Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna migrowac do komfortu po okresie promocyjnym, nalezy miec na uwadze to ze za zmiane na pakiet mniejszy placi sie pakietowa oplate aktywacyjna okreslona w cenniku (10zł za zmiane, na powitalny dopiero po okresie minimalnym umowy - 59zl za zmiane)

 

Gorzej maja osoby ktore maja np. rabat 50% na 9mc na komfort+ a do tego 100% rabatu na C+ na 12mc bo jak zmienia sobie tylko pakiet glowny po tych 9 miesiacach to rabat na C+ spada.

 

Trzeba poczytac troche te aneksy i regulaminy zeby je skapowac albo trafic na kumata osobe w punkcie dystrybucyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , korzystam juz z starego pakietu Tematyczny właściwie już prawie nie istniejący no i chciałbym zmienić na pakiet podstawowy+ przez ICA.

Wg. symulacji w cenniku ICA nie pisze nic o opłacie za zmianę pakietu czy oznacza że normalnie od nast. miesiąca po prostu bym płacił za ten nowy wybrany pakiet czyli 40 ,- ? I podobne 2 pytanie wybierając opcje dodatkową do należącego pakietu też płące coś za aktywacje czy wg. ceny już pakietu od nast. miesiąca? Pytania mogą się wydawać głupie ale prosiłbym o udzielenie mi prawidłowych informacji jeśli ktoś sie w tym orientuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czyli poważnie muszę myśleć o prestiżu:)brzmi kusząco:)Na pewno opłacalne.Czyli mam jeszcze 20dni na decyzję bo zanim otrzymają pismo o zerwanie umowy....:)A ktoś wie może coś o promocji na marzec:) bo kiedyś było to może i teraz sie coś lepszego trafi;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, obecnie rezygnujący z powodu zbliżającego się końca starej umowy (nie z powodu zmiany regulaminu!) mogą otrzymać umowę 13 miesięczną, w tym 9 m-cy zniżkowych 50% na pakiet i 4 miechy gratis Canal+, HBO i Cinemax. Oferta jak widać lepsza niz dla nowych. Tylko w grudniu nowi mieli lepiej.

Sprawdzone empirycznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaję się wam że Cyfra strasznie nakombinowała z tym wprowadzeniem pakietów z plusem na stałe? Przez dwa promocyjne miesiące zeszłego roku obecni abonenci oraz nowi abonenci na czas trwania umowy dostawali przy pakiecie podstawowym kanały: AXN, AXN Crime, AXN Sci-Fi, National Geographic, Discovery Science, Discovery Travel&Living oraz Discovery World. Teraz ja jako stały klient po uruchomieniu pakietu z plusem mam tylko dodane AXN, National Geographic, Discovery Science i Discovery Travel&Living...Na stronie internetowej za to Cyfra jeszcze dodatkowo wciska kit że nowymi kanałami w pakiecie są także Religia.tv(która jest FTA i od zawsze jeszcze przed promocją z + byłą w najniższym pakiecie) oraz TVN Lingua który podobnie jak Religia.tv był od początku zapowiedziany jako kanał od pakietu Podstawowego.Więc gdzie tu ta wielka promocja dla stałych abonentów niby...Ciekawi mnie jeszcze czy nowi abonenci którzy podpisali umowę w zeszłym roku mają 7 nowych kanałów w ofercie(National Geographic, płatną normalnie opcje 3xAXN oraz również płatną opcję 3x Discovery) czy im też obcięli "promocję" do 4 kanałów.Dla mnie jest to niezbyt czysta i sprawiedliwa zagrywka ze strony Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obcieli bo taka jest w tej chwili zawartosc pakietow z +

 

Wczesniej wszystkie te kanaly byly odblokowane ze wzgledu na 10 rocznice. Bylo jasno napisane na stronie, a obcieli potem zeby sie ludzie zainteresowali programami a potem zeby sie dopytywali na infolinii, zeby latwiej bylo proponowac wieksze pakiety. Proste i ja nie widze tu nic "nieczystego". To tak jak odblokowanie na jakis czas orange. Taka pokazowka... Chyba dobrze ze tak zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...