Skocz do zawartości

Jak znalezć Eurosport


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczcie co ci "eksperci" mi dzisiaj napisali:

Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.

Uprzejmie informujemy, iż nadawca kanałów Eurosport ciągle prowadzi

prace związane z wyeliminowaniem problemów związanych z nadawaniem sygnału,

tak więc mogą występować krótkotrwałe utrudnienia w odbiorze (czarny ekran).

 

po prostu paranoja!!

oni myślą, że ile będą tak ściemniać ludziom?? porażka!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

 

Uprzejmie informujemy, iż nadawca kanałów Eurosport ciągle prowadzi

prace związane z wyeliminowaniem problemów związanych z nadawaniem

sygnału,

tak więc mogą występować krótkotrwałe utrudnienia w odbiorze (czarny

ekran).

 

kolejny dzień walki z polsatem oto kolejne pismo jakie dziś dostałem od nich jest to odpowiedz na mój wczorajszy mail poprostu z ich strony brak jakiej kolwiek skruchy poprostu dno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna pani brak eurosportów nie jest chwilowy lecz jeszcze go nie było z drobna chwilą jak cała paczka byłą niekodowana to że jest jakiś problem po stronie eurosportu to nie moje zmartwienie to wy odpowiadacie za przesył kanałów za które wam płacimy a problem tkwi iż starsze typy dekoderów nie radzą sobie z dekodowaniem kanałów kodowanych w simulcrypcie czyli conajmiej 4 typami kodowań a jak pragne wspomnieć dekodery są waszą własnośćia więć to wasz problem ja płacę i wymagam jest to już 9 dzień bez tych kanałów i wymagam rekompensaty za utracone dobra czyli brak morzliwośći oglądania kanałów za które zapłaciłem wam w terminie i prosze nie zbywanie mnie jakąś regułką ktura wypisujecie wszystkim pytającym sie abonentom ciekawe czy to wogule czytacie a "N"już tuż tuż

>

>

następny mail jaki dziś do nich posłałem napewno i tak to nic nie da nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz CP będzie miał jeszcze większy problem z Eurosportami,jeżeli chodzi o stare Samsungi i Thompsony,ponieważ Eurosport jest teraz także kodowany w Conax chyba dla platformy n.Oj,niedobrze.

Ciekawie,jak szanowni technicy z Polsatu wybrną z tego wszystkiego? Czyżby szykowała się wymiana dekoderów (chodzi mi o stare Samsungi i Thompsony?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takiej wymiany to oni nie przewiduja taka odpowiedz dostałem wczoraj nawet za dopłata oto mail jaki dostałem wczoraj

 

 

Szanowny Panie,

 

Przepraszamy za brak odbioru programów Eurosport. Infromujemy, że

sygnał

zostanie nadany w najbliższym czasie.

W związku z Pana reklamacją dotyczącą wymiany dekodera informujemy,

Cyfrowy Polsat nie przewiduje takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie!! plizz

przestańcie co drugą odpowiedź cytować co wam CP odpisał bo do wszystkich piszą prawie to samo. jak napiszą coś o czym nie wiemy to wtedy wklejcie... po co niepotrzebie śmiecic? ten temat istnieje po to, żeby dowiedzieć się czegoś nowego, podyskutować a nie wklejac co chwile to samo :lol:

 

A zmiany oprogramowania to można się spodziewać najszybciej za tydzień, bo tak praktycznie to od wczoraj coś zaczeli robić, a do tej pory ściemniali. tak mi dzisiaj jakiś gostek z infolinii powiedział jak go "okrzyczałem" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tyle, ile może zwykły (powiedzmy) "dziennikarz" jak ja - kilka telefonów w różne miejsce (część jutro, bo ludzie śpią :lol: ). Po prostu trzeba ich dusić z każdej ze stron, aż ktoś wyjaśni sprawę i chociaż określi ile jeszcze trzeba będzie czekać.

 

Wprawdzie mnie problem nie dotyczy, ale pomóc zawsze mogę choć trochę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny odpowiedź BOK CP z serii niewiemy dlaczego nie działają eurosporty

Szanowny Panie,

 

Uprzejmie informujemy, że w trosce o dobro naszych Klientów oferta programowa Cyfrowego Polsatu została poszerzona o nowe kanały. Miesięczne opłaty abonamentowe za w/w pakiety nie ulegają zmianie.

 

Bardzo przepraszamy za problemy z odbiorem. Prawidłowy odbiór kanałów powróci w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak nie zgodzę się z Tobą... CP się eurosportami tak przejmuje jak my zeszłorocznym śniegiem. :lol:

 

proponuje przeczytać:

https://satkurier.pl/?cyfrowy_polsat ... 5&id=34369

 

 

A nam pozostaje świadomość, że ktoś się o tym fakcie dowie no i może za jakis czas faktycznie eurosporty wystartują. Ale wątpie żeby nastąpiło to jakoś w miarę szybko. Gdyby mieli sytuację opanowaną, lub wiedzieli (przynajmiej teoretycznie) jak się z tym problemem uporać, to pojawił by się oficjalny komunikat. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J**** ***** ******11.10.2006

G***** 29

8*-**3 K****a

nr. abonenta 009****24

 

 

Platforma „Cyfrowy Polsat”SA.

 

 

Reklamacja

 

 

W związku z niemożliwością odbierania pełnej usługi ( brak kanałów „Eurosport oraz „Eurosport2” )oferowanej przez Platformę Cyfrowego Polsatu wnoszę o obniżenie opłat za korzystanie z usług w/w dostawcy.

 

Reklamację swą motywuję tym że jestem wieloletnim abonentem i użytkownikiem dekodera Cyfrowego Polsatu, płacę regularnie za użytkowanie dekodera stanowiącego Waszą własność, oraz za zamówioną usługę i uważam że w chwili obecnej jestem poszkodowany w stosunku do innych abonentów, którzy mogą korzystać z pełnej oferty programowej.

 

Wobec powyższych zarzutów wnoszę o obniżenie moich należności wobec Cyfrowego Polsatu o 50% za każdy dzień niepełnej usługi od dnia 02.10.2006 do dnia otrzymania pełnego zestawu programów.

 

Jednocześnie informuję że kopię w/w reklamacji przesyłam również do Rzecznika Ochrony Praw Konsumenta.

 

Z poważaniem

********

Właśnie wysłałem do CP taką reklamację i jestem ciekaw jak na nią zareagują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że mam niepełnowartościowy dekoder, niepełnowartościowy pakiet familijny i niepełnowartościowy pakiet relax mix, nie ważne ile odbieram- ważne że nie wszystko co jest za abonament oferowane, czyli produkt jest niepełnowartościowy. :evil::evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie obniżą ci abonamentu

Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Oczywiście rozumiemy zniecierpliwienie klientów, ale mamy nadzieję, że atrakcyjna oferta programowa kanałów Eurosport i Eurosport 2 wynagrodzi naszym abonentom czas oczekiwania na ich włączenie.

ale z info na satkurier wynika, że temu wszystkiemu nie jest winny CP

Problem z dostępnością kanałów Eurosport, dotyczący starszych modeli dekoderów Thomson i Samsung, spowodowany jest pewnymi zakłóceniami w transmisji na etapie nadawczym. Centrum nadawcze Eurosportu cały czas pracuje nad jego usunięciem i mamy nadzieję, że w ciągu najbliższych 2-3 dni wszyscy abonenci będą mogli zapoznać się z nowymi kanałami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...