Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zima z plusem nadal aktualna: potrzeba tylko dowód osobisty i umowę zamawiać trzeba przez telesprzedaż.

 

Właśnie podpisałem umowę na komfortowy z C+ za 49.90 przez 18 miesięcy, lepszej oferty chyba nie ma (jeśli komuś na kanałach HD nie zależy)

 

Potwierdzam: "Zima z plusem" jeszcze nadal aktualna. Ja też właśnie podpisałem umowę na 18miesięcy na pakiet komfortowy+ za 49.90zł i faktycznie wydaje mi się, że lepszej oferty do świąt grudniowych chyba nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima z plusem nadal aktualna: potrzeba tylko dowód osobisty i umowę zamawiać trzeba przez telesprzedaż.

 

Właśnie podpisałem umowę na komfortowy z C+ za 49.90 przez 18 miesięcy, lepszej oferty chyba nie ma (jeśli komuś na kanałach HD nie zależy)

 

Potwierdzam: "Zima z plusem" jeszcze nadal aktualna. Ja też właśnie podpisałem umowę na 18miesięcy na pakiet komfortowy+ za 49.90zł i faktycznie wydaje mi się, że lepszej oferty do świąt grudniowych chyba nie będzie...

 

No dobra, jak wszyscy,to wszyscy :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 6 miesięcy HBO za 19,90 ja tak mam

a potem można zrezygnować i znowu wziąć za 19,90 na następne 6 miechów?

bo wtedy teoretycznie można mieć za tę cenę przez cały czas trwania umowy.

 

Nie. W daną promocję można wejść raz w roku.

 

Na przedłużenie umowy nie można skorzystać z promocji Zima z Plusem.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy trzeba mieć rachunek z plusa do tej promocji zima z plusem, i czy są dekodery i anteny do wyboru ? (bo antenę chciałbym 80 cm, na razie niby nie jest mi aż taka duża potrzebna ale po tej promocji chciałbym zainwestować w HD a do tego 80 bardziej by się chyba nadała, więc chciałbym od razu założyć większą aby potem nie latać na dach znowu i nie zmieniać) Z góry dzięki za szybką odpowiedź bo właśnie się zastanawiam co zrobić, aktualne promocje cyfry są faktycznie słabe i już praktycznie byłem zdecydowany na Polsat, ale ta zima z plusem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę potwierdzić: "Zima z plusem" już zakupiona i karta wraz z dekoderem już jest w domku:). Niestety jak już ktoś pisał przy przedłużeniu umowy nie da się zakupić "Zima z plusem". Ponieważ wcześniej złożyłem wypowiedzenie o abonament który upływa końcem kwietnia konsultant stwierdził, że nie może być umowa na mnie bo musi mnie przekierować to jakiego działu który musi wyrazić zgodę na podpisanie nowej umowy i od razu stwierdził, że oni prawie na 100% nie zgodzą się na podpisanie nowej umowy (bo przy przedłużaniu umowy pakiet ten kosztuje teraz niecałe 65zł(komfortowy+ z C+) a jak wiemy za to samo w "Zima z plusem" płaci się 49.90zł) więc musiałem wziąć abonament na żonę i nie potrzebowałem żadnego rachunku z plusa! Wybrałem dekoder za 1gr bo mam już inny więc nie zależało mi na lepszym sprzęcie(o antenę nie pytałem). To chyba tyle..acha..wczoraj jak rejestrowałem abo konsultant mi powiedział, że jeszcze jest "Zima z plusem" ale nie wiadomo jak jeszcze długo więc nie ma się co zastanawiać tylko dzwonić na infolinię i zamawiać..ja zamawiałem z Krakowa..pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robicie ludzi w Balona a pierwszy kwiecień już dawno się skończył.Dzwoniłem na Infolinie sprzedażową Cyfry,i spytałem się ze jestem abonentem plusa.I chciałbym Komfortowy z Canal+ za 49zł,w promocji zima z plusem.Na to on chciał mi wcisnąć obecną promocje za ponad 15zł drożej,na to ja za drogo.I dalej się pytam o Zimę z Plusem.Na to konsultant żartobliwie,przecież mamy wiosnę :shock: .I się rozłączyłem,takie dowcipy to 1 kwietnia.A nie teraz .... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzis zadzwonili z oferta, ktora przyjalem czyli Komfortowy+, Animal HD, National G. HD + tuner SD za 1 GR na 18 miesięcy za 44,90zł. Nadmienie ze doszlo do nich pismo z rezygnacja. Mnie ta kwota odpowiadala wiec przyjalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzis zadzwonili z oferta, ktora przyjalem czyli Komfortowy+, Animal HD, National G. HD + tuner SD za 1 GR na 18 miesięcy za 44,90zł. Nadmienie ze doszlo do nich pismo z rezygnacja. Mnie ta kwota odpowiadala wiec przyjalem.

 

Tuner SD ? :D brava się należą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...