Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tobie dali takie fajne warunki w 8 miesiącu obowiązywania umowy, a mi po 6 latach chcieli dać prestiża z TV za 150zł.

Jak czytałem te posty że można to mieć za 109 to mi się wierzyć nie chciało

 

Mi po 10 też taką cenę zaproponowali, w związku z czym napisałem wypowiedzenie umowy, a żona wzięła na siebie za cenę promocyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niech Cyfra w końcu poda liczbę abonentów,niech udowodni ze jest lepsza w sprzedaży od N pomijając Polsat.W Krakowie dekoderów pod dostatkiem,tak kolejki ustawiały się pod punktami cyfry na święta ale chyba z awanturami o nie dostarczone TV,albo dekodery PVR.Co ciekawe przed świętami był problem z Philips PVR który nie jest już produkowany,a teraz jest go pod dostatkiem.Widocznie mają sporo wypowiadanych umów :lol2: .

 

Ustawiony przetarg z Listkiewiczem na ligę Polską ot to jest Cyferka

poczekajcie dwa lata N przejmie ligę Polską i zmiecie żabojadów z Polski :D

 

O ile były Prezes PZPN nie wróci do władzy :(

 

Cyfra + Tylko Canal+ Sport

Cyfrowy Polsat Porażka roku 2009

N najlepsza oferta ale brak sportu

 

TV jest dla rozrywki a nie z przymusu oglądaj to co chcesz a nie to co ci ktoś narzuca.Chcesz ligę Polską a w Cyfrowym Polsacie,oglądasz Szkocką.Masz dzieci chcesz Bumeranga a w Cyfrze masz osraj Mini Mini.Chcesz coś oglądać kup trzy platformy.

 

The Poland of Platform are to ass :lol2:

 

Zastanów się trochę człowieku. Jak możesz napisać "N najlepsza oferta ale brak sportu"? To twierdzenie samo się wyklucza. Jeżeli w tej platformie brak jest oferty sportowej to co ją czyni tym, że jest najlepsza programowo?

Zanim znowu napiszesz jakieś brednie na forum to najpierw zastanów się czy wnoszą one cokolwiek do danego wątku. Bo co do tematu promocji w Cyfrze+ może mieć ilość abonentów których dany operator pozyskał, a ich liczby nie opublikował lub jakiś przetarg na mecze ligowe, który Twoim zdaniem ktoś ustawił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FazaFm to się przekonałeś ze z żabami nie ma żartów,tylko żeby mi nie wykombinowali jakiegoś numeru.Raz rozwiązałem umowę i rachunki przyszły,no w przyszłym tygodniu się przekonam w lutym bay bay Cyferko.

Może i masz dosyć cyfry, jednak ja mam inne doświadczenia. Obecnie (maja najlepszą ofertę na rynku z mojego punktu widzenia. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie pokazuje, jak niektórzy potrafią czytać ze zrozumieniem :lol:

To jest po prostu Twoja nadinterpretacja.

Trochę wcześniej opisywałem swój przypadek, może najpierw poczytaj, a potem coś wypoć. A co do TV za 1zł, to podstawowa zasada ekonomii mówi, ze nie ma darmowych obiadów. W tym przypadku kurs "złotówki" określa wartość "nadmiarowych" dla nas pakietów/opcji, za które płacimy żeby dostać TV. Jeśli ktoś byłby zadowolony z Powitalnego, to "prezent" kosztuje go naprawdę słono.

Jak chcesz wierzyć, że dostajesz za 1zł super laptopa, komórkę itd. to wierz, naiwnych podobno nie sieją :lol2:

Nie zmienia to faktu, że ofertę Cyfry, szczególnie biorąc pod uwagę świąteczno-noworoczne promocje, uważam za najlepszą na rynku. Protestuję natomiast przeciwko metodom "pozyskiwania" abonentów, głownie dlatego, że jestem ofiarą tego procederu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgr napisał TV za 1zł

oczywiście jak 700-800zł to jest 1zł to ci chyba odbiło.Troszku matematyki już to było przerabiane ze TV kosztuje około 700-800zł,skalkuluj sobie oferty jeszcze raz

 

pitero77

TVNHD ,TVPHD,TCM,Wojna i Pokój ,Paczka AXN,Eurosport2,TVP SPORT,Sport Klub,Jetix ,Cartoon Network,Bumerang,MTV2,MTVHD,ESKA TV,Animal Planet,Animal Planet HD,N FILM przez pół roku gratis

 

To ty jesteś walnięty,przy umowie na rok Pakiet podstawowy Cyfry wypada blado jedyne co ratuje cyfrę to CANAL+ oraz CANAL+ SPORT po B... mi kanał dokumentalny żeby Lecha Komunistę oglądać :lol2:

 

Rozbawiają mnie twoje argumenty :lol2:

 

TVNHD ,TVPHD,TCM,Wojna i Pokój ,Sport Klub,Bumerang,,ESKA TV,N FILM - co to są za programy i kto je ogląda? Eska TV to bym się po[beep]ł jak bym miał oglądać, TVN HD po co żeby oglądać tańce w pseudo HD? Sport Klub a co w nim jest ciekawego?

 

Paczka AXN, Eurosport2,TVP SPORT, Jetix ,Cartoon Network,MTV2,MTVHD, Animal Planet,Animal Planet HD to jest też w cyfrze, jak również NG, NG HD, History Chanel, kanały sportowe ze sportem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz wziasc tuner SD tyle ze na wynajem (w oczekiwaniu na HD) wiec go nie sprzedasz. Potem nie odbierasz HD i jedziesz do konca umowy na SD.

.

 

Załóżmy, że biorę taki wariant, bo nie ma rzeczywiście PACE PVR. Dostaje powiedzmy PACE SD w oczekiwaniu na PACE PVR HD.

 

Rozumiem, że w tym okresie nic nie płacę za dzierżawę PACE SD do momentu kiedy nie dostanę PACE HD? W ofercie dzierżawa PACE SD jest również za 10zł, jesli bym go wybrał podczas podpisywania umowy.

 

Dostaję info z punktu cyfry , żeby się zgłosić po PACE HD bo się pojawiły. Nie pojawiam się jednak. Czyli do końca trwania umowy mam dzierżawę PACE SD za darmo? Czy dobrze rozumię? Czy tak będzie? Jest na to jakiś punkt w umowie/regulaminie? Czy jeśli się nie zgłoszę do punktu, mogą mi zabrać tzw "promocję"?

 

Czy ktoś już z was przerabiam z tymi odbiornikami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale numer CHCA MI ZABRAĆ TV. Napisalem do nich meila bo nie zgadzaly mi sie rachunki z tym co powinienem miec naliczane według aneksu. Okazuje sie ze konsultant popelnil BLAD i nie powinien byl mi zaproponowac aneksu do umowy z TV gdyz moja umowa konczyla sie dopiero w kwietniu wiec nie spelnialem jednego z kryteriow promocji. Dostalem juz TV, a teraz chca wyslac kuriera i mam im go oddac.Mam aneks do umowy mam fakture za TV. Oni sa jacys niepoważni !!! Ja juz podjalem kroki w zwiazku z tym ze zwiazalem sie z kims na 24 miesiace zainwestowalem w dekoder wlasny 800zl, swoj roczny monitor sprzedalem i teraz mam zostac na lodzie bo ktos poltorej miesiaca temu sie pomylil? Sam sie do nich odezwalem bo za malo placilem chcialem zeby bylo wszystko OK. Nie wiem co teraz zrobia i jak ja mam sie zachowac.

Faza, spokojnie. Skontaktuj się z c+ i na wszelki wypadek w myśl zasady "make some noise" porozmawiaj z nimi. Po pierwszej już jestes stałym klientem, po drugie nie zabiera się tego co się już raz dało. Po trzecie, oni zawsze ulegają "u[beep]liwym" klientom. Głowa do góry i będzie dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dziś w końcu udałem się do salonu Cyfry osobiście. Oczywiście bez przygód się nie obyło ;)

W mieście, w którym mieszkam są 2 salony Cyfry. Udałem się do pierwszego. Konsultant już miał drukować umowę na pakiet Komfort+, Canal+, kiedy nagle powiedziałem "multiroom i 2 tunery za 1gr oczywiście gratis, tak."

Na to konsultant odpowiedział, że 2 tunerów za gr mi nie dadzą, a ponad to za multiroom liczą sobie 20zł miesięcznie. Troszkę się zdenerwowałem i powiedziałem mu jak postępują z ludźmi, że raz mówią jedno potem drugie. Na to konsultant zaczął czytać jakiś regulamin. Nawet mi go pokazał.Rzeczywiście było podane, że multiroom 20zł. Więc pomyślałem sobie, ze on mnie nie rozumie. Powiedziałem, że chodzi mi o "Świąteczne doładowanie", na co on że wie, ale multiroom był gratis do końca roku.. Oczywiście wyszedłem z salonu i udałem się do drugiego..

 

W drugim bez problemu wziąłem Komfort+ Canal+, Filmbox, HBO, Multiroom, 2x Sagem SD

Zapytałem czy po 3 miesiącach użytkowania HBO, będę mógł z niego zrezygnować bez żadnych konsekwencji, na co konsultant odpowiedział "oczywiście, że tak"

 

Reasumując tu ukazuje nam się polityka Cyfry+, a w zasadzie ich salonów. Ilu ludzi mógł naciągnąć pierwszy salon (praktycznie centrum miasta) ?

Podobnie jest z infolinią, raz mówią jedno, potem co innego...

 

Szczerze mówiąc sam pewnie nadział bym się na jakiś haczyk gdyby nie to forum oraz jego użytkownicy dlatego chciałbym wszystkim serdecznie podziękować.

Pozdrawiam serdecznie ;)

rj7rad! Gratulacje i tak trzymać. Kto czyta forum nie błądzi. Teraz widać, że z cyfrą można wszystko załatwić. Wynegocjowałeś niezłą ofertę! gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie pokazuje, jak niektórzy potrafią czytać ze zrozumieniem :lol:

To jest po prostu Twoja nadinterpretacja.

Trochę wcześniej opisywałem swój przypadek, może najpierw poczytaj, a potem coś wypoć. A co do TV za 1zł, to podstawowa zasada ekonomii mówi, ze nie ma darmowych obiadów. W tym przypadku kurs "złotówki" określa wartość "nadmiarowych" dla nas pakietów/opcji, za które płacimy żeby dostać TV. Jeśli ktoś byłby zadowolony z Powitalnego, to "prezent" kosztuje go naprawdę słono.

Jak chcesz wierzyć, że dostajesz za 1zł super laptopa, komórkę itd. to wierz, naiwnych podobno nie sieją :lol2:

Nie zmienia to faktu, że ofertę Cyfry, szczególnie biorąc pod uwagę świąteczno-noworoczne promocje, uważam za najlepszą na rynku. Protestuję natomiast przeciwko metodom "pozyskiwania" abonentów, głownie dlatego, że jestem ofiarą tego procederu :>

 

Jeżeli ktoś chciał wziąć pakiet powitalny, ale skusił go telewizor i przez to wziął np komfortowy, to rzeczywiście płaci więcej niż chciał. Ale jeśli był zdecydowany na wysoki pakiet to ten telewizor ma naprawdę gratis. Przeanalizuj ofertę to zobaczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chciał wziąć pakiet powitalny, ale skusił go telewizor i przez to wziął np komfortowy, to rzeczywiście płaci więcej niż chciał. Ale jeśli był zdecydowany na wysoki pakiet to ten telewizor ma naprawdę gratis. Przeanalizuj ofertę to zobaczysz

 

To jak z GSM.Jak gadasz 1000 min. miesięcznie to lepsza komórka za 1zł to dodatek.A branie takiego abo dla babci tylko dla tej komórki za 1zł to bezsens.

 

Ap ropo punktów C+

Jak 2 dni temu wymieniałem dekoder to oskubali nowego abonenta 40 zł za zwykły kabel HDMI.I jemu to pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cykłu "naiwne pytania" (śledzę wątek od około końca października, ale wydaje mi się że nic o tym nie wspomniano): jaka jest szansa że w lutym promocja 50% na 9-10 miesięcy będzie dalej obowiązywać? Rodzice mają CP jeszcze do końca stycznia i trochę bez sensu dublować platformy, nawet biorąc pod uwagę pro-ratę.

 

I jeszcze pytanie. Żeby mieć kanały HD ("bawiłem" się konfiguratorem na stronie cyfry) trzeba mieć koniecznie brać od nich dekoder HD? (gdzieś mi się obiło że jest to warunek konieczny do aktywacji pakietów HD, rozważam kupienie osobnego pudła z uniwersalnym CR + może CI).

 

(marudzenie: eh... szkoda że w Cyfrze nie ma opcji 50% na caly okres umowy, Komfortowy+, ale bez żadnych gratisów HD/C+/HBO/Filmbox/etc, w zupełności by mi taka oferta wystarczyła, a tak trzeba będzie "kombinować" pod koniec umowy xD )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem szansa na obowiązywanie tej promocji jeszcze w lutym jest raczej minimalna choć tak naprawdę to czas pokaże jak będzie w rzeczywistości. Mimo wszystko dużym zaskoczeniem jest już to, że Cyfra+ tą ofertę (z pewnymi zmianami) przedłużyła na styczeń bo nigdy wcześniej tego nie robiła.

Nie musisz brać od Cyfry+ dekodera HD, żeby mieć możliwość korzystania z ich oferty HD. Rzeczywiście bardzo dobrym rozwiązaniem jest zakup własnego tunera satelitarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekw ilu ludzi przedłurza umowe z Cyfrą tylko dlatego że maja splitery. Promocje promocjami ale spliter , konwenter ,tuner lub tunery , karty klienckie i okablowanie. To troszkę kosztuje i na rok lub dwa się nieopłaca inwestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wiem, że zwyczajowo promocje świąteczne nie były przedłużane i obecna sytuacja jest dziwna. Ale patrze też na konkurencję i tam też promocje są przedłużone, więc się zastanawiam :roll:

 

Jesli Twoi rodzice maja umowe do konca stycznia to zbiega sie z zakonczeniem promocji noworocznej i chyba zadnego dublowania platform by nie bylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekw ilu ludzi przedłurza umowe z Cyfrą tylko dlatego że maja splitery. Promocje promocjami ale spliter , konwenter ,tuner lub tunery , karty klienckie i okablowanie. To troszkę kosztuje i na rok lub dwa się nieopłaca inwestować.

 

 

Ja mam spliter na 3 os. i przedłużyłem umowę tym razem na 2 lata. 1miesiąc gratis, 23 mieś. po 109zł, TV za 1zł, dekoder kupiłem swój Opticuma x550 a to dlatego, że jak mam oglądać Tv z anteny siatkowej to mnie :censored: trafia :D a tak przy bardzo niskich kosztach mogę się cieszyć razem z innymi z full pakietu :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie bo dopiero co zauwazylam w ulotce ach te blondynki :) .A wiec w grudniu 17 nabylam w promocji pakiet podstawowy na 18miesiecy w tym canal + na 18 miesiecy , pakiet filmbox na 18 miesiecy ,hbo na 5 miesiecy hbo vod na 5 miesiecy i wszystkie hd na 18 miesiecy za 40 zl do konca umowy i tu moje pytanie na ulotce mam hd gratis i jest hbo hd czyli mam rozumiec ze hbo hd tez mam do konca umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wiem, że zwyczajowo promocje świąteczne nie były przedłużane i obecna sytuacja jest dziwna. Ale patrze też na konkurencję i tam też promocje są przedłużone, więc się zastanawiam :roll:

 

Jesli Twoi rodzice maja umowe do konca stycznia to zbiega sie z zakonczeniem promocji noworocznej i chyba zadnego dublowania platform by nie bylo...

 

No tak, ale... dużo korzystniej wychodzi podpisać umowę w pierwszych dniach miesiąca niż w ostatnich - co nie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wcześniej opisywałem swój przypadek, może najpierw poczytaj, a potem coś wypoć. A co do TV za 1zł, to podstawowa zasada ekonomii mówi, ze nie ma darmowych obiadów. W tym przypadku kurs "złotówki" określa wartość "nadmiarowych" dla nas pakietów/opcji, za które płacimy żeby dostać TV. Jeśli ktoś byłby zadowolony z Powitalnego, to "prezent" kosztuje go naprawdę słono.

Jak chcesz wierzyć, że dostajesz za 1zł super laptopa, komórkę itd. to wierz, naiwnych podobno nie sieją :lol2:

Nie zmienia to faktu, że ofertę Cyfry, szczególnie biorąc pod uwagę świąteczno-noworoczne promocje, uważam za najlepszą na rynku. Protestuję natomiast przeciwko metodom "pozyskiwania" abonentów, głownie dlatego, że jestem ofiarą tego procederu :>

 

Normalne jest, że nie ma sensu brać Cyfry dla samego TV, jak nie ma zamiaru się jej oglądać, bo wyjdzie koszt za który można kupić 37" TV. W moim przypadku, przechodząc na Prestiż HD+ będe płacił 15 PLN miesięcznie więcej niż do tej pory, czyli ten TV wyniesie mnie 360 PLN. Niezależnie od TV i tak przymierzałem się do zmiany na Prestiż HD+, ta promocja tylko to przyspieszyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalne jest, że nie ma sensu brać Cyfry dla samego TV, jak nie ma zamiaru się jej oglądać, bo wyjdzie koszt za który można kupić 37" TV. W moim przypadku, przechodząc na Prestiż HD+ będe płacił 15 PLN miesięcznie więcej niż do tej pory, czyli ten TV wyniesie mnie 360 PLN. Niezależnie od TV i tak przymierzałem się do zmiany na Prestiż HD+, ta promocja tylko to przyspieszyła.

Najważniejsze że jesteś zadowolony :brawo: Mnie akurat oferta HBO nie przekonuje, więc zadowalam się Komfortowym + Canal, ale gdyby nie to, że chwilę przed tą promocją nabyłem podobny monitor/TV, pewnie też bym się ustawił w kolejce :-) A tak na marginesie, czym (poza ceną) się różni Prestiż HD od zwykłego Prestiżu, skoro opcje HD i tak są za darmo :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś powiedział jestem pracownikiem N,zwariowałeś tak jak kosmici lądowali w Chlewkach.Ja tylko ciągle się zastanawiam nad wyborem platformy

 

Czy może mi ktoś to wytłumaczyć bo to jest sprzeczne z ofertą którą dostałem od Cyfry+

 

Jesteś już Klientem CYFRY+ i kończy Ci się umowa ?

 

Odwiedź nasz sklep firmowy w C.H. Auchan Puławska

i przedłuż swoją umowę na promocyjnych warunkach !

Otrzymasz rabat 50% na abonament przez 11 miesięcy lub rabat na pakiety oraz Canal+ , Filmbox i opcje HD przez 18 miesięcy GRATIS !

 

Jakim cudem u tego dystrybutora jest Canal+,Filmbox i opcje HD gratis przez 18 miesięcy.Mnie tego Cyfra nie proponowała,czy ta promocja dotyczy innych dystrybutorów czy tylko tego http://www.cyfra.tv/cyfra_plus_3.html proszę na końcu przeczytać.

 

42zł za Komfortowy z Canal+ oraz Opcją HD,to by była dość korzystna oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...