Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skusiłem się na promocję "dla innych abonentów". Jak się rozmyślę pod koniec sierpnia to przynajmniej wakacje będę miał prawie darmowe :lol2:

 

P.S. Czy można wziąć kolejną umowę promocyjną (o ile jakaś będzie lepsza od obecnej) po 1. niepełnym gratisowym plus 2 gim. płatnym (też niepełnym) na siebie bez konsekwencji? Czy muszę szukać kogoś z rodziny i innym adresem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie spytam z ciekawości, czy jest szansa aby po zakończeniu 2mc gratisu Canal+ dali jakoś inną np: 4mc za 50% na ten pakiecik?? Przykładowo w sierpniu dzwonie i mówię że nie chce Canal+ bo jest za drogie ale bym z nim pozostał jak by mi dali ulge 50% przez 4mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie promocju na Canal+ - "Nawet do 4 miesięcy 50% taniej".

Znalazłem tylko info, że można włączyć ją przez ICA i nic więcej. Czy można np. sobie ją włączyć na 2 mies. i zrezygnować?

Umowa kończy mi się pod koniec sierpnia i włączyłbym sobie na te 1,5 miesiąca tą opcję ale nie wiem, czy na mniej niż 4 miesiące można i jak oni mi policzą skoro aktywuję tą opcję przez ICA. I co z pierwszy miesiącem? Płacę normalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam MULTIPAKIET C+ z opcjami HD.

Place 45zł plus wynajem dekodera HD - 20zl.

Umowa konczy mi sie we wrzesniu.

Czy jest szansa uzyskac jakas znizke, promocje,cokolwiek? Zeby chocby zrezygnowali z tej oplaty za dekoder :/

Na stronie nie ma promocji dla obecnych klientow, podobno C+ zawsze ma cos ciekawego dla stalych przy przedluzeniu...dlatego licze na jakas obnizke...da rade?

 

edit: WTF

 

Czytalem nowy regulamin.

 

oddam odbiornik PVR bez kabla wartego 6zl i zaplace kare 800zl? Nie mam bladego pojecia gdzie ten ich smieszny kabel w ogole jest :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zyskać zniżkę 50% przez 5 m-cy jak ofercie dla nowych abonentów, ale z ofertą pozostania spotkasz się dopiero po złożeniu wypowiedzenia chyba,że sam zaczniesz dzwonić. Numer telefonu był podany gdzieś w temacie Cyfra+Rezygnacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dodatkowe,w odniesieniu do promocji innych operatorów i wspomnianej reyzgnacji do finalnego terminu 31 sierpnia bez konsekwecji,jak ma być skonstrułowane pismo o rezygnacji?przy braku ewentualnego zadowolenia z oferty.Są te tryby:art.4&1 ust.5 Regulaminu,art.7 & 1,art.8 & 1 lub tryb art.15 & 8 Regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do promocji od innych operatorów to tak:

Umowa na 13mies

za dekoder się płaci 499zł

2 mies.gratis do pakietu i opcji HD i opcji canal+ i FILMBOX

Powitalny+ 9,90

Podstawowy+ 28zł

komfortowy+38

Czyli sensacji nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa miesiące gratis są TYLKO opcje,pakiety już nie.Pakiet jest za free tylko w opłacie uzupełniającej od drugiego każdego miesiąca,za następny już trzeba zapłacić,czyli od 1 śierpnia płatny według zniżek.

Ps:Przy podpisaniu umowy 2-ego opcje mamy prawie 3 miesiące za free.Miesiąc Uzupełniający+2 pełne miesiące czyli do 30 września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie...

OD czerwca mam podpisaną umowe na 13 miechow w promocji od innego operatora tj pakiet podstawowy plus do tego pakiet Canal+ tj lipiej i sierpien canal gratis jednak teraz na stronie wyczytalem ze jest promocja dla stalych abonamentow Canal+ do 4 miesięcy za 50%.Jest szansa żebym sie mogł na nią załapać?

Umnie Canal jest do końca sierpnia za friko ale kolejne 2 miechy za 50% bylyby ok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz,że promocja dostępna jest tylko przez ICA. Zaloguj się, wejdź w odpowiednią zakładkę i zobacz. Nie wiadomo jak długo potrwa promocja. Musiałbyś zrezygnować z opcji, którą masz za O zł,żeby wybrać opcję za 50% - trochę przekombinowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie jest taki zapis

 

B/ odbierają Pakiet Podstawowy lub Pakiet Podstawowy+ lub Pakiet Tematyczny lub Pakiet Komfortowy lub Pakiet Komfortowy+ i nie odbierają Opcji Premium CANAL+ lub Opcji CANAL+, HBO, Cinemax;
.

 

To jest chyba promocja dla tych, którzy nie mają Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt mi wcześniej nie odpisał więc raz jeszcze spytam. Czy mogę wziąć pakiet C+ 50% taniej przez 4 miechy jeżeli umowa kończy mi się z końcem sierpnia, a pismo o rozwiązanie już u nich dawno leży? Wystarczy włączyć pakiet w ICA, czy musi być jakaś informacja w zakładce promocje na moim koncie?

 

edit:

Znalazłem w regulaminie zapis warunków, które musi spełniać abonent zamawiający tą opcję w promocji i jest tam punkt:

E/ nie są w okresie wypowiedzenia Umowy.

Czyli pewnie jak już dotarła do nich umowa to wziąć C+ w promocji nie mogę. Trzeba poczekać do sierpnia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Już od dawna czytam to forum i często z podpowiedzi piszących korzystałem, ale mam teraz taki problem: mam umowę promocyjną podpisaną w grudniu, dekoder Philips HD PVR , promcja na kanały HD kończy mi się 30 lipca, wysłałem rezygnację z tych kanałów HD- ale dostałem odpowiedż: Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail uprzejmie informuję, że w związku z rezygnacją z wszystkich opcji HD utraci Pan zniżkę na bezpłatny wynajem dekodera HD w wysokości 20 zł. do 31.01.2010 roku.

 

Proponuję pozostawić co najmniej jedną opcję dodatkową spośród wymienionych poniżej, co pozwoli na zachowanie zniżki na czynsz najmu sprzętu.

 

I tu pytanie czy to jest zgodne z umową, czy nie mogę mieć dalej dekodera HD w bezpłatnym wynajmie, jakoś nie mogę tego znaleść w regulaminie> Pozdrawiam Jerk01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Aneksie do Umowy, który określa warunki na jakich użytkujesz PVRa bezpłatnie jest napisane że zniżka na najem obowiązuje jedynie w przypadku posiadania dołączonej przynajmniej jednej opcji HD. Jeśli wyłączysz wszystkie opcje, to za najem PVRa zaczniesz płacić 20zł. Zostaw sobie Nat Geo HD za 5zł i warunki promocji będą utrzymane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam multipakiet C+ wraz z Dekoderem PVR oraz opcjami HD.

 

Umowa konczy sie w pazdzierniku, czyli juzniedlugo bedemogl zglaszac wymowienie.

Interesuje mnie jedynie C+ Sport HD.

Co mi radzicie,co brac,w jakiej promocji itd.Mozezlozyc wymowienieto sami sie odezwa z korzystniejsza oferta?

Nie chce dekoderapvr tylko chce zamienic go na zwykly dekoder HD.

Posiadam jedynie Dekoder pvr, kabel sieciowy i to wszystko.Slyszalem ze jaksienie posiadanp kablaEuro tosie placi jakasniebotyczna sume:/ Dlatego jeszcze nie wymienilem dekodera.

 

Comuszezrobiczeby wymienic dekoder, musze zabraczesoba umowe? Czy tylko sam dekoder ( niemam opakowania, instrukcji ani innych kabli niz wymienilem.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...