Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hugo a z kąd masz takie info?? To pewne??

Najlepsze jest to, że nie nie można po 5 bezpłatnych miesiącach wyłączyć HBO i Cinemax i mieć bezpłatny Canal+ gdyż wszystkie te kanały są w jednej, nierozdzielnej opcji "Canal+ HBO Cinemax"

 

Dzwoniłem na infolinię i powiedziano mi, że jest taka możliwość.

 

Poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja umowe podpisalem wczoraj na Podstawowy+ i opcje. Jako ze nie bylem pewny tego zrezygnowania z opcji Canal+ HBO Cinemax, wzialem samo opcje HBO bez Cinemax. Co prawda na infolinii Cyfry co sie polącze to konsultanci zapewniaja, ze mozna zrezygnowac, nawet mowia ze przeciez te rozmowy sa rejestrowane wiec jaki sens mialoby potencjalne oszukiwanie klienta, ale wg mnie umowa umową a konsultant to co innego. Ponizej wkleje 3 strone rozpiski tej pomocji:

promocja?type=i&key=a7aCwTcfPS&ft=f

Jezeli komus sie grafika nie wyswietlila to tutaj jest do niej link: http://c.wrzuta.pl/wi6477/0c338ae1000c103149378996/promocja?type=i&key=a7aCwTcfPS&ft=f

Na moj rozum mozna zrezygnowac z kazdej opcji, gdzie w tabeli OKRES pisze samo 4 MIESIACE i Bonifikata 100%, zaś w opcji CANAL+ HBO CINEMAX pisze PIERWSZE 4 PIERWSZE MIESIACE Bonifikata 100% a KOLEJNE 8 MIESIECY rabat 29zl. Wiec wydaje sie za kolejne 8 trzeba placic po 39zl (68 - 29 rabat = 39zl). Skoro nie bylem pewny to tego sie nie tykalem. Na Cinemax i tak nic nie ma wiec wzialem PREMIUM CANAL+ i PREMIUM HBO osobno. A jak bedzie to sie w kwietniu dowiemy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/44303/swiatecz ... ienie.html

No to niby można zachować rabat.

 

 

A mogę wziąć np. tylko HBO i Canal jako opcje ? Bez Cinemax

Moze to jest sposób na rozwianie wątpliwości.

Przecież to jak widać na fotce Krzychooo C+ i HBO to dwie inne opcje.

Chyba jutro spróbuje podpisac taką i zanim podpisze po prostu obejze dokładnie na ten Artykuł 2 ANEKS-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie dekodery są najlepsze??

Ja chciałem wziąść stronga SD bo jakoś tak mi sie wydaje najlepszy ale ktoś mi odpisał na forum w tym temacie na poprzedniej stronie że lepiej Thomson.

Czemu akurat ten dekoder?? Co jest złego w strongach??

A co sądzicie o pozostałych??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogę wziąć np. tylko HBO i Canal jako opcje ? Bez Cinemax

Moze to jest sposób na rozwianie wątpliwości.

Przecież to jak widać na fotce Krzychooo C+ i HBO to dwie inne opcje.

 

Jak pisalem wczesniej, powiedzialem gostkowi jak zaznaczal co biore ze chce osobno opcje PREMIUM Canal+ i PREMIUM HBO. Czyli teoretycznie te obcje sa osobno (jak na fotce wyzej). Ale niestety teoretycznie. Gostek tak wybral (Cinemaxow sie chwytac nie chcielem). System no niby przyjal i ... na umowie system Cyfry polaczyl te opcje PREMIUM jako C+HBO. Wiec zrobil opcje, ktorej w rozpisce dla dystrybutorow nie ma !! Ale zeby bylo to bardziej pokrecone to przy tej opcji pisze mi:

 

" - dla Opcji "C+HBO" zniżkę w wysokości 100% aktualnej wartości Abonamentowej Opłaty Uzupełniającej za tę Opcję oraz zniżkę w wysokości 100% Raty Miesięcznej przez okres 4 kolejnych miesięcy a następnie zniżkę w wysokości Raty Miesięcznej w kwocie 29 zł miesięcznie przez kolejne 8 miesięcy"

 

Czyli pisze dokladnie to samo, co pisze jakby sie bralo C+HBO CINEMAX w jednej opcji !! System Cyfry dwie osobne opcje Canal+ i opcje HBO zlacza w jedno przypisujac ... oplaty, rabaty jakby sie bralo C+HBO CINEMAX. Tak wiec przezornie zachowalem sobie na dysku rozpiske jaka otrzymuja dystrybutorzy dla akcji SB58. System Cyfry robi OPCJE, ktorej nie ma w rozpisce.W kwietniu sie okarze co i jak. Reasumujac: wg przepisow prawa za źle sporzadzone umowy odpowiada podmiot, który je sporządza :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, najpierw chciałem kupić CP następnie N a teraz chyba po najtaniej jest w C+.

 

Biorę umowę na 13m:

 

1. Pakiet Powitalny + przez 10m za 9,50, przez pozostałem 3m płace 19zł

2. Opcja Canal+ do 13m 0zł, przez cały okres umowy za darmo 0zł

3. Opcja HBO do 5m 0zł, rezygnuje przez upływem 5m

4. Opcja HD do 5m 0zł, rezygnuje przez upływem 5m

5. Opcja FilmBox do 5m 0zł, rezygnuje przez upływem 5m

6. Opcja HBO Digital do 5m 0zł, rezygnuje przez upływem 5m

7. Orange Sport w prezencje do 5m, skoro dają to w prezencje to po 5m sami zabiorą i nie będę musiał za to płacić ani z tego sam rezygnować.

8. Dekoder - bezpłatne użytkowanie 0zł

______________________

Razem za 13m zapłacę: 152zł

 

Czy dobrze liczę?

Proszę o odpowiedź.

 

P.S.

Jeszcze mam pytanie co do tej strony http://www.cyfraplus.pl/_pro_znajdz-pun ... iasto.html

z punktami sprzedaży. Co to znaczy jak np wezmę woj mazowieckie Ciechanów i niektóre punkty sprzedaży mają oprócz Cyfra+ jeszcze HD albo PRV albo Sharp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pakietu powitalnego+ nie możesz wziąść żadnej z opcji które wymieniłeś (oprócz Orange Sport), zarówno w promocji jak i po normalnej cenie. Musisz podpisać umowę przynajmniej na pakiet Podstawowy.

 

Wszystkie opcje włącznie z Orange Sport ulegają automatycznemu przedłużeniu po darmowym okresie, tak więc aby za nie zapłacić ani grosza musisz odpowiednio wcześnie je wypowiedzieć.

 

Oznaczenie przy punktach sprzedaży pokroju HD oznacza że możesz tam nabyć dekoder HD, natomiast PVR że sprzedają tam dekoder PVR HD (czyli ten z dyskiem), Sharp oznacza możliwość zakupu tam tv SHARP z 10% zniżką dla abonentów. Z tym że to jest teoria, znaczek ten nie oznacza że mają tam dany dekoder aktualnie na stanie.

We wszystkich punktach teoretycznie posiadają dekodery SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się ktoś czy jeśli wziąłem C+ 2 dni temu, to czy istnieje jeszcze możliwość wybrania się do Dystrybutora u którego dokonało się aktywacji i dobrania dodatkowej opcji (konkretnie HBO Digital) w ramach promocji (do 5 miesięcy gratis) poprzez modyfikacje umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec indywidualnych interpretacji regulaminu w związku z promocją hbo+ C+ na 4mies i sam C+ na pozostałe 8! Satkurier:

"Niejasno brzmiał zapis w regulaminie oferty, określający opcje Canal+ i HBO + Cinemax jako jedność. Informujemy, że zgodnie z wyjaśnieniami przedstawicieli Canal+ Cyfrowego, w przypadku chęci rezygnacji po 5 miesiącach z HBO i Cinemax - rabat na sam Canal+ pozostanie przez kolejne 8 miesięcy."

https://satkurier.pl/news/44303/swiatecz ... ienie.html

Mam nadzieje,że wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jest problem taki, że to nie Sat Kurier sprzedaje Cyfrę, dopóki nie będzie takiego zapisu w umowie bądź oficjalnej informacji ze strony C+ zostaje jakaś nutka niepewności

 

maq, jeśli to było 2 dni temu czyli 2 grudnia to jest już za późno, umowę można zmodyfikować tylko w ciągu 48h od podpisania umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy post, więc witam.

 

Wziąłem dziś tę dyskusyjną promocję HBO, C+ i CINEMAX (z pakietem komfortowym). Pytałem w dwóch punktach sprzedaży w Warszawie. Chociaż nie potrafili mi w 100% udowodnić tego w umowie, to gwarantowali, że po rezygnacji z HBO - CANAL zostaje na pozostałe 8 m-cy gratis. Obaj sprzedawcy dają za to sobie rękę uciąć - gdyby było coś nie tak - zgłoszę się po tę rękę w kwietniu... oj zgłoszę się....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko chce sie pochwalic :PP ze jest mozliwosc zdobycia MEdiasata wczoraj wydzierzawilem Kenwooda Dtf-2!!!!!! i jestem happy :PP bo do splitera najlepsza wersja 2 mediasaty:PP jak ktos z krakowa chce wydzierzawic mediasata to dam namiary na punkt :) bo np na Syrykomli w krakowie jest juz tylko PACE na lokietka brak zadnego tunera a w Centrum Sony na karmelickiej wzialem Mediasata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj aneks do przedłużenia umowy a wraz z nim list z którym mogę się udać do dystrybutora i wykupić sobie dekoder sd za 49 zł. Mam do tego pytanie jakie to są dekodery, czy mogę wybierać spośród wszystkich jakie maja w punkcie czy są to tylko wybrane modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy próbował ktoś przedłużyć umowę korzystając z nowej świątecznej promocji? ja zastanawiałam się między n a tą świąteczną promocją, wczoraj zadzwonił do mnie konsultant i zaproponował właśnie przedłużenie umowy dając mi tą nową promocję. tylko że mnie interesowała jedynie opcja z dekoderem hd pvr, nowi abonenci mogą go dzierżawić za 0zł przez 10 miesięcy a mi powiedział że bym musiała za niego płacić normalnie 20 ;/ powiedziałam że to żadna łaska z ich strony i powiedział że oddzwoni do mnie w poniedziałek. tylko że słyszałam że ta promocja na 12 miesięcy darmowego canalu+ jest tylko do 7 grudnia a w poniedziałek to już jest 8. jak myślicie czy pozwoli mi sobie wynająć ten dekoder tak jak mogą to zrobić nowi abonenci? i czy będę mogła jeszcze w poniedziałek skorzystać z promocji na canal+? bo jak nie to mogę iść do salonu wziąć nową umowę tylko szkoda mi złotych plusów... albo mogę jeszcze wybrać n. doradźcie co zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dekoder za 49zł to tylko Strong albo Pace

 

> Promocja na Canal+ na 12mc jest tylko do 7 grudnia, wątpię czy dostaniesz PVR'a bez dzierżawy. Jak dotąd nikt nie dostał takiej oferty. Przez jakiś czas była oferta wykupu Phila HD za 149zł ale się skończyła. Moze wykorzystaj zlote plusy i podpisz nowa umowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...