Skocz do zawartości

VIVA Russia


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, piter7790 napisał:

Szkoda tylko że mało jest teledysków 90's z techno ,dance i tym podobnym...Wcześniej dużo  tego grali ,choć z drugiej strony lepsza jakość jest niż kiedyś.

Codzinnie na www.viva-russia.ru program RETRO CHART o 6.00, 9.00, 19.00 i mozna tam u nich na stronie w CHAT pisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale kanal PULSE ma 20 000 zl dluga Warner Music za klipy, kanal od 1/01/2021 nadawal bez licenzje te klipy. 

 

 

Ты можешь смотреть наш канал на IPTV-приставке или на Smart TV.
You can watch our channel on an IPTV set-top box or on a Smart TV.
Teraz możesz oglądać nasz kanał na dekoderze IPTV lub Smart TV.

* * *

ВНИМАНИЕ С 3 июня 2021 изменены параметры вещания IPTV

M3U8 : https://stream.funcontent.ru/hls/vivarussia/index.m3u8
M3U8 (2nd server): https://live.prd.spam.org/hls/live/viva-russia.m3u8
 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiary. To jest kolejna stacja z Rosji? Jeśli tak to Rosjanie potrafią zrobić dobre kanały muzyczne z Eurodance, Dance, Club + odrobinę POPU....swoją drogą, że też rosyjskie prawo pozwala na takie podszywanie się pod znane marki, co prawda nieistniejące, ale jednak Viacom ma wciąż do nich prawa...w innym kraju europejskim takie stacje jak Viva Russia, Music History (za emitowanie klipów z logiem Vivy, MTV itp) już dawno by były zablokowane, a nadawca miałby spore kłopoty, a w Rosji pokazują, że się da. A nie ma jakiejś strony www, która by transmitowała TMF zamiast tego linku do VLC? Najlepiej jakby ritsatv.ru dodała TMF do swojej kolekcji. Teledyski jak dla mnie są w bardzo dobrej jakości.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2021 o 09:53, RETROJAM500 napisał:

Dzięki za namiary. To jest kolejna stacja z Rosji? Jeśli tak to Rosjanie potrafią zrobić dobre kanały muzyczne z Eurodance, Dance, Club + odrobinę POPU....swoją drogą, że też rosyjskie prawo pozwala na takie podszywanie się pod znane marki, co prawda nieistniejące, ale jednak Viacom ma wciąż do nich prawa...w innym kraju europejskim takie stacje jak Viva Russia, Music History (za emitowanie klipów z logiem Vivy, MTV itp) już dawno by były zablokowane, a nadawca miałby spore kłopoty, a w Rosji pokazują, że się da. A nie ma jakiejś strony www, która by transmitowała TMF zamiast tego linku do VLC? Najlepiej jakby ritsatv.ru dodała TMF do swojej kolekcji. Teledyski jak dla mnie są w bardzo dobrej jakości.

RMF FM już pozwało jakąś Arabską stację za splagiatowanie ich jingla i nazwy, więc to już kwestia czasu, kiedy Viacom się odezwie w sprawie TMF i Viva Russia 🤷🏼‍♀️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 18.08.2021 o 12:49, RETROJAM500 napisał:

Witam...czy działa komuś kanał Viva Russia? U mnie są pasy. Oby to nie był koniec tej stacji...jeszcze wczoraj wieczorem działała, co się mogło stać? OLby powrócili jak najszybciej.

Możliwe, że dostali pozew od Viacomu i zakończyli nadawanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Pooglądałem ostatnio trochę tą rosyjską VIVĘ i są jingle jak i cała oprawa, są prezenterzy, czat na ekranie też jest, jakaś lista z głosowaniem widzów. Mają rozmach... ;).

Playlista nie moja bajka, ale klimat dawnej niemieckiej VIVY jest zdecydowanie. Choć jedna piosenka, która zaskoczyła mnie bardzo na plus się trafiła, Prodigy - One love z lat 90.

Kanał leci za darmo na https://viva-russia.ru

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...