Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koleś (doslownie!), przecież już Ci dziś odpowiadałem na to pytanie a Ty dalej swoje!!! :woot: Coś z pamięcią nie tak? :crazy:

 

A jak to jest w końcu z tym C+ po 4 miechach jeżeli się ma też Cinamxy i HBO??

Rabat na C+ pozostaje dalej?? Dystrybutor powiedział mi że tak ale ja nadal nie jestem pewny

 

O rany, ludzie... Przyjmijcie do wiadomości wreszcie że MOŻNA zrezygnować z HBO i Cmax i zostawić sam C+ na kolejne 8 miesięcy za darmo! W tej promocji w systemie przyznawane są osobne zniżki: 4 m-ce 100% rabatu na HBO, 4 m-ce rabatu 10zł na Cmax i 12 m-cy rabatu na C+. Tym samym odłączając opcję C+HBO+Cmax i włączając sam C+ kupon na 100-procentowy rabat na C+ pozostaje i zniżka dalej jest naliczona!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo piszesz wg tego info?

Niejasności ciąg dalszy. Według procedury sprzedaży przeznaczonych dla dystrybutorów po 4 miesiącach kończy się darmowy dostęp do zestawu Canal+, HBO i Cinemax i pozostaje jedynie rabat w wysokości 29 zł. Jednocześnie jeśli wybierze się osobno opcje Canal+ i HBO - po 4 miesiącach dostęp do HBO zostanie wyłączony, a Canal+ pozostanie przez pełne 12 miesięcy z bonifikatą 100 proc.

 

Ja tylko chcę wiedzięć czy jak wezmę podstawowy i po 4 miechahc zrezygnuje z HBO to czy mi odłączą C+ czy będe musiał za niego płacić?

 

Co to znaczy jeśli wybierze się osobno opcję C+ i HBO?

 

a i jeszcze wypowiedź jednej osoby

nie robcie zamętu ! jestem dystrybutorem cyfry sam spisałem wczoraj umowe c+ hbo i cinemax jedyne o co możecie sie martić to o to ze linia będzie przeciążona w marcu ... po 4 miechach dostajecie rabat 29 zl ... rezygnujecie z opcjii c+hbo+cinemax i bierzecie opcje c+ z rabatem wlaśnie 29 zl na 8 mięsiecy prosze już dajcie spokoj

 

To ja już się tutaj pogubiłem :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo piszesz wg tego info?

Piszę wg swoich wiadomości. Pracuję w C+ i wiem jak w systemie wygląda przyznawanie zniżek (kuponów promocynych). Wyjaśnienie masz w cytowaniu w moim poprzednim poście. Teraz się dziwicie, że kolejki na infolinii, jak każdy 10 razy pyta o to samo mimo że dostaje 10 razy odpowiedź na swoje pytanie... :roll:

 

Co to znaczy jeśli wybierze się osobno opcję C+ i HBO?

Nie ma czegoś takiego jak osobne dołączenie C+ i HBO. W systemie jest jedna opcja C+HBO. Biorąc tę opcję w systemie są przyznane 2 kupony - 100% rabatu na HBO na 4 m-ce i drugi kupon 100% rabatu na C+ przez 12 m-cy. Zamieniając opcję C+HBO na sam C+ kupon rabatowy na C+ pozostaje, tym samym zniżka na C+ trwa nadal do 12 miesięcy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale czy to nie jest sprzeczne z twoją wypowiedzią?

nie robcie zamętu ! jestem dystrybutorem cyfry sam spisałem wczoraj umowe c+ hbo i cinemax jedyne o co możecie sie martić to o to ze linia będzie przeciążona w marcu ... po 4 miechach dostajecie rabat 29 zl ... rezygnujecie z opcjii c+hbo+cinemax i bierzecie opcje c+ z rabatem wlaśnie 29 zl na 8 mięsiecy prosze już dajcie spokoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pogubiłem, może ktoś to jakoś prościej wytłumaczyć.

Obecnie posiadam pakiet Komfortowy/3 wymiary discovery/canal+, czyli jak wezmę komfortowy+ to nie będę musiał dopłacać za discovery 3 wymiary dodatkowo, tylko za komf+ i c+?.

spojrz na rachunek

przeciez od 2 miesiecy masz odejmowana kase za discovery (mnie odejmuja za axn pack)

czyli jak wezmiesz z + to discovery sa w cenie pakietu i nie ma dodatkowych oplat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale ja już sam nie wiem czyźle to zrozumiałem ale tutaj pisze że po rezygnacji z hbo przez pozostałe 8 m-cy płacimy dodatkowo 29 zł, a ty napisałeś że pozostaje 100% zniżka.

Popraw mój mylny tok rozumowania jeśli możesz :D

oplata wynosi 29 zl ale te wlasnie 29 zl jest rabatem przez 8 miesiecy

czyli 29 zl-29 zl =0 zl

zaplacisz przez pozostale 8 mies 0 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byczek, wilekie dzięki za wyjaśnienie - teraz jestem spokojny :D

No to moje ostatnie pytanie, już wcześniej je napisałem ale Co to znaczy jeśli wybierze się osobno opcję C+ i HBO? Bo nie rozumiem to jak można brać razem czy osobno? Czym to się różni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moje ostatnie pytanie, już wcześniej je napisałem ale Co to znaczy jeśli wybierze się osobno opcję C+ i HBO? Bo nie rozumiem to jak można brać razem czy osobno? Czym to się różni?

czytajac to forum mozna stwierdzic ze nie mozna wziac osobno tych opcji(i tak mi powiedzial dystrybutor)

mozna wziac je razem jako multipakiet lub jedna z nich

ja chyba sie troche pospieszylem i wzialem tylko canal

nie zaczekalem na info ze po wzieciu multipakietu i odlaczeniu po 4 mies hbo i cinemax mamy dalej darmowe canal

zreszta ja dalej rozumiem ze albo odlaczaja CALY multipakiet albo nic i daja 29 zl rabatu(dystrybutor powiedzial ze prawdopodobnie bedzie darmowy canal ale na umowie jest napisane ze 4 mies na multipakiet - slowa dystrybutora)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spojrz na rachunek

przeciez od 2 miesiecy masz odejmowana kase za discovery (mnie odejmuja za axn pack)

czyli jak wezmiesz z + to discovery sa w cenie pakietu i nie ma dodatkowych oplat

To wiem :), że ta promocja już trwa przez 3 miesiące do końca grudnia. Tylko mam rozumieć, że jak ją przedłużę, to nadal będę tak płacił(czyli odejdzie opłata za 3 wymiary discovery) do czasu zerwania umowy?.A w miejsce tego mogę wykupić np. filmboxy dodatkowo.

------------------

Edit:

Ok dzięki za rady @byczek, najlepiej upewnię się przez telefon do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was podczas umowy bojac sie ze po 5 miesiacach nie bede mogł właczyc hbo i cinemaxa właczyłem tylko opcje canal plus jednak teraz dowiaduje sie ze jest mozliwe wyłaczenie cinemaxa i hbo po tym okresie w zwiazku z tym napisałem maila do obsługi klijenta i dostalem taka odpowiedż

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że korzysta Pan z pakietu

Komfortowego+ z opcją premium CANAL+. Opcja premium HBO oraz opcja

dodatkowała Cinemax, nie zostały dołączone do Pana pakietu.

 

W kwestii dołączenia opcji HBO i Cinemax, proszę niezwłocznie

skontaktować się z punktem dystrybucyjnym w którym podpisał Pan Umowę

 

 

Czy jest to możliwe zeby zrobili mi jakis aneks do umowy i dołaczyli jeszcze ten pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem z dystrybutorem cyfry + odnośnie kwestii canal+ , HBO czy multipakiet

oto odpowiedz

 

1 zamówić canal + oddzielnie, hbo oddzielnie a po 5 miesiącach tylko canal + bezpł. do 12 miesiąca

 

2 lub multipakiet Canal+ HBO Cinemax i po 5 miesiącach tylko canal+ platny - dla umów 13 mies.

 

3 lub multipakiet Canal+ HBO Cinemax i po 5 miesiącach canal+ bezpł. dla umów 18 mies.

 

wh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ale czy to wtedy nazywa się multipakiet?

Ja dzisiaj dzowniłem do cyfry i mi odpowiedzieli to samo czyli po rezygnacji z hbo pozostaje rabat 29zł na C+, sam już nie wiem jutro idę zamówić i do zobaczymy jak to będzie...

 

Swoją drogą jest jakaś różnica w tych dekoderach co dają za darmo (wiem że to badziew ale nic lepszego nie potrzebuję)?

 

A i jeszcze jedno. Zakładając opcję najgorszą że odcinają hbo i C+, to ile wtedy trzeba by było płacić za sam canal+(cały pakiet) - te 29 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was podczas umowy bojac sie ze po 5 miesiacach nie bede mogł właczyc hbo i cinemaxa właczyłem tylko opcje canal plus jednak teraz dowiaduje sie ze jest mozliwe wyłaczenie cinemaxa i hbo po tym okresie w zwiazku z tym napisałem maila do obsługi klijenta i dostalem taka odpowiedż

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że korzysta Pan z pakietu

Komfortowego+ z opcją premium CANAL+. Opcja premium HBO oraz opcja

dodatkowała Cinemax, nie zostały dołączone do Pana pakietu.

 

W kwestii dołączenia opcji HBO i Cinemax, proszę niezwłocznie

skontaktować się z punktem dystrybucyjnym w którym podpisał Pan Umowę

 

 

Czy jest to możliwe zeby zrobili mi jakis aneks do umowy i dołaczyli jeszcze ten pakiet?

 

Dostałeś taką informację, bo Dystrybutor ma tylko 48, albo 24h na modyfikację Twojej umowy w systemie. Po tym czasie nic już się nie da zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Do pakietu z plusem poszkodowani są posiadacze np pakietu za 19zl z opcją dodatkową.Bo po zmianie na + nie moga dobrac np cinemaxa...

A my "szczęśliwi" posiadacze Prestiżu, to co nie? :x

Każdy coś dostaje w ramach tej super promocji, a my? Jakoś nikt nie pisze nic o poszerzeniu Prestiżu. Jak chcesz go poszerzyć to zapłać 168 zeta. Cha, cha,cha. :/

 

A z tego co wiem, to jest to pakiet - pozwólcie, że zacytuję Cyfrę+: z pełną ofertą kanałów Cyfry+.

 

Śmiechu warte, pełna oferta. To kanały HD, to co? Nie oferta Cyfry+? A ten śmieszny pakiet FranceTV, (za który my też musimy płacić 12 zeta) to nie oferta Cyfry+? :>

 

Mogliby przynajmniej prestiżowcom nie kazać płacić za żabojady.

 

Zaj...ście 147 zeta co miesiąc i brak dostępu do pełnej oferty. Żenada!!! :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...