Jump to content
aro

Typowanie LM i LE 2018/19

Recommended Posts

Typowanie LM i LE 2018/19

 

1.Typowanie obejmuje wybrane spotkania eliminacji, fazy grupowej, a także fazy pucharowej rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy w sezonie 2018/19 oraz spotkanie Superpucharu Europy za sezon 2017/18
2.W typowaniu może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik forum SAT Kurier.
3.Typowanie trwa od 26.06.2018 r. do 01.06.2019 r.
4.Użytkownik może dołączyć do typowania w dowolnym momencie, ale startuje z zerowym dorobkiem punktów.
5.Typujemy końcowy rezultat spotkania, a także w trzech meczach w kolejce można wytypować dokładny wynik w regulaminowym czasie gry. W spotkaniach półfinałowych i finałowych, możemy wytypować dwóch strzelców bramek, natomiast w wcześniejszych fazach pucharowych i grupowych typujemy jednego strzelca bramki w całej kolejce. W meczach fazy pucharowej LM i LE można wytypować dwie drużyny (jedna z LM i jedna z LE), która awansuje do kolejnej rundy, zaznaczamy to wpisując przy nazwie drużyny A,
6.Typujemy następująco: 1 - zwycięstwo gospodarzy, X - remis, 2 - zwycięstwo gości, jedno spotkanie typujemy z "podpórką" to znaczy 1X lub 2x.
7.Punktacja:
- za prawidłowe wytypowanie zwycięzcy meczu w eliminacjach od I-III rundy przyznaję 2 pkt.
- za prawidłowe wytypowanie zwycięzcy meczu w eliminacjach – runda play-off, w fazie grupowej i pucharowej przyznaję 2 pkt.
- za błędny typ w każdej fazie przyznaję 0 pkt., ponieważ nie daję punktów ujemnych.
- za prawidłowe wytypowanie wyniku spotkania w regulaminowym czasie gry przyznaję 2 pkt.

- za prawidłowe wytypowanie strzelca bramki w fazie pucharowej i grupowej przyznaje 3 pkt.

- jedno spotkanie można oznaczyć jako pewniak wpisując przy meczu literę P ,za prawidłowe wytypowanie przyznaje 4 punkty,

- za prawidłowe wytypowanie strzelca bramki w półfinale i finale przyznaję 5 pkt.
- za prawidłowe wytypowanie całej kolejki spotkań przyznaję bonus 10 pkt.
- w meczach półfinałowych i finałowych punkty będą liczone podwójnie.

- za prawidłowe wytypowanie drużyny, która awansuje do kolejnej rundy przyznaje 4 punkty,

8.Typy należy oddać do godziny przed rozpoczęciem pierwszego spotkania kolejki.
9.Jedna kolejka obejmuje typy na przestrzeni jednej rundy eliminacji (dotyczy rund I, II, III), a w przypadku rundy play-off, fazy grupowej i pucharowej jednej kolejki rozgrywek rozgrywanej w jednym tygodniu.
10.Napisanych wcześniej postów nie można edytować.
11.Za łamanie regulaminu będę karał dyskwalifikacją w jednej kolejce, a w przypadku rażącego łamania regulaminu wykluczeniem z całej zabawy.
12.Jeśli dopatrzę się, że użytkownicy przepisują posty z typami od innych, będę również karał dyskwalifikacjami.
13.Wyniki i tabele będą podane przed każdym rozpoczęciem następnej kolejki.
14.Przed rozpoczęciem typowania użytkownik zobowiązany jest przeczytać regulamin.
15.Zwycięzcą typowania zostanie użytkownik, który zgromadzi najwięcej punktów.
16.Terminy i drużyny, które typujemy biorę ze stron 90minut.pl i livesports.pl .
17.Nagrodą w typowaniu jest ranga Król LM/LE Typer 2018/19
18.Tytułu wywalczonego w poprzedniej edycji będzie bronić @tyrla
19.Bardzo proszę o zachowanie czystości wątku, o nie spamowanie i wysłanie wiadomości nie związanych z typowaniem.
20.W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie wątku proszę o pisanie na PW.

 

Zapraszam do udziału i życzę powodzenia w typowaniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 Kolejka
Runda przedwstępna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 26 czerwca

FC Santa Coloma (Andora) - Drita Gnjilane (Kosowo)

SP La Fiorita (SanMarino) - Lincoln Red Imps FC (Gibraltar)

Liga Europejska
Pierwsze mecze 26 - 28 czerwca

UE Sant Julià (Andora) - Gżira United FC (Malta)

College Europa FC (Gibraltar) - FC Prishtina (Kosowo)

SS Folgore (Malta) - KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze)

UE Engordany (Andora) - SS Folgore (San Marino)

KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) - St Joseph's FC (Gibraltar)

Cefn Druids AFC (Walia) - Trakų FK (Litwa)

SP Tre Fiori (San Marino) - Bala Town FC (Walia)

 

Typy oddajemy do 26 czerwca do godziny 16.00

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 Kolejka
Runda przedwstępna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 26 czerwca

FC Santa Coloma (Andora) - Drita Gnjilane (Kosowo) 1 (1:0)

SP La Fiorita (SanMarino) - Lincoln Red Imps FC (Gibraltar) 1 (1:0)

Liga Europejska
Pierwsze mecze 26 - 28 czerwca

UE Sant Julià (Andora) - Gżira United FC (Malta) X

College Europa FC (Gibraltar) - FC Prishtina (Kosowo) 2

SS Folgore (Malta) - KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) 1

UE Engordany (Andora) - SS Folgore (San Marino) 1

KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) - St Joseph's FC (Gibraltar) 1

Cefn Druids AFC (Walia) - Trakų FK (Litwa) X2 (1:1)

SP Tre Fiori (San Marino) - Bala Town FC (Walia) 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 Kolejka
Runda przedwstępna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 26 czerwca

FC Santa Coloma (Andora) - Drita Gnjilane (Kosowo) 2

SP La Fiorita (SanMarino) - Lincoln Red Imps FC (Gibraltar) 2 (1:2)

Liga Europejska
Pierwsze mecze 26 - 28 czerwca

UE Sant Julià (Andora) - Gżira United FC (Malta) X2

College Europa FC (Gibraltar) - FC Prishtina (Kosowo) 2

SS Folgore (Malta) - KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) 1

UE Engordany (Andora) - SS Folgore (San Marino) 1 (2:0)

KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) - St Joseph's FC (Gibraltar) 1 (2:1)

Cefn Druids AFC (Walia) - Trakų FK (Litwa) 2

SP Tre Fiori (San Marino) - Bala Town FC (Walia) 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 Kolejka
Runda przedwstępna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 26 czerwca

FC Santa Coloma (Andora) - Drita Gnjilane (Kosowo) 1X

SP La Fiorita (SanMarino) - Lincoln Red Imps FC (Gibraltar) 2 (0:2)

Liga Europejska 
Pierwsze mecze 26 - 28 czerwca

UE Sant Julià (Andora) - Gżira United FC (Malta) X

College Europa FC (Gibraltar) - FC Prishtina (Kosowo) 2

SS Folgore (Malta) - KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) 1

UE Engordany (Andora) - SS Folgore (San Marino) 1

KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) - St Joseph's FC (Gibraltar) X

Cefn Druids AFC (Walia) - Trakų FK (Litwa) 2 (0:1)

SP Tre Fiori (San Marino) - Bala Town FC (Walia) 2 (0:2)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 Kolejka

 

Runda przedwstępna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 26 czerwca

FC Santa Coloma (Andora) - Drita Gnjilane (Kosowo) X

SP La Fiorita (SanMarino) - Lincoln Red Imps FC (Gibraltar) 2P (0:2)

Liga Europejska
Pierwsze mecze 26 - 28 czerwca

UE Sant Julià (Andora) - Gżira United FC (Malta) 1

College Europa FC (Gibraltar) - FC Prishtina (Kosowo) 2

SS Folgore (Malta) - KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) X (1:1)

UE Engordany (Andora) - SS Folgore (San Marino) 2

KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) - St Joseph's FC (Gibraltar) 1

Cefn Druids AFC (Walia) - Trakų FK (Litwa) 1X

SP Tre Fiori (San Marino) - Bala Town FC (Walia) 2 (0:3)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 Kolejka
Runda przedwstępna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 26 czerwca

FC Santa Coloma (Andora) - Drita Gnjilane (Kosowo)  2 (0:2) (Xhevdet Shabani) 

SP La Fiorita (San Marino) - Lincoln Red Imps FC (Gibraltar)  X

Liga Europejska
Pierwsze mecze 26 - 28 czerwca

UE Sant Julià (Andora) - Gżira United FC (Malta)  1

College Europa FC (Gibraltar) - FC Prishtina (Kosowo)  2

SS Folgore (Malta) - KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze)  2  (1:2)

UE Engordany (Andora) - SS Folgore (San Marino)  X

KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) - St Joseph's FC (Gibraltar)  1  P  (3:0)

Cefn Druids AFC (Walia) - Trakų FK (Litwa)  1X

SP Tre Fiori (San Marino) - Bala Town FC (Walia)  2

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 Kolejka

Runda wstępna

Liga Europy
Rewanże  5 lipca

St Joseph's FC (Gibraltar) - B36 Tórshavn (Wyspy Owcze)

Trakų FK (Litwa) - Cefn Druids AFC (Walia)

FC Prishtina (Kosowo) - College Europa FC (Gibraltar)

Gżira United FC (Malta) - UE Sant Julià (Andora)

Bala Town FC (Walia) - SP Tre Fiori (San Marino)

KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) - Birkirkara FC (Malta)

SS Folgore (San Marino) - UE Engordany (Andora)

 

Typy oddajemy do 5 lipca do godziny 17.00

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 Kolejka

Runda wstępna

Liga Europy
Rewanże  5 lipca

St Joseph's FC (Gibraltar) - B36 Tórshavn (Wyspy Owcze) 2 (0:1, P)

Trakų FK (Litwa) - Cefn Druids AFC (Walia) 2 (0:1)

FC Prishtina (Kosowo) - College Europa FC (Gibraltar) 1 (2:0)

Gżira United FC (Malta) - UE Sant Julià (Andora) X

Bala Town FC (Walia) - SP Tre Fiori (San Marino) 1

KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) - Birkirkara FC (Malta) 1

SS Folgore (San Marino) - UE Engordany (Andora) 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 Kolejka

Runda wstępna

Liga Europy

Rewanże 5 lipca

St Joseph's FC (Gibraltar) - B36 Tórshavn (Wyspy Owcze) 2

Trakų FK (Litwa) - Cefn Druids AFC (Walia) 2X

FC Prishtina (Kosowo) - College Europa FC (Gibraltar) X

Gżira United FC (Malta) - UE Sant Julià (Andora) 1

Bala Town FC (Walia) - SP Tre Fiori (San Marino) 1 P (2:1)

KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) - Birkirkara FC (Malta) 1

SS Folgore (San Marino) - UE Engordany (Andora) 1 (1:0)

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 Kolejka

Runda wstępna

Liga Europy
Rewanże  5 lipca

St Joseph's FC (Gibraltar) - B36 Tórshavn (Wyspy Owcze) 2

Trakų FK (Litwa) - Cefn Druids AFC (Walia) 1

FC Prishtina (Kosowo) - College Europa FC (Gibraltar) 1 (1:0) P

Gżira United FC (Malta) - UE Sant Julià (Andora) 1 (2:0) 

Bala Town FC (Walia) - SP Tre Fiori (San Marino) 1 (3:0)

KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) - Birkirkara FC (Malta) X2

SS Folgore (San Marino) - UE Engordany (Andora) 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 Kolejka

Runda wstępna

Liga Europy
Rewanże  5 lipca

St Joseph's FC (Gibraltar) - B36 Tórshavn (Wyspy Owcze)  X2 (Łukasz Cieślewicz)

Trakų FK (Litwa) - Cefn Druids AFC (Walia)  1

FC Prishtina (Kosowo) - College Europa FC (Gibraltar)  1 P (2:0)

Gżira United FC (Malta) - UE Sant Julià (Andora)  1

Bala Town FC (Walia) - SP Tre Fiori (San Marino)  1

KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) - Birkirkara FC (Malta)  1 (1:0)

SS Folgore (San Marino) - UE Engordany (Andora)  1  (2:1)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 Kolejka
Runda przedwstępna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 26 czerwca

FC Santa Coloma (Andora) - Drita Gnjilane (Kosowo)  0:2  po dogrywce

SP La Fiorita (SanMarino) - Lincoln Red Imps FC (Gibraltar)  0:2

Liga Europejska
Pierwsze mecze 26 - 28 czerwca

UE Sant Julià (Andora) - Gżira United FC (Malta)  0:2

College Europa FC (Gibraltar) - FC Prishtina (Kosowo)  1:1

SS Folgore (Malta) - KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze)  mecz nie będzie liczony

UE Engordany (Andora) - SS Folgore (San Marino)  2:1

KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) - St Joseph's FC (Gibraltar)  mecz nie będzie liczony

Cefn Druids AFC (Walia) - Trakų FK (Litwa)  1:1

SP Tre Fiori (San Marino) - Bala Town FC (Walia)  3:0

 

Wyniki i klasyfikacja po 1 kolejce:

 

1.fan tv (1) - 12 pkt

2.Ilja - 8 pkt

3.ezequiel93 - 6 pkt

...tyrla - 6 pkt

5.aro - 2 pkt

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 Kolejka

Runda wstępna

Liga Europy
Rewanże  5 lipca

St Joseph's FC (Gibraltar) - B36 Tórshavn (Wyspy Owcze) 2

Trakų FK (Litwa) - Cefn Druids AFC (Walia) 1 (2:0)

FC Prishtina (Kosowo) - College Europa FC (Gibraltar) 1 (2:0)

Gżira United FC (Malta) - UE Sant Julià (Andora) 1

Bala Town FC (Walia) - SP Tre Fiori (San Marino) 1 P (3:0)

KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) - Birkirkara FC (Malta) 1X

SS Folgore (San Marino) - UE Engordany (Andora) 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 Kolejka

Runda przedwstępna

Liga Mistrzów

Pierwsze mecze 26 czerwca

FC Santa Coloma (Andora) - Drita Gnjilane (Kosowo) 0:2 po dogrywce

SP La Fiorita (SanMarino) - Lincoln Red Imps FC (Gibraltar) 0:2

Liga Europejska

Pierwsze mecze 26 - 28 czerwca

UE Sant Julià (Andora) - Gżira United FC (Malta) 0:2

College Europa FC (Gibraltar) - FC Prishtina (Kosowo) 1:1

SS Folgore (Malta) - KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) mecz nie będzie liczony

UE Engordany (Andora) - SS Folgore (San Marino) 2:1

KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) - St Joseph's FC (Gibraltar) mecz nie będzie liczony

Cefn Druids AFC (Walia) - Trakų FK (Litwa) 1:1

SP Tre Fiori (San Marino) - Bala Town FC (Walia) 3:0

 

Wyniki i klasyfikacja po 1 kolejce:

 

1.fan tv (1) - 12 pkt

2.Ilja - 8 pkt

3.ezequiel93 - 6 pkt

...tyrla - 6 pkt

5.aro - 2 pkt

Dlaczego te dwa mecze nie będą liczone?

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 Kolejka
I runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 10 - 11 lipca

Flora Tallin (Estonia) - Hapoel Beer Szewa (Izrael)

Football 1991 Dudelange (Luksemburg) - Videoton FC Fehérvár (Węgry)

Víkingur (Wyspy Owcze) - HJK Helsinki (Finlandia)

Drita Gnjilane (Kosowo) - Malmö FF (Szwecja)

Cork City FC (Irlandia) - Legia Warszawa

FK Astana (Kazachstan) - FK Sutjeska Nikšić (Czarnogóra)

Sūduva Marijampolė (Litwa) - APÓEL Nikozja (Cypr)

Spartak Trnava (Słowacja) - HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina)

FK Kukësi (Albania) - Valletta FC (Malta)

Olimpija Lublana (Słowenia) - Qarabağ Ağdam (Azerbejdżan)

Liga Europy
Pierwsze mecze  11 - 12 lipca

FC Vaduz (Liechtenstein) - Lewski Sofia (Bułgaria)

CS Fola Esch (Luksemburg) - FC Prishtina (Kosowo)

NK Rudar Velenje (Słowenia) - SP Tre Fiori (San Marino)

Connah's Quay Nomads FC (Walia) - Szachtior Soligorsk (Białoruś)

Górnik Zabrze - Zaria Bălți (Mołdawia)

ÍBV Vestmannaeyjar (Islandia) - Sarpsborg 08 FF (Norwegia)

Lech Poznań - Gandzasar Kapan (Armenia)

FK Radnički Nisz (Serbia) - Gżira United FC (Malta)

B36 Tórshavn (Wyspy Owcze) - OFK Titograd Podgorica (Czarnogóra)

UE Engordany (Andora) - Kajrat Ałmaty (Kazachstan)

 

Typy oddajemy do 10 lipca do godziny 16.30

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 Kolejka

 

I runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 10 - 11 lipca

Flora Tallin (Estonia) - Hapoel Beer Szewa (Izrael) 2

Football 1991 Dudelange (Luksemburg) - Videoton FC Fehérvár (Węgry) 2

Víkingur (Wyspy Owcze) - HJK Helsinki (Finlandia) X

Drita Gnjilane (Kosowo) - Malmö FF (Szwecja) 2

Cork City FC (Irlandia) - Legia Warszawa 2X 

FK Astana (Kazachstan) - FK Sutjeska Nikšić (Czarnogóra) 1

Sūduva Marijampolė (Litwa) - APÓEL Nikozja (Cypr) 2P (0:3)

Spartak Trnava (Słowacja) - HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina) X

FK Kukësi (Albania) - Valletta FC (Malta) 1

Olimpija Lublana (Słowenia) - Qarabağ Ağdam (Azerbejdżan) X

Liga Europy
Pierwsze mecze  11 - 12 lipca

FC Vaduz (Liechtenstein) - Lewski Sofia (Bułgaria) 1

CS Fola Esch (Luksemburg) - FC Prishtina (Kosowo) X

NK Rudar Velenje (Słowenia) - SP Tre Fiori (San Marino) 1

Connah's Quay Nomads FC (Walia) - Szachtior Soligorsk (Białoruś) 1

Górnik Zabrze - Zaria Bălți (Mołdawia) 1

ÍBV Vestmannaeyjar (Islandia) - Sarpsborg 08 FF (Norwegia) 2 (0:1)

Lech Poznań - Gandzasar Kapan (Armenia) 1

FK Radnički Nisz (Serbia) - Gżira United FC (Malta) 1

B36 Tórshavn (Wyspy Owcze) - OFK Titograd Podgorica (Czarnogóra) 2 (0:2)

UE Engordany (Andora) - Kajrat Ałmaty (Kazachstan) 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 Kolejka
I runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 10 - 11 lipca

Flora Tallin (Estonia) - Hapoel Beer Szewa (Izrael) 2

Football 1991 Dudelange (Luksemburg) - Videoton FC Fehérvár (Węgry) 2 (0:3)

Víkingur (Wyspy Owcze) - HJK Helsinki (Finlandia) 2

Drita Gnjilane (Kosowo) - Malmö FF (Szwecja) 2

Cork City FC (Irlandia) - Legia Warszawa X

FK Astana (Kazachstan) - FK Sutjeska Nikšić (Czarnogóra) 1

Sūduva Marijampolė (Litwa) - APÓEL Nikozja (Cypr) 2

Spartak Trnava (Słowacja) - HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina) 1

FK Kukësi (Albania) - Valletta FC (Malta) 1

Olimpija Lublana (Słowenia) - Qarabağ Ağdam (Azerbejdżan) 2

Liga Europy
Pierwsze mecze  11 - 12 lipca

FC Vaduz (Liechtenstein) - Lewski Sofia (Bułgaria) 2 (0:1)

CS Fola Esch (Luksemburg) - FC Prishtina (Kosowo) 2 

NK Rudar Velenje (Słowenia) - SP Tre Fiori (San Marino) 1

Connah's Quay Nomads FC (Walia) - Szachtior Soligorsk (Białoruś) 1

Górnik Zabrze - Zaria Bălți (Mołdawia) 1

ÍBV Vestmannaeyjar (Islandia) - Sarpsborg 08 FF (Norwegia) 2

Lech Poznań - Gandzasar Kapan (Armenia) 1 

FK Radnički Nisz (Serbia) - Gżira United FC (Malta) 1 (1:0)

B36 Tórshavn (Wyspy Owcze) - OFK Titograd Podgorica (Czarnogóra) 2

UE Engordany (Andora) - Kajrat Ałmaty (Kazachstan) 2 

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 Kolejka

Runda wstępna

Liga Europy
Rewanże  5 lipca

St Joseph's FC (Gibraltar) - B36 Tórshavn (Wyspy Owcze)  1:1  po rzutach karnych 2:4

Trakų FK (Litwa) - Cefn Druids AFC (Walia)  1:0

FC Prishtina (Kosowo) - College Europa FC (Gibraltar)  5:0

Gżira United FC (Malta) - UE Sant Julià (Andora)  2:1

Bala Town FC (Walia) - SP Tre Fiori (San Marino)  1:0

KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) - Birkirkara FC (Malta)  2:1

SS Folgore (San Marino) - UE Engordany (Andora)  1:1

 

Wyniki 2 kolejki:

 

1.aro - 19 pkt

2.tyrla - 14 pkt

3.ezequiel93 - 12 pkt

4.fan tv - 10 pkt

5.andi12 - 6 pkt

 

Klasyfikacja po 2 kolejce:

 

1.fan tv (1) - 22 pkt

2.aro (1) - 21 pkt

3.tyrla - 20 pkt

4.ezequiel93 - 18 pkt

5.Ilja - 8 pkt

6.andi12  - 6 pkt

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 Kolejka

I runda eliminacyjna

Liga Mistrzów

Pierwsze mecze 10 - 11 lipca

Flora Tallin (Estonia) - Hapoel Beer Szewa (Izrael) 2

Football 1991 Dudelange (Luksemburg) - Videoton FC Fehérvár (Węgry) 2

Víkingur (Wyspy Owcze) - HJK Helsinki (Finlandia) 2

Drita Gnjilane (Kosowo) - Malmö FF (Szwecja) 2

Cork City FC (Irlandia) - Legia Warszawa 2 (1:2) Carlitos

FK Astana (Kazachstan) - FK Sutjeska Nikšić (Czarnogóra) 1

Sūduva Marijampolė (Litwa) - APÓEL Nikozja (Cypr) 2

Spartak Trnava (Słowacja) - HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina) 1

FK Kukësi (Albania) - Valletta FC (Malta) 1

Olimpija Lublana (Słowenia) - Qarabağ Ağdam (Azerbejdżan) 2

Liga Europy

Pierwsze mecze 11 - 12 lipca

FC Vaduz (Liechtenstein) - Lewski Sofia (Bułgaria) 2

CS Fola Esch (Luksemburg) - FC Prishtina (Kosowo) 2X

NK Rudar Velenje (Słowenia) - SP Tre Fiori (San Marino) 1

Connah's Quay Nomads FC (Walia) - Szachtior Soligorsk (Białoruś) 2

Górnik Zabrze - Zaria Bălți (Mołdawia) 1 (3:1)

ÍBV Vestmannaeyjar (Islandia) - Sarpsborg 08 FF (Norwegia) X

Lech Poznań - Gandzasar Kapan (Armenia) 1 (2:1)

FK Radnički Nisz (Serbia) - Gżira United FC (Malta) 1

B36 Tórshavn (Wyspy Owcze) - OFK Titograd Podgorica (Czarnogóra) 2

UE Engordany (Andora) - Kajrat Ałmaty (Kazachstan) 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 Kolejka
I runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 10 - 11 lipca

Flora Tallin (Estonia) - Hapoel Beer Szewa (Izrael) 2

Football 1991 Dudelange (Luksemburg) - Videoton FC Fehérvár (Węgry) X

Víkingur (Wyspy Owcze) - HJK Helsinki (Finlandia) 2

Drita Gnjilane (Kosowo) - Malmö FF (Szwecja) 2

Cork City FC (Irlandia) - Legia Warszawa 2

FK Astana (Kazachstan) - FK Sutjeska Nikšić (Czarnogóra) 1

Sūduva Marijampolė (Litwa) - APÓEL Nikozja (Cypr) 2

Spartak Trnava (Słowacja) - HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina) X

FK Kukësi (Albania) - Valletta FC (Malta) 1

Olimpija Lublana (Słowenia) - Qarabağ Ağdam (Azerbejdżan) 2

Liga Europy
Pierwsze mecze  11 - 12 lipca

FC Vaduz (Liechtenstein) - Lewski Sofia (Bułgaria) 2

CS Fola Esch (Luksemburg) - FC Prishtina (Kosowo) 1X

NK Rudar Velenje (Słowenia) - SP Tre Fiori (San Marino) 1

Connah's Quay Nomads FC (Walia) - Szachtior Soligorsk (Białoruś) 2

Górnik Zabrze - Zaria Bălți (Mołdawia) 1

ÍBV Vestmannaeyjar (Islandia) - Sarpsborg 08 FF (Norwegia) X (0:0) P

Lech Poznań - Gandzasar Kapan (Armenia) 1 (3:0) (Gytkjaer)

FK Radnički Nisz (Serbia) - Gżira United FC (Malta) 1

B36 Tórshavn (Wyspy Owcze) - OFK Titograd Podgorica (Czarnogóra) X

UE Engordany (Andora) - Kajrat Ałmaty (Kazachstan) 2 (0:3)

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 Kolejka
I runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 10 - 11 lipca

Flora Tallin (Estonia) - Hapoel Beer Szewa (Izrael)  2

Football 1991 Dudelange (Luksemburg) - Videoton FC Fehérvár (Węgry)  1X

Víkingur (Wyspy Owcze) - HJK Helsinki (Finlandia)  X

Drita Gnjilane (Kosowo) - Malmö FF (Szwecja)  2

Cork City FC (Irlandia) - Legia Warszawa  1

FK Astana (Kazachstan) - FK Sutjeska Nikšić (Czarnogóra)  1  (2:0)

Sūduva Marijampolė (Litwa) - APÓEL Nikozja (Cypr)  2

Spartak Trnava (Słowacja) - HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina)  X

FK Kukësi (Albania) - Valletta FC (Malta)  1

Olimpija Lublana (Słowenia) - Qarabağ Ağdam (Azerbejdżan)  1

Liga Europy
Pierwsze mecze  11 - 12 lipca

FC Vaduz (Liechtenstein) - Lewski Sofia (Bułgaria)  1

CS Fola Esch (Luksemburg) - FC Prishtina (Kosowo)  X

NK Rudar Velenje (Słowenia) - SP Tre Fiori (San Marino)  1

Connah's Quay Nomads FC (Walia) - Szachtior Soligorsk (Białoruś)  X

Górnik Zabrze - Zaria Bălți (Mołdawia)  1 (2:1)

ÍBV Vestmannaeyjar (Islandia) - Sarpsborg 08 FF (Norwegia)  1

Lech Poznań - Gandzasar Kapan (Armenia)  1 P (3:0) (Christian Gytkjaer)

FK Radnički Nisz (Serbia) - Gżira United FC (Malta)  1

B36 Tórshavn (Wyspy Owcze) - OFK Titograd Podgorica (Czarnogóra)  1

UE Engordany (Andora) - Kajrat Ałmaty (Kazachstan)  2

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 Kolejka
I runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 10 - 11 lipca

Flora Tallin (Estonia) - Hapoel Beer Szewa (Izrael)  2

Football 1991 Dudelange (Luksemburg) - Videoton FC Fehérvár (Węgry)  2

Víkingur (Wyspy Owcze) - HJK Helsinki (Finlandia)  2

Drita Gnjilane (Kosowo) - Malmö FF (Szwecja)  2

Cork City FC (Irlandia) - Legia Warszawa  2

FK Astana (Kazachstan) - FK Sutjeska Nikšić (Czarnogóra)  1  (2:0)

Sūduva Marijampolė (Litwa) - APÓEL Nikozja (Cypr)  2

Spartak Trnava (Słowacja) - HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina)  X

FK Kukësi (Albania) - Valletta FC (Malta)  1

Olimpija Lublana (Słowenia) - Qarabağ Ağdam (Azerbejdżan)  1X

Liga Europy
Pierwsze mecze  11 - 12 lipca

FC Vaduz (Liechtenstein) - Lewski Sofia (Bułgaria)  2

CS Fola Esch (Luksemburg) - FC Prishtina (Kosowo)  1

NK Rudar Velenje (Słowenia) - SP Tre Fiori (San Marino)  1

Connah's Quay Nomads FC (Walia) - Szachtior Soligorsk (Białoruś)  2

Górnik Zabrze - Zaria Bălți (Mołdawia)  1 (3:0)

ÍBV Vestmannaeyjar (Islandia) - Sarpsborg 08 FF (Norwegia)  2

Lech Poznań - Gandzasar Kapan (Armenia)  1 P (3:0) (Christian Gytkjaer)

FK Radnički Nisz (Serbia) - Gżira United FC (Malta)  1

B36 Tórshavn (Wyspy Owcze) - OFK Titograd Podgorica (Czarnogóra)  X

UE Engordany (Andora) - Kajrat Ałmaty (Kazachstan)  2

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 Kolejka
I runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Rewanże 17 - 18 lipca

HJK Helsinki (Finlandia) - Víkingur (Wyspy Owcze)

Malmö FF (Szwecja) - Drita Gnjilane (Kosowo)

Hapoel Beer Szewa (Izrael) - Flora Tallin (Estonia)

APÓEL Nikozja (Cypr) - Sūduva Marijampolė (Litwa)

Qarabağ Ağdam (Azerbejdżan) - Olimpija Lublana (Słowenia)

Valletta FC (Malta) - FK Kukësi (Albania)

Videoton FC Fehérvár (Węgry) - Football 1991 Dudelange (Luksemburg)

Legia Warszawa - Cork City FC (Irlandia)

HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina) - Spartak Trnava (Słowacja)

FK Sutjeska Nikšić (Czarnogóra) - FK Astana (Kazachstan)

 Liga Europy
Rewanże  17 - 19 lipca

Lewski Sofia (Bułgaria) - FC Vaduz (Liechtenstein)

Kajrat Ałmaty (Kazachstan) - UE Engordany (Andora)

Gandzasar Kapan (Armenia) - Lech Poznań

Gżira United FC (Malta) - FK Radnički Nisz (Serbia)

Zaria Bălți (Mołdawia) - Górnik Zabrze

FC Prishtina (Kosowo) - CS Fola Esch (Luksemburg)

Szachtior Soligorsk (Białoruś) - Connah's Quay Nomads FC (Walia)

Sarpsborg 08 FF (Norwegia) - ÍBV Vestmannaeyjar (Islandia)

SP Tre Fiori (San Marino) - NK Rudar Velenje (Słowenia)

OFK Titograd Podgorica (Czarnogóra) - B36 Tórshavn (Wyspy Owcze)

 

Typy oddajemy do 17 lipca do godziny 16.45

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 Kolejka
I runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Rewanże 17 - 18 lipca

HJK Helsinki (Finlandia) - Víkingur (Wyspy Owcze) 1

Malmö FF (Szwecja) - Drita Gnjilane (Kosowo) 1

Hapoel Beer Szewa (Izrael) - Flora Tallin (Estonia) 1

APÓEL Nikozja (Cypr) - Sūduva Marijampolė (Litwa) 1

Qarabağ Ağdam (Azerbejdżan) - Olimpija Lublana (Słowenia) 1

Valletta FC (Malta) - FK Kukësi (Albania) 2

Videoton FC Fehérvár (Węgry) - Football 1991 Dudelange (Luksemburg) 1

Legia Warszawa - Cork City FC (Irlandia) 1 (1:0, Kucharczyk)

HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina) - Spartak Trnava (Słowacja) 1

FK Sutjeska Nikšić (Czarnogóra) - FK Astana (Kazachstan) X

 Liga Europy
Rewanże  17 - 19 lipca

Lewski Sofia (Bułgaria) - FC Vaduz (Liechtenstein) 1 (1:0)

Kajrat Ałmaty (Kazachstan) - UE Engordany (Andora) 1

Gandzasar Kapan (Armenia) - Lech Poznań 2 (0:1)

Gżira United FC (Malta) - FK Radnički Nisz (Serbia) 2

Zaria Bălți (Mołdawia) - Górnik Zabrze 2

FC Prishtina (Kosowo) - CS Fola Esch (Luksemburg) 1

Szachtior Soligorsk (Białoruś) - Connah's Quay Nomads FC (Walia) 1

Sarpsborg 08 FF (Norwegia) - ÍBV Vestmannaeyjar (Islandia) X

SP Tre Fiori (San Marino) - NK Rudar Velenje (Słowenia) 2

OFK Titograd Podgorica (Czarnogóra) - B36 Tórshavn (Wyspy Owcze) 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...