Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za 3 miesiące to na pewno nie będzie takiej promocji w C+, chyba, że dadza na wielkanoc, ale rok temu nie dali.

Ja rok temu miałem taka samą sytuację i wziąłem C+ w promocji mając jeszcze 3 miesiące ważną umowe z CP i opłacałem 2 abo :lol: z tym że 1 miesiąc Cyfry miałem gratis. Wysyłając wypowiedzenie CP, w tym samym zcasie wysłalem im też pismo żeby z relax mix zmienili mi na familijny, także tak dużo nie płaciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobie chyba jak napisał kolega PiotrekJaw wezme drugi abonament w C+ a w CP obniże do familijnego.

Tylko czy mając umowe na Relaxmix moge tak zrobic??

aha i jeszcze jedna sprawa a mianowicie; wiem że na C+ nie ma polsatu czy moge go wyszukac ręczne i oglądać na dekoderze C+ czy bede mógł go odbierac tylko naziemnie ??

 

aha i jeszcze jedno słyszałem że mozna dostac 1 miesiąc C+ za darmo. Kiedy mósiałbym wziąśc abonament żeby zkorzystac z tego darmowego miesiąca??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze jedno pytanie.

Biorąc pakiet prestiżowy będe miał wszystkie kanały premium za darmo.

Gdy ten okres 4 miesięcy sie skończy czy będe musiał płacić za wszysktie kanały premium z których korzystałem w trakcie promocji czy moge sobie wybrać jedną np HBO?

I czy zostając abonentem w styczniu będe miał cały luty za darmo?( bo słyszałem że pierwszy miesiąc jest za darmo)

Z góry wielkie dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest obecnie promocja na Multipakiet Canal+ ?

 

Czy rozpoczęty miesiąc jest gratis?

 

Jakie ceny dekoderów?

 

Jakie dotępne modele (czy jest srebrny Philips 3201 ?) ?

 

Ile wynosi aktywacja z anteną lub bez ?

 

Do kiedy obecna promocja ?

 

Jeśli ktoś mogłby mi na w/w pytania odpowiedzieć?

 

pozdrawiam

 

Czy ktoś mógłby podać szczegóły promocji na sam Canal+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie wiem dlaczego i co ale ja dostałem starego pioonera za 49zł na własność więc philipsy 3201 to dla kogo?? bo dla pakietu mini wciskają tylko używane tunki;/ :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj do nich dzwoniłem, kończyła mi się umowa w styczniu. Dali 25% i Stronga na własność za 99 zł. Choć na początku chcieli więcej za niego,to jakoś ich przekonałem. Co ciekawe koleś mi powiedział że w przyszłym roku będą wymieniać abonentom,którzy są dłużej niż 5 lat stare dekodery na nowe z PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MZKS1929

 

Pierwszy dekoder,nie obejmuje kanałów HD jak słusznie zauważył PawelU1981, po prostu zatrzymałem te pakiety co miałem,umowa na 13 miesięcy,12 m. 25 % taniej a 13 w normalnej cenie,co ciekawe gdy zapytałem kons. czy gdy nie przedłużę umowy z C+ to będę mógł bez problemu podpisać nową umowę: odpow. że przez pół roku nie będę miał takiego prawa, nikt kto mieszka ze mną także ponieważ adres byłby ba czarnej liście Dziwne, byłem trochę zszokowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez pół roku nie będę miał takiego prawa, nikt kto mieszka ze mną także ponieważ adres byłby ba czarnej liście

 

Przecież to jest jakiś [beep]izm. Będą tracić abonentów na rzecz n i CP, szczególnie teraz po stracie HBO na wyłączność i niepewną sytuacją z OE.

Mógłby jeszcze ktoś potwierdzić tą sytuację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez pół roku nie będę miał takiego prawa

--------------------------------------------------------------

 

przepraszam ale już głupoty zaczynacie wypisywać. Jeśli nie masz żadnych zaległości to nawet w trakcie trwania jednej umowy możesz podpisać drugą (nie tylko po zakończeniu umowy). Twoja umowa nie ma też żadnego wpływu na umowy członków twojej rodziny (żona, brat). Jedyna czarna lista na którą możesz trafić to Krajowy Rejestr Długów. (jeśli natomiast z jakiegoś powodu masz niklka zł długu wystarczy żebyś uregulował zaległość, przesłał potwierdzenie zapłaty i nie ma sprawy).

[/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...