Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma umów na 12 miesięcy, są tylko na 18 mies :jupi: Zniżka może być 50% do 10 mies lub 25% do 12 mies :jupi: (do oznacza pełne 9 lub 11 mies zniżki + miesiąc popdisania umowy gratis)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą sprawdzałem w systemie rejestracji umów i nie ma tam opcji umowy na 12 lub 13 miesięcy :shock: Jest tylko jak zawsze na 18 8) Nie wiem skąd ten news na satkurierze o umowach na 12 i 13 mies :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy biorąc cyfre plus płaci się opłatę aktywacyjną i opłatę gwarancyjną?? W regulaminie multiapkietu wyczytałem że takie opłaty wynoszą odpowiedni 99 i 199 zł. Dla mnie są one nie do przyjęcia bo chcą mieć multipakiet przez dłuższy czas płacę im aktywację 298 zł bo 199 zwracają po końcu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaucji nie ma nigdzie ani w samym C+ ani w pakietach CYFRA+ :D Do PVR może być 1 kabel ale bedziesz miał ograniczoną możliwość nagrywania o ogladania jednego programu i nagrywania innych, przy 2 kablach nie ma żadnych ograniczeń :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam takie małe pytanko co do nowej promocji C+.

Interesuje mnie ta opcja 50% zniżki przez 10 miechów.

Jeśli bym wziął pakiet prestiżowy to płaciłbym przez 10 miesięcy 73,50 a po tych 10 miesiącach moge bez żadnych konsekwencji obniżyć na dowolny pakiet?

Np. komfort + Canal+??

I wtedy gdy zmienie pakiet będę płacił juz za C+ i za komfort normalnie tak jak jest na stałe? (czyli 60zł+29zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 10 miesięcy.

 

- pierwszy miesiąc w którym podpisujesz umowę - darmowy

- 9 następnych miesięcy począwszy od 1-go następnego miesiąca - ze zniżkami

 

razem - do 10 miesięcy (czyli 9 z kawałkiem). ;)

 

Zejście na niższy pakiet = konsekwencje finansowe (ile to już w cenniku czy innych papierach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebawem zostane ponownie abonentem Cyfry :), nowa promocja jest naprawde atrakcyjna, martwie sie jednak o dekoder HD PVR, opinie o tym odbiorniku nie sa zbyt pocieszajace...:(. Jak wyglada sprawa przejscia na wyzszy pakiet, czy przechodzac z podstawowego na komfortowy zachowam promocje 50% znizki na abonement. Czy zachowuje sie rowniez znizke w przypadku wybrania abo nizszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc w nowej promocji opcję komfortowy + można rozumiem później przejść na niższy abonament ale jaka jest opłata bo przy urodzinowej była 10zł. Podpisując nową umowę z kanałami premium (Canal+)podobno 5 miesięcy jest gratis a np po 7 miesiącach mogę z tego zrezygnować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś przedłużyłem umowę z cyfrą ,umowa na 13 miesięcy od 01.12 ,9 mięsięcy po 50% a 4 miesiące po 40 zł,wybrałem podstawowy +,po podpowiedzi z naszego forum zapytałem miłą panią ,a może jakaś opcja z canal + to pani zaproponowała canal + oraz 3 hbo do końca marca za darmo co mi się spodobało i przystałem na to,już mam wszystko włączone od 2 godzin dodam ,że cyfrę mam od 5 lat i jest to 3 z kolei wypowiedzenie pisemne umowy i jej przedłużenie po ich propozycjach ,także piście wypowiedzenia bo można na tym dobrze wyjść pozdro treviso :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam do was pytanie, ponieważ jestem abonentem cyfrowego polsatu i kończe umowę a oferta tam jest kiepska jestem zainteresowany zakupem cyfry plus, w związku z tym mam kilka pytań i chciałbym bardzo abyście mi pomogli.

1. Chciałem sie zapytać czy warto wziąść teraz tą oferte świąteczną czy moze poczekać na jakies ofery w styczniu ponieważ w sumie to ja kończe umowe dopiero pod koniec stycznia, ale obawiam się ze taka promocja może sie nie powtorzyć.

2. Do kiedy zazwyczaj trwa oferta świąteczna czy mogę jeszcze się na nią załapać. I zastanawia mnie fakt pierwszego miesiąca gratis czy jeżeli wezmę cyfrę pod koniec grudnia to za styczeń bedę musiał juz płacić czy dopiero za luty? Bo wtedy opłacałoby mi się wziąść np 2 stycznia tak zeby styczen był wolny od opłat ;)

3. Mam pytanie odnośnie pakietu HBO + Canal plus pisze tam ze 5 miesięcy za darmo domyślam sie ze pierwszy wolny a nastepnę 4 za free i chciałbym sie dowiedzięc wybierajać pakiet PODSTAWOWY z plusem czy mogę po tych pięciu miesiącach zrezygnowac z HBO i opłacac tylko Canal Plus?

4. Czy jest możliwość dokupienia kanału Kino Polska za 3.50 jak pisze na stronie do tego pakietu?

5. Który dekoder wybrać mam zwykły telewizor dlatego nie wchodzi w gre HD oraz antene zbiorczą tak zeby działał ten dekoder.

 

Z góry dziękuję komuś za odpowiedź i poswięcenie mi czasu :)

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś przedłużyłem umowę z cyfrą ,umowa na 13 miesięcy od 01.12 ,9 mięsięcy po 50% a 4 miesiące po 40 zł,wybrałem podstawowy +,po podpowiedzi z naszego forum zapytałem miłą panią ,a może jakaś opcja z canal + to pani zaproponowała canal + oraz 3 hbo do końca marca za darmo co mi się spodobało i przystałem na to,już mam wszystko włączone od 2 godzin dodam ,że cyfrę mam od 5 lat i jest to 3 z kolei wypowiedzenie pisemne umowy i jej przedłużenie po ich propozycjach ,także piście wypowiedzenia bo można na tym dobrze wyjść pozdro treviso :brawo:

 

Nie chcę się chwalić ale to ja Ci podpowiedziałem :jupi: Świetna promocja prawda? :brawo:

W podzięce odpowiedz mi na pytanie czy po tych 4 bezpłatnych miechach można bezkarnie zrezygnować z C+ i/lub HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...