Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzwoniłem z ciekawości do dystrybutora,wielu ma tak samo.I powiedział mi ze tylko u niego oferta świąteczna trwa nadal,patrząc na niektóre strony internetowe promocja przedłużona do świąt wielkanocnych.To normalny chwyt marketingowy,brak reklam w TV.Na stronie Cyfry + drogie ceny,patrzy człowiek u dystrybutora to jest niemożliwe i kupuje proste.Cyfra będzie się i tak sprzedawała w tej cenie.A na reklamy nic nie wydadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... pytanie dodatkowe - czy promocja "pierwszy niepełny miesiąc gratis" tyczy się tylko opłaty za pakiet, czy także za wynajem dekodera?

i przy okazji - kiedy można spodziewać się zestawienia dot. płatności (pomijając ICA)?

 

mi naliczyli 10 zł.dzierzawy za pierwszy niepełny miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze prosiłbym o wytłumaczenie "jak chłopu na miedzy" kiedy dostanę pierwsze rachunki jak podpisywałem umowę w drugiej połowie stycznia. To, że przysyłają co dwa miesiące to wiedziałem, ale zakładałem że to są dwa miesiące "do przodu" a nie "do tyłu" o_x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratis jest tylko opłata abonamentowa, za dekoder płaci się nawet jak weźmie się go w ostatnim dniu miesiąca.

 

Z tym chyba tez jest różnie.Brałem w pierwszych dniach października dekoder wraz z kanałami HD i nie płaciłem ani za jedno ani drugie choć w punkcie faktycznie wspominali o opłacie za październik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, posiadam pakiet komfortowy+canal, umowa do konca kwietnia, dzisiaj bylem u dystrybutora i chcialem przedluzyc umowe (aneks) to mi powiedzial ze u nich tylko nowi klienci podpisuja umowy. Myslicie ze byl nie poinformowany, moze przejsc sie do innego dystrybutora czy telefonicznie to zalatwic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwon pod (22) 517 77 19 dział promocji ja też miałem umowę do Kwietnia 2010r

Przedłużyłem ją 1 Lutego a nowa umowa liczona od marca i dostałem to co w podpisie a aneks dostane w ciągu 7 dni od daty przedłużenia :smile: lub u dystrybutorów mają tak zwane oferty przedłużeniowe dla Abonenta Cyfry+ 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się dziś udało wydusić:

-komfortowy+ -30% zniżki na cały okres umowy

Canal+ -30 % znizki na cały okres umowy

Canal+ HD - 100% zniżki na cały okres umowy

opcja 5x HD - 100% zniżki na cały okres umowy

dekoder PVR - 100% zniżki na cały okres umowy

Umowa na 18 miesięcy

Umowę przedłużyłem trzeci raz :D

Nie jest to chyba rewelacja ale dla mnie może być

Po dekoder, gdzie odebrać, mam sie dowiedzieć po koniec lutego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dwa dni temu przedłużyłem umowę z cyfrą na kolejne 13 miesięcy (poprzednia umowa do końca maja). Sympatyczna pani na infolinii zaproponowała mi:

pakiet komfortowy+ przez 9 miesięcy 50% zniżki - 31,95zł

canal+ przez 8 miesięcy 50% zniżki - 14,95 zł (od 9 miesiąca 29,90zł)

7xHD gratis przez 13 miesięcy

Dekoder HD gratis przez 13 miesięcy

 

co daje przez 8 miesięcy - 46,90zł, w 9 miesiącu - 61,85zł a w pozostałych 4 miesiącach - 93,80zł.

 

Myślę ze warunki całkiem fajne:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również przedłużyłem umowę CYFRĄ+ na 18 miesięcy

1,komfort+ 39zł.

2 canal+10.90 przez 18 miesięcy

3opcja 5xhd darmo 18 miesięcy

4.opcja FILMBOX 0 zł.18 m-cy

5 HBO +HBO digital 3 miesiące darmo

6.dzierżawa dekoder PHILIPS 7201hd 10zł umowa od 1.02.210r więc na miesiąc wychodzi 59.90 jestem CYFRĄ już 12 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnie jak góral jestem w cyfrze już 12 rok i dzwoniłem ostatnio w sprawie nowej umowy. mam pakiet komfortowy+ + opcja C+ (93,80 zł/miesiąc). oni zaproponowali mi coś takiego:

- pakiet prestiżowy+ za niecałe 106zł/miesiąc lub

- mój dotychczasowy (czyli komf+ i c+) za 65zł/miesiąc. w obu przypadkach umowa na 18 miesięcy i cena stała przez cały czas trwania umowy.

ten prestiżowy+ za tę cenę to bardzo ciekawa opcja, bo w żadnej z dotychczasowych promocji nie było tak dobrej ceny za ten pakiet, ale ja wolałbym raczej obniżać koszty, niż zwiększać je. zaś opcja 65zł kusi, ale rezygnując teraz z cyfry i podpisując zupełnie nową umowę, przy aktualnej promocji mógłbym mieć to samo za 61zł/mies. więc to raczej też odpada.

waszym zdaniem, po waszych negocjacjach z cyfrą, jakie warunki mógłbym próbować wynegocjować? opcje HD odpadają, bo i tak nie mam tunera (mógłbym go negocjować) ani telewizora, a jeśli kiedyś kupię tv z HD, to tuner wolałbym i tak mieć swój własny, uskładałbym na jakiś markowy sprzęt.

Filmboxów ani Cinemaxa nie chcę, bo i tak nie mam na to czasu, ale HBO by się przydało dla rodziny, bo ja miałem przez kilka miesięcy i ani razu nie włączyłem nawet :D ale musieliby go dać za darmo, albo chociaż pół ceny przez 18 miechów. z drugiej strony, jeśli ktoś trwa wiernie z cyfrą od samego początku jej istnienia, to po tylu latach mogliby dać to HBO za free.

chciałbym dziś zadzwonić i ponegocjować, bo szlag mnie trafiał, kiedy widziało się, jakie oferty dawali nowym klientom, olewając wieloletnich abonentów. z góry dziękuję za wszelkie sugestie i rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dzwoń do cyfry i rwij odnich pakiet komf+ i c+ za 42zł na 18m-cy.Ja taki otrzymałem w styczniu,ale też niebyło łatwo i próbowali mi wcisnąć chyba coś podobnego co tobie.Najlepiej to wyślij rezygnacje i sami do ciebie zadzwonią i wtedy najlepiej wynegocjujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Bylem dzisiaj u dystrybutora oraz dzwonilem do Dzialu promocji, zaoferowali mi komfort 30% znizki i Canal+ 30%zniki, hbo gratis 2miesiace, co daje ok. 65zl abonamentu. Jak to mozliwe ze jednym daja canal+ za 10zl, filmboxy gratis, kanaly hd gratis przez caly okres umowy a tutaj tylko znizka na wszystko 30%, dodam ze jestem abonentem cyfry ok 1,5roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...