Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak jest z rachunkami bo na stronie cyfry wyczytałem, ze przesyłają co dwa miesiące z rachunkiem za abonament za dwa miechy? Bo mi dystrybutor powiedział, że normalnie co miesiąc będa przychodzić kwitki- i tak powinna wyglądac chyba standardowa sytuacja z rachunkami według mnie. Pytam bym póżniej sie nie zdziwił przy rachunku i miał kasy tyle :lol:

komu w dzisiejszych czasach potrzebny papierowy rachunek?

Wchodzisz do ICA i tam widzisz ile masz do zaplaty albo ile nadplaty. Potem szybki przelew przez konto internetowe i gotowe. Ewentualnie stale zlecenie comiesieczne dla leniwych.

Cyfra od kiedy pamietam wysyla po dwa rachunki co dwa miesiece. Zawsze oszczedzają troche na oplatach pocztowych. Chociaz podobno i tak stopniowo rezygnują z Poczty Polskiej i przechodzą na INpost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problemy w listopadzie z dostarczeniem rachunków na czas? Mi przez tego inposta rachunek przyszedł z tygodniowym późnieniem. Zobaczę jak będzie sytuacja w styczniu, jeśli będzie się sytuacja powtarzać trzeba będzie Cyfrę poinformować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i podpisałem umowę na 18 miesięcy na Komfortowy+ z Canal+ , ale niestety z dekoderem zastępczym Pace SD.

HBO po 5 miesiącach wyłączę.

 

Co ciekawe działają mi Cinemaxy i Orange Sport, mimo że w opisie promocji nie ma nic napisane o nich.

 

Cinemaxów nie będziesz miał, a Orange Sport do końca roku, ponieważ wszyscy abonenci komfortowego dostali go bezpłatnie od 1 grudnia.

 

Orange Sport ma dostępny nie z powodu darmowej promocji tego kanału w grudniu lecz dlatego, że przez pierwszy niepełny miesiąc umowy (grudzień) Cyfra+ włącza wyższy pakiet od tego wykupionego (w tym wypadku prestiżowy zamiast komfortowego).

 

ŚWIĄTECZNA OFERTA SPECJALNA!

 

JESTEŚ Z NAMI CO NAJMNIEJ 9 MIESIĘCY?

WEJDŹ DO ZAKŁADKI OFERTA I ODBIERZ SWÓJ PREZENT!

 

No właśnie , jak cyfra liczy te miesiące ( mam umowę od 16 marca - wychodzi 9 miesięcy ) czy też liczą pełne miesiące czyli w moim przypadku dopiero od kwietnia ?

 

ta promocja dotyczy tych którzy w chwili wprowadzenia jej mieli cyfrę 9 miesięcy

 

Lepiej nie pisać nic niż pisać głupoty. Proponuję zajrzeć do regulaminu. Promocja "prezent świąteczny" dotyczy osób, które zostały abonentami Cyfry+ do 31.01.2009r.

 

 

ta promocja dotyczy tych którzy w chwili wprowadzenia jej mieli cyfrę 9 miesięcy

a tak przy okazji... jesli odpale sobie gratisową paczke HBO do konca roku przez ICA to sama sie wylaczy od 1stycznia, czy raczej gdy zapomne to nabije mi licznik na 30zl za styczen ?

 

Jeśli prezent dostaniesz na jeden miesiąc to do końca stycznia HBO oglądasz za darmo, a od lutego Cyfra+ sama Ci go wyłączy i nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Prezent trzeba aktywować do końca grudnia bo inaczej przepadnie.

 

Ja wysłałem wypowiedzenie starej umowy 8 grudnia(obowiązującej do końca stycznia 2010). Dzisiaj zadzwoniła do mnie konsultantka i zaproponowała mi to co miałem do tej pory czyli Komfort+Canal+Orange Sport za 52pln miesięcznie przez 18 miesięcy.

Jak dla mnie super oferta więc wziąłem bez zbędnych targów.

CYFRA THE BEST !!

 

Dostałeś standardową propozycję przedłużenia umowy - pakiet Komfortowy+ z Canal+ za 42zł przez 18 miesięcy oraz do tego opcję Orange Sport bez żadnej zniżki za 10zł miesięcznie. Miałem taką samą propozycję i konsultant powiedział, że opcja OS nie wlicza się do tej promocji tylko jest na normalnych warunkach i można ją wyłączać i włączać kiedy się chce.

 

A jak jest z rachunkami bo na stronie cyfry wyczytałem, ze przesyłają co dwa miesiące z rachunkiem za abonament za dwa miechy? Bo mi dystrybutor powiedział, że normalnie co miesiąc będa przychodzić kwitki- i tak powinna wyglądac chyba standardowa sytuacja z rachunkami według mnie. Pytam bym póżniej sie nie zdziwił przy rachunku i miał kasy tyle :lol:

 

Co drugi miesiąc Cyfra+ przysyła dwa rachunki oraz magazyn abonenta (magazyn tylko od pakietu podstawowego). Każdy rachunek jest na kolejny miesiąc (z terminem płatności każdego miesiąca osobno). Jeśli zmodyfikujesz swoją ofertę programową w trakcie któregoś miesiąca i kwota płatności się zmieni to Cyfra+ dodatkowo przyśle Ci rachunek uwzględniający tą zmianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problemy w listopadzie z dostarczeniem rachunków na czas? Mi przez tego inposta rachunek przyszedł z tygodniowym późnieniem. Zobaczę jak będzie sytuacja w styczniu, jeśli będzie się sytuacja powtarzać trzeba będzie Cyfrę poinformować.
Ja nie dostałem jeszcze grudniowego i styczniowego i pewnie kare mi każą płacic za nieterminowość :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Wziąłem Pakiet Podstawowy+ w promocji 50% taniej przez 9 miesięcy z tunerem SD. Umowa jest na 13 miesięcy. Mam na umowie zaznaczony Canal+, HBO i Cinamaxy gratis przez 4 miesiące. Rozumiem, że z tego Pakietu Premium mogę spokojnie zrezygnować po tych czterech miesiącach i zostanie mi sam Podstawowy+? Czy jak z tego Pakietu Premium zrezygnuję to zabiorą mi 2 kanały Filmbox, które są gratis przez 13 miesięcy? Przepraszam za takie pytania, ale to dopiero moja pierwsza umowa z C+.

 

Może mi ktoś z Was odpowiedzieć, czy dobrze rozumiem moją umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

ŚWIĄTECZNA OFERTA SPECJALNA!

 

JESTEŚ Z NAMI CO NAJMNIEJ 9 MIESIĘCY?

WEJDŹ DO ZAKŁADKI OFERTA I ODBIERZ SWÓJ PREZENT!

 

No właśnie , jak cyfra liczy te miesiące ( mam umowę od 16 marca - wychodzi 9 miesięcy ) czy też liczą pełne miesiące czyli w moim przypadku dopiero od kwietnia ?

 

ta promocja dotyczy tych którzy w chwili wprowadzenia jej mieli cyfrę 9 miesięcy

 

Lepiej nie pisać nic niż pisać głupoty. Proponuję zajrzeć do regulaminu. Promocja "prezent świąteczny" dotyczy osób, które zostały abonentami Cyfry+ do 31.01.2009r.

 

 

 

 

 

Ciężko Ci było napisać w normalny sposób bez stwierdzenia o pisaniu głupot?

Kolego że Ty wszystkie rozumy już pozjadałeś na temat cyfry to nie znaczy że inni też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zauważyłeś, że nikogo swoim postem nie obraziłem.

Napisałem tak dlatego bo coraz więcej osób wymyśla swoje poglądy na temat istniejacej oferty programowej i wprowadza tym w błąd ludzi proszacych o radę w tym zakresie. Prosta zasada - jeśli nie wiesz to lepiej zapytać kogoś kto wie niż swoimi domysłami wprowadzać w błąd innych forumowiczów. A przede wszystkim wystarczy przejrzeć dokładnie forum, a nie ostatnie 10-15 postów bo osobiście już o tym pisałem wcześniej.

Jeśli czegoś nie wiem to pytam, a nie odpisuję innym osobom w formie z której wynika, że jestem czegoś całowicie pewny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj uważnie to, co napisał 'ekhm'!

To jest jedna z tych pułapek, przygotowanych przez prawników Cyfry.

Jeśli z HBO zrezygnujesz po upływie okresu gratisowego, to nic nie stracisz.

Ale jeśli rezygnację wyślesz przed upływem tego okresu i nie określisz w piśmie, że rezygnujesz z HBO dopiero z końcem okresu promocyjnego, to wtedy operator potraktuje to jako Twoją rezygnację z opcji "C+HBO" i bezpowrotnie stracisz promocyjne warunki na C+.

Sam przeczytaj ze zrozumieniem i nie siej już zamętu.

Gdzie ekhm napisał takie herezje?? Opcje otrzymaną ze zniżką 100% możesz wyłączyć w dowolnym momencie (nie tracąc zniżki na pozostałe opcje!!). Opcje możesz wyłączyć nawet na drugi dzień po podpisaniu umowy, tylko musisz pamiętać, że jak Ci się odwidzi i zechcesz ponownie wyłączoną opcję oglądać to nie dostaniesz na nią kolejny raz rabatu. I tyle, a może aż tyle!! Czy tak ciężko zrozumieć? Coś mi się zdaje, że konkurencja Cię nasłała żebyś trochę niepokoju zasiał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem Pakiet Podstawowy+ w promocji 50% taniej przez 9 miesięcy z tunerem SD. Umowa jest na 13 miesięcy. Mam na umowie zaznaczony Canal+, HBO i Cinamaxy gratis przez 4 miesiące. Rozumiem, że z tego Pakietu Premium mogę spokojnie zrezygnować po tych czterech miesiącach i zostanie mi sam Podstawowy+? Czy jak z tego Pakietu Premium zrezygnuję to zabiorą mi 2 kanały Filmbox, które są gratis przez 13 miesięcy? Przepraszam za takie pytania, ale to dopiero moja pierwsza umowa z C+.

 

Może mi ktoś z Was odpowiedzieć, czy dobrze rozumiem moją umowę?

Na to pytanie można by wiarygodnie odpowiedzieć tylko mając przed sobą tekst umowy którą zawarłeś.

Dotychczas było tak, że co innego było w ofercie promocyjnej, a co innego w tekście umowy.

Jak tu nam dzisiaj napisał pracownik operatora, podobno właśnie skończyli z takimi praktykami.

Czy to jest prawda, wkrótce się przekonamy.

Co do Filmboxa, to w Twojej promocji chyba go nie ma (jest w tej drugiej promocji) i będziesz miał go chyba tylko do końca grudnia.

(W tych dodatkowych pakietach się nie orientuję, więc jeśli się mylę, to proszę mnie poprawić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Załóżmy, że ktoś wziął PVR HD ze standardową opłatą 10zł/mieś to czy może z niego zrezygnować w trakcie trwania umowy, np gdyby kupił sobie własny dekoder HD?

 

To prawdopodobnie zalezy od rodzaju pakietu. Jesli w umowie podpisujesz ze zobowiazujesz sie placic za wydzierzawienie dekodera danego typu a nie da sie jej wypowiedziec to raczej nie. Ja jednak zadzwonilbym do BOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam przeczytaj ze zrozumieniem i nie siej już zamętu.

Gdzie ekhm napisał takie herezje?? Opcje otrzymaną ze zniżką 100% możesz wyłączyć w dowolnym momencie (nie tracąc zniżki na pozostałe opcje!!).

Widzę, że umiejętność czytania ze zrozumieniem jest nieosiągalna dla niektórych, więc specjalnie dla Ciebie zacytuję najważniejsze zdanie z wypowiedzi 'ekhm':

 

Jeśli dostaliście promo na premium hd i odłączycie c+/hbo lub c+hd/hbohd tracicie promo na premium hd i opłaty widnieć będą za pozostawione opcje.

Odłączenie HBO po promo (kiedy jest jeszcze promo na C+) jest możliwe bez utraty promo na C+.

(Całość tutaj: https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?p=290452#p290452)

Jeśli jeszcze nie rozumiesz, to taka wskazówka: "c+/hbo" to jest jedna promocja, a nie dwie!

W ofercie promocyjnej jest to przedstawiane jako dwie odrębne opcje, ale w umowie którą podpisuje klient, jest jako tylko jedna opcja:"C+HBO". I w umowie cudzysłów jest w tym samym miejscu, gdzie ja go teraz dałem!

Jeśli masz umowę z tą promocją, to sam możesz sobie sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Na umowie mam tak:

- Pakiet Podstawowy+

- opcja: Canal+, HBO, Cinemax gratis 4 miesiące, po okresie gratisowym chcę z tych kanałów zrezygnować,

- opcja dodatkowa: Filmbox 13 miesięcy gratis, tam gdzie kupowałem C+ powiedziano mi, że skoro biorę tylko ofertę kanałów SD to będę miał Filmbox Extra i Filmbox Family.

 

Czyli ja rozumiem to tak: w czwartym miesiącu rezygnuję z Canal+, HBO i Cinemaxów, a Filmboxy mam gratis przez całą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na umowie mam tak:

- Pakiet Podstawowy+

- opcja: Canal+, HBO, Cinemax gratis 4 miesiące, po okresie gratisowym chcę z tych kanałów zrezygnować,

- opcja dodatkowa: Filmbox 13 miesięcy gratis,

To jest dosyć ciekawe, bo zgodnie z zawartością oficjalnej strony tej promocji http://www.cyfraplus.pl/html/promocje/2009/200911/promo-20091102-50-procent-taniej-11-12.html, "DODATKOWO WYBRANY PRZEZ CIEBIE PAKIET I OPCJE, PRZEZ PIERWSZY, NIEPEŁNY, ROZPOCZĘTY MIESIĄC OGLĄDASZ ZA DARMO".

Czyli tylko do końca grudnia, a nie przez 13 miesięcy.

Przez 13 miesięcy za darmo jest w innej promocji, "Świąteczne doładowanie", gdzie Pakiet Podstawowy+ kosztuje 44,90 zł.

 

Czyli ja rozumiem to tak: w czwartym miesiącu rezygnuję z Canal+, HBO i Cinemaxów

Sprawdź sobie w w umowie i regulaminie, ale wydaje mi się że rezygnację musisz złożyć z 1-miesięcznym wyprzedzeniem, czyli w trzecim miesiącu.

Nie zapomnij tylko zaznaczyć że rezygnujesz dopiero z upływem okresu promocyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robisz tylko zamieszanie jako mało zadowolony klient. wyraźnie masz napisane, że:

"DODATKOWO WYBRANY PRZEZ CIEBIE PAKIET I OPCJE, PRZEZ PIERWSZY, NIEPEŁNY, ROZPOCZĘTY MIESIĄC OGLĄDASZ ZA DARMO".

 

dodatkowo, a nie dodatkowy.

jeśli umowę podpisujesz np. dzisiaj to za grudzień już nie płacisz i o tym jest to zdanie z cytatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na umowie mam tak:

- Pakiet Podstawowy+

- opcja: Canal+, HBO, Cinemax gratis 4 miesiące, po okresie gratisowym chcę z tych kanałów zrezygnować,

- opcja dodatkowa: Filmbox 13 miesięcy gratis, tam gdzie kupowałem C+ powiedziano mi, że skoro biorę tylko ofertę kanałów SD to będę miał Filmbox Extra i Filmbox Family.

Czyli ja rozumiem to tak: w czwartym miesiącu rezygnuję z Canal+, HBO i Cinemaxów, a Filmboxy mam gratis przez całą umowę.

Właśnie tak jest, Filmbox'y masz na 13 m-cy za free.

 

To jest dosyć ciekawe, bo zgodnie z zawartością oficjalnej strony tej promocji http://www.cyfraplus.pl/html/promocje/2009/200911/promo-20091102-50-procent-taniej-11-12.html, "DODATKOWO WYBRANY PRZEZ CIEBIE PAKIET I OPCJE, PRZEZ PIERWSZY, NIEPEŁNY, ROZPOCZĘTY MIESIĄC OGLĄDASZ ZA DARMO".

Czyli tylko do końca grudnia, a nie przez 13 miesięcy.

A to coś nowego. Jeszcze takiej interpretacji tego zapisu tu na forum nie widziałem. :lol2: Przecież jest napisane "dodatkowo [...] przez pierwszy, niepełny, rozpoczęty miesiąc oglądasz za darmo" czyli wszystko co będziesz miał w umowie, która zaczyna się z najbliższym pełnym miesiącem, przez dni pozostałe do rozpoczęcia tego pełnego miesiąca oglądasz za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisując umowę 1 dnia miesiąca płacisz na zasadach promocyjnych określonych w umowie i jest to pierwszy miesiąc promocyjny.

Podpisując umowę między 2 a 30/31 dniem miesiąca nie płacisz nic poza aktywacją i oglądasz za free to co masz mieć w pierwszym promocyjnym miesiącu umowy. Czasami jest to określone inaczej w umowie/aneksach i można zapłacić wynajem dekodera pełny czy też zmniejszony jeśli rabat był w umowie zawarty (procentowy/kwotowy), i jeśli rabat był np. na 9 miesięcy to nie odejmujesz od tych m-cy tego niepełnego.

 

Dobrej Nocy... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takiej interpretacji tego zapisu tu na forum nie widziałem. :lol2: Przecież jest napisane "dodatkowo [...] przez pierwszy, niepełny, rozpoczęty miesiąc oglądasz za darmo" czyli wszystko co będziesz miał w umowie, która zaczyna się z najbliższym pełnym miesiącem, przez dni pozostałe do rozpoczęcia tego pełnego miesiąca oglądasz za darmo.

Masz rację. Tym razem nie zgadłem, "co poeta chciał przez to powiedzieć" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ja mma pytanie poniewaz cyfra to jedno wielkie oszustwo ale zaraz wytłumacze dlaczego tak mysle...

 

Było tak zamówiłem sobie 16 Listopada oferte czyli komfortowy + multi + tv + tunery. Wszystko ładnie podpisałem umowe 1 dekoder na wypozyczenie 2 za 70 zł bo poszedł do starego tv. I co do tv zostałem poinformowany ze dostane w 10 dni... 15 dni mineło poszedłem do punktu cyfry +. Dowiedziałem sie tyle ze musze czekac i zbyła mnie konsultantka. Pózniej napisałem do cyfry jak wiadomo ich odpowiedz była ze maja duze zainteresowanie i ze jak wysla tv to sie skontaktuja 3 dni przed wysyłka i wiadom musze czekac. OK pomyslałem dam im jeszcze z tydzien po tygodniu cisz znów napisałem dostałem to samo info teraz 5 tydzien sie skonczył napisałem do cyfry co w koncu z tym telewizorem i nazmyslałem ze tv idzie jako prezent i zrąbali mi swieta bo nie wiem co teraz mam powiedziec tej osobie która miała dostac tv. Ich odpowiedz była ekstremalna a zarazem szokujaca ze tv został wysłany i ze ja nie odebrałem go i wrócił do nich... az mi szczeka opadła czekałem 4 tygodnie w domu cały czas pilnowałem wielce mieli mi zadzwonic a co było gów... zero dzwonienia nic. I dodatkowo napisali ze wysłali ponowinie co wiaże sie z tym ze dalej zero kontaktu od cyfry.

 

Takze kto ma zamiar brac ta promocje to lepiej niech sie zastanowi bo nawet jak teraz sie zamówi to mówia ze w styczniu sie dostanie ale napewno duzej poczekacie.

 

Nigdy nie spotkałem sie z taka firma co tak ładnie kłamie....

 

A ktos dostał tv w ogóle?? I jak mozna to niech ktos napisze kiedy zamawiał i kiedy dostał. Bo mi sie wydaje ze to tylko taka ich gatka ze wysyłaja a tak naprawde siedza i sie obijaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zadzwoniła do mnie konsultantka i zaproponowała mi to co miałem do tej pory czyli Komfort+Canal+Orange Sport za 52pln miesięcznie przez 18 miesięcy.

Jak dla mnie super oferta więc wziąłem bez zbędnych targów.

CYFRA THE BEST !!

I takie są skutki zniesienia egzaminu z matematyki na maturze :)

W zeszłym roku przy umowie na 13 miesięcy za ten sam pakiet zapłacił średnio 34,62 zł [(11x30+2x60)/13=34,62], a teraz dostał propozycje płacenia po 52 zł/m-c przy umowie na 18 m-cy i jest zachwycony, że dostał doskonałą propozycje oraz wychwala Cyfrę po niebiosa ;)

 

Jak już jesteś taki dokładny to licz dokładnie - a więc promocja z przed roku: 10 miesięcy po 30zł za komfort+ canal+ za 0pln + orange za 10pln + 2 miesiące pakiet komfort za 63pln+canal+0pln + orange za 10pln + ostatni miesiąc umowy za komfort 63pln+canal+29pln+orange za 10pln = 648pln za 13 miesięcy - co daje średnio 49,8pln za miesiąc. Teraz faktycznie mam drożej - 52pln ale i tak podtrzymuje CYFRA THE BEST !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...