Jump to content

Recommended Posts

5 minut temu, slivka91 napisał:

Nazwa dobra, logo ujdzie. Kwestia gustu. Ciekawe jak z programami będzie :)

Myślę że będzie dobrze

23 godziny temu, Darek z Ozimka napisał:

Myślę że będzie dobrze

Również na to liczę. VIVA Russia to była moim zdaniem kwintesencja starej dobrej VIVY. Pulse jakieś zmiany wprowadzi na pewno. Oby korzystne dla widowni. :)

Edited by slivka91

Dla tych co tęsknią za Vivą jest uruchomiona w internecie (nadaje z Rosji) wersja VIVA Polska lecz tylko w jakości SD.

3 godziny temu, wizjaplus napisał:

Dla tych co tęsknią za Vivą jest uruchomiona w internecie (nadaje z Rosji) wersja VIVA Polska lecz tylko w jakości SD.

Wiem znam tego gościa. Też robi fajną vive, ale nie chce zmienic belki mimo że mu swoją wysyłałem.

W dniu 3.09.2019 o 14:51, wizjaplus napisał:

Akurat ta VIVA jest lekko mówiąc słaba. Zarówno od strony repertuaru jak i oprawy graficznej. No belki tytułowe to wręcz dramat. Sporadycznie na Twitchu można spotkać transmisję kolejnej VIVY ale z oprawą identyczną wręcz jak w oryginalnej. 

5 godzin temu, slivka91 napisał:

Akurat ta VIVA jest lekko mówiąc słaba. Zarówno od strony repertuaru jak i oprawy graficznej. No belki tytułowe to wręcz dramat. Sporadycznie na Twitchu można spotkać transmisję kolejnej VIVY ale z oprawą identyczną wręcz jak w oryginalnej. 

Ja mu wysłałem belke z 2009 roku robioną przez VIVA PLUS, ale on jej wogole nie chce dać.

Koncerty Beaty Kozidrak z parady miłości 

na pewnej stronce jest graja polska muzyke i zagraniczna :)

Edited by andyp

W dniu 1.09.2019 o 12:12, SzYcHa_2012 napisał:

Nagranie z zamknięcia VIVY Russia i startu PULSE

Genialnie to zaplanowali, mało tego pozyskali koncesję od rosyjskiego odpowiednika KRRiT :D

Przypomina to mi zamknięcie oryginalnej Vivy Niemieckiej tylko z tą różnicą, iż tam po piosence Spice Girls jeszcze było specjalne pożegnanie z widzami od prezenterów.

Edited by Aleksandra Maria (Natalia)
  • Like 1

W dniu 26.08.2019 o 21:21, Viva_Poland_FAN napisał:

31.08.2019 Viva Russia kończy nadawanie, ponieważ Viacom dowiedział się, że Viva jest streamowana nielegalnie i gościu dostał wezwanie do sadu i przegrał sprawe :( ;(

Viacom posiada prawa do marki VIVA, w tym do loga, także nic dziwnego, że koleś przegrał w sądzie, skoro bezprawnie to wykorzystywał. Dziwię się, że tego nie przwidział. Nie wiem na co on liczył. Kilka razy zerknąłem na tą rosyjską VIVĘ i poza koszmarnym dance i EDM nic tam nie było godnego uwagi.

6 godzin temu, Bloo411 napisał:

Viacom posiada prawa do marki VIVA, w tym do loga, także nic dziwnego, że koleś przegrał w sądzie, skoro bezprawnie to wykorzystywał. Dziwię się, że tego nie przwidział. Nie wiem na co on liczył. Kilka razy zerknąłem na tą rosyjską VIVĘ i poza koszmarnym dance i EDM nic tam nie było godnego uwagi.

Ja natomiast sądze inaczej. Viva Russia według mnie była godna uwagi bo grała muzyke z lat 90. A to że grała EDM to już inna sprawa.

W dniu 9.09.2019 o 21:43, Viva_Poland_FAN napisał:

Ja natomiast sądze inaczej. Viva Russia według mnie była godna uwagi bo grała muzyke z lat 90. A to że grała EDM to już inna sprawa.

Mniej EDMu a więcej różnorodności przydałoby się tej stacji. Z początku grania jako VIVA bardziej się przykładali. Był moment niedawno (teraz nie wiem nie oglądałem kilka dni) jak nadawali z szafy tak jak to było pod koniec życia VIVY. Ten sam utwór o tej samej porze kolejnego dnia. Pasmo Retro akurat podoba mi się. Lata 2004-2012 są z rzadka emitowane. Club Rotation moim zdaniem średnie. Przydałoby się coś w formie aktualnego notowania bądź formy Club Bangers jak w MTV Dance. 

Edited by slivka91

Nadawali z szafy przygotowując się do startu na nowo 16 września, aktualnie mają regularną ramówkę (trochę mało pasm ze starszymi utworami).
W międzyczasie uzyskali koncesję od Roskomnazdoru więc jakoś się rozwijają :D