Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po przedłużeniu umowy, o której wczesniej pisałem, dostałem dzis pisemko które upoważnia mnie podobno do zakupu dekodera Strong ( tak było uzgodnione z konslultantem ) Napisane jest tam tylko ze mam możliwosć zakupu nowego dekodera w cenie 49zł. Myślicie ze mam szanse na zakup nowego Stronga 6880? Warto może poczekać do listopada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad podpisaniem nowej umowy z cyfrą.jestem w trakcie trwania OKRESU MINIMALNGEO i płacę za podstawowy+hbo+canal+orange 73,50 (nie licząc dekodera i hd).

Podpisując teraz umowe na prestizowy bede placil 73,50 -dokladnie tyle samo co teraz +19 za posiadanie POWITALNEGO.Razem 92,50 co daje 37% upustu na prestiżowy.

Myślę że jest to koncepcja warta rozważenia bo obecną umowę mam do czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie, czy oferty po złożeniu rezygnacji dotyczą też opcji dodatkowych? Bo wiem,że dotyczą pakietu, ale czy np. 25% zniżki jest też na opcje HD, Filmbox itp, bo nie znalazłem jasnej odpowiedzi na to pytanie, a chciałbym jak najbardziej zdoić Cyfrę po 6 latach współpracy bez żadnych promocji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem - na co mi jakieś oferty premium z których i tak nie korzystam (ostatnio korzystałem z HBO za czasów WizjiTV chyba)? No ale jedni lubią dziewczynki, a inni chłopców.

 

No wiec po co sie wypowiadasz?

Ze Ty nie korzystasz nie znaczy, ze inni nie korzystaja.

Ja np. glownie ogladam kanaly z paczki Canal+. Reszta mnie malo obchodzi.

Czy dla Ciebie rowniez jestem "inny"?

Zmadrzej troche... albo chociaz przestan pisac glupio.

Ale to chyba na jedno wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zadzwoniłem w piątek, żeby zapytać się do kiedy mam umowę. Okazało się, że do końca paździenika 2008. Pan zapytał mnie po co mi taka informacja a ja powiedziałem, że zastanawiam się nad rezygnacją. Kolejne pytanie Pana- dlaczego?- bo rozważam przejście do innej platformy. Na co on mi, że ma dla mnie specjalna ofertę: Pakiet Prtestiżówy + ze zniżką 50% na 9 miesięcy! Po 9 miesiącach mogę zmienić pakiet na dowolny. Umowa na 18 miesięcy.

Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic lepszego nie dostaniesz. Jest to najlepsza promocja utrzymaniowa obecnie. Oszczędzasz dzięki temu miesięcznie 73,5zł tzn. łącznie przez 9 m-cy oszczędność wynosi 661,5zł. Rozumiem że oferty jeszcze nie przyjąłeś? Szkoda, bo nie wszyscy konsultanci mogą ją oferować więc nie jest powiedziane że jak zadzwonisz ponownie to dostaniesz tę ofertę. Więc rada do wszystkich, jak pytacie o warunki rozwiązania umowy i ktoś Wam proponuje promo 50% na 9 m-cy to bierzcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic lepszego nie dostaniesz. Jest to najlepsza promocja utrzymaniowa obecnie. Oszczędzasz dzięki temu miesięcznie 73,5zł tzn. łącznie przez 9 m-cy oszczędność wynosi 661,5zł. Rozumiem że oferty jeszcze nie przyjąłeś? Szkoda, bo nie wszyscy konsultanci mogą ją oferować więc nie jest powiedziane że jak zadzwonisz ponownie to dostaniesz tę ofertę. Więc rada do wszystkich, jak pytacie o warunki rozwiązania umowy i ktoś Wam proponuje promo 50% na 9 m-cy to bierzcie.

 

oczywiście, że skorzystałem. Poza tym nie musiałem pisać żadnych durnych pism.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę bo wczoraj podpisałem aneks do umowy na 18 m-cy (staż 4 lata w Cyfrze+ - umowa na czas nieokreślony) do posiadanego obecnie pakietu Komfortowego za 60 pln dostałem dodatkowo AXN pack ,3 wymiary Discovery , Kino Polska na 18 m-cy za darmo oraz 3 kanały HD (MTVNHD, National Geografic Channel HD ,Eurosport HD ) do końca roku za darmo + nowy tuner HD Phlilips DSR 6201 za 149 pln na własność.Uważam że warto było :) . Negocjowałem z 2 konsultantami ponad 30 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vibor przedłużył umowę z pakietem Komfortowy+ tzn ma 3 Discovery, AXNy i Kino PL w pakiecie od momentu przedłużenia umowy, a nie w promocji do końca roku. W przypadku wykupu Philipsa HD za 149zł nie dostał żadnej zniżki na pakiet. Jest wybór - albo możliwość wykupu Philipsa HD za 149zł, albo 9 m-cy z 50% rabatem na pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...