Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to do mnie wojcur ale ja nikogo nie obrazilem w zakresie ich pracy jest sprawdzenie sprzetu przd przyjeciem jako 'domniemany uszkodzony a raczej w wiekszosci pkt cyfry jest tv i podlaczony dekoder zeby prezentowal oferte ,sam posiadam multiroom i zgadzam sie ze 2karty to o niebo lepszy ale co zrobie przeciez nie pujde robic z siebie [beep]a zeby dali mi dwie karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gislan77

tak wlasnie o to mi chodzi !! mam nadzieje ze ktos może sprostowac nasze wątpliwosci.

pamietam ze rok temu byl podobny przypadek gdzie Canal+ był na rok za darmo, a na rachunku była opcja Canal+HbO+Cinemax (gdzie 2 ostatnie były gratis przez 5 miesiecy), i z tego co pamietam to wtedy mozna było zrezygnowac z opcji HBO i Cinemax ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja również się podłączam do prośby kolegi @gislan77 o wyjaśnienie tych zawiłości w aneksach.

Jak większość z Was czekałem na super ofertę i musiałem obejść się smakiem,więc oferta Świąteczne Doładowanie na 13 miesięcy dla mnie jest dobrą ofertą-jednak mam problem z wytargowaniem od konsultantów lepszych warunków dotyczących np.HBO,bo opcje HD mnie nie interesują,ani PVR HD.

Chciałem się również dowiedzieć czy mogę przedłużyć swoją umowę(do 31.01.2010r.) na warunkach z tej promocji bo od 2 tygodni zostaje regularnie wprowadzany w bład przez konsultantów Cyfry-dzwoniły do mnie 3 osoby i każda oferowała co innego,ja dzwoniłem 2 razy i również oferty były inne-niestety gorsze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do naszego sklepu w niedzielę 13 grudnia !

 

Oferujemy najnowsze dekodery PVR HD (500 GB) *

oraz karty MULTIROOM* do obioru na miejscu w sklepie !

 

* wyłącznie przy podpisywaniu nowej umowy

 

ul. Puławska 46

Warszawa - Piaseczno

(Centrum Handlowe Auchan)

 

był ktoś już kupić?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisywałem tego samego dnia. U mnie też cisza. Żadnego telefonu, a nawet sms'a. A wysłanie maila to tylko formułka, że przepraszamy ale są opóźnienia. Można starać się o jakąś promocję za to że tv jest jeszcze nie dostarczony. Może promocyjne zwiększenie pakietu bo mam komfort itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim rodzicom w styczniu kończy się umowa z grudnia z zeszłego roku. Zaproponowali im przedłużenie na 18 miesięcy, Komfortowy+ z Canal+ i kanałami HD za 42 zł/m-c. Dekoder HD za dychę miesięcznie, SD bez opłat. Czy ktoś z Was jest w podobnej sytuacji i jakie warunki Wam proponowali? Nie wiem czy nie czekać jeszcze trochę, może z PVR coś się wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis odebrałem drugą kartę no i kupiłem drugi dekoder w opcji oczekiwanie na multiroom:) umowa podpisana 3 grudnia z tv;) więc juz nie spieszy mi się wymienić tej karty na multiroom:) moze byc nawet w marcu;p:)

 

dodatkowo widzę, że moja reklamacją ze złym włączeniem opcji zamias 5HD dali mi tylko Animal Planet HD została uwzględniona bo na ICA widzę już zmiany:)

 

spytałem Panią też o dekoder pvr czy bede mogł wziąść ten 500gb odpowiedziała, że to nie ma żadnej różnicy:) który wezme;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Odnośnie:

 

Dla umów 24 miesięcznych:

1. TELEWIZOR LG Full HD - ZA 1zł.

2. MULTIROOM za 0 zł przez cały okres minimalny - umowy dla pakietu PRESTIŻOWEGO+, PRESTIŻOWEGO HD+i KOMFORTOWEGO+ (wraz z obowiązkownymi opcjami Premium Canal+ i HBO przez okres minimalny umowy)*

3. Opcje HBO i opcje HBO Digital za darmo przez 6 miesięcy

4. Wszystkie opcje HD za 0 zł przez okres 24 miesięcy

5. Opcje FILMBOX za darmo przez okres 24 miesięcy

6. Wszystkie pakiety z rabatem 50% przez 11 pełnych miesięcy

7. Opcje CANAL+ z rabatem 50% przez 24 miesiące

8. Dekoder PVR na wynajem z 50% rabatem (10zł/mies)**

 

* Multiroom za 0zł do pakietu Komfortowego+ w opcji bez telewizora. W opcji z telewizorem - 20zł miesięcznie.

** Dekodr PVR dla pakietu Komfortowego+ w opcji bez telewizora. W opcji z telewizorem - 20zł miesięcznie

 

 

Chcąc wejść w pakiet komfortowy: aby otrzymać monitor, muszę wziąć 1 z opcji- multiroom lub dekoder za 20zł/miesiąc?

Czy może mogę prosić o pakiet komfortowy z samym TV bez multiroomu i dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem zainteresowany promocją "Świąteczne Doładowanie", w związku z tym, mam kilka pytań.

Interesuje mnie pakiet Podstawowy+ (umowa na 13 miesięcy) w cenie 44,90 zł/mies.

Czy w tym pakiecie za 44,90 zł/mies. będę miał również Canal+, czy muszę dodatkowo za niego płacić 29,90 zł/mies.? Wtedy miesięcznie musiałbym płacić 74,80 zł. Mam rację? W promocji jest również HBO gratis przez 3 mies., czy po tych 3 mies. mogę bezproblemowo zrezygnować z HBO? Czy może jestem zobowiązany do korzystania i płacenia za HBO do końca umowy? W domu posiadam swój własny tuner HD, rozumiem, że opcja HD zostanie mi włączona? Czy też muszę wynająć tuner, aby mieć włączoną opcje HD? Chciałbym płacić abonament, co 3 lub 6 miesięcy. Istnieje taka opcja?

 

Mógłby mi ktoś odpowiedzieć na moje pytania?

Z góry dziękuje :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cenie zawarta jest opcja canal+. Pod koniec drugiego miesiaca dzwonisz na infolinie mowisz ze nie chcesz HBO i zostaje ono wylaczone. TAk poinformowano mnie na infolinii poniewaz zastanawiam sie nad pakietem podstawowym na 18 miesiecy. Jesli bierzesz sama karte wlacza Tobie bez problemu wsyzstkie opcje HD za wyjatkiem HBO Digital...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@badmenpl

Nie musisz płacić abonamentu co miesiąc. Możesz wpłacać na konto Cyfry+ kwotę za dowolną ilość miesięcy pod warunkiem, że robisz to z góry (nadpłacasz abonament). W innym przypadku na Twoim koncie abonenckim powstanie zadłużenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przekształciłem umowę która obowiązywała do końca maja 2010 - nowe warunki pakiet podstawowy, canal +, 7 opcji HD, dekoder PVR HD, HBO do końca lutego - cena stała 50,90 zł , umowa na 13 m-cy do końca lutego 2011, :brawo:

A jak wygląda sprawa z odbiorem PVR HD ?

Dostałeś czy masz go odebrać póżniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dekoder miałbyś za free gdybyś przedłużył na innych warunkach.

Przy Komfortowym+ dostałem takie warunki:

- 50% zniżki przez 9 m-cy

- 5 x HD gratis

- PVR gratis ( mam go w domu)

- canal + HD gratis

- HBO 2 m-ce gratis

- canal+ 4 m-ce gratis

 

wychodzi średnio ok 62 zł. chyba więc i tak dobre warunki dostałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...