Skocz do zawartości

VIVA Russia


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Właśnie...

Dostałem od niej zaproszenie na Facebooka...

Zacząłem się wypytywać, podobno wykupili licencje od viacomu, teoretycznie viacomowa viva już nie nadaje, więc może i licencje wysprzedali... Ale trochę trudno mi w to uwierzyć... Wrzuciłem sobie link M3U8 na liste w enigmie i musze przyznać że nawet fajnie grają.... Ale sama muzyka, brak prezenterów, brak reklam, brak informacji o ramówce... A na pytanie czy udostępniają się kablówką odpłatnie odpowiedziała że nie... Ciekawe czy długo to pociągnie...

Ma ktoś może sytumień do pulse M3U8??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Obserwuje ten projekt od dłuższego czasu. Faktycznie grają ok, ale ciężko uwierzyć w nabycie licencji do wykorzystania marki. Wygląda to dość prowizorycznie, więc nie zdziwiłbym się, gdyby nie mieli też żadnego pozwolenia na nadawanie czy rozpowszechnianie muzyki. Identy w większości ściągnięte z internetu i te same, które swego czasu używała VIVA DE, chociaż w ogóle rzadko się pojawiają. Belki wmontowane w teledyski, w starszych teledyskach pojawia się jeszcze poprzedni, zupełnie „nievivowa” belka, więc nie jest to żaden porządny playout. Poza tym wszystkim również mam to na swojej liście IPTV i czasem gra mi w tle, bo jak wspomniałem wyżej - muzycznie jest naprawdę ok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We have a community "VIVA TV". Old tv-rips and more - join us! Link: http://vk.com/foreverviva

 

By the way, we have a music channel "Music History TV". This channel specializes in past years music, also including a big collection of VIVA video clips from the 90s and 00s. Join us! Community: http://vk.com/musictvhistory

 

This Sunday at 22:00 MSK (20:00 CET) a new music programm "Covers & Samples" will premiere! In the first episode of this programm you will see videos of artists such as Alice Cooper, Groove Coverage, Alphaville, O-Zone, Руки Вверх!, Lena Kwiatowska, Guru Josh, etc.

 

Live broadcast of "Music History TV" channel:

https://tiny.pl/rl7m9

http://vk.com/video-36662177_456242229?list=673b5219c171afc181

Edytowane przez 1993andrey1993
UPD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo VIVA Polska od 2025 roku też mi się podobało i było niebiesko-żółte z wyciętym żółtym trójkątem w środku. W tym samym czasie VIVA Germany już miał logo w białe, półprzezroczyste bez kolorów orginalnych. Na mikrofonach prezenterów/dziennikarzy VIVY Germany było białe logo na czarnym tle. Potem to już przyszła kolej na logo w jednym, zmieniającym się co chwila kolorze.

Nie oszukujmy się bo oficjalnie nie istnieje coś takiego jak VIVA Russia. To piracko nadająca stacja w internecie. To że nadają to tylko dzięki temu że są w Rosji gdzie ViacomCBS ciężko uzyskać prawa do bronienia swoich interesów. Podobno ViacomCBS już działa w tej sprawie ale na razie bez rezultatów jak widać.

Marka VIVA tak jak marka TMF zostały uśmiercone/zamknięte kilka lat temu przez właściciela i to ViacomCBS jest jedynym ich właścicielem i ma do nich prawo wyłącznie z odsprzedażą marek i praw. Niestety nie chcą tego zrobić i raczej nie zrobią bo zaszkodzą swojemu MTV. :-( Nie po to przejmowali konkurencje by ją uśmiercić by teraz komuś dać łatwy początek znowu by konkurować z ich MTV.

Edytowane przez pablo21
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan MarSag
Godzinę temu, pablo21 napisał:

Logo VIVA Polska od 2025 roku też mi się podobało i było niebiesko-żółte z wyciętym żółtym trójkątem w środku.

Czy ty masz na myśli logo z 2005 roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak! :-)

To był żart na sprawdzenie czujności :-)

Oczywiście chodziło mi o logo VIVA Polska z 2005 roku gdy kanał został przeniesiony do siedziby/centrum nadawczego MTV Net. Europe w Londynie z siedziby VIVA Media AG w Kolonii. Wtedy to VIVA Polska przestała korzystać z archiwum i bazy klipów VIVA Germany i przestawiła się na gorszą jakościowo bazę/archiwum MTV Net. Europe w tym MTV UK :-(

VIVA RU wkrótce zapewne znowu zniknie z eteru. :-)

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
21 godzin temu, PawelNowy napisał:

Pulse TV juz nie istnieje, skonczylo sie finansowanie. Wszystkie programy poszly na VIVA TV. Nawet nowy program TOP10 VIVA Week

To mnie zaskoczyłeś (nie mam czasu na śledzenie tego typu rzeczy) chociaż z drugiej strony było to do przewidzenia... Na moje mimo faktu piracenia Pul2e miał dobrą perspektywę. 

Znowu będąc w tematyce Viacomu nie ma szans na odsprzedanie praw do VIVA czy TMF a jeśli już to w chorych pieniądzach. Założenie było proste. Zaorać konkurencję i mamy to co mamy. Z czasem Viacom sam się zaora. Wtedy będzie ciekawie.

Edytowane przez slivka91
dopiska
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...