Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W październiku kończy mi się umowa z Cyfrą+. Obecnie płacę prawie 73 zł miesięcznie i wydaje mi się, że to trochę za dużo. Z drugiej strony chciałbym nadal oglądać Canal+ Sport i nie wiem czy przedłużać obecną umowę. Co mi poradzicie? Jeśli macie jakieś rady albo wiecie co zrobić żeby płacić mniej i mieć C+ Sport to piszcie.

Z góry dzięki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek napisz pismo z rezygnacją (musisz je wysłać najpóźniej miesiąc przed końcem obudowy). Po tym czekaj na ich reakcje. Z reguły dzwonią i dają 30% na abonament (reszta bez zmian). Powiedz, że Cię to nie satysfakcjonuje i oczekujesz więcej. Jeżeli się nie zgodzą to podziękuj i powiedz, że jeżeli będą mieć lepszą ofertę (a napewno będa mieć :) ) to niech zadzwonią. Odezwą się przed końcem umowy ze znacznie lepszą. Ja niedawno dostałem 50% na abonament, pakied C+, C+ HD, 3xHD i wynajem PVR przez 11 miechów, Umowa niestety na 18 ale juz tego mi się nie udało wytargować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do BOK i powiedz, że kończy Ci się umowa, przełączą Cię wtedy do działu utrzymania klienta... Nie sądzę, żeby zaproponowali Ci coś sensownego, bo ostatnio dzwoniłem w imieniu mojej siostry, to powiedzieli, że mogą dać zniżkę albo na abonament, albo na C+. A to bzdura, bo ja w maju dostałem 30% zniżki na komfortowy, 50% zniżki na C+ i użytkowanie dekodera za darmo. To wszystko przez 11 miesięcy, a umowa na 13. Płacę teraz niecałe 59 złotych.. Więc radzę Ci, że jeśli nie zaproponują Ci nic ciekawego, to napisz po prostu pismo o rozwiązanie umowy... Na pewno zadzwonią, albo napiszą pismo podając numer telefonu pod który powinieneś zadzwonić... I wtedy powinieneś dostać lepsze warunki.. Trochę to skomplikowane, ale trzeba sobie jakoś radzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem Cyfrę w grudniowej promocji. W tym roku promocja będzie zapewne równie ciekawa jak w poprzednim. Mam teraz takie pytanie, czy Cyfra+ pozwoli mi podpisać drugą umowę na promocyjnych warunkach :?: Wtedy będę korzystał jeszcze z rabatu na Canal+ (ostatni z 12 miesięcy) i nie wiem czy się zgodzą. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boss509

też brałem tą grudniową promocję

ja robię coś takiego:

w listopadzie wysyłam rezygnację z opcji Canal + oddaje w początkiem grundnia dekoder PVR

 

a na początku grudnia biorę nowa umowę w Cyfrze

 

podsumowując przez 2 miechy nie płace opcji Canal +

oraz 2 miesiące nie płace za wynajęcie dekodera

tylko sam abonament :brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatek jaki miałeś do tej pory abo?I kiedy podpisywałeś ?Może miałeś promocje od innego operatora?

Mi również promocja skończyła sie na Canal miałem 2 miechy teraz ciągne 3 i pewnie już będe płacił ale zastanawiam się właśnie czy nie wyłączyć na 1 miesiąc i zobaczyć czy nie zadzwonią oni do mnie.Za 50% to brałbym odrazu gdyb mi zaproponowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem umowę podpisaną w czerwcu, promocja dla klientów innych operatorów. Do końca sierpnia miałem za Free Canal+

A miałem Komfortowy + z Canalem HD i EUSP HD i NGC HD oraz Relaxxx

Laska mi powiedziała że jak skończę te 4 miesiące to mogę zrezygnować lub pozostać dalej i jak by była kolejna promocja to też z niej skorzystać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatek masz umnie browara :D

Zadzwoniłem z głupa do nich nawet nie zauważyłem ze do dzisiaj opcje Canal+ miałem za friko a jutro już 30zl +6hd oznajmiłem miłej Pani że na dana chwile nie stać mnie na płacenie za tą opcje takich pieniędzy i Pani zaoferowała mi to samo co Tobie czyli 4miechy za 50% :brawo: .

Jak to nie dużo człowiekowi do szczęścia potrzeba wiec mam pakiet komfort +canal+ i opcje hd za chyba 48zl.

Do grudnia spokój powiedziała żeby przedzwonić do nich w grudniu i popytać o promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, ta Cyfra coraz bardziej mi się podoba. Jest dużo promocji, program Złoty Plus - prawie nie płaci się pełnego abonamentu za dany pakiet.

Czy może oni tak idą na rękę po jakimś okresie czasu np. gdy kończy się umowa po kilkunastu miesiącach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przegapiłem :( Też mam promocję dla klientów innych operatorów i do końca sierpnia canal+ za free. Jak jutro zadzwonię z rezygnacją to jest szansa na jakiś upust czy przez 3 miesiąc[nie wiem jaki jest okres wypowiedzenia] będę miał canal+ a potem mi odetną?

 

3 miesiące wypowiedzenia to nie jest wystarczy z tego co pamiętam w okresie free zadeklarować rezygnację , pytanie tylko czy to free było przez 1 miesiąca do końca i 2 kolejne całe czy tylko 2 całe czyli jak ktoś brał 1 lipca to do końca września czy do końca sierpnia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem zainteresowany promocją opcja Filmbox 50% do końca roku. Zamawianie usługi tylko przez ica.Czy może już ktoś zamawiał czy jest tam jakaś specjalna zakładka /przed chwilą przeglądałem nic tam nie ma / czy robimy to w symulacji pakietu ale wtedy nie wykazuje tej promocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...