Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro jesteśmy przy filmach o tematyce chrześcijańskiej.

Chętnie bym obejrzał ( przypomniał) film z 1973 r

" Jesus Christ Superstar" 

Jednak ani Netflix , Amazon czy inne serwisy streamingowe nie proponują tego tytułu.

Podobnie sprawa ma się się z filmem " Pasja" i wersji z napisami.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Netflix zdobył prawa do ekranizacji dwóch sequeli filmy kryminalnego „Na noże” z Danielem Craigiem w roli głównej. Amerykański serwis zapłacił 450 mln dolarów - pokonał w wyścigu Apple i Amazona. Zdjęcia ruszają w lecie 2021 roku w Grecji."
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pasję" należy przeżyć bez reklam i w oryginale. Oglądałem w kinie i mi wystarczy.

Jak Polsat pokazywał, to chyba nie dawali reklam. 

W Netflixie filmów religijnych jak na lekarstwo. Cykl dokumentalny z National Geographic "W poszukiwaniu Boga z Morganem Freemanem" jest przeznaczony dodatkowo do usunięcia.

Pozostanie nam tylko kontrowersyjne "Żywot Briana" i serial "Mesjasz".

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów niszowego kina i tęskniących za festiwalami w Neflixie ciekawostka - "The Fisherman's Diary", czyli pierwszy od ponad 20 lat film z Kamerunu (i ogólnie drugi w historii) zgłoszony do Oscarów :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.03.2021 o 18:54, czerstwy napisał:

Możesz podać kilka tytułów bo nie wiem jaka mam otwartą wersje. @diabeuten Easy pojedyńcze seriale sa nawet niezłe ale widziałem dopiero 5-6 odcinków.

Są lepsze i słabsze historie w tym serialu. Niektóre mają kontynuację w kolejnych odcinkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie zakończyłem  Sex Education i mam pytanie wiadomo kiedy może być kolejny sezon? Dodatkowo to samo pytanie odnośnie serialu Dom z papieru. Tylko ten drugi to mam obawy że będzie bez lektora. Bo mam jakoś dziwne wrażenie że seriale w tym języku często są z napisami albo ja na takie trafiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Pawop napisał:

Spokojnie, Dom z Papieru będzie z lektorem. Pierwsze dwa sezony były tylko z napisami (potem uzupełnili), kolejne, już te od Netflixa, są z polskim audio od premiery..

Ja juz taki pewien nie jestem jak pisałem często gdy cos widze w tym jezyku na Netflixie to napisy.Nie wiem dlaczego tego nie tłuamczą. Ja zdecydowanie wole lektora bo wtedy moge sie skupić na ogladaniu a nie czytaniu.A najlepiej to jedna i druga wersja wtedy każdy by był zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, czerstwy napisał:

Bo denerwuje mnie takie oglądanie części a reszta za jakiś czas jak już zapomne co było w poprzednich. To są właśnie minusy seriali. Najlepiej oglądać całość w kilka dni.

 

Zawsze przy premierze kolejnego sezonu możesz przypomnieć sobie poprzednie. Jeśli serial ma wysoką oglądalność i jest zainteresowanie ze strony widzów, kręcą kontynuację. Serwisy vod rozpieściły nas w konsumpcji treści. Kiedyś seriale były emitowane po 1 odcinku raz na tydzień w telewizji. Należało pilnować czasu emisji, nagrywarek nie było. Jak wyjechałeś na wakacje, to traciłeś dostęp do serialu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa o kontynuacjach , to prawie rok temu był 1 sezon serialu " Kierunek: Noc".

Ciekawe kiedy będzie 2 sezon?

 

 

15 minut temu, swordfish napisał:

 

Kiedyś seriale były emitowane po 1 odcinku raz na tydzień w telewizji. Należało pilnować czasu emisji, nagrywarek nie było. Jak wyjechałeś na wakacje, to traciłeś dostęp do serialu. 

Było ich mniej i łatwiej było przypilnować kolejne emisje odcinków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, swordfish napisał:

 

Zawsze przy premierze kolejnego sezonu możesz przypomnieć sobie poprzednie. Jeśli serial ma wysoką oglądalność i jest zainteresowanie ze strony widzów, kręcą kontynuację. Serwisy vod rozpieściły nas w konsumpcji treści. Kiedyś seriale były emitowane po 1 odcinku raz na tydzień w telewizji. Należało pilnować czasu emisji, nagrywarek nie było. Jak wyjechałeś na wakacje, to traciłeś dostęp do serialu. 

Gdyby tak było to na bank bym nie ogladał seriali a tak to jeszcze mogę sie skusić o ile mam czas wolny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2021 o 22:20, czerstwy napisał:

I właśnie zakończyłem  Sex Education i mam pytanie wiadomo kiedy może być kolejny sezon? Dodatkowo to samo pytanie odnośnie serialu Dom z papieru. Tylko ten drugi to mam obawy że będzie bez lektora. Bo mam jakoś dziwne wrażenie że seriale w tym języku często są z napisami albo ja na takie trafiam.

Od kiedy uzupełnili 2 pierwsze sezony Domu z Papieru o lektora to koleje też wychodzą z lektorem. Także i w najnowszym sezonie można się go spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem serial 1-sezonowy jest genialny w swej formie i nie powinni psuć klimatu kontynuacją. Mimo wysokich ocen, niech nie kontynuują "Gambitu Królowej". Dla mnie temat wyczerpany. Czytam, że na fali popularności chcą kręcić dalej.

Warto sięgać po klasykę. Właśnie obejrzałem ramotkę z 1984 roku - "Ulice w ogniu". Nie znałem tego wcześniej. Kiczowata, durna historia. Kino kopniakowe rodem z ery kaset vhs. Gangi motocyklowe paraliżujące miasto. Pojedynki z policją. Walki na młoty. Ale do tego wszystko zmontowane w kolorowe, komiksowe obrazki. Musicalowe piosenki popowe w stylistyce lat 80. Bardzo fajnie zrealizowane.

I oczywiście obsada. Możliwość zobaczenia młodziutkiego Willem'a Dafoe, który już mógł pokazać, że potrafi grać czarne charaktery.

Jak na staroć bardzo dobra kopia. Czysty obraz i dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...