Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale dalej nie jasna jest sprawa z tym czy w oczekiwaniu na pvr mogę wziąść tego nowego pace 500 gb bo konsultanci mowią ze ze znizką 10 złotych miesięcznie mogę wziąść tylko starego pvr;(

Też dostałem taką informację, że jak wezmę "stary" dekoder i będę chciał go wymienić na nowy, to przepadnie mi zniżka 50%. Jak wygląda sprawa z oczekiwaniem na dekoder tego nie wiem. Miła pani poinformowała mnie, że najbezpieczniej będzie poczekać na nowe dekodery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W umowie masz napisane terminal pvr więc nie jest jednoznacznie wskazane na stary, dlatego bym się kłócił co do braku zniżki, zresztą najpierw niech będą te dekodery wtedy można się tym martwić

Przecież nowy dekoder mogą nazwać w systemie np. terminal PVR HD 500GB i już nie wymienisz bez utraty rabatu, więc trzeba poczekać na oficjalny komunikat C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Jestem nowym użytkownikiem Cyfry +. Wczoraj u dystrybutora podpisałem umowę Świąteczne doładowanie. Wszystko było by ok, gdyby nie fakt, że nie posiadam pakietu HBO gratis przez 3 miesiące. Mam pakiet podstawowy. Po rozmowie z doradcą telefonicznym Cyfry + okazało się, że dystrybutor nie dopisał w umowie tego pakietu i już go nie będę miał. Zdziwiłem się bardzo ponieważ myślałem, że jak zamawiam Świąteczne doładowanie to w ramach tej promocji dostaję od razu wszystko to co jest w tej promocji. Okazuje się, że nie. Fakt, czytałem umowę, ale nie przyszło mi do głowy aby domawiać HBO. Uważałem, że to normalne, że wszystko będzie włączone tak było na ulotce. Od doradcy dowiedziałem się, że umowy nie można już zmienić i ewentualnie mogę zamówić HBO w innej promocji. Czy jest szansa aby jednak otrzymać te HBO na te 3 miesiące gratis? Czy ktoś miał już taki przypadek i czy udało mu się jednak uzyskać dostęp do pakietu HBO?

Pozdrawiam wszystkich gorąco w ten zimny dzień.

 

Gislan77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!

Byłem właśnie na zakupach i podpytałem w punkcie a tu niespodzianka! Mają 8 szt nowych pace PVR 500GB! Pytam na jakich zasadach, a tu info, że mogą je rejestrować tylko do nowych umów. Jakby ktoś chciał info gdzie w Krakowie, to proszę na prv.

Jeszcze rano pisałem, że będą od 15.12 a tu proszę już są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!

Byłem właśnie na zakupach i podpytałem w punkcie a tu niespodzianka! Mają 8 szt nowych pace PVR 500GB! Pytam na jakich zasadach, a tu info, że mogą je rejestrować tylko do nowych umów. Jakby ktoś chciał info gdzie w Krakowie, to proszę na prv.

Jeszcze rano pisałem, że będą od 15.12 a tu proszę już są.

 

Bo dystrybutorzy w punktach handlowych nie maja prawa wymieniać. Musisz poszukać jakiegoś normalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Jestem nowym użytkownikiem Cyfry +. Wczoraj u dystrybutora podpisałem umowę Świąteczne doładowanie. Wszystko było by ok, gdyby nie fakt, że nie posiadam pakietu HBO gratis przez 3 miesiące. Mam pakiet podstawowy. Po rozmowie z doradcą telefonicznym Cyfry + okazało się, że dystrybutor nie dopisał w umowie tego pakietu i już go nie będę miał. Zdziwiłem się bardzo ponieważ myślałem, że jak zamawiam Świąteczne doładowanie to w ramach tej promocji dostaję od razu wszystko to co jest w tej promocji. Okazuje się, że nie. Fakt, czytałem umowę, ale nie przyszło mi do głowy aby domawiać HBO. Uważałem, że to normalne, że wszystko będzie włączone tak było na ulotce. Od doradcy dowiedziałem się, że umowy nie można już zmienić i ewentualnie mogę zamówić HBO w innej promocji. Czy jest szansa aby jednak otrzymać te HBO na te 3 miesiące gratis? Czy ktoś miał już taki przypadek i czy udało mu się jednak uzyskać dostęp do pakietu HBO?

Pozdrawiam wszystkich gorąco w ten zimny dzień.

 

Gislan77

 

Masz 48 godzin na zmodyfikowanie oferty w punkcie C+ w którym podpisywałeś umowę. Konsultant wprowadził Cię w błąd twierdząc, że już nic nie możesz zrobić. Udaj się czym prędzej do sprzedawcy i powiedz, że zapomniał dodać Ci Paczki HBO w promocji. Nie powinno być problemów z poprawieniem umowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ze mozna anulowac stara obowiazujaca umowe

Mialem wazna do 30 06 2010!!Oficjalnie nie ma tego w ofercie gdyz mozna bez problemu przedluzac umowy wazne do 30,04 ale i w moim przypadku bez problemu od 1 01 2010 nowe warunki

 

umowa na 13 miesięcy,

50% zniżki na Komfortowy

Canal + przez 4 miesiące gratis lub 8 miesiacy 50% ceny

opcja 5xHD przez 13 miesięcy,

Canal plus HD przez 13 miesięcy,

opcja HBO przez 2 miesiące gratis lub 4 miesiace 50% ceny

dekoder HD PVR przez 13 miesięcy co mnie najbardziej cieszy bo te 20 zl czynszu mnie denerwowoaly

 

Polecam dzwonic na ten numer co wczesniej ktos podal na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tak listopadowa super promocja i co lepsze udało mi się na nią załapać w ostatni dzień czyli 4 grudnia;D no ale jak już wspomniałem gdzieś tam nic fizycznie nie mam ani tv ani multiroom ani dekodera ani drugiego dekodera :(;d i jeszcze reklamacja umowy bo nie włączono mi wszystki Hd podczas podpisywania :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder mam już zarezerwowany, dziś do odbioru, mam na myśli tego Pace'a, ale zastanawiam się ciągle nad ofertą...

A jakie macie zdanie o tym zestawie do odbioru? Wystarczającej jest to jakości?

 

Jak będziesz miał dekoder to wrzuć fotki jak wygląda i co posiada oraz wygląd menu. Co do zestawu to możesz brać. Kanały HD ci odbierze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 48 godzin na zmodyfikowanie oferty w punkcie C+ w którym podpisywałeś umowę. Konsultant wprowadził Cię w błąd twierdząc, że już nic nie możesz zrobić. Udaj się czym prędzej do sprzedawcy i powiedz, że zapomniał dodać Ci Paczki HBO w promocji. Nie powinno być problemów z poprawieniem umowy...

 

Dziś pojadę do oddziału i postaram się zmienić. Co prawda siedziba dystrybutora jest dziś zamknięta ale mają mały oddział w hipermarkiecie więc chyba nie powinno być problemów.

Dziękuje za pomoc w rozwiązaniu problemu.

 

A co do doradców telefonicznych: każdy mówi co innego - chyba nie mają tam szkoleń lub coachingów z rozmów. Sam pracuję na infolinii, ale u nas takie rozbieżności w przekazywaniu informacji nie wchodzą w grę.

 

Pozdrawiam

Gislan77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ze mozna anulowac stara obowiazujaca umowe

Mialem wazna do 30 06 2010!!Oficjalnie nie ma tego w ofercie gdyz mozna bez problemu przedluzac umowy wazne do 30,04 ale i w moim przypadku bez problemu od 1 01 2010 nowe warunki

Mam umowę do 31.05.2010r. i obecnie nie ma żadnej możliwości jej modyfikacji (dopiero w lutym 2010r.), a interesowała mnie zmiana opcji 3xHD na 5xHD z zachowaniem rabatu lub Prestiżowy HD+ za 50% + darmowa dzierżawa, więc nie wiem jak Ci udało się uzyskać takie warunki.

Umowa, którą przedłużyłeś była zawarta na 13 czy 18 miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...