Skocz do zawartości
aro

Typowanie LM i LE 2018/19

Rekomendowane odpowiedzi

16 Kolejka

Faza Grupowa
Liga Mistrzów

5 Kolejka 27 - 28 listopada

Bayern Monachium - Benfica Lizbona

Olympique  Lyon - Manchester City

AS Roma - Real Madryt

Juventus Turyn - València CF

Manchester United - Young Boys Berno

Atlético Madryt - AS Monaco

Borussia Dortmund - Club Brugge KV

PSV Eindhoven - FC Barcelona

Tottenham Londyn - Inter Mediolan

Paris Saint-Germain FC - Liverpool FC

SSC Napoli - Crvena Zvezda Belgrad

FC Porto - Schalke 04 Gelsenkirchen

Liga Europy
5 Kolejka 29 listopada

FK Astana - Dynamo Kijów

FC Zurych - AÉK Larnaka

FC Salzburg - RB Lipsk

Zienit Sankt Petersburg - FC Kopenhaga

Fenerbahçe Stambuł - Dinamo Zagrzeb

Qarabağ Ağdam - Sporting Lizbona

AC Milan - Football 1991 Dudelange

Rangers FC - Villarreal CF

Eintracht Frankfurt - Olympique Marsylia

Sarpsborg 08 FF - Beşiktaş Stambuł

Standard Liège - Sevilla FC

Chelsea Londyn - PAÓK Saloniki
 

Typy oddajemy do 27 listopada do godziny 17.55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 Kolejka
Faza Grupowa
Liga Mistrzów
5 Kolejka 27 - 28 listopada
Bayern Monachium - Benfica Lizbona 1
Olympique  Lyon - Manchester City 2
AS Roma - Real Madryt 2
Juventus Turyn - València CF 1
Manchester United - Young Boys Berno 1
Atlético Madryt - AS Monaco 1
Borussia Dortmund - Club Brugge KV 1
PSV Eindhoven - FC Barcelona 2 (0:4) Messi P
Tottenham Londyn - Inter Mediolan X (2:2)
Paris Saint-Germain FC - Liverpool FC 2X
SSC Napoli - Crvena Zvezda Belgrad 1
FC Porto - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
Liga Europy
5 Kolejka 29 listopada
FK Astana - Dynamo Kijów 1
FC Zurych - AÉK Larnaka 1
FC Salzburg - RB Lipsk 1
Zienit Sankt Petersburg - FC Kopenhaga 1
Fenerbahçe Stambuł - Dinamo Zagrzeb 1
Qarabağ Ağdam - Sporting Lizbona 2
AC Milan - Football 1991 Dudelange 1
Rangers FC - Villarreal CF 2
Eintracht Frankfurt - Olympique Marsylia 1
Sarpsborg 08 FF - Beşiktaş Stambuł 2
Standard Liège - Sevilla FC 2
Chelsea Londyn - PAÓK Saloniki 1 (4:0)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 Kolejka

Faza Grupowa
Liga Mistrzów

4 Kolejka 6 - 7 listopada

AS Monaco - Club Brugge KV  0:4
Atlético Madryt - Borussia Dortmund  2:0
Tottenham Londyn - PSV Eindhoven  2:1
Inter Mediolan - FC Barcelona  1:1
Crvena Zvezda Belgrad - Liverpool FC  2:0
SSC Napoli - Paris Saint-Germain FC  1:1
FC Porto - Lokomotiw Moskwa  4:1
Bayern Monachium - AÉK Ateny  2:0
Benfica Lizbona - Ajax Amsterdam  1:1
Manchester City - Szachtar Donieck  6:0
Viktoria Pilzno - Real Madryt  0:5
Juventus Turyn - Manchester United  1:2

Liga Europy
4 Kolejka 8 listopada

Spartak Moskwa - Rangers FC  4:3
Lazio Rzym - Olympique Marsylia  2:1
Malmö FF - Sarpsborg 08 FF  1:1
Akhisar Belediyespor - Sevilla FC  2:3
Dynamo Kijów - Rennes FC  3:1
BATE Borysów - Chelsea Londyn  0:1
Ludogorec Razgrad - AÉK Larnaka  0:0
Rosenborg Trondheim - FC Salzburg  2:5
Girondins Bordeaux - Zienit Sankt Petersburg  1:1
Fenerbahçe Stambuł - Anderlecht Bruksela  2:0
Arsenal Londyn - Sporting Lizbona  0:0
Betis Sevilla - AC Milan  1:1

 

Wyniki 15 kolejki:

 

1.ezequiel93 - 37 pkt

2.aro - 33 pkt

...tyrla - 33 pkt

4.andi12 - 31 pkt

5.FanMMA - 26 pkt

...fan tv - 26 pkt

7.SatExpert - 25 pkt

 

Klasyfikacja po 15 kolejce:

 

1.tyrla (4) - 391 pkt

2.ezequiel93 (6) - 382 pkt

3.aro (2) - 359 pkt

4.SatExpert - 311 pkt

5.FanMMA (5) - 299 pkt

6.fan tv (3) - 268 pkt

7.andi12  - 202 pkt

8.Ilja - 8 pkt

9.domban - 0 pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 Kolejka

Faza Grupowa
Liga Mistrzów

5 Kolejka 27 - 28 listopada

Bayern Monachium - Benfica Lizbona 1

Olympique  Lyon - Manchester City 2

AS Roma - Real Madryt 1

Juventus Turyn - València CF 1 (2:0)

Manchester United - Young Boys Berno 1

Atlético Madryt - AS Monaco 1 (3:0) Griezmann P

Borussia Dortmund - Club Brugge KV 1

PSV Eindhoven - FC Barcelona 2

Tottenham Londyn - Inter Mediolan 1

Paris Saint-Germain FC - Liverpool FC X2

SSC Napoli - Crvena Zvezda Belgrad 1

FC Porto - Schalke 04 Gelsenkirchen 1

Liga Europy
5 Kolejka 29 listopada

FK Astana - Dynamo Kijów 2

FC Zurych - AÉK Larnaka 1 

FC Salzburg - RB Lipsk X

Zienit Sankt Petersburg - FC Kopenhaga 1

Fenerbahçe Stambuł - Dinamo Zagrzeb 1

Qarabağ Ağdam - Sporting Lizbona 2

AC Milan - Football 1991 Dudelange 1 (4:0)

Rangers FC - Villarreal CF 2

Eintracht Frankfurt - Olympique Marsylia 1

Sarpsborg 08 FF - Beşiktaş Stambuł 2

Standard Liège - Sevilla FC 2

Chelsea Londyn - PAÓK Saloniki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 Kolejka

Faza Grupowa
Liga Mistrzów

5 Kolejka 27 - 28 listopada

Bayern Monachium - Benfica Lizbona 1

Olympique  Lyon - Manchester City 2 (1:3)

AS Roma - Real Madryt 2

Juventus Turyn - València CF 1

Manchester United - Young Boys Berno 1

Atlético Madryt - AS Monaco 1

Borussia Dortmund - Club Brugge KV 1

PSV Eindhoven - FC Barcelona 2 (Suarez)

Tottenham Londyn - Inter Mediolan 1

Paris Saint-Germain FC - Liverpool FC X 

SSC Napoli - Crvena Zvezda Belgrad 1 (1:0)

FC Porto - Schalke 04 Gelsenkirchen 2X

Liga Europy
5 Kolejka 29 listopada

FK Astana - Dynamo Kijów 1

FC Zurych - AÉK Larnaka 2

FC Salzburg - RB Lipsk X

Zienit Sankt Petersburg - FC Kopenhaga 1

Fenerbahçe Stambuł - Dinamo Zagrzeb X

Qarabağ Ağdam - Sporting Lizbona  2

AC Milan - Football 1991 Dudelange 1

Rangers FC - Villarreal CF 2

Eintracht Frankfurt - Olympique Marsylia 1

Sarpsborg 08 FF - Beşiktaş Stambuł 2

Standard Liège - Sevilla FC X

Chelsea Londyn - PAÓK Saloniki 1P (3:0)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 Kolejka

Faza Grupowa
Liga Mistrzów

5 Kolejka 27 - 28 listopada

Bayern Monachium - Benfica Lizbona 1

Olympique  Lyon - Manchester City 2 (1:4) 

AS Roma - Real Madryt X

Juventus Turyn - València CF 1

Manchester United - Young Boys Berno 1

Atlético Madryt - AS Monaco 1

Borussia Dortmund - Club Brugge KV 1 

PSV Eindhoven - FC Barcelona 2

Tottenham Londyn - Inter Mediolan 1X

Paris Saint-Germain FC - Liverpool FC X

SSC Napoli - Crvena Zvezda Belgrad 1

FC Porto - Schalke 04 Gelsenkirchen 1 (3:1) Marega

Liga Europy
5 Kolejka 29 listopada

FK Astana - Dynamo Kijów 2

FC Zurych - AÉK Larnaka 1

FC Salzburg - RB Lipsk 2

Zienit Sankt Petersburg - FC Kopenhaga 1

Fenerbahçe Stambuł - Dinamo Zagrzeb 2

Qarabağ Ağdam - Sporting Lizbona 2

AC Milan - Football 1991 Dudelange 1

Rangers FC - Villarreal CF X (1:1)

Eintracht Frankfurt - Olympique Marsylia X

Sarpsborg 08 FF - Beşiktaş Stambuł 2

Standard Liège - Sevilla FC 2

Chelsea Londyn - PAÓK Saloniki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 Kolejka

Faza Grupowa
Liga Mistrzów

5 Kolejka 27 - 28 listopada

Bayern Monachium - Benfica Lizbona 1 (2:0-)

Olympique  Lyon - Manchester City 2  (1:2)

AS Roma - Real Madryt X

Juventus Turyn - València CF 1 (2:0, C. Ronaldo)

Manchester United - Young Boys Berno 1

Atlético Madryt - AS Monaco 1

Borussia Dortmund - Club Brugge KV 1 

PSV Eindhoven - FC Barcelona 2

Tottenham Londyn - Inter Mediolan 1

Paris Saint-Germain FC - Liverpool FC X

SSC Napoli - Crvena Zvezda Belgrad 1

FC Porto - Schalke 04 Gelsenkirchen 1 

Liga Europy
5 Kolejka 29 listopada

FK Astana - Dynamo Kijów X2

FC Zurych - AÉK Larnaka 1

FC Salzburg - RB Lipsk 2

Zienit Sankt Petersburg - FC Kopenhaga 1

Fenerbahçe Stambuł - Dinamo Zagrzeb 1

Qarabağ Ağdam - Sporting Lizbona 2

AC Milan - Football 1991 Dudelange 1

Rangers FC - Villarreal CF X 

Eintracht Frankfurt - Olympique Marsylia 1

Sarpsborg 08 FF - Beşiktaş Stambuł 2

Standard Liège - Sevilla FC 2

Chelsea Londyn - PAÓK Saloniki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 Kolejka

Faza Grupowa
Liga Mistrzów

5 Kolejka 27 - 28 listopada

Bayern Monachium - Benfica Lizbona  1 (Robert Lewandowski)

Olympique  Lyon - Manchester City  2

AS Roma - Real Madryt  2

Juventus Turyn - València CF  1

Manchester United - Young Boys Berno  1

Atlético Madryt - AS Monaco  1

Borussia Dortmund - Club Brugge KV  1  (3:1)

PSV Eindhoven - FC Barcelona  2

Tottenham Londyn - Inter Mediolan  X

Paris Saint-Germain FC - Liverpool FC  1X

SSC Napoli - Crvena Zvezda Belgrad  1 (2:0) P

FC Porto - Schalke 04 Gelsenkirchen  X

Liga Europy
5 Kolejka 29 listopada

FK Astana - Dynamo Kijów  X

FC Zurych - AÉK Larnaka  1

FC Salzburg - RB Lipsk  2

Zienit Sankt Petersburg - FC Kopenhaga  1

Fenerbahçe Stambuł - Dinamo Zagrzeb  2

Qarabağ Ağdam - Sporting Lizbona  2

AC Milan - Football 1991 Dudelange  1

Rangers FC - Villarreal CF  1

Eintracht Frankfurt - Olympique Marsylia  1

Sarpsborg 08 FF - Beşiktaş Stambuł  2

Standard Liège - Sevilla FC  2

Chelsea Londyn - PAÓK Saloniki  1  (2:0)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 Kolejka

Faza Grupowa
Liga Mistrzów

5 Kolejka 27 - 28 listopada

Bayern Monachium - Benfica Lizbona 1

Olympique  Lyon - Manchester City 2

AS Roma - Real Madryt 2

Juventus Turyn - València CF 1 (3:1) (Ronaldo)

Manchester United - Young Boys Berno 1 (2:0)

Atlético Madryt - AS Monaco 1

Borussia Dortmund - Club Brugge KV 1

PSV Eindhoven - FC Barcelona 2

Tottenham Londyn - Inter Mediolan 1

Paris Saint-Germain FC - Liverpool FC 1X

SSC Napoli - Crvena Zvezda Belgrad 1

FC Porto - Schalke 04 Gelsenkirchen 1

Liga Europy
5 Kolejka 29 listopada

FK Astana - Dynamo Kijów X

FC Zurych - AÉK Larnaka 1

FC Salzburg - RB Lipsk 2

Zienit Sankt Petersburg - FC Kopenhaga 1

Fenerbahçe Stambuł - Dinamo Zagrzeb 1

Qarabağ Ağdam - Sporting Lizbona X

AC Milan - Football 1991 Dudelange 1P (4:0)

Rangers FC - Villarreal CF 2

Eintracht Frankfurt - Olympique Marsylia 1

Sarpsborg 08 FF - Beşiktaş Stambuł 2

Standard Liège - Sevilla FC 2

Chelsea Londyn - PAÓK Saloniki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 Kolejka

Faza Grupowa
Liga Mistrzów

6 Kolejka 11 - 12 grudnia

Schalke 04 Gelsenkirchen - Lokomotiw Moskwa

AS Monaco - Borussia Dortmund

Club Brugge KV - Atlético Madryt

FC Barcelona - Tottenham Londyn

Inter Mediolan - PSV Eindhoven

Liverpool FC - SSC Napoli

Crvena Zvezda Belgrad - Paris Saint-Germain FC

Real Madryt - CSKA Moskwa

Ajax Amsterdam - Bayern Monachium

Manchester City - TSG 1899 Hoffenheim

Young Boys Berno - Juventus Turyn

València CF - Manchester United

Liga Europy
6 Kolejka 13 grudnia

Villarreal CF- Spartak Moskwa

Lazio Rzym - Eintracht Frankfurt

Beşiktaş Stambuł  - Malmö FF

Sevilla FC - FK Krasnodar

Dynamo Kijów - FK Jablonec

Videoton Fehérvár - Chelsea Londyn

AÉK Larnaka - Bayer Leverkusen

RB Lipsk - Rosenborg BK

FC Kopenhaga - Girondins Bordeaux

Dinamo Zagrzeb - Anderlecht Bruksela

Arsenal Londyn - Qarabağ Ağdam

Olympiakós Pireus - AC Milan

 

Typy oddajemy do 11 grudnia do godziny 17.55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 Kolejka

Faza Grupowa
Liga Mistrzów

6 Kolejka 11 - 12 grudnia

Schalke 04 Gelsenkirchen - Lokomotiw Moskwa 1

AS Monaco - Borussia Dortmund 2

Club Brugge KV - Atlético Madryt 2

FC Barcelona - Tottenham Londyn 2

Inter Mediolan - PSV Eindhoven 1

Liverpool FC - SSC Napoli 1

Crvena Zvezda Belgrad - Paris Saint-Germain FC 2 (1:3) (Neymar) P

Real Madryt - CSKA Moskwa 1

Ajax Amsterdam - Bayern Monachium 2

Manchester City - TSG 1899 Hoffenheim 1

Young Boys Berno - Juventus Turyn 2

València CF - Manchester United 1

Liga Europy
6 Kolejka 13 grudnia

Villarreal CF- Spartak Moskwa 1

Lazio Rzym - Eintracht Frankfurt 2

Beşiktaş Stambuł  - Malmö FF 1

Sevilla FC - FK Krasnodar 1

Dynamo Kijów - FK Jablonec 1 (2:0)

Videoton Fehérvár - Chelsea Londyn 2

AÉK Larnaka - Bayer Leverkusen 2

RB Lipsk - Rosenborg BK 1

FC Kopenhaga - Girondins Bordeaux 1

Dinamo Zagrzeb - Anderlecht Bruksela 1

Arsenal Londyn - Qarabağ Ağdam 1 (4:0)

Olympiakós Pireus - AC Milan X2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 Kolejka
Faza Grupowa
Liga Mistrzów
6 Kolejka 11 - 12 grudnia
Schalke 04 Gelsenkirchen - Lokomotiw Moskwa 1X
AS Monaco - Borussia Dortmund 2
Club Brugge KV - Atlético Madryt 2
FC Barcelona - Tottenham Londyn 1 Messi
Inter Mediolan - PSV Eindhoven 1
Liverpool FC - SSC Napoli X (2:2) P
Crvena Zvezda Belgrad - Paris Saint-Germain FC 2
Real Madryt - CSKA Moskwa 1 (4:0)
Ajax Amsterdam - Bayern Monachium 2
Manchester City - TSG 1899 Hoffenheim 1
Young Boys Berno - Juventus Turyn 2
València CF - Manchester United 1
Liga Europy
6 Kolejka 13 grudnia
Villarreal CF- Spartak Moskwa 1 (2:0)
Lazio Rzym - Eintracht Frankfurt X
Beşiktaş Stambuł  - Malmö FF 1
Sevilla FC - FK Krasnodar 1
Dynamo Kijów - FK Jablonec 1
Videoton Fehérvár - Chelsea Londyn 2
AÉK Larnaka - Bayer Leverkusen 2
RB Lipsk - Rosenborg BK 1
FC Kopenhaga - Girondins Bordeaux 2
Dinamo Zagrzeb - Anderlecht Bruksela 1
Arsenal Londyn - Qarabağ Ağdam 1
Olympiakós Pireus - AC Milan 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 Kolejka

Faza Grupowa
Liga Mistrzów

6 Kolejka 11 - 12 grudnia

Schalke 04 Gelsenkirchen - Lokomotiw Moskwa 1

AS Monaco - Borussia Dortmund 2X

Club Brugge KV - Atlético Madryt  2

FC Barcelona - Tottenham Londyn 1 (4:1) (Messi)

Inter Mediolan - PSV Eindhoven X

Liverpool FC - SSC Napoli 1

Crvena Zvezda Belgrad - Paris Saint-Germain FC 2

Real Madryt - CSKA Moskwa 1

Ajax Amsterdam - Bayern Monachium X

Manchester City - TSG 1899 Hoffenheim 1

Young Boys Berno - Juventus Turyn 2P (0:2)

València CF - Manchester United 2

Liga Europy
6 Kolejka 13 grudnia

Villarreal CF- Spartak Moskwa 2

Lazio Rzym - Eintracht Frankfurt 

Beşiktaş Stambuł  - Malmö FF 1

Sevilla FC - FK Krasnodar 1

Dynamo Kijów - FK Jablonec 2

Videoton Fehérvár - Chelsea Londyn 2 (0:4)

AÉK Larnaka - Bayer Leverkusen 2

RB Lipsk - Rosenborg BK 1

FC Kopenhaga - Girondins Bordeaux 1

Dinamo Zagrzeb - Anderlecht Bruksela X

Arsenal Londyn - Qarabağ Ağdam 1

Olympiakós Pireus - AC Milan X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 Kolejka

Faza Grupowa
Liga Mistrzów

6 Kolejka 11 - 12 grudnia

Schalke 04 Gelsenkirchen - Lokomotiw Moskwa 1

AS Monaco - Borussia Dortmund 2 (0:2)

Club Brugge KV - Atlético Madryt 2

FC Barcelona - Tottenham Londyn 1

Inter Mediolan - PSV Eindhoven 1

Liverpool FC - SSC Napoli 1

Crvena Zvezda Belgrad - Paris Saint-Germain FC X

Real Madryt - CSKA Moskwa 1

Ajax Amsterdam - Bayern Monachium 2 (1:2, Lewandowski, P)

Manchester City - TSG 1899 Hoffenheim 1(1:0)

Young Boys Berno - Juventus Turyn 2

València CF - Manchester United 2

Liga Europy
6 Kolejka 13 grudnia

Villarreal CF- Spartak Moskwa X

Lazio Rzym - Eintracht Frankfurt X

Beşiktaş Stambuł  - Malmö FF 1

Sevilla FC - FK Krasnodar 1

Dynamo Kijów - FK Jablonec 1

Videoton Fehérvár - Chelsea Londyn 2

AÉK Larnaka - Bayer Leverkusen 2

RB Lipsk - Rosenborg BK 1

FC Kopenhaga - Girondins Bordeaux 2

Dinamo Zagrzeb - Anderlecht Bruksela X

Arsenal Londyn - Qarabağ Ağdam 1

Olympiakós Pireus - AC Milan 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 Kolejka

Faza Grupowa
Liga Mistrzów

6 Kolejka 11 - 12 grudnia

Schalke 04 Gelsenkirchen - Lokomotiw Moskwa  1

AS Monaco - Borussia Dortmund  2

Club Brugge KV - Atlético Madryt  2

FC Barcelona - Tottenham Londyn  1

Inter Mediolan - PSV Eindhoven  1

Liverpool FC - SSC Napoli  X2

Crvena Zvezda Belgrad - Paris Saint-Germain FC  2  P (0:3)

Real Madryt - CSKA Moskwa  1  (2:0)

Ajax Amsterdam - Bayern Monachium  2  (Robert Lewandowski)

Manchester City - TSG 1899 Hoffenheim  1

Young Boys Berno - Juventus Turyn  2

València CF - Manchester United  X

Liga Europy
6 Kolejka 13 grudnia

Villarreal CF- Spartak Moskwa  1

Lazio Rzym - Eintracht Frankfurt  X

Beşiktaş Stambuł  - Malmö FF  1

Sevilla FC - FK Krasnodar  1  (2:1)

Dynamo Kijów - FK Jablonec  1

Videoton Fehérvár - Chelsea Londyn  2

AÉK Larnaka - Bayer Leverkusen  2

RB Lipsk - Rosenborg BK  1

FC Kopenhaga - Girondins Bordeaux  1

Dinamo Zagrzeb - Anderlecht Bruksela  1

Arsenal Londyn - Qarabağ Ağdam  1

Olympiakós Pireus - AC Milan  X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 Kolejka

Faza Grupowa
Liga Mistrzów

6 Kolejka 11 - 12 grudnia

Schalke 04 Gelsenkirchen - Lokomotiw Moskwa 1 (3:1)

AS Monaco - Borussia Dortmund 2

Club Brugge KV - Atlético Madryt 2

FC Barcelona - Tottenham Londyn 1

Inter Mediolan - PSV Eindhoven 1

Liverpool FC - SSC Napoli 1X

Crvena Zvezda Belgrad - Paris Saint-Germain FC 2

Real Madryt - CSKA Moskwa 1

Ajax Amsterdam - Bayern Monachium 2

Manchester City - TSG 1899 Hoffenheim 1

Young Boys Berno - Juventus Turyn 2 (0:2) Ronaldo

València CF - Manchester United X

Liga Europy
6 Kolejka 13 grudnia

Villarreal CF- Spartak Moskwa 2

Lazio Rzym - Eintracht Frankfurt X (1:1)

Beşiktaş Stambuł  - Malmö FF 1

Sevilla FC - FK Krasnodar 1

Dynamo Kijów - FK Jablonec 1

Videoton Fehérvár - Chelsea Londyn 2

AÉK Larnaka - Bayer Leverkusen 2

RB Lipsk - Rosenborg BK 1

FC Kopenhaga - Girondins Bordeaux X

Dinamo Zagrzeb - Anderlecht Bruksela 1

Arsenal Londyn - Qarabağ Ağdam 1

Olympiakós Pireus - AC Milan X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 Kolejka

Faza Grupowa
Liga Mistrzów

6 Kolejka 11 - 12 grudnia

Schalke 04 Gelsenkirchen - Lokomotiw Moskwa 1

AS Monaco - Borussia Dortmund 2

Club Brugge KV - Atlético Madryt 2

FC Barcelona - Tottenham Londyn 1

Inter Mediolan - PSV Eindhoven 1

Liverpool FC - SSC Napoli 1 (3:1)

Crvena Zvezda Belgrad - Paris Saint-Germain FC 2 P (0:3) Neymar

Real Madryt - CSKA Moskwa 1

Ajax Amsterdam - Bayern Monachium 2

Manchester City - TSG 1899 Hoffenheim 1

Young Boys Berno - Juventus Turyn 2

València CF - Manchester United 2

 

Liga Europy
6 Kolejka 13 grudnia

Villarreal CF- Spartak Moskwa 1

Lazio Rzym - Eintracht Frankfurt 1

Beşiktaş Stambuł  - Malmö FF 1

Sevilla FC - FK Krasnodar 1 (2:0)

Dynamo Kijów - FK Jablonec 1

Videoton Fehérvár - Chelsea Londyn 2

AÉK Larnaka - Bayer Leverkusen 2

RB Lipsk - Rosenborg BK 1

FC Kopenhaga - Girondins Bordeaux 1

Dinamo Zagrzeb - Anderlecht Bruksela 1

Arsenal Londyn - Qarabağ Ağdam 1

Olympiakós Pireus - AC Milan 1X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 Kolejka

Faza Grupowa
Liga Mistrzów

5 Kolejka 27 - 28 listopada

Bayern Monachium - Benfica Lizbona  5:1
Olympique  Lyon - Manchester City  2:2
AS Roma - Real Madryt  0:2
Juventus Turyn - Valencia CF  1:0
Manchester United - Young Boys Berno  1:0
Atlético Madryt - AS Monaco  2:0
Borussia Dortmund - Club Brugge KV  0:0
PSV Eindhoven - FC Barcelona  1:2
Tottenham Londyn - Inter Mediolan  1:0
Paris Saint-Germain FC - Liverpool FC  2:1
SSC Napoli - Crvena Zvezda Belgrad  3:1
FC Porto - Schalke 04 Gelsenkirchen  3:1

Liga Europy
5 Kolejka 29 listopada

FK Astana - Dynamo Kijów  0:1
FC Zurych - AÉK Larnaka  1:2
FC Salzburg - RB Lipsk  1:0
Zienit Sankt Petersburg - FC Kopenhaga  1:0
Fenerbahçe Stambuł - Dinamo Zagrzeb  0:0
Qarabag Agdam - Sporting Lizbona  1:6
AC Milan - Football 1991 Dudelange  5:2
Rangers FC - Villarreal CF  0:0
Eintracht Frankfurt - Olympique Marsylia  4:0
Sarpsborg 08 FF - Beşiktaş Stambuł  2:3
Standard Liege - Sevilla FC  1:0
Chelsea Londyn - PAÓK Saloniki  4:0

 

Wyniki 16 kolejki:

 

1.ezequiel93 - 37 pkt

...SatExpert - 37 pkt

3.fan tv - 36 pkt

4.aro - 35 pkt

5.FanMMA - 35 pkt

6.tyrla - 34 pkt

7.andi12 - 32 pkt

 

Klasyfikacja po 16 kolejce:

 

1.tyrla (4) - 425 pkt

2.ezequiel93 (7) - 419 pkt

3.aro (2) - 394 pkt

4.SatExpert (1) - 348 pkt

5.FanMMA (5) - 334 pkt

6.fan tv (3) - 304 pkt

7.andi12  - 234 pkt

8.Ilja - 8 pkt

9.domban - 0 pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 Kolejka

Faza Grupowa
Liga Mistrzów

6 Kolejka 11 - 12 grudnia

Schalke 04 Gelsenkirchen - Lokomotiw Moskwa  1:0
AS Monaco - Borussia Dortmund  0:2
Club Brugge KV - Atlético Madryt  0:0
FC Barcelona - Tottenham Londyn  1:1
Inter Mediolan - PSV Eindhoven  1:1
Liverpool FC - SSC Napoli  1:0
Crvena Zvezda Belgrad - Paris Saint-Germain FC  1:4
Real Madryt - CSKA Moskwa  0:3
Ajax Amsterdam - Bayern Monachium  3:3
Manchester City - TSG 1899 Hoffenheim  2:1
Young Boys Berno - Juventus Turyn  2:1
Valencia CF - Manchester United  2:1

Liga Europy
6 Kolejka 13 grudnia

Villarreal CF- Spartak Moskwa  2:0
Lazio Rzym - Eintracht Frankfurt  1:2
Beşiktaş Stambuł - Malmö FF  0:1
Sevilla FC - FK Krasnodar  3:0
Dynamo Kijów - FK Jablonec  0:1
Videoton Fehérvár - Chelsea Londyn  2:2
AÉK Larnaka - Bayer Leverkusen  1:5
RB Lipsk - Rosenborg BK  1:1
FC Kopenhaga - Girondins Bordeaux  0:1
Dinamo Zagrzeb - Anderlecht Bruksela  0:0
Arsenal Londyn - Qarabag  Ağdam  1:0
Olympiakós Pireus - AC Milan  3:1

 

Wyniki 17 kolejki:

 

1.ezequiel93 - 53 pkt

2.andi12 - 47 pkt

...tyrla - 47 pkt

4.fan tv - 44 pkt

5.aro - 43 pkt

6.SatExpert - 42 pkt

7.FanMMA - 36 pkt 

 

Klasyfikacja po 17 kolejce:

 

1.ezequiel93 (8 ) - 472 pkt

...tyrla (4) - 472 pkt

3.aro (2) - 437 pkt

4.SatExpert (1) - 390 pkt

5.FanMMA (5) - 370 pkt

6.fan tv (3) - 348 pkt

7.andi12  - 281 pkt

8.Ilja - 8 pkt

9.domban - 0 pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

18 Kolejka

Faza pucharowa
Liga Mistrzów

Pierwsze mecze 1/8 finału 12-13 lutego

Manchester United - Paris Saint-Germain FC

AS Roma - FC Porto

Tottenham Londyn  - Borussia Dortmund

Ajax Amsterdam - Real Madryt

Liga Europejska

Pierwsze mecze 1/16 finału 12-14 lutego

Fenerbahçe Stambuł - Zienit Sankt Petersburg

Rapid Wiedeń - Inter Mediolan

Slavia Praga - KRC Genk

FK Krasnodar - Bayer Leverkusen

Rennes FC - Betis Sevilla

Olympiakós Pireus - Dynamo Kijów

Lazio Rzym - Sevilla FC

BATE Borysów - Arsenal Londyn

Galatasaray Stambuł - Benfica Lizbona

Viktoria Pilzno - Dinamo Zagrzeb

Club Brugge KV - FC Salzburg

FC Zurych - SSC Napoli

Malmö FF - Chelsea Londyn

Szachtar Donieck - Eintracht Frankfurt

Celtic Glasgow - València CF

Sporting Lizbona - Villarreal CF

 

W meczach fazy pucharowej można wytypować po jednej drużynie z LM i LE, która awansuje do kolejnej rundy, zaznaczamy to wpisując przy nazwie drużyny A...

 

Typy oddajemy do 12 lutego do godziny 17.55

Edytowane przez aro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@aro Jedną drużynę z całego zestawienia, czy po jadnej z LM i LE? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 Kolejka

Faza pucharowa
Liga Mistrzów

Pierwsze mecze 1/8 finału 12-13 lutego

Manchester United - Paris Saint-Germain FC 1 

AS Roma - FC Porto 1

Tottenham Londyn  - Borussia Dortmund 2

Ajax Amsterdam - Real Madryt (A) 2 (0:2, G. Bale)

Liga Europejska

Pierwsze mecze 1/16 finału 12-14 lutego

Fenerbahçe Stambuł - Zienit Sankt Petersburg 2

Rapid Wiedeń - Inter Mediolan 2 (0:1)

Slavia Praga - KRC Genk X

FK Krasnodar - Bayer Leverkusen 2

Rennes FC - Betis Sevilla 2

Olympiakós Pireus - Dynamo Kijów 2

Lazio Rzym - Sevilla FC 1

BATE Borysów - Arsenal Londyn (A) 2 (0:2)

Galatasaray Stambuł - Benfica Lizbona 1

Viktoria Pilzno - Dinamo Zagrzeb X

Club Brugge KV - FC Salzburg

FC Zurych - SSC Napoli 2

Malmö FF - Chelsea Londyn 2

Szachtar Donieck - Eintracht Frankfurt 2

Celtic Glasgow - València CF 2

Sporting Lizbona - Villarreal CF 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 Kolejka

Faza pucharowa

Liga Mistrzów

Pierwsze mecze 1/8 finału 12-13 lutego

Manchester United - Paris Saint-Germain FC 1X

AS Roma - FC Porto 1 (2:1)

Tottenham Londyn  - Borussia Dortmund X

Ajax Amsterdam - Real Madryt (A) 2

Liga Europejska

Pierwsze mecze 1/16 finału 12-14 lutego

Fenerbahçe Stambuł - Zienit Sankt Petersburg 1

Rapid Wiedeń - Inter Mediolan 2

Slavia Praga - KRC Genk X

FK Krasnodar - Bayer Leverkusen 2

Rennes FC - Betis Sevilla 2

Olympiakós Pireus - Dynamo Kijów 2

Lazio Rzym (A) - Sevilla FC 1 (2:0) Immobile P

BATE Borysów - Arsenal Londyn 2

Galatasaray Stambuł - Benfica Lizbona X

Viktoria Pilzno - Dinamo Zagrzeb 2

Club Brugge KV - FC Salzburg 2

FC Zurych - SSC Napoli 2

Malmö FF - Chelsea Londyn 2

Szachtar Donieck - Eintracht Frankfurt 2

Celtic Glasgow - València CF 1 (0:3)

Sporting Lizbona - Villarreal CF 1

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faza pucharowa
Liga Mistrzów

Pierwsze mecze 1/8 finału 12-13 lutego

Manchester United - Paris Saint-Germain FC 1

AS Roma - FC Porto 1

Tottenham Londyn  - Borussia Dortmund X2

Ajax Amsterdam - Real Madryt(A) 2

Liga Europejska

Pierwsze mecze 1/16 finału 12-14 lutego

Fenerbahçe Stambuł - Zienit Sankt Petersburg X (1:1)

Rapid Wiedeń - Inter Mediolan 2

Slavia Praga - KRC Genk 2

FK Krasnodar - Bayer Leverkusen 2 (1:2)

Rennes FC - Betis Sevilla 2

Olympiakós Pireus - Dynamo Kijów X

Lazio Rzym - Sevilla FC X

BATE Borysów - Arsenal Londyn 2 (0:3)

Galatasaray Stambuł - Benfica Lizbona 2

Viktoria Pilzno - Dinamo Zagrzeb X

Club Brugge KV - FC Salzburg X

FC Zurych - SSC Napoli 2 (Milik) P

Malmö FF - Chelsea Londyn(A) 2

Szachtar Donieck - Eintracht Frankfurt 2

Celtic Glasgow - València CF X

Sporting Lizbona - Villarreal CF 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 Kolejka

Faza pucharowa
Liga Mistrzów

Pierwsze mecze 1/8 finału 12-13 lutego

Manchester United - Paris Saint-Germain FC 1 (2:1)

AS Roma - FC Porto 1

Tottenham Londyn  - Borussia Dortmund X

Ajax Amsterdam - Real Madryt(A) 2

Liga Europejska

Pierwsze mecze 1/16 finału 12-14 lutego

Fenerbahçe Stambuł - Zienit Sankt Petersburg 2

Rapid Wiedeń - Inter Mediolan 2

Slavia Praga - KRC Genk 1

FK Krasnodar - Bayer Leverkusen 2

Rennes FC - Betis Sevilla 2

Olympiakós Pireus - Dynamo Kijów X

Lazio Rzym - Sevilla FC 1X

BATE Borysów - Arsenal Londyn 2

Galatasaray Stambuł - Benfica Lizbona 2

Viktoria Pilzno - Dinamo Zagrzeb X

Club Brugge KV - FC Salzburg 2

FC Zurych - SSC Napoli 2 (1:2) Milik

Malmö FF - Chelsea Londyn(A) 2

Szachtar Donieck - Eintracht Frankfurt X

Celtic Glasgow - València CF X (0:0)

Sporting Lizbona - Villarreal CF 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×