Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Robicie ludzi w Balona a pierwszy kwiecień już dawno się skończył.Dzwoniłem na Infolinie sprzedażową Cyfry,i spytałem się ze jestem abonentem plusa.I chciałbym Komfortowy z Canal+ za 49zł,w promocji zima z plusem.Na to on chciał mi wcisnąć obecną promocje za ponad 15zł drożej,na to ja za drogo.I dalej się pytam o Zimę z Plusem.Na to konsultant żartobliwie,przecież mamy wiosnę :shock: .I się rozłączyłem,takie dowcipy to 1 kwietnia.A nie teraz .... .

 

Rawik,nikt nikogo nie robi w balona. Bo i po co ? Mamy Ci przesłać kopie rachunków. Jeszcze nie przyszły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do przedstawiciela Cyfry+ deadprince oraz do dystrybutora Cyfra TV.Czy Zima z Plusem jest aktualna,czemu na infolinii nie mogę dostać.Czy trzeba mieć umowę z Plusem,czy wystarczy telefon na kartę w Plusie.Chce Komfortowy z Canal+ za 49zł,czy jest taka opcja.Z góry mówię ze nie kupie po obecnych cenach,jak nie to czekam do grudnia.Więc proszę o uczciwą odpowiedz,już raz dzwoniłem i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://media2.pl/media/61914-wspolna-pr ... -plus.html

 

Tu macie News trzeba wysłać sms a oni dzwonią,Znając życie użytkownik jest weryfikowany czy jest abonentem Plusa.Przecież ta umowa dla Cyfry jest nie korzystna,i już wiem z kont te drwiny na infolini sprzedażowej.Po za tym jak mi [beep] powiedział mamy wiosnę a nie zimę :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rawik

Wczoraj po 20 zadzwoniłem na infolinie. Zima z plusem jest dla nowych klientów. Na przedłużenie nie chcieli mi jej zaproponować, wiec wziąłem nową umowę na mamuśkę. Może pytasz o tą promocje dzwoniąc do działu przedłużeń pod nr 223104545. Zadzwoń pod 224110000 i spytaj o nią jako nowy klient. (Miła pani powiedziała mi wczoraj, że ta promocja potrwa do końca tygodnia i raczej nie zostanie przedłużona.)

 

@sylwek84

Przy odbiorze potrzebny ci dowód osobisty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwoniłem pod infolinie, na pewno pod dobry numer, i konsultant mi powiedział że zima z plusem od miesiąca jest już nieaktualna, i komfortowy z c+ kosztuje w obowiązującej promocji teraz 64,9 chyba, więc lipa, mówiłem że znajomy w tym tygodniu zamówił komfortowy właśnie w tej promocji a on że już nie obowiązuje, więc nie wiem o co tu chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, od czego to zależy. Mają jakiś dzienny limit albo tylko cześć konsultantów upoważnili do podpisywania takich umów (chodź to byłoby dziwne)? A może tylko cześć jest odpowiednio przeszkolona a reszta to jacyś pracownicy na pół etatu zatrudniani w okresie świat kiedy jest większe zainteresowanie i większa ilość tel.? Hmm czasami jak dzwonisz po numerze tel. potrafią ci w sekundę wyszukać umowę i od razu wiedza jaki masz sprzęt skąd jesteś i gadają z tobą rzeczowo i zwięźle a innym razem twierdza że bez podania nr-u abonenta nie są w stanie odszukać twojej umowy i w związku z tym nie są w stanie rozmawiać o twojej umowie.

W każdym razie kiedy dzwoniłem 2 tygodnie temu też twierdzono że taka promocja nie istnieje. A wczoraj czy raczej przedwczoraj za pierwszym razem bez problemu:) Zadzwoń kilka razy może w końcu się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie jak Cyfra kazała po kilku latach,udokumentować ze się zapłaciło za jakiś okres,jeżeli coś takiego jeszcze istnieje jak zima z plusem,choć raz dzwoniłem i mi się nie udało.To wole nic nie kombinować,a jak za parę lat sobie przypomną by sprawdzić czy byłem rzeczywiście abonentem plusa,ta firma tak ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rawik daj sobie spokój z takimi sugestiami...za kilka lat...w/ogóle to jakoś mam przekonanie, że nie jesteś przekonany do wiarygodnych informacji! Odnośnie "Zima z plusem" twierdzisz kilka postów temu, że 1kwietnia już się dawno skończyło i robimy ludzi w balona twierdząc, że Zima z plusem jeszcze trwa- otóż mnie się "udało" (i kilku innym forumowiczom) w tym tygodniu podpisać umowę(co prawda na żonę bo moja wygasa końcem kwietnia) za 49.90 zł "Zima z plusem"! Może faktycznie trzeba trafić na konsultanta z którym podpisze się umowę bez żadnych niejasności-tego nie wiem...więc może próbuj jak Ci zależy na tej ofercie lub zrezygnuj z pisania takich bzdur..pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcelo1 jakich bzdur,niby jak to ma być jeden konsultant daje.A inni nie to co niby może ktoś pomyśleć ze na lewo ci daje ktoś umowę znajomy konsultant.Taka praktyka jest bezczelna w wykonaniu cyfry,gdzie u licha jest regulamin tej promocji.Do kiedy trwa itp,kolega się dowiedział ze nie aktualna.Wysłałem nawet sms Zima z Plusem i nikt się nie odezwał,Tak się nie traktuje ludzi.Temu się należy temu nie,bo jak tak dalej pójdzie to ludzie się na nich ...... i tyle.Zima z Plusem ładny partner biznesowy,który teraz nic nie wie o tej promocji.Zaraz wyskoczą Wiosna z Minusem,dla wybranych.Z taką polityką to się daleko nie zajedzie.Cyfra wraca do korzeni Cyfrowego Polsatu a jak było każdy wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rawik..nie będe z Tobą polemizował bo to nie ma sensu: skoro kilka osób podpisało umowę w ciągu ostanich paru dni to chyba to nie jest żart? w jednym się z Tobą zgodzę: coś jest nie tak jeśli chodzi o infolinię skoro są takie niejasności co do danej oferty( w tym przypadku "Zima z plusem") nie jest to zrozumiałe dlaczego jedni mogą a inni nie mogą:)..mnie się udało za pierwszym razem Tobie wogóle więc rozumię Twoje rozgoryczenie...a może wejdzie nowa oferta: Cyfra z minusami ?!;)...widzę, że trafić ofertę Zima z plusem (jeśli jeszcze jest bo nie wiadomo kiedy koniec a i na stronie nic nie piszą...)to jak wygrana w totolotka...pzdr

ps. wiem, że jest to śmieszna propozycja ale Rawik może próbuj faktycznie kilka razy zadzwonić to trafisz w końcu na kogoś z kim podpiszesz umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem usłyszałem,ze promocja już od dawna nie aktualna.Na mój rozum Cyfra oficjalnie podniosła ceny,a jeśli w dany dzień jest kiepski utarg to zalecają niektórym konsultantom podpisywać umowę na tą promocje.Tylko po cichu by większa ilość osób się o tym nie dowiedziała.Bo mogą być awantury,sprytna firma jak sobie dorobić jak utargu nie ma,i chyba z tą moją opinią się zgodzicie.Ja daje sobie spokój,kupie w Grudniu.Ale to nie jest ok,cóż taki kraj.W Polsce jest wszystko możliwe Mega Kombinatorzy UE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba trafiłem na tego "dobrego" konsultanta a właściwie na konsultantkę, bo za drugim razem jak dzwoniłem mi się udało, komfortowy z C+ za 49, a już straciłem nadzieję, teraz siedzę już w domu na spokojnie a obok leży dekoder, talerz i umowa :) Jutro montowanie; faktycznie trochę dziwna to sprawa że nie/ma o tym nic na stronie www cyfry i ludzie dowiadują się o niej pocztą pantoflową, mi pani w punkcie, jak już odbierałem sprzęt, powiedziała że jakiś czas temu ta promocja była "bardziej dostępna" ale już myślała że jej nie/ma i sama była b. zdziwiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń kilka razy aż w końcu trafisz na "dobrego" konsultanta. Ja też kilka razy dzwoniłem i mówili że nie ma już tej promocji, aż w końcu dobrze trafiłem i udało mi się zamówić :)

 

Też przeszedłem tę ciernistą drogę. :lol2: Teraz czekam na rachunek telefoniczny :read: Ech.... warto było :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rawik daj sobie spokój z takimi sugestiami...za kilka lat...w/ogóle to jakoś mam przekonanie, że nie jesteś przekonany do wiarygodnych informacji! Odnośnie "Zima z plusem" twierdzisz kilka postów temu, że 1kwietnia już się dawno skończyło i robimy ludzi w balona twierdząc, że Zima z plusem jeszcze trwa- otóż mnie się "udało" (i kilku innym forumowiczom) w tym tygodniu podpisać umowę(co prawda na żonę bo moja wygasa końcem kwietnia) za 49.90 zł "Zima z plusem"! Może faktycznie trzeba trafić na konsultanta z którym podpisze się umowę bez żadnych niejasności-tego nie wiem...więc może próbuj jak Ci zależy na tej ofercie lub zrezygnuj z pisania takich bzdur..pzdr

 

Ditto !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...