Skocz do zawartości

Jak znalezć Eurosport


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem się założyć o browar, że @kbien się zapyta :lol: Przykro mi, ale na chwilę obecną nic.

 

@damian239 - zależy, czy masz go na własność, czy nie - bo jak kupiłeś już go na własność, to nie wymienią Ci. Ja tam bym wymienił, ale dają Samsungi stare (na nich też nie działa), albo Sagemy, więc tylko na Sagema jeśli już...

 

Tylko oczywiście musisz pamiętać, że jak będziesz wymieniać to jako powód nie możesz powiedzieć, że nie działa Eurosport, bo nie wymienią - trzeba ściemniać - tzn. że coś tam się zawiesza czasami itp. itd.

Jak podłączą i się zawieszać nie będzie - zdziwienie i "a u mnie się zawiesza" - zależy od sprzedawców - jak łykną bajer to wymienią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej nieobecności. Mam Samsunga DSR7000, na razie u mnie też nie chodzi, nie wiem ale może przed świętami się z tym uporają, oby tylko nie było tak jak w marcu 2003, kiedy to kombinowali z oprogramowaniem, aż mój poprzedni dekoder padł przy jego ładowaniu...

 

A tak poza tym to mam pytanie. Dlaczego moje stare konto, które założyłem kilka lat temu na tym forum jest nie aktywne? Chyba ktoś mi go usunął! :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i jest nowe forum ale pod starym adresem, więc zrozum, że jak wszedłem po paru miesiącach, chciałem się zalogować i wyskoczył mi błąd to nie domyślałem się o co chodzi, nie jestem jasnowidzem, nie wiedziałem, że coś się zmieniło, a tak na marginesie to Twój kolega już mnie uświadomił we wcześniejszym poście...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i jest nowe forum ale pod starym adresem, więc zrozum, że jak wszedłem po paru miesiącach, chciałem się zalogować i wyskoczył mi błąd to nie domyślałem się o co chodzi, nie jestem jasnowidzem, nie wiedziałem, że coś się zmieniło, a tak na marginesie to Twój kolega już mnie uświadomił we wcześniejszym poście...

Pozdrawiam

 

pod tym samym adresem nie jest :) wtedy było pod http://forum2.medialink.pl :P

 

 

A żeby nie było tak "oftopowo" to powiem ze cos muszą kombinować bo na Sagemie wyskoczyło jakos o 19 że kanał zakodowany....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i aby być konsekwentny cytuję dalszą część korespondencji :lol:Szanowny Panie,

 

Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.

Uprzejmie informujemy, iż nadawca kanałów Eurosport ciągle prowadzi prace związane z wyeliminowaniem problemów związanych z nadawaniem sygnału.

 

A ode mnie otrzymali:

 

Szanowna Pani

 

Uprzejmie informuję panią jako przedstawiciela Cyfrowego Polsatu, iż nie jestem klientem właściciela Eurosportów tylko Platformy Cyfrowy Polsat, który Pani raczy reprezentować, w związku z czym uważam że moją jak najbardziej słuszną reklamację kieruję we właściwe miejsce i do właściwej osoby, która wie dokładnie kto jest kompetentny do jej rozpatrzenia.

 

:wink::wink::wink::wink::wink:

Wiecie co kochani- mineło już pare dni i już nic do mnie nie wróciło! czyżby wreszcie "łykli " temat? a może mnie poprostu olali, cóż " pażiwoim obaczim" teraz muszę poczekać na ewent. odpowiedz a jestem chol... ciekaw co wymyślą na taką up...dliwą jednostkę jak ja :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...