej mylnego. Nie wiem jaki zapis na umowie jest w tej promocji dla przechodzących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne będzie podany rabat kwotowy, tak było w poprzedniej edycji tej promocji. Ale nie ma się czego obawiać, bo jeśli podniosą cenę, to możesz wypowiedzieć bez konsekwencji umowę. A i tak nie spodziewałbym się podwyżek, bo dopiero co niecały miesiąc temu była takowa. Zmiany w podstawowym cenniku to zawsze ostateczność, bo wiąże się z tym zawsze ogrom wypowiedzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, w aneksie do umowy przejęciowej macie podaną stałą cenę 43/54/62/78 zł przez cały okres minimalny umowy :D W postaci słownej i graficznej tabelki przedstawiającej wszystkie pakiety w stałej cenie :jupi:

 

P.S. Obecne promocje na 100% nie ulegną modyfikacji do końca kwietnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na forum wiec nie wiem czy to dokladnie ten temat ale sprobuje...

 

Bylem dzisiaj w salonie i wyszlo na to ze chcac miec multiroom musze wziasc pakiet za 62zl + 15 zl na miesiac bo przy nizszych pakietach nie ma opcji multiroom, natomiast na stronie Cyfry jest "SPECJALNA PROMOCJA INTERNETOWA" gdzie mozna wziasc kanał CANAL+START za 41 plus 15 za multiroom. Czy moglby ktos mi wytlumaczyc jak to w koncu jest, czy mozna wziasc ta opcje z internetu i bedzie dzialal multiroom? i jak ogolnie wyglada zamowienie przez Internet.

 

Drugie pytanie to o dekoder...mam juz jeden w domu wiec do multiroom potrzebuje tylko jednego, przy ewentualnym skladaniu zamowienia mam wybrac ktorys z przedzialu "sprzet do odbioru" czy z "multiroom" (taki podzial jest na stronie przy zamawianiu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multi możesz brać od pakiet C+Start, przez neta wygląda to tak, składasz zamówienie, oni do ciebie po jakimś czasie oddzwaniają i ustalasz warunki, potem idziesz to umówionego punktu dystrybucyjnego i tam załatwiasz wszystko na miejscu. Co do dekodera bierz z przedziału sprzęt do odbioru bo jest taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze moje pytanie:

czy udało się komuś cokolwiek dodatkowo urwać dodatkowo prócz 3 m-cy za darmo. Mam tu na myśli cenę dekodera( np 5 zl wynajem). Czy nie ma na co liczyć?

 

A drugie :

Czy jest jakaś reguła kiedy najlepiej (w jakim miesiącu) podpisać umowę i czy są tzw okresy "niepromocyjne"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...