Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie wydaje mi się że jest to oferta minimalnie lepsza od tej dla nowych abonentów, ponieważ jak by dodać pakiet podstawowy 29,90 zł + np HBO 19,90, to wychodzi 49,80 zł, czyli o 10 zł taniej niż dla nowych. Zastanawiam się właśnie czy od wtorku (4 maja) będzie jakaś nowa (korzystniejsza) promocja dla nowych klientów, bo wtedy chętniebym zrezygnowałbym z tej umowy i od wtorku wziąłbym nową na inną osobę z rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Miesiąc temu przedłużyłem umowe z c+, powitalny + canal + i do tego tuner sd za 49 pln. Jednakze doszedłem do wniosku ze chciałbym pace pvr i komfortowy z opcjami hd oczywiscie. Czy moge modyfikowac te umowe, zmienic na nową pomimo tego ze jest to umowa podpisana miesiac temu na okres minimalmy 13 mies??? Zgodzą sie na infolini bo w sklepie odesłali mnie na infolinie bo tam własnie załatwiałem. Z finansowego punktu widzenia powinni sie zgodzic bo chce placic wiecej ale zeby mi dali pace pvr itd. jak myslicie, staz w c+ to mam z 5 lat ale zawsze sd ktore mi sie juz znudziło. Odpowiedzcie jesli wiecie, pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Cyfrę Podstawowy z Canal+ za 20zł a przez ostatnie 4 miesiące za 42,9zł.Umowa na 13 miesięcy,A jak słyszę co wam teraz proponują o zgrozo.Pytam się za co za pakiet socjalny z Canal+ za 49,99zł.

 

Pakiet Podstawowy Cyfry,nie jest pakietem podstawowym jest pakietem socjalnym.Nawet nie ma TVP SPORT który jest w ofercie trzy krotnie tanszej TNK.

 

Canal+ very good

Podstawowy (proponuje zmianę na socjalny) Poor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj do Cyfry+ jako "nowy" klient ponieważ chciałem się dowiedzieć do kiedy obowiązuje obecna promocja, ale niestety dowiedziałem się tylko że "obowiązuje do odwołania". Może ktoś z forum się orientuje kiedy będzie nowa promocja i czy warto na nią czekać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARDZO WAŻNE:

 

Przypominam że to ostatnie dni na wysłanie pisma o rozwiązanie umowy dla tych co okres minimalny im się kończy w maju.

Nawet ci co nie zamierzają rozwiązywać umowy, bo obecna promocja na pakiety socjalne (świetne określenie @ Rawik) im odpowiada

powinni wysłać wypowiedzenie listem poleconym, bo wówczas można o wiele więcej wytargować, a zrezygnować z pisemnego wypowiedzenia można

w każdej chwili ustnie (bardzo ciekawa polityka).

Nie dość że klienci z października i listopada 2008 otrzymali gorsze warunki niż ci z grudnia, to obecnie znów próbuje się ich naciągnąć.

Podstawowym celem cyfry jest obecnie wyciągnięcie jak najwięcej z klientów którym umowy kończą się w czerwcu (zawarte w grudniu 2008), a pozostałym

dostaje się przy okazji. Cyfra próbuje ich przekonać że należy brać co oferują i dużo się nie targować bo następna oferta będzie gorsza.

Nie pozwólmy się robić w bambuko i wysyłajmy pisma o rozwiązanie umowy!!!

Ostatecznie na lato wystarczy TNK, a jesienią na pewno będzie bardzo ciekawie zarówno w cyfrze jak i u konkurencji.

Też podpisuje się pod propozycją pakietu do 50 zł w którym będzie co oglądać.

Przez półtora roku płaciłem tyle za pakiet komfortowy i nie chcę już tego dziadostwa nawet za pół ceny.

Jedyne co obecnie by mnie interesowało to ostatnia promocja gwiazdkowa (oczywiście nie ta co dawali w niej monitor LCD i wmawiali ludkom że to telewizor HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam umowę 13 miesięczną, która kończy się z końcem maja, ale postanowiłem dziś zadzwonić za radą niektórych osób, przed końcem kwietnia, na numer z końcówką 65. osoba konsultanta poradziła mi poczekać do połowy maja najszybciej, bo - jak stwierdziła - będą w maju nowe promocje. do tej pory mam pakiet komfortowy z canal+ i orange sport, ale zamierzam (być może, zależy od warunków ;) dorzucić C+hd i dekoder prv hd. właśnie, gdy przedstawiłem swoje zamiary, otrzymałem radę o spokojnym poczekaniu.

to poczekam

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@minimalny - niema co ale ten konsultant to ci świetnie doradził.

Umowę masz do końca maja.

Więc jeżeli nie wyślesz obecnie wypowiedzenia to przedłuża ci się do końca czerwca.

Zakładając że za radą konsultanta zadzwonisz tego 15 maja i oferta się nie poprawi to będziesz miał dylemat czy godzić się na to co dają czy przejść na umowę na czas nieokreślony z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Myślę że ten konsultant doskonale wiedział że oferta się nie poprawi, a ktoś przyparty do muru łatwiej popełnia błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krito - nie do końca tak jest. Rezygnację również może wysłać w maju, ale wówczas skutkować ona będzie na koniec kolejnego pełnego miesiąca (czyli w tym wypadku czerwca). Nie przejdzie jeszcze w umowę na czas nieokreślony. Dopiero gdyby wysłał po 31 maja to będzie miał 3 m-ce wypowiedzenia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie zgodziłem się telefonicznie na przedłużenie umowy, na pakiet komfortowy w cenie 44,90 zł, + dekoder SD w bezpłatne użytkowanie + multiroom za 15 zł, czyli w sumie abonament wyjdzie 59,90 zł na miasiąc, umowa na 18 miesięcy.

 

Chyba będzie reklamacja na konsultanta, bo nie ma takiej opcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...