Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam te posty i widzę, że mi się udało wytargować najwięcej. Umowa przedłużona w grudniu 2009r. na 18 miesięcy:

 

Komfortowy z Canal+ - 49,90zł

Paczka HBO - 5 miesięcy za darmo

Paczka Filmbox (Razem z Filmbox HD) - 18 miesięcy za darmo

Paczka 5xHD - 18 miesięcy za darmo

Paczka Premium HD - 18 miesięcy za darmo

Wynajem dekodera Philips HD (bez PVR) - 18 miesięcy za darmo

 

Myślę , że to był max jaki można było wynegocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No trzeba dać gorszą aby na święta można było znowu powiedzieć, że się zmniejsza ceny:-) Nka za parę dni też zlikwiduje pewnie swoje promo. Widocznie teraz mimo dobrych cen już sprzedaż nie szła i nie ma sensu pewnie trzymać niskich cen. Do najblizszych świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam te posty i widzę, że mi się udało wytargować najwięcej. Umowa przedłużona w grudniu 2009r. na 18 miesięcy:

 

Paczka Premium HD - 18 miesięcy za darmo

 

Dałeś się naciąć. Jeżeli zrezygnujesz z HBO po okresie promocyjnym to to za canal+ HD będziesz płacił dodatkowo 6 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja mysle ze @ taiszo wynegocjowal bardzo dobra oferte.Bo raczej watpie zeby udalo mu sie wiecej wynegocjowac.

 

Cala oferta jest bardzo dobra. W grudniu i styczniu praktycznie każdy łapał się na taką albo na to co ja. Mam prawie identyczną (HBO 3 miesiace zamiast 5 i bez dekodera bo mam swoj). Tyle tylko, że ja nie brałem HBO HD, bo cyfra liczy wtedy to jako Premium HD (Canal+HD + HBO HD). Jeżeli po 5 miesiącach będzie chciał zrezygnować z paczki HBO to automatycznie naruszy opcję Premium HD, a to jest już liczone jako zmiana w okresie promocyjnym i powoduje naliczanie 6 zł za pakiet Canal+ HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałeś się naciąć. Jeżeli zrezygnujesz z HBO po okresie promocyjnym to to za canal+ HD będziesz płacił dodatkowo 6 zł miesięcznie.

 

Masz rację , ale zabezpieczyłem się przed tym. Podczas przedłużania umowy wziąłem sam pakiet Canal+ HD , a za HBO HD płace, ale tylko 3zł i dzięki temu konsultant zapewnił mnie , iż po rezygnacji będę mógł zrezygnować z HBO HD bez straty promocji na Canal+ HD. Dodam, iż konsultant z działu utrzymania sprawdzał w systemie i takie coś przechodzi bez problemu. Poza tym mam wszystko nagrane podczas przedłużania umowy, więc gdy w maju będą problemy to złoże reklamację i powołam się na zapis rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Możesz byc spokojny Taiszo, zrobiłeś dobrze, jak płacisz te 3 zł za hbohd to nie stracisz zniżki na c+hd. tez tak mam zrobione dla świętego spokoju:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz byc spokojny Taiszo, zrobiłeś dobrze, jak płacisz te 3 zł za hbohd to nie stracisz zniżki na c+hd. tez tak mam zrobione dla świętego spokoju:-)

 

No mam taką nadzieję, że nie będzie problemu :smile: Bo inaczej stracę kompletnie zaufanie do Cyfry

 

@meff

 

To zależy na jak długo brałeś umowę i z której promocji korzystałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...