Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mi babka na infolinii powiedziała wyraźnie, że promocja na 12 miesięcy darmowego canalu+ jest tylko do 7 grudnia i zaskoczona byłam, bo nie wiem czemu konsultant wczoraj powiedział, że zadzwoni do mnie w poniedziałek skoro już będzie pozamiatane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o promocje przedluzenia umowy z C+ na 12 miesięcy

 

Zapytaj sie na infolinii, jest do 7 grudnia. Moze to sciema a moze po 7 grudnia bedzie cos lepszego :)

 

Zawsze możesz poczekac Aniu, jak ci dadza oferte na 8 miesiecy to sie mozesz potargowac i powiedziec ze ci proponowali na 12 mies wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jak kiedy. Różnie było z tymi promocjami w Cyfrze. Natomiast w tym roku oferta świąteczna/urodzinowa Cyfry+ szczególnie dla nowych abonentów jest bardzo dobra. Zdecydowanie zaoferowali najlepsze promocje wśród platform cyfrowych w te święta. Brawo Cyfra oby tak dalej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiejszy nabytek- umowa przedłużeniowa - pakiet Prestiżowy HD + na 9 miesięcy za 50 %, czyli 84 zł/miesiąc z umową na 13 miesięcy- od stycznia, a włączają mi już full pakiecik dziś- czyli prawie 10 miesięcy po niższej cenie. Możliwość rezygnacji z tego pakietu i przejście po 9 miesiącach na niższy pakiet po opłacie 10zł. Dekodera do wynajmu za darmo mi nie proponowali, ale mam swój i planuję drugi zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekać, czekać, niemożliwe żeby Cyfra przed świętami pogorszyła ofertę, tego w historii firmy jeszcze nie było 8) Mogą tylko poprawić, zarówno dla przedłużających jak i nowych (słyszałem że ma być jeszcze gratis ileś tam godzin czy pozycji VODu od 10 grudnia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka jest w tej chwili opłata aktywacyjna dla nowych abonentów? ja chyba wezmę sobie od nowa cyfrę bo wcale przedłużenie umowy nie jest korzystne. co z tego, że nie muszę płacić aktywacji i będę mieć cyfra + assistance...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko chce sie pochwalic :PP ze jest mozliwosc zdobycia MEdiasata wczoraj wydzierzawilem Kenwooda Dtf-2!!!!!! i jestem happy :PP bo do splitera najlepsza wersja 2 mediasaty:PP jak ktos z krakowa chce wydzierzawic mediasata to dam namiary na punkt :) bo np na Syrykomli w krakowie jest juz tylko PACE na lokietka brak zadnego tunera a w Centrum Sony na karmelickiej wzialem Mediasata :)

 

W Galerii Kazimierz mają jeszcze Thompsony, Strongi, te nowe ponoć też i Pace'y. Przynajmniej wczoraj jeszcze mieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka jest w tej chwili opłata aktywacyjna dla nowych abonentów? ja chyba wezmę sobie od nowa cyfrę bo wcale przedłużenie umowy nie jest korzystne. co z tego, że nie muszę płacić aktywacji i będę mieć cyfra + assistance...

 

Dla nowych cały 1zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za DVB news mówiący o możliwości zakupu pakietu + dla wszystkich.Czy ktoś jeszcze więcej wie coś na ten temat?

# Z informacji, do których dotarła redakcja serwisu DVBnews.pl wynika, że od dziś wszyscy abonenci najstarszej platformy satelitarnej działającej w Polsce - Cyfry+ - mogą zamówić pakiety z plusem. Do tej pory były one dostępne wyłącznie dla nowych subskrybentów.

# Pakiet Powitalny+ został wzbogacony o kanały: ale kino!, ZigZap/Hyper, Planete, Kuchnia.tv i Domo. Jego cena bez promocji wynosi 19 zł/m-c.

 

Pakiet Podstawowy+ to dodatkowo: AXN, National Geographic Channel, Discovery Science i Discovery Travel&Living oraz Kuchnia.tv. Cena pakietu to 40 zł/m-c.

 

Do pakietu Komfortowego+ dołączono: AXN, AXN Sci-Fi i AXN Crime, Discovery Travel&Living, Discovery World, Discovery Science i Kino Polska. Opłata miesięczna za pakiet: 60 zł.

 

Do pakietu Prestiżowego+ nie dodano żadnych kanałów, ponieważ w skład oferty tej opcji wchodzą wszystkie stacje telewizyjne dostępne w jakości SD w Cyfrze+ (oprócz Relaxxx) i dodatkowo Filmbox HD. Cena: 147 zł/m-c.

 

W ubiegłbym miesiącu Cyfra+ utworzyła nowy pakiet - Prestiżowy HD+. Jego oferta składa się ze wszystkich kanałów dostępnych w pakiecie Prestiżowym i opcji HD dostępnych w Cyfrze. Aktualnie w ofercie platformy znajduje się 7 kanałów nadawanych w wysokiej rozdzielczości. Są to: Canal+ Film HD, Canal+ Sport HD, Eurosport HD, HBO HD, Filmbox HD, National Geographic Channel HD i MTVNHD. Cena pakietu wynosi 168 zł/m-c.

 

Aby dokonać aktywacji pakietu z plusem należy zadzwonić na infolinię i zamówić wyższy pakiet. Wyższych opcji nie można włączyć przez Internetowe Centrum Abonentów, a jedynie dzwonią pod nr 0 801-066-066 (z telefonu stacjonarnego) lub na (022) 310-45-45 (z telefonu komórkowego).

# Dodał: JB, 5 grudnia, 16:41

Źródło: Inf. własna

Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kurcze jak do 7 grudnia to w niedzielę (mam nadzieję, że do 7 grudnia włącznie) będę musiała jechać po tą cyfrę...

mam nadzieję, że nie ma wpływu to, że np. podłączę sobie ten zestaw 10 grudnia ?? Umowę podpisuję 7 grudnia więc będzie mnie obowiązywała promocja z tegoż dnia, nie ??

Jak mi ta okazja canal + śmignie koło nosa to się chyba zastrzelę :sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzis skorzystalem z promocji, wzialem dekoder pvr, chociarz nie wiem czy dobrze zrobilem. Ale to na pozniej, czy ciagle karte aktywuje sie wlaczajac kanal tvp1 i czekajac ile wlezie az sie to aktywuje? Bo juz czekam godzine i kicha a jeszcze drugie kabelek musze przeciagnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi właśnie jakiś Bolek na infolinii powiedział ze nikt oprócz "góry" nie zna końca danej promocji.I nie może mnie zapewnić ze po niedzieli będzie jeszcze aktualna.

Ale dlaczego w takim razie w tej ofercie która krąży w internecie w pliku pdf jest data zakończenia 31.XII ?

Co do HBO plus Canal powiedział mi to co zwykle.Ze z HBO po pieciu zrezygnować możesz a Canale zostaną.I jest to "niby" oficjalne stanowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie no nie rozśmieszajcie mnie :lol: Jak głos jest to jak uprawnienia mogły nie przejść? :lol: Sprawdź raczej połaczenie AV między tunerem a TV i ustawienia w menu obu urządzeń.

@bogdan425, wiemy wiemy, zawdzięczamy te promocje tylko i wyłącznie n-ce i ostatnio TnK. Podobnie jak HD, PVR, VOD itp. Bez Nki Cyfra dziś byłaby stęchłym tworem podobnym do Polsatu, tyle że droższym. Mimo ironii mówię poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...