Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem przed chwilą pod nr 22-310-45-65 i Pani zaproponowała mi:

1. Umowa na 18 mies.

Komfortowy + z C+ za 42 zł

lub Podstawowy+ z C+ za 29 zł

przez cały okres umowy i nic więcej.

2. Umowa na 13 miesięcy

Komfortowy 50% przez 9 miesiecy

C+ 4 mies free lub 8 mies 50%

 

Zapytałem o dekoder na wynajem PVR HD, to powiedziano mi, że musze pozostać przy tym co mam (Strong :oops: ) lub 20 zł wynajem miesięcznie.

 

Na takie warunki pewnie się nie zgodzę. Co mi mogą zaproponować, czy postawić mocno na swoim, że chcę np:

Umowa 13 miesięcy

Komfortowy 9 mies 50%

Canal+ 13 miesięcy free

HBO 4 miesiące free potem rezygnacja

Brak kanałów HD

Dekoder PVR HD 250 GB 0zł wynajem.

Czy na takie coś się mogą zgodzić? Pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam konsultant potwierdził, że przy przedłużeniu umowy na 13 m-cy rabaty liczą się od stycznia, a umowa obowiązuje od 01 lutego 2010 do 29.02.2011, czyli od grudnia 2010 do lutego 2011 jest pełnopłatnie.

Ale to przy założeniu, że rabat na pakiet podstawowy jest przez 11 m-cy? Bo już się trochę niejasne to zaczyna robić.

 

@KrystekLog: pytałeś już o to wczoraj, pisałem Ci, że albo C+ albo HD, nie dostaniesz jednego i drugiego gratis przez cały okres umowy za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś sie orientuje, czy

a) mozna zrezygnować z wynajmu Dekodera HD-w promocji 10 zł,i zdać do punktu

B) w umowie na zastępstwo SD za HD d0 31.03 nie odebrać pózniej dekodera HD

 

Bo np wykorzystuje się prywatny, który będzie dopiero zakupiony

W punkcie pracownik twierdził,że podobno istanieje mozliwość rezygnacji z wynajmu ?

 

Do kiedy będzie ważna promocja świąteczne doładowanie,podobno do 31.12 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to raczej wezmę na 18 miesięcy. I czy takie warunki mogę mieć:

Umowa 18 miesięcy

Komfortowy+ z C+ za 42zł

Kanały HD gratis

HBO 4 miesiące gratis

PVR HD wynajem 0 zł przez 18 miesięcy.

 

Sorry, że tak zawracam głowe, ale wiecie jak to jest.

 

Umowa 18 miesięcy 42zł/komfortowy i 29zł/podstawowy z c+ na 18 miesięcy jest nienegocjowalna!!! BYła o tym mowa już kilkadziesiąt razy na forum! Jedynie o darmowe użytkowanie dekodera sd można się u8biegać, bo nie zawsze taką opcję proponują!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się tak wydzierasz? Na tym samym forum niektórym udało się wynegocjować dekoder PVR za połowę kwoty czyli 10zł a moderator bogdan425 dostał propozycję na podstawowy+ za 29zł przy umowie na 13 miesięcy :lol:

Dekoder z dyskiem dają też każdemu za 50% czyli własnie o tym była mowa wielokrotnie, a wy dalej to samo. A co do umowy 13miesięcy za 29zł, to nie ma takiej opcji. Kilka osob już dostało tego typu promocje i szybko się z tego wycofali po zweryfikowaniu oferty w biurze obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz wcześniej napisałeś cytat :"Umowa 18 miesięcy 42zł/komfortowy i 29zł/podstawowy z c+ na 18 miesięcy jest nienegocjowalna!!! BYła o tym mowa już kilkadziesiąt razy na forum! Jedynie o darmowe użytkowanie dekodera sd można się u8biegać, bo nie zawsze taką opcję proponują!"

 

Nic nie wspominasz u rabacie 50% na dekoder PVR (także dla tych co mają zwykły sd). Skoro w/g Ciebie umowa jest nienegocjowalna to w jaki sposób można wynegocjować zniżkę na PVR? Wiem, czepiam się ale takie kwiatki niektórzy piszą, że aż żal :roll: Nie występuję w liczbie mnogiej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nic nie wspominasz u rabacie 50% na dekoder PVR (także dla tych co mają zwykły sd). Skoro w/g Ciebie umowa jest nienegocjowalna to w jaki sposób można wynegocjować zniżkę na PVR? Wiem, czepiam się ale takie kwiatki niektórzy piszą, że aż żal :roll: Nie występuję w liczbie mnogiej ...

jesli ten dekoder już masz i placisz za neigo 10zl miesiecznie to po przedluzeniu też bedziesz płacił. Przy tych umowach na 18miesiecy nie mozna nawet dekodera SD dostać za 0zl a jedynie zakupic za 79zl. Z dwoma konsultami o tym gadalem bo chcialem bracikowi taki prosty dekoder zalatwic bo jego ferdek szwankuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

moja umowa wygasa 30 kwietnia 2010, dzięki forum zacząłem dzwonić i oto efekty:

 

310 45 65 - ja nie mogę, proszę dzwonić na 310 45 45

310 45 45 - NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI :)

310 45 60 - tak, oczywiście, warunki to:

 

umowa 13 miesięcy,

Komfortowy+ 50% taniej przez 9 miesięcy,

Canal+ 50% taniej 8 miesięcy,

Canal+HD 100% taniej przez 13 miesięcy,

Paczka 5*HD 100% taniej przez 13 miesięcy,

PVR 0zł przez 13 miesięcy :)

 

minusem jest to, że PVR dopiero w styczniu :(

 

warunki chyba ok, ja wziąłem :)

 

pozdrawiam

stat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;

Mam umowę z C+ do 15 kwietnia 2010 - pakiet komfortowy/C+/HBO. Dekoder SD wykupiłem na własność przy podpisywaniu umowy. Chciałbym się dowiedzieć, czy mogę już starać się o przedłużenie umowy na kolejne 13 lub 18 miesięcy, bo z publikowanych tu wypowiedzi wynikało, że osoby z umową do końca maja 2010 takowe aneksy już podpisały.

I co do samej umowy... Czego mogę się spodziewać ? O co powinienem pytać by uzyskać jak najlepsze warunki ? Z góry ,że najważniejsza jest dla mnie opcja C+/HBO/Komfortowy - HD nie jest mi potrzebne, no chyba że w grę będzie wchodziła naprawdę jakaś dobra i tania opcja..

Witam.

Na pewno na samym wstępie zaproponują Ci takie warunki jak z promocji grudniowej czyli :

przy umowie na 13 m-cy : pakiet komfortowy+ 50% taniej przez 9 m-cy, Opcje Canal+, HBO lub Canal+ HBO Cinemax gratis przez 4 miesiące; przy umowie na 18 m-cy pakiet komfortowy+ 50% taniej przez 11 m-cy, opcja Canal+ gratis przez 9 m-cy, a HBO gratis przez 5 m-cy.

Możesz zapytać o promocję "Świąteczne doładowanie", ale mogą odmówić twierdząc,że gdyby umowa kończyła Ci się w marcu itp.

Jeśli podczas pierwszej rozmowy nie zaproponują Ci niczego co Cię zadowoli, zadzwoń po kilku godzinach na inny numer.

Jest też inne wyjście, u mnie zadziałało: zadzwoniłam z prośbą o wyrażenie zgody na zawarcie drugiej umowy i po chwili okazało się,że jednak mogę skorzystać z promocji "Świąteczne doładowanie" na moich warunkach mimo tego,że mam umowę do końca kwietnia 2010. Więc próbuj, niczego nie tracisz. Powodzenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

moja umowa wygasa 30 kwietnia 2010, dzięki forum zacząłem dzwonić i oto efekty:

 

310 45 65 - ja nie mogę, proszę dzwonić na 310 45 45

310 45 45 - NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI :)

310 45 60 - tak, oczywiście, warunki to:

 

umowa 13 miesięcy,

Komfortowy+ 50% taniej przez 9 miesięcy,

Canal+ 50% taniej 8 miesięcy,

Canal+HD 100% taniej przez 13 miesięcy,

Paczka 5*HD 100% taniej przez 13 miesięcy,

PVR 0zł przez 13 miesięcy :)

 

minusem jest to, że PVR dopiero w styczniu :(

 

warunki chyba ok, ja wziąłem :)

 

pozdrawiam

stat

 

 

Dostałem podobne warunki (umowa do końca maja).Canal+ na 4 miesiace 100%.Tyle ze z rabatem na C+HD jest taki myk ze trzeba opłacać w moim przypadku po 4 miesiacach opcje Canal+ bo po wyłączeniu paczki i ponownym włączeniu po przerwie zniżka na C+HD przepada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przy tych umowach na 18miesiecy nie mozna nawet dekodera SD dostać za 0zl a jedynie zakupic za 79zl. Z dwoma konsultami o tym gadalem bo chcialem bracikowi taki prosty dekoder zalatwic bo jego ferdek szwankuje.

 

A ja podpisałem umowę na 18 mies. komf + canal+ za 42 zł i dostałem dekoder za 0 zł. Po zawarciu umowy poszedłem ze swoim strongiem do dystrybutora a ten mi go wymienił na pace sd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Zadzwoniłem do C+, dwóch konsultantów chciało rozmawiać tylko o umowach 18-miesięcznych z nędznymi promocjami - aż w końcu dodzwoniłem się do Pani, której przedstawiłem oferty zaprezentowane tu na forum i uzyskałem: umowa obowiązująca do 15 kwietnia 2010 już bez rabatów /SD, C+, HBO, komfortowy/ w wysokości 123 zł miesięcznie została zastąpiona od dnia 1 stycznia 2010 nową:

- umowa na 13 miesięcy

- komfortowy na 9 miesięcy 50%

- canal + na 8 miesięcy 50%

- canal+ HD na 13 miesięcy 100%

- 5xHD na 13 miesięcy 100%

- HBO na 2 miesiące 100% / i tak nie oglądam więc mogę zrezygnować bez, podkreślam BEZ utraty jakichkolwiek zniżek/

- dekoder HD Philips na 13 miesięcy 100% /wziąłem zwykły HD bez PVR bo musiałbym czekać do minimum marca, a poza tym nie potrzebuję PVR, VOD itd/.

Jestem bardzo zadowolony z oferty. Podkreślam że już na wstępie rozmowy z Panią z Cyfry podkreśliłem że nie chce mi się bawić w żadne rezygnacje, czekanie na oferty itd. - poprosiłem o sensowną ofertę - i takową moim zdaniem otrzymałem. Pozdrawiam i życzę owocnych negocjacji, bo z pewnością warto dzwonić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przy tych umowach na 18miesiecy nie mozna nawet dekodera SD dostać za 0zl a jedynie zakupic za 79zl. Z dwoma konsultami o tym gadalem bo chcialem bracikowi taki prosty dekoder zalatwic bo jego ferdek szwankuje.

 

A ja podpisałem umowę na 18 mies. komf + canal+ za 42 zł i dostałem dekoder za 0 zł. Po zawarciu umowy poszedłem ze swoim strongiem do dystrybutora a ten mi go wymienił na pace sd

 

czytajcie ze zrozumieniem a dopiero potem odpisujcie.

Nie dostales dekodera tylko go zamieniles, o takiej mozliwosci jest cala masa postów.

od dnia 1 stycznia 2010 nową:

- umowa na 13 miesięcy

- komfortowy na 9 miesięcy 50%

- canal + na 8 miesięcy 50%

- canal+ HD na 13 miesięcy 100%

- 5xHD na 13 miesięcy 100%

- HBO na 2 miesiące 100% / i tak nie oglądam więc mogę zrezygnować bez, podkreślam BEZ utraty jakichkolwiek zniżek/

- dekoder HD Philips na 13 miesięcy 100% /wziąłem zwykły HD bez PVR bo musiałbym czekać do minimum marca, a poza tym nie potrzebuję PVR, VOD itd/.

Jestem bardzo zadowolony z oferty. Podkreślam że już na wstępie rozmowy z Panią z Cyfry podkreśliłem że nie chce mi się bawić w żadne rezygnacje, czekanie na oferty itd. - poprosiłem o sensowną ofertę - i takową moim zdaniem otrzymałem. Pozdrawiam i życzę owocnych negocjacji, bo z pewnością warto dzwonić...

czyli dostales jak najbardziej standardową oferte, kopia promocji swiatecznej dla nowych abonentow. Oczywiscie że mozesz zrezygnować z HBO, mowa na forum i sprzeczki dotyczą HBO HD w tzw pakiecie Premium HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem możliwość popatrzyć sobie na łowy platform w galeriach,jedno mnie zaskoczyło kolejki po Cyfrowy Polsat,szczególnie emerytów.Przy N też były sporo osób szczególnie młodych,przy Cyfrze najmniej.O dziwo miła dziewczyna rozdawała ulotki z cyfrą.Może to nie jest w temacie ale co emeryt widzi w tym Cyfrowym Polsacie.Podstawowy + Canal+ jest w tej samej cenie co pakiet familijny,I Polsat wygląda tu blado.A sam Polsat dociera analogowo do 90% ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś podpisał umowę na pakiet powitalny+ w promocji "świąteczne doładowanie" wraz z opcjami HD? Pytam ponieważ wczoraj rano na infolinii konsultantka stwierdziła że nie ma takiej możliwości chociaż poinformowałem ją że chcę wykupić abonament tylko z kartą ponieważ posiadam własny tuner HD. Zapytałem dlaczego w takim razie na oficjalnej stronie cyfry+ jest podana błędna informacja dotycząca promocji? Po tym jak ją "oświeciłem" co jest w tabelkach Pani poprosiła o chwilę na konsultację z "kimś wyżej" i po powrocie stwierdziła że "na stronie jest błąd" i jest to wina twórców strony!!! Dodała że informacja "zostanie niezwłocznie poprawiona". Jednak do tej pory nic takiego nie nastąpiło więc chciałbym się dowiedzieć czy najemnicy cyfry+ zwyczajnie robią klientów w przysłowiowe bambuko?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytajcie ze zrozumieniem a dopiero potem odpisujcie.

Nie dostales dekodera tylko go zamieniles, o takiej mozliwosci jest cala masa postów.

 

Przecież napisałem że wymieniłem go na Pace, a wiadomo że dostajesz ale w bezpłatne uzytkowanie. A chodziło tylko o to że Maciek napisał że dekoder można tylko kupić za 79 zł. I tyle w tej kwestii..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...