Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, leonk1974 napisał:

Jak pomyślisz dobrze to jest legalne. Nikt nikogo nie zmusza by korzystać. Kolega pytał gdzie znaleźć sezon więc odpowiedziałem.

Tylko wychodząc z takiego założenia po co płacić za Netflix. Nie oszukujmy się ośmieszyli się dając 2, 3 sezon, a nie puszczając 1. Ja na szczęście oglądałem, ale gdyby nie to bym się, delikatnie mówiąc, zdenerwował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest kolejny dowód na to, że polski Netflix z zagranicznym może konkurować tylko ceną.
Mam Cię za obiektywną osobę, a tu taki kwiatek
Gdyby mogli, to by pierwszy sezon wrzucili
Troche dziwne bo w DE sa wszystkie 3 sezony dostepne

Co to ma do rzeczy? To są inne rynki.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo wcale w innych serwisach czy kanałach tv nigdy nie było takiej sytuacji, że brakuje jakiegoś sezonu, albo zmienił się nadawca. To Netflix pierwszy raz tak zrobił, wczoraj się urodziłeś ;).

A drugi i trzeci sezon może obejrzeć ten co dotychczas oglądał pierwszy. Kto nie oglądał, na razie nie obejrzy. Proste jak drut.

Zawsze można też na Allegro kupić za 200 zł zestaw DVD wszystkich trzech sezonów w SD, albo jeden za stówkę. Bez polskiego tłumaczenia. To dopiero okazja.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Hiacynt" Piotra Domalewskiego (premiera w Netflixie 13 października) z dwoma nagrodami w Gdyni (scenariusz i charakteryzacja).

Z kolei "Prime Time" dostało nagrodę za muzykę i drugoplanową rolę męską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, swordfish napisał:

"Prime Time" jest produkcją TVNu, aż dziwne, że nie kupili dla siebie do Playera.

Jeżeli dobrze pamiętam to jest to film z Next Film, a filmy od tego dystrybutora w ostatnim czasie w pierwszej kolejności pojawiają się na Netflix. Tak było chociażby z "Tarapaty 2" czy "Polot". Podobnie będzie zapewne też z "Czarną owcą", która obecnie jest w kinach.

 

Myślę, że emisja filmu na Netflix jest korzystna i dla Netflixa i dla samego TVN. Każda strona coś na tej współpracy zyskuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil2505 napisał:

Jeżeli dobrze pamiętam to jest to film z Next Film, a filmy od tego dystrybutora w ostatnim czasie w pierwszej kolejności pojawiają się na Netflix. Tak było chociażby z "Tarapaty 2" czy "Polot". Podobnie będzie zapewne też z "Czarną owcą", która obecnie jest w kinach.

"Czarna owca" jest zapowiadana jako gorąca nowość na jesień w Player. Nie wiem, czy nie płatne za seans, po za abonamentem 

TVN zainwestował za dużo w promocję, np. specjalne wejścia z czerwonego dywanu z premiery kinowej, materiały making of na antenie itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pawop napisał:

To jest Twoja nadinterpretacja.

Niczego nie nadinterpretuje, bo to wynika z treści artykułu. To, że dziś "rozważają zakup" jest wystarczającym sygnałem zmian na rynku, bo jeszcze kilka lat temu "pies z kulawą nogą" w Netflixie się sportem z prawdziwego zdarzenia nie interesował, dziś chcą być w pełni konkurencyjni, a z ich pozycją i zasobami mają do tego wszelkie możliwosci. 

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newsy z eventu "Tudum" Netflixa:

finałowe odcinki "Domu z papieru" 3 grudnia, dobrze zapowiadający się "Cowboy Bebop" w wersji fabularnej 19 listopada. Tego dnia zadebiutuje też pierwszy sezon koreańskiego horroru "Hellbound".

Oprócz tego drugi sezon "Tiger King" 17 listopada i drugi sezon "Wiedźmina" 17 grudnia.

Drugi sezon "Emily w Paryżu" 22 grudnia, "Cobra Kai" 31 grudnia.

Film "Armia zlodziei", czyli prequel "Armii umarłych" Zacka Snydera 29 października, "Red Notice" z Dwaynem Johnsonem i Gal Gadot 12 listopada.

"Nie patrz w górę" z gwiazdorską obsadą (Jennifer Lawrence, Leonardo Di Caprio, Cate Blanchett, Meryl Streep, Timothee Chamalet, Jonah Hill itd) 24 grudnia.

 

W 2022 czwarty sezon "Stranger Things", którego zapowiedź jest parę postów wyżej, 4 sezon "Sex Education", 5 sezon "The Crown", drugi sezon "Bridgertonów" oraz nowy serial "Wikingowie: Valhalla".

Edytowane przez bgmnt
update
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...