Skocz do zawartości

Łapanka Roku 2007


Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym, że rok 2007 się kończy, postanowiłem zebrać wszystkie cytaty z tematu Forumowe Łapu Capu i zorganizować plebiscyt Łapanka Roku 2007. Głosowanie polega na wybraniu trzech najlepszych cytatów i podanie ich numerów. Głosy zostaną zliczone i 8 najlepszych tekstów przejdzie do Wielkiego Finału (głosowanie odbędzie się w dziale Ankiety). Głosowanie trwa do poniedziałku 31 grudnia 2007 roku do godziny 23:59. Miłej lektury :D

 

1. Nowa technika w CP

trochę nowoczesnej techniki w Polsacie i już się gubią... :D

2. Rozmowa o gustach

Powiem ci tak jedni wolą "pomidorówkę inni ogórkową" i nie wypada wtedy dyskutować o gustach a tym bardziej kogoś za to krytykować a ty to robisz. Ale nie czas

 

i miejsce o tym dyskutować.

3. O reklamie

A co w/g Ciebie jest ekscytujące w tej reklamie - że jakichś [beep]ek wali coś / kogoś w pysyk

Jak zastosujesz ten "muchozol" też ci na dekielek uderzy

4. O ofercie Cyfrowego Polsatu

CP to taki tani syf i śmietnik kanałów z opciachem

5. O meczu Ligi Mistrzów

Gdzie bedzie dzis pokazany Celtic w LM?
Jeśli chodzi o polskie kanały, to wygląda na to, że nigdzie.

EDIT do poniższego: O faktycznie :D Hehehehe :D

W środe o 20.45 na TVP2
Dzieki, bałem się że nigdzie :D

6. Sposób na Bułgarów

Miejmy nadzieję, że sa to testy przed przejsciem kanałów do prawdziwego 16:9 w momencie kiedy wystartuje HD, chodzi o to że jak będzie HD CP uzna że ludzie

 

maja tv 16:9. TVN-y tez zaczęły nadawać z pasami co prawda ale loga opuszczaja, żeby można było rozciagnać.

A mnie sie wydaje że chodzi im o to aby nasze chłopaki byli jeszcze bardziej smukli i mogli jeszcze wyżej skakać

ale..... psiakrew siatka też jakos wyżej była powieszona

Po to, żeby Bułgarzy mieli za wysoko :D

7. Off-topic?

Jesli to jest off top to ja jestem Ojciec Swiety

8. Lejdis end dżentelmen

panowie .. i panie jesli sa tutaj :roll:

 

dziekuje za komentarze i uwagi.. chcialem tylko dodac ze moje pytanie dotyczylo czego innego 8)

9. Usiadacz

Dzięki Jovik ,usadziłeś bzyka i piotra-em.A Cyferka jak się komuś podoba czy nie byle czego nie powinna dołączać do swojej oferty np:Fox life.

10. Głodnemu chleb na myśli

W internecie mozemy wam to zrobic, wiec piscie do nas co myslicie

o takim [pomysle,

11. Odtwarzacz bloków

na satelicie, bedziemy odtwarzac bloki

12. Sezamie, otwórz się!

Czy nie macie problemów z dźwiękiem na Superstacji? U mnie na Fergusonie są czasami takie trzaski.
NIe umnie na segamie jest ok

13. O sprzedaniu praw do serialu "Włatcy Móch" do Niemiec

Ja proponuję taki angielski tytuł - "Lorts of Flais"

14. O więziennej telewizji

Żeby pooglądać to muszą człowieka najpierw zapuszkować !
Jedzenie i tak mają lepsze niż w wojsku to co sie zastanawiać

15. Pytanie o hobby

A ja się interesuję młodymi paniami. I to chyba wszystko.

16. O demokracji

Z tą demokracją bywa różnie, dlatego Polska to dziwny kraj, gdzie nie

ma tak naprawde znaczenia czy kandyduje Krystyna z gazowni czy

Zulu Gula,każdy może bo to ''wolny kraj'' czysta utopia

-Od gwiazdy Elektryka do modela Hydraulika-

17. O adresach mailowych

ja odbiegne nieco od waszego jakze smutnego tematu. Mam pytanie czy ma ktos czy zna ktos czy wie kto czy Panowie zajmujacy sie zuzlem w Polsacie Sport

 

czyli Marcin Feddek i Paweł Wójcik posiadaja jakies adresy mailowe? chcialbym cos do nich napisac...

a posiadają, posiadają, tylko trzeba wiedzieć u kogo pytac :P
tzn gdzie pytac? :P

18. O KRRiTV

halo! halo! w polsce zyjemy. zapomnij :wink:
Nigdy w Polsce tak nie będzie, chyba w 5 Rzeczypospolitej.

19. Nie ważne o czym :D

No i co to za sensacja? Czy u nas brakuje ludzi którzy się zajmują czymś o czym nie mają pojęcia?

20. O serialu Jericho

co do serialu to mi sie podoba, ciekawa tajemnicza historia + grzybek atomowy :D czego chcieć więcej?

21. O Tele5 (ogólnie też :D)

8) szkoda Twoich łez, jak w piosence, zobaczymy, co dalej będzie z tv, na razie mamy to co mamy

22. O antenach Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej

To po co im taka antena (anteńsko?:D)? I na dodatek z Intelsata, skoro z HB można odbierać. Nie rozumiem... :roll:

23. Dłuuuuuga i fachowa porada dla "laika"

(...)Bardzo dużą rolę w jakości, a dokładniej sile sygnału odgrywa wielkość anteny, jej rodzaj oraz konwentor.(...)

24. O błędach ortograficznych

EDIT: Kurde... jak już to czepiajcie sie treści a nie ortografów... co wy? komisja języka polskiego czy co?? ludzie na codzień muszą pisać zgodnie z zasadami to

 

chociaż w łikend dajcie im spokój :D

Oj, mój wesołku - żeby też, tak wszyscy chcieli :D:D:D

25. Nie do końca wiadomo o co chodzi :)

Jaka fantastycznie dyskretna reklama, muszę pogratulować finezji...

26. O spotkaniu Bush - Kaczyński

Na Helu Bush z Kaczyńskim ustalili wynik meczu, w zamian Polska dostanie tarcze antyrakietową.

27. Du ju spik inglisz? Szprichst du dojcz?

Ja bym proponował zacząć jednak od nauki języka polskiego. Jak wszyscy opanują podstawy, porozmawiamy o angielskim, niemieckim, itd.

28. Sat Kurier Junior?

Właściwie to na forum zaczyna się robić przedszkole. Co chwila wpada jakiś łebasek, nabija 200-300 postów w miesiąc i z reguły znika bo ,jak to dziecko, się

 

znudził. Niektórzy koledzy piszą w kółko to samo, albo trzymają się za wszelką cenę swojej wersji i są do tego nie mili., Gdy przyszedłem na to forum było dużo lepiej,

 

wyższy poziom intelektualny i merytoryczny, grzeczniejsze moderowanie. Wiem, że to nie jest wina Admina, ale takie są fakty. A może by wydzielić dwie sekcje forum?

 

Normalne (dla dorosłych) i Sat Kurier Junior, dla reszty?

29. O prawach do NBA w Sportitalia

Nom Włosi potrafia zadbac o klienta. Wyobbraz sobie transmisje nba w tvp 3 . Ciekawe kto by to komentował Szaranowicz czy Jóźwiak?

30. Wtopa moderatora

Spokojnie, będzie wszystko działać.
yonnie napisał:

Zestaw będzie skierowany na Astrę i ma mi służyć wyłącznie do oglądania włoskich niekodowanych kanałów.

Chciałeś napisać "na HotBird". To pozycja 13.0E obfituje w kanały włoskie FTA. Z Astry nadaje tylko włoski Raiuno.

Jeżeli będziesz chciał odbierać tylko HotBirda w celu oglądania tych kanałów to antena może być.

Tak, chodzi o Hotbird. Antena Polsatu wydaje mi się jakaś solidniejsza, chyba jest stalowa i bardziej masywna. Zestaw posłuży tylko do tego celu - nie chcę

 

przeinwestować. Przy okazji: jestem kobietą...

A to witam nową Użytkowniczkę na forum :lol: Sorry :oops:

31. Powrót usera na forum

No ja tak próbowałem, zamocowałem w domu antenke na statywie, ustawiłem antenke dobrze na hispasata, ustawilem wszystko, ale gdy zamkąłem okno sygnał

 

spadał do zera , a obraz stawał w miejscu...

Edycja RafiX: O, nasz Archeolog wrócił :lol:

32. O obiciu

Może się mylę, ale coś mi się tak o uszy obiło kiedyś...
Zle ci sie obilo...

33. TMT w n?

Pewnie. I jeszcze niech powalczą z Cyfrą+ o Edusat :)

34. O ramówce TMT

Pomysłowy dobromir czy jak mu tam... :D

35. Żart?

no zobaczcie u nas wprowadził to tylko TVN a w Niemczech już wiele stacji, czyli naród niemiecki jest bardziej rozwinięty w tym względzie :D żarcik, ale to jednak o

 

czymś znaczy...

36. O czyszczeniu pilotów

Ja zawsze piloty czyszczę w wodzie z ludwikiem. Potem lece suszarką, żeby usunąć wilgoć i wszystko gra.

O widzę, że kolega ma bardzo dobry humor, ale to i dobrze :roll: Jeszcze trzeba było dodać, że czyścisz szczotką drucianą :lol:

A tak na poważnie, to na pewno będziesz w forumowym "Łapu Capu" :lol:

 

PS: Obaj się załapiemy :lol:

Taka staroświecka technika :?::?::?: ja tam dwa razy do roku z okazji świąt pakuje wszystkie piloty do pralki automatycznej nastawiam gotowanie z podwójnym

 

płukaniem i po odwirowaniu :wink: wkładam wszystko do mikrofali na grila i już po pół godzinie mam wszystkie jak nowe :!::P:P:lol::lol::lol::lol:

37. Nie ważne o czym

ciegawe jak nazyw sie @felik3 vel @mietek :wink: (bo nie mamy pewności, czy Mietek?)

 

Edycja RafiX: Pozwoliłem tu sobie co nieco uwypuklić :lol:

38. O imionach

Trudno się domyślić na podstawie mojego nicka... Mam najohydniejsze imię na świecie.
Dzierżysław? Fulgencjusz? Apolinary?

39. Wyższość filmów nad książkami

Filmy moga byc ,ale ksiazki nie bo nie lubie czytac ksiazek :lol::lol::lol:

40. O Kaczyńskim od serca...

nie chcecie wiedziec co ja chce zrobic kaczynskiemu.... grozba karalna to malo

41. O nocnychi serwisach informacyjnych w radiu

Ostatnio po pólnocy około 2 w nocy w Radiu Maryja słszałem ciekawa audycje o bólach brzucha i jak sobie z nimi radzić(nie mogło zabraknać "gazów")
Ja jestem jak najbardziej za nocnymi serwisami, bo mają najświeższe informacje :lol:

42. O pewnym programie

"Taaaka ryba"

poniedziałek - godz. 05.55

czwartek - godz. 23.30

sobota - 2.30

niedziela - 4.30

 

Godziny są nienormalne dla przeciętnego widza, ale dla wędkarza jak najbardziej ok. Przecież na ryby nie wychodzi się o godz. 12.00, lecz wcze�nie rano. Wstajesz o 4,

 

ogladądasz "Taaaką rybę" i o 5 wychodzisz łowić.

43. O tajemniczej przesyłce do Kaczyńskiego

Sezon polowań na kaczki już sie skończył no bo teraz to jajka, pisklęta i te inne sprawy :wink:
Podchodzi mi pod opce siły wywiadowcze
on te wszytkie grożby to przez ten sweter komu� z lumpeksu go zakosił i sie jakiś koleś wkurzył ;p

44. O propozycji nowego kanału

Lubie "zabawę" w ogrodzie - każdą - i z łopatą i z piwkiem :wink:

45. O British Open w Polsat Sport

lal,badziewie
Łał, głebokie przemyslenie... tak w stylu łysego kibica "szmacianki" skopanej.... :roll:

46. Kolejny raz o ortografii

"EDIT: Kurde... jak już to czepiajcie sie treści a nie ortografów... co wy? komisja języka polskiego czy co?? ludzie na codzień muszą pisać zgodnie z zasadami to

 

chociaż w łikend dajcie im spokój :D"

47. O Polonii1

Co ty chcesz od Polonii1? Extra panienki. Nawet powalić idzie czasem. :-D

 

Edycja RafiX: :lol:

48. Odpowiedź usera na posta z problemem odbioru jednego kanału

@nick1, ja wiem kto ci pomoże.A ten co ci pomoże to @nick2 bo on ma też fergusona i cyfrowypolsat.Napisz do niego pw(prywatną wiadomość) albo coś

 

innego.Ale tylko mogę ci prosto do uszów powiedzieć takie coś że @nick2 kończy dopiero o 15:00 szkołe.

49. Bezwzględny komentarz

Masz 13 lat i chcesz założyć firmę :?::lol: W innym temacie napisałeś, że interesujesz się tv sat od 1997 r. czyli jak miałeś 4 lata. Szybko dojrzewasz :roll:

 

50. Rozwazania pod tytułem "Antena z ręki"

W tym jest problem że wiadomo nie będe tego robił na dworzu, (jak bym patrzał na pasek sygnału), mam okna z wschodniej i zachodniej stronie domu. Jakie satelity

 

mają silne wiązki z wschodu i zachodu?

Z domu przez okna to najwyżej możesz widoki podziwiać
Popróbuje, może zostane pierwszym człowiekiem który złapał satelite z domu

51. O ciekawym kanale

W tej chwili warto rzucić okiem na włoski kanał BLU2. Jest to następna stacja tego samego typu (wszyscy wiemy jakiego typu :D) po ONE i Ulisse która zaczęła

 

puszczać wyłącznie teledyski. Głównie na antenie leci muzyka sprzed wielu lat (takie dobre VH1).

Dokładnie o godzinie 20:31 nadawany był na BLU2 Crazy Frog - "Popcorn" :D:D:D

52. Temat: 500 programów do końca roku w HDTV

Nie,... nie u nas :wink: tylko w USA.

53. O problemach w transmisji wyścigu F1

Oj tak, było czarno, Polsat kilka razu uciekał.

54. Gorący temat o Gillette

Co sądzicie o nowej maszynce od Gillette ? Wedlug mnie, dzieki tym 5 ostrza mozna ogolic sie szybciej, precyzyjniej i bez wielu podraznien...
No a wibruje ona??
@nick1, no coś ty :oops::oops::oops:

55. O "podobających się nam zmianach na HB"

odkodować wszystkie zakodowane programy...
zakodowac wszystkie niekodowane!
Przenieść TV Trwam z Astry na Hot Bird-a i zakodować w BelzebubCrypcie :lol:
razem z Radiem Maryja
I jedynym modułem do odkodowania Imperium rydzyka zostanie Diablo Cam :twisted:

56. O zamknięciu tematu

A więc rozumiem, że kłódeczkę zakładamy?

57. Ulubiona radiowa stacja satelitarna

Radio Ma Ryja, a Sierotka Ma Rysia
R********** czarne hity dencowe bity :lol:
Jeśli ktoś musi czuwać i nie powinien zasnąć - niech słucha Radia z Torunia - świetna zabawa - naprawdę polecam na nieprzespane noce. :twisted:

58. Czy denerwują Was reklamy?

Aż się dziwie, że są głosy na nie... :shock:

59. O nowych kanałach w n-ce

a więc na Disney Channel nie macie co liczyć, ja zaprszam do Cyfry
Dziękuję, postoję.

60. Konstruktywne przemyślenia

Witam, właąnie wróciłem znad morza - z Władysławowa. Ku mojemu zaskoczeniu spotkałem tam Lecha Wałęsę, z którym była telewizja Superstacja i transmitowała jego wizytę w tym nadmorskim mieście i przeprowadzała z nim krótki wywiad. Byłem na miejscu tego zdarzenia Sprawa dotyczyła dodaniu kolejnych dziewięciu pomniczków na Alei Gwiazd we Władysławowie. Później Superstacja oraz L. Wałęsa przenieśli się właśnie na 'Aleję Gwiazd sławnych sportowców' i był tam huczny festyn z okazji właśnie dodania kolejnych dziewięciu gwiazd na Alei, gdzie gościem był L. Wałęsa. Superstacja transmitowała ten festyn, nie wiem czy na żywo (bo we Władysławowie nie miałem możliwości oglądać Superstacji), czy po prostu nagrywali to by później wyemitować w Superstacji i przedstawić w serwisie informacyjnym. :wink:
no i...?
Bardzo konstruktywny post.

Kolega @nick1 przedstawił swoje wrażenia z wakacji, nie ma "i".

61. O Polsce...

Tak się zastanawiam, czy człowiek na zdjęciu poniżej, nie poprawiłby życia w Polsce.

z2543512G.jpg

Co możecie wyczytać z jego twarzy? Mam na myśli człowieka jako człowieka.

62. O wierności...

W pewnym sensie to dobrze świadczy o naszym forum Skoro co jakiś czas ktoś chce podkupić userów dając od razu wysokie rangi. Widocznie niektórzy koledzy

 

wychodzą z założenia, że wiernym to można być żonie (i to nie zawsze) :wink:

63. Lista obecności po północy...

Hej jest kto na forum bo spać nie mogę i mi sie nudzi [1]
Ja jestem :wink: [1]
A mnie nie ma :evil: [2]
@nick1, co się tak złościsz? Kolega mh-misiek cierpi na bezsenność i chciał z kimś pogadać A że zanim napisałem tego posta to on już uciekł to nie moja wina [2]
Nie złoszczę się, tylko lubię tę mordkę :wink: (2:39)

64. Wiosna panie sierżancie :lol:

eh życie płynie płynie wesoło jest coraz cieplej na dworku ahhh jeszcze tylko znaleźć sobie partnera :roll::wink:
Partnerkę. :lol::wink:
ej może kolega jest..... oryginalny?
Fakt faktem, że ludzie oryginalni są zazwyczaj o wiele ciekawsi :D
o to fajnie, bo mi dzisiaj listonosz powiedział: "Pan jest jakiś taki..... oryginalny" :D

65. O Pucharze UEFA i zarobionych pieniądzach...

Panowie, GKS Bełchatów te 40 mln budzetu to chyba wyda ale na kupowanie meczy :D
Mało brakowało, by za tydzień ten temat był z kłódeczką :D

66. Niedowiarek...

Zaczynam wierzyć w przypadki..., co gorsza, zaczynam je lubić... :mrgreen:

67. Cudowne rozmnożenie...

W rumunii też są kilka platform Focus sat, Dolce, Digi tv, Boom tv, Max tv jakie ciekawe będą kanały najlepsze kanały mają wyłąndznośc inne platformy

 

Edycja @mod1: Coś mi to mówi, czyżbyś @nick2 rozmnożył się na forum? :lol::lol:

68. Dłuuugi dialog... warto przeczytac ;)

Witam. Niedawno dostałem smsa od Plus GSM, w sprawie stawek roamingowych. Od 29 lipca br. ulegną zmianie ceny stawek roamingowych w ramach UE na takie: poł. wykonane: 2,24 zł/min., poł. odebrane: 1,10 zł/min, i pytają, czy chcę aktywować te nowe stawki, jeśli tak mam wysłać smsa o treści TAK pod bezpłatny numer. Nie znam się za bardzo na tym, w sieci, na stronie Plusa szukałem jakie były poprzednio stawki i porównałem z tymi nowymi, jakie proponuje Plus GSM od 29 lipca br. Niby znalazłem, Wygląda na to, że korzystniejsza i tańsza jest ta nowa tzw. Eurotaryfa, ale proszę Was jeszcze o pomoc, porady i potwierdzenie - dla pewności. Czy te stawki są bardziej atrakcyjne??? Czy ktoś ewentualnie z Was też dostał takiego smsa jeśli jesteście w Plusie?? Co sądzicie o nowych stawkach roamingowych?? Aktywować to czy zostać przy starych?? Nie czasem te nowe stawki są tańsze i bardziej korzystne?? Nie wiem czy aktywować to bo nie jestem pewien czy to są korzystniejsze stawki, a często bywam poza naszym krajem, głównie w Niemczech. Proszę o pomoc, porady i odpowiedzi. Dzięki z góry, pozdrawiam
Czlowieku,ja mam powazne podejrzenie,ze Ty masz 15 lat :!: Normalnie zaczyna to juz byc denerwujace.Pytasz juz o wszystko co sie tylko dzieje w Twoim zyciu. Niedlugo zapytasz nas w jakim wieku mozesz pojsc z dziewczyna do lozka,jakich uzyc prezerwatyw i wreszczie czy zalozyc jedna,czy moze na wszelki wypadek dwie,jak jedna sie przetrze :lol: A jeszcze pozniej zapytasz nas:czy w razie wpadki Postinor wziac po czy przed stosunkiem? Normalnie robisz sobie juz z nas jaja.Tak nie mozna zyc.Mimo wszystko forum jest wirtualne,a zycie to zycie...
Odpowiedź na pytanie: To co przyslali jest korzystniejsze.Jesli odpiszesz TAK-to aktywuja od razu,jesli NIE-pozostawia bez mian,a jesli nic nie odpiszesz to aktywuja bodajze z koncem wrzesnia automatycznie.

69. Dlaczego wybrałeś forum SK?

Początki bywały różne, zdarzyło się naciapać temat nie w tym dziale, pisanie posta pod postem :roll:

 

Minęło już trochę czasu od tamtego okresu, skutki są widoczne do dzisiaj :lol:

Dlaczego wybrałem to forum? odpowiedz jest prosta: 1 zawsze są tu ciekawsze tematy. 2 to jest pierwsze forum na którym sie zalogowałem. 3 mam zamiar już w

 

nim zostac tak długo jak pozwoli admin... :D:roll: . 4 nie mam zamiaru zmieniać tego forum na inny...pozdrawiam :)

Jak powstało forum to się zarejestrowałem, bo myślałem, że gadżety bedą wysyłać :D [...]
zarejestrowałem sie tutaj, bo byłem moderatorem na forum ML i myslałemk że tutaj tez się załapie :lol: [...]
To nie ja wybrałem to forum, to przeznaczenie. :)
Czas na moją spowiedź :)

Forum SK wybrałem ze względu na zainteresowania.

70. Dekoder za darmo

W kwietniu tego roku ten tuner Kaona kosztował po dzisiejszym kursie Euro ok.470 złotych. W kwietniu 2008 roku cena może spaść nawet o 100% jak to w sprzęcie audio/video bywa.

71. Podpis użytkownika

"Kielicha czy rydzyka marynowanego?" - F. Kiepski

72. O pakiecie RelaXXX w C+

Co myslicie o tym pakieciku????

jak na cene to bardzo drogo....

Jak by jeszcze był po Polsku.. hohoho

Nie bardzo rozumiem wypowiedz,ale to nic.
tem pakiet jest bez sensu bo wszyskie kanały to FTA
FTA to chyba dla piratów...

73. Orange Ekstraklasa w HD

Na pewno nie jest tak jak byc powinno.Jest lepiej niz w SD,ale zyleta to na pewno nie jest.Nie podniecaj sie tak,bo jest daleko do idealu...
Moze masz TV kiepskie ? :lol: Albo przetrzyj ekran przykurzony albo załóż wiecej dioptrii.

74. O rozdzieleniu CN od TCM

Po co sie podniecać CN 24h,gdy nie leci nic tam w nocy ciekawego,może tylko Jam Łasica i Krowa i Kurczak które nie lecą w ciągu dnia.
He he ja uwielbiam Jam Łasicę i Krowę i Kurczaka. To chyba najlepsze kreskówki CN razem z Johnnym Bravo

75. Nasz legendarny user

ciegawe jak bedzie miecz kodowanie jetix play.

Edycja @mod1: Przepuszczaj posty przez Worda bo to masakra

76. Niedorzeczna wypowiedź

@nick1, wstyd mi za Ciebie bo też jestem z Kotliny Kłodzkiej. Jak nie masz nic do powiedzenia w temacie dyskusji to milcz. @mod1 chyba jeszcze śpi bo twój post byłby już w koszu.

 

Edycja @mod2: - kosz to zbyt dostojne byłoby miejsce, zaś fruwanie w przestworzach jest znacznie odpowiedniejsze.

77. O wyborach na moderatora

Ile trzeba zapłącić aby stać się członkiem grupy trzymającej włądzę ?
Nie drogo - tylko 10 Rydzyków :lol:

 

10_rydzykow.jpg

Dlaczego felik3 nie stratował ?
Kogo?
Mnie nie stratował, ani nawet nie próbował

78. O małych antenach

Siatkowa 60cm jest gorsza, bo jest siatkowa i mniejsza.

79. Niezwykle ciegawa dyskusja o iPodach

Podczas trwającej dziś konferencji Apple zaprezentowało kolejne wersje swojego flagowego produktu - odtwarzaczy multimedialnych. Do odświeżonego iPoda shuffle, nowej wersji iPoda nano oraz jeszcze bardziej pojemnego iPoda nazywanego od teraz "classic" dołączyła nowa wersja - iPod z dotykowym ekrnem.

:arrow:http://media2.pl/gadzety/27939-nowe-ipody.html

@user1 vel @user0 (jeśli to ty) nie picuj tutaj o jakiś iPodach tylko skontaktuj się z Modem/Adminem i @user3 w sprawie swojego typowania w SKOE Cup :!:

[w środku gorącej dyskusji odezwa naszego legendarnego @user1]

ok moge typowacz

[kilka postów później na zakończenie interesującego tematu]

Ciegawą dyskusję o @user1 zamykam :mrgreen: oczywiście typowacz też nie może :lol:

80. Podlizywanie?

Dlaczego Forum Sat Kuriera jest az tak fajne
nie podlizuj się Modom i Adminowi :P

81. TV Parlament

Sejm ma własną reżyserkę :lol: z ich pracy korzysta TVP 3 jak i TVN24 ;p

Innymi słowy istny reality show ;p

82. Fox Life w Cyfrze+

czy ktoś wie kiedy bedzie Fox Life w C+?
9 wrzesień

Nine September

Neun September

Neuf septembre

Nove settembre

Nueve septiembre

девять сентябрь

83. O programie Big Brother 4.1 (a właściwie uczestnikach)

To maja byc piekne modelki :shock::shock::shock::shock:

Ja widze jakies puste pipy i dwoch bolcow.Towarzycho jak z nedznej dyskoteki.To jakies [beep]stwo,a nie Big Brother :lol::lol:

84. O instalowaniu anteny w bloku

Ja mieszkam w bloku. Antenę musiałbym zamontować na jakimś długaśnym pręcie. No i tu jest pies pogrzebany. Antena była by narażona na:

*prezerwatywy z zawartością (sąsiedzi lubią bliskość) :shock:

*słoiki

*suchy chleb

*śmieci

*mocz (ludzki i psi) :shock:

*to drugie (ludzkie i psie) :shock:

*pety

*i inne rzeczy.

85. Dlaczego warto wziąć n?

N-ke warto wziac tylko z jednego powodu, niestety :lol:

 

a mianowicie ma kilka kanalow w HD. Gdyby nie to - to jest lipa.

86. O jakości VOD na platformie n...

Nie wiem jak prezentuje się HD, ale porażający jest brak DD 51. oryginalnej ścieżki i napisów. Z drugiej jednak strony, to dopiero początek.
Minął rok i nadal argument - "to dopiero początek" :shock:

87. Nienawidzę... (wyłapane z działu sportowego)

Nienawidze tych iberyjskich metro-panienek. Wywracają się po kazdym dotknięciu, nienawidze tej ciotowatej piłki hiszpańsko-portugalskiej. A już Deco to bym zabił. Taki [wesołych świąt]-mendoza. Nienawidze też metro [beep]a symulanta Ronaldo mimo że jest z MU.

88. Otwarte dni Telewizji Polskiej

dni otwarte TVP....mogliby tez drzwi na satelicie otworzyc, co ?
Nigdy nie otworzą... Jak będziesz miał klucz to sam sobie otworzysz :lol::lol::lol:

89. LoveParade 2007. Degustacja emotką? Mhmm....

boff.gif

boff.gif

Powinni tego zabronić :lol::lol::lol:

Ale emotkę walnąłeś hehe boff.gif:lol:

 

A co do parady - niech sobie chodzą i "parodiują"

"Parodiuj" a będziesz sparodiowany boff.gif

 

PS. Wiem, że powinno być paraduj :P

90. Starcie: Polonia 1 vs Play TV

Polonia 1 w porównaniu do Play TV to normalnie ostre porno - cały dzień prężące się półnagie ciała na urządzeniach treningowych w telesklepie a nocą sekstelefony :lol:

91. O dołączaniu nowych kanałów w Cyfrze+ (wyłapane z archiwum postów a więc stare jak świat :P)

Od 1 listopada tego roku startujje Al-Jazeera International i ma pojawić się na Cyfrze +
Juz sie nie moge doczekac tego kanalu z dnia na dzien mam juz coraz mniej wlosow na glowie :D
Na razie zabij nudę oglądając KBS World :)
Juz sie nie moge doczekac tego kanalu z dnia na dzien mam juz coraz mniej wlosow na glowie :D

user1 - o Ty człowieku mój drogi - ze śmiechu brzuch mnie boli.... :lol::lol:

92. Cyfra+. Czy ktoś wie?

Kiedy bedzie Film Box i nonstop kino 8) Czy ktos wie niech odpisze :)
:roll::shock::? Jak to mawiał mój wychowawca na dwoje babka wróżyła, albo idz do wróżki, albo sam sobie tarota postaw :lol:

93. O nowym kanale Movies24

Ponoć po 23 będą tam filmy erotyczne. Ciekawe czy też z dubbingiem :lol::lol::lol:

94. O przetargu na transmisje OE

Ja proponowałbym OE w TV Trwam. W czasie przerwy można by było Anioł Pański puścić ;).

95. Alkohol czy alcohol?

Alcohol 120% - powinien dać rade

A to prawda, podobno Polacy piją wszystko co zawiera Alkohol. Wyjątkiem jest tylko asfalt i smoła :lol:

96. Wyższość ME nad... ME?

ME w piłce są sto razy ciekawsze niż ME, bo na ME nie ma tych "potęg" takich jak Arabia Saudyjska, Tunezja czy Trynidad.

97. Szklanki są lepsze

Zmienil bym jedna rzecz w "Pulsie tygodnia" - logo

 

small_30697190.jpg

 

Na ekranie wyglada to okropnie, na kupkach tez. Wogole to powinni zrezygnowac z kupkow i dac szklanki ;P

Na kupkach? :lol: No coś Ty :wink:
Logo świetne, ale te kupki mnie wręcz rozłożyły :lol:

98. TVN/Sylwester/Warszawa?

Pierwszy raz w historii TVN będzie transmitował sylwestra :D

Czyli TVN z Warszawy (która pauzowała ostatnio), TVP2 z Wrocławia, ciekawe tylko czy Polsat ponownie weźmie Kraków :P

i możliwie ostatni przecież TVN Warszawa będzie i możliwe że to będą transmitować oni czyli TVN
@user2 - co? co miales na mysli napisz jasniej. bo chyba bzdura wyszla :)
chodzi mi oto że TVN już nie będzie chyba TVN-ie z warszawy nie rozumiesz

99. By żyło się lepiej. Wszystkim!(?)

Edycja mod1: POłączyłem dwa posty.

100. Dlaczego mama nie nadaje radia?

n nie wiadomo dlaczego bierze radia z neta a nie mama nadaje.

101. Niezły kanał w C+

Słuchajcie!

Na stronie głównej Cyfry: http://www.cyfraplus.pl jest jakaś dziwna reklama na samej górze, podpisana "niezły kanał już wkrótce"... Zreztą na C+ lecą reklamy, tego czegoś...

Czy ktoś wie o co dokładnie chodzi...?

Czy to "mowa" o kanale tv, czy czymś innym... :)

Jak może chodzić o FoxLife, skoro on jest już w ofercie...
To logo, które ten koleś ma na koszulce to już nie ważne Very Happy (przynajmniej nie oznacza, jaki kanał to ma być) Ciekawe, o co chodzi w tym...?? Ciekawe, ciekawe...
najwyższa pora zeby cyfra w końcu czymś nas zaskoczyła....to na jaki stawiacie kanał?
A może kolejny kanał z rodziny Canal+
Aż się spuściłem na samą świadomość nowego kanału
liczę na tvp sport. Oby w końcu ten super wycudowany, wylukrowany [beep] kanał i u nas
A ja was załamie - sprawdzcie program canalu+ na 20 października na godzine 19.55

19.55 Premiera Niezły kanał odc. 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...