Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie. Chcę podpisać z Cyfrą+ umowę na 13 miesięcy na pakiet komfortowy i tak przez 9 miesięcy będę miał komfortowy przez 30zł przez następne 4 za 60, dekoder HD PVR będę miał za darmo przez 9 miesięcy a potem 20 zł i Canal+ za darmo przez 12 miesięcy. Tak chciałbym zawrzeć umowę czy taka umowa jest możliwa czy wszystko dobrze policzyłem :D Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAMILO, tak dobre obliczenia, i jeszcze grudzień gratis. tylko weź sobie opcje HD gratis do końca kwietnia, a później zostawiasz sobie te, które najbardziej chcesz, bo biorąc ten dekoder przynajmniej jeden program HD musisz mieć.

 

a jeszcze co do opcji MULTIPREMIUM i C+ przez 12 miesięcy gratis, (jutro postaram się potwierdzić w 100%), można wybrać do PODSTAWOWEGO lub KOMFORTOWEGO większą opcję i wciąż mieć C+ przez 12 miesięcy za darmo, w kwietniu tylko trzeba zrezygnować z HBO I CINEMAX jeśli ktoś ich nie chce i ma się jeszcze rabat 29 z., który jest zapewniony w umowie czyli opłata za C+ znika i płaci się za sam pakiet bez opcji dodatkowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mam , posiadam pakiet podstawowy+ w promocji z pazdziernika i gdybym chcial teraz przejsc na pakiet komfortowy to takze bede mial kanaly plusowe ,przez okres minimalny umowy czyli tu 18 miesiecy oraz bede nadal placil -50% ? czy moze wtedy oplaty oraz zawartosc pakietu przechodza na normalne warunki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Tides teraz pakietu nie moż zmienić bo utacisz wszystkie przywileje. Pakiet możesz zmienić dopiero po 9 albo 10 m-cu. Nie wiem tylko czy wtedy będziesz mieć te kanały z pakietów z plusikiem.

Nie wprowadzaj gościa w błąd, w górę można zawsze, w dół chyba po 3 miesiącach (w tym przypadku opłata 10zł). Nie można tylko na powitalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś, zależy od sprzedawcy, ale generalnie opcje te powinien zaznaczać na Twoje wyraźne życzenie, możesz zaznaczyć wszystkie opcje, natomiast opcje HD i HBO DIgital o ile wybrałeś dekoder HD PVR

 

d107 do powitalnego gratis dostaniesz tylko Mezzo i Orange Sport i chyba jeszcze Cinemax można dobrać

 

Mateusz, tak jak napisałem w swoim poście, jutro postaram się z rana potwierdzić to na 100%, dzisiaj piszę to mając 1% niepewności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Może ktoś sprawdzi i poda krytyczne terminy dla:

1) rezygnacji z opcji HBO (po darmowych 4 miesiącach)

2) rezygnacji z opcji ORANGE oraz FILMBOX (po darmowych 4 miesiącach)

3) rezygnacji z Canal+ (po darmowych 12 miesiącach)

4) przejścia z pakietu komfortowego na podstawowy (po 9 miesiącach)

5) wypowiedzenia umowy (po 13 miesiącach), tak aby nie przedłużyli jej na czas nieokreślony bo wowczas obowiazuje 3 miesiące wypowiedzenia

 

Podobno wystarczy to załatwiać telefonicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi powiedziano jak dzis kupowałem cyfre ze albo 13 miesiecy canal plus albo multipakiet gdzie potem nie moge odstapic od hbo i cinemaxow tylko mam rabat na canal plus a za reszte musze płacic więc juz sam nie wiem jak to jest. Dlatego wziołem kofortowy i opcje canal plus

 

Obawiam się, że Kolega ma rację :(

Albo 12 mies c+ za free, albo 5 mies C+, HBO i CInemax za free, a później za te 3 pakiety w sumie trzeba płacić 29zł. I tak się opłaca, ale jak ktoś chce sam C+ to musi się zastanowić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRYTYCZNE TERMINY:

1) rezygnacji z opcji HBO (po darmowych 4 miesiącach)

2) rezygnacji z opcji ORANGE oraz FILMBOX (po darmowych 4 miesiącach)

 

opcje te wypowiada się w kwietniu!

 

3) rezygnacji z Canal+ (po darmowych 12 miesiącach)

 

wyłączenie w grudniu 2009

 

4) przejścia z pakietu komfortowego na podstawowy (po 9 miesiącach)

 

zniżka kończy się we wrześniu i wtedy też zmienia się na podstawowy jeśli ktoś nie chce płacić 60 zł. za KOMFORTOWY

 

5) wypowiedzenia umowy (po 13 miesiącach), tak aby nie przedłużyli jej na czas nieokreślony bo wówczas obowiązuje 3 miesiące wypowiedzenia

 

UMOWĘ WYPOWIADA SIĘ W GRUDNIU w tym przypadku

 

 

Podobno wystarczy to załatwiać telefonicznie.

 

umowę wypowiada się pisemnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a później zostawiasz sobie te, które najbardziej chcesz, bo biorąc ten dekoder przynajmniej jeden program HD musisz mieć.

 

Witam. Mam pytanie w w/w kwestii. Chce wziac sobie PODSTAWOWY+ z dekoderem PVR (glownie dla VOD, ktore niebawem wejdzie). Ale nie bede korzystal z programow HD bo telewizora nie zmieniam na chwile obecna na HD). Czyli, ze co ? Nie moge wziac tego PVR bo chcac nie chcac musze wykupic jakis program w HD tak jak pisze lucass ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę.Ale jeszcze nigdy nie brałem cyfry i mam mętlik.

 

Chciał bym zamówić komfortowy na te 13 miesięcy.

Ile miesięcy będę płacił te 30zł

Na ile czasu gratis dostane canalplus i czy to te wszystkie trzy kanały czy jeden ?

Na ile czasu dostane HBO gratis i czy to jednak razem z canalplus czy albo albo ?

Co potem z tymi kanałami HBO i canalplus ?

Mogę z nich zrezygnować prawda ?

 

Który dekoder SD czy HD brać ?

Ogólnie jak to podpisać by ogladac za nie więcej niż 40/mc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zamówisz jeszcze dziś to grudzień bedziesz miał gratis potem od stycznia liczysz 13 miesięcy gdzie 9 miechów płacisz 30 złotych potem przez 4 - 60 złotych przy czym będziesz mogł zejść na pakiet niższy za 40 złotych. Ale nie wiem czy to się opłaca bo obliczając średnią abonamenty przez te 13 miesięcy wychodzi dokładnie 40 złotych z groszami:)

Canal plus dostajesz na 12 miesięcy plus grudzien gratis czyli ostani miesiąc będziesz musiał zapłacic 29 złotych( to też wliczyłem w srednią)

Mi powiedziano że można właczyć albo canal plus albo multipakiet przy czym potem trzeba płacic za hbo i cinemax ( dlatego wybrałem tylko canal plus bo w sumie na cinemaxach nigdy nic nie ma a hbo da się jakoś przezyć)

Ale jeżeli nie bedzięsz chciał zapłacić w ostatnim miesiący za Canal plus zawsze można zrezygnować

Dziś koledzy z forum maja się dowiedzięć dokładnie jak to jest z tymi kanałami bo jeżeli hbo można wyłaczyć po 5 miesiącach to chyba jeszcze można go właczyć telefonicznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.Jestem abonentem cyfry+ już od 12miesiecy umowa mi wygasa w maju 2009.mam pakiet komfortowy + opcje canał+ (place 89zł.)Chcialbym juz teraz zmienic pakiet na wyzszy to znaczy prestizowy .i tu moje pytanie czy dostałbym od nich jakis dekoder hd(na własność) lub tańszy abonament na pakiet prestizowy .Czy musze czekac az mi umowa wygasnie .moze ktos był w podobnej sytuacji.jestem gotów podpisac nowy aneks do mojej obowiazujacej umowy ale chcialbym miec z tego jakies korzysci w postaci nizszego abonamentu lub dekodera HD.Z góry dziekuje za odpowiedz .pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.Jestem abonentem cyfry+ już od 12miesiecy umowa mi wygasa w maju 2009.mam pakiet komfortowy + opcje canał+ (place 89zł.)Chcialbym juz teraz zmienic pakiet na wyzszy to znaczy prestizowy .i tu moje pytanie czy dostałbym od nich jakis dekoder hd(na własność) lub tańszy abonament na pakiet prestizowy .Czy musze czekac az mi umowa wygasnie .moze ktos był w podobnej sytuacji.jestem gotów podpisac nowy aneks do mojej obowiazujacej umowy ale chcialbym miec z tego jakies korzysci w postaci nizszego abonamentu lub dekodera HD.Z góry dziekuje za odpowiedz .pozdrawiam

 

Ja miałem podobną sytuację jakiś czas temu. Też miałem komfort z opcjami i chciałem zamienić to na prestiż w tych samych (podobnych) pieniądzach. O HD nie myślałem.

 

W moim przypadku wystarczyło napisać mail'a do Cyfry+. Dnia następnego dostałem mail'a zwrotnego, że za kilka dni ktoś od nich skontaktuje się ze mną. Chyba następnego dnia zadzwolnili do mnie, jeszcze raz powtórzyłem to co było napisane w mail'u wysałnym do nich. Powiedziałem wprost, mam komfort z opcjami, płacę tyle i tyle, chcę zamienić na prestiż za takie same pieniądze. Jak się nie da to +/- 5 złotych.

 

Oczywiście dodałem do tego całą otoczkę w stylu jestem już z wami od 1999 roku z roku na rok przechodzę na coraz to wyższy pakiet, chciałbym przejść na najwyższy, bla, bla, bla, bla, bla, bla.

 

Pan powiedział nie ma sprawy i od następnego miesiąca miałem już oficjalnie prestiż.

 

W moim przypadku to wystarczyło - spróbuj.

 

W Twoim przypadku napisz, że jesteś szczęśliwym posiadaczem, jesteś bardzo zadowolony, że kończy Ci się umowa i chciałbyś należeć do grona szczęśliwców, którzy mają przyjemność korzystać z pełnej oferty kanałów Cyfry+ i takie tam. No wiesz, taka wazelinka.

 

Życzę powodzenia. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wziąłem Cyfrę+ z opcjami, o których wcześniej pisałem:

- umowa na 13 miesięcy

- pakiet PODSTAWOWY+ z rabatem 50% do 10 m-cy

- tuner PVR HD do 10 m-cy gratis

- opcja Canal + do 13 m-cy gratis (rezygnacja w grudniu 2009, żeby nie płacić za styczeń)

- opcja Filmbox do 5 m-cy gratis (rezygnacja w kwietniu 2009)

- opcje HD: C+ Film HD, C+ Sport HD, Eusrosport HD, MTVN HD i NG HD do 5 m-cy gratis (rezygnacja w kwietniu 2009, poza jedną obowiązkową opcją HD przy tunerze PVR HD)

 

Nie brałem HBO, bo bałem się, że będę musiał zrezygnować z niego w kwietniu i wtedy zrezygnuje się automatycznie także z Canal+, a tak mam pewność, że będę go miał do końca przyszłego roku :)

 

Najśmieszniejsze było to, że jak ja przez godzinę (dosłownie!) wczytywałem się w regulamin, żeby być pewnym co podpisuje i nie dostać jakichś dużych rachunków w przyszłości, w między czasie sprzedali 2 Cyfrowe Polsaty z umową na 29 miesięcy, tuner SD i abonament 38 zł! Nie rozumie takich klientów :) Ale widziałem, że nie mieli w ogóle rozeznania w rynku.

 

Na szczęście ja jestem zadowolony z tego co wziąłem w Cyfrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wziąłem Cyfrę+ z opcjami, o których wcześniej pisałem:

 

Nie brałem HBO, bo bałem się, że będę musiał zrezygnować z niego w kwietniu i wtedy zrezygnuję też z Canal+, a tak mam pewność, że będę je miał do końca przyszłego roku :)

 

 

No to szkoda bo tak byś miał do kwietnia HBO i Cinemax za free...

Byłem w punkcie sprzedaży i dzwoniłem na infolinie. Sprzedawca dodatkowo konsultował się z koordynatorem regionalnym i jest powiedziane, że jak na początku weźmiemy opcje dodatkową gratis na 5 miesięcy Canal + HBO i Cinemax i jeśli z nich zrezygnujemy po 5 miesiącach (dzwonimy do Cyfry na infolinię w kwietniu) to cały czas przysługuje nam prawo do gratisowego pakietu z samym Canal+ do 13 miesięcy. Trzeba tylko pamiętać, żeby zadzwonić w kwietniu i zostawić sobie sam Canal+ jako opcję. Haczyk polega pewnie na tym, że część osób zapomni tego zrobić i chcąc nie chcąc zapłaci za kolejny miesiąc a część osób zostanie przy HBO bo po prostu przyzwyczai się do tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...