Skocz do zawartości

Który moderator najlepszy?


KAMILO2810
 Udostępnij

Który moderator najlepszy?  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który moderator najlepszy?

    • burli
      3
    • Don_Mag
      3
    • PawelU1981
      5
    • pitter
      6
    • RafiX
      30


Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo Rafix,bo jest najbardziej tolerancyjny,a wszystkie ewentualne wy[beep]a do kosza poprzedza ostrzezeniem,ze to moze nastapic.Tp co jest smieciem trafia do kosza,a nie w kosmos i jest to najczesciej wyjasnione dlaczego tak sie stalo,a nie suche powolywanie sie na regulamin...Tak,bo tak...wywalilem,bo taki jest regulamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze moderatorzy sledza ten temat podobnie jak sad - dzialaczy i sedziow PZPN :wink:

Rozumiem,ze to zart...Ja sie nie boje..."mam w [beep]ie,czy ktos mnie lubi,czy nie lubi".Po ostatnich wyborach strach w spoleczenstwie powinien zaniknac.Najwyzej nas kiedys pobanuja,tylko dla kogo bedzie wtedy forum?Dla garstki ludzi bojacej sie w ogole odezwac.Temat jest dobry,zwlaszcza do przemyslen,nie tylko zwykli userzy sa krnabrni i zli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ma takiej potrzeby wybierania najlepszego moderatora, bo nie ma takiego. Każdy z nas jest na swój sposób dobry i w imię Regulaminu stara się, by na forum panował ład i porządek. Moderator nie jest najważniejszy na forum, najważniejsi są jego userzy, bez których nie mogliby istnieć moderatorzy.

 

Pamiętam ten dzień, gdy dostałem zaproszenie na pokład. Nie wiedziałem co odpowiedzieć, przestraszyłem się i wylogowałem z forum. Odpowiedź dałem dopiero na następny dzień i nie wiem, co mnie tak naprawdę kierowało (wystarczy poczytać moje pierwsze posty, jak tutaj raczkowałem). Przez kilka następnych dni, gdy byłem już Moderatorem, bałem się siedzieć na forum, a szczególnie bałem się jakis kłótni, zamykania tematów, bo nie wiedziałem jak reagować w takich sytuacjach.

 

Nie wiem, czym się kierował autor tej ankiety, ale naprawdę nie widzę sensu takich wyborów. Dlatego też ankietę zamykam.

 

PS: To, że dostałem największą liczbę głosów, nie znaczy, że jestem najlepszy. Też tak nie uważam, w najlepszej sytuacji są "normalni" użytkownicy tego forum, na których nie ciąży taka odpowiedzialność za podejmowane decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie sam myślałem, czy nie zamknąć czasami tego tematu, ale z innego powodu - żeby nie robić zbędnego współzawodnictwa i wyścigu między Moderatorami, bo każdy na swój sposób robi kawał dobrej roboty ;) W związku z tym zgadzam się z @RafiX-em, ale ostatecznie po przemyśleniu niech będzie miejsce na taką dyskusję - póki co otwieram, ale jeśli zrobi się tu zła atmosfera - przymknę - będę miał ten temat na oku.

 

Proszę o nie dyskutowanie na temat sensowności istnienia tego wątku, tylko o skupienie się nad meritum, czyli głosowanie ;) Później wywalimy te trzy posty (tj. mój, RafiX-a i PawłaU1981).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Taka mała uwaga jak byście mogli od razu pisać co wam się nie podoba w robocie innych modów to byłoby miło. Ja tam lubię konstruktywną krytykę. Forum jest dla nas wszystkich i dobrze działać tak bym nie tylko ja był zadowolony, ale przede wszystkim wy UŻYTKOWNICY! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

OK, to ja nie napiszę na kogo zagłosowałem, ale napiszę coś o moderatorach 8)

 

burli - moderator rzetelny, dba o polski język (i chwała Mu za to). Jest moderatorem pełną piersią.

Don_Mag - najbardziej hyde parkowy moderator :) Jakby nie było znaczka "Moderator" to bym w życiu nie pomyślał, że pełni tą funkcję. Pogadać można - "kija" nie połknął :lol:

PawelU1981 - "świeży" nabytek forum. Uczy się chłopak, na razie idzie mu to dobrze. Tak trzymać :)

pitter - "zapowiec" :D Zarzuca zapami gdzie popadnie, trochę w "Sporcie" się udziela. Dobry moderator z Podlasia XXI wieku :D

RafiX - kolejny mod z Podlasia XXI wieku. Sumienny, najbardziej lubiący wspomnienia moderator - dział "Wspomnień czar" to jego drugi dom.

 

PS. Wad moderatorów nie pisałem bo chcę jeszcze na tym forum jeszcze trochę popisać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...