Jump to content

Recommended Posts

Podczas gdy w (nie niemieckojęczynej ) Europie likwidowane są lokalne wersje kanału VIVA od VIACOMu, w Rosji powstaje lokalna wersja, dostępna w sieci i IPTV.

Jak podaje portal SATKurier, kanał ten cieszy się nie małym zainteresowaniem.

Edited by Barti
Usunięto fragment postu. Skoro wątek jest o rosyjskiej wersji stacji VIVA to tylko o niej należy tutaj dyskutować. Za chwilę wątek totalnie się "rozleje".

31.08.2019 Viva Russia kończy nadawanie, ponieważ Viacom dowiedział się, że Viva jest streamowana nielegalnie i gościu dostał wezwanie do sadu i przegrał sprawe :( ;(

• Sad 1

27 minut temu, Viva_Poland_FAN napisał:

31.08.2019 Viva Russia kończy nadawanie, ponieważ Viacom dowiedział się, że Viva jest streamowana nielegalnie i gościu dostał wezwanie do sadu i przegrał sprawe :( ;(

To Viacom przegrał tą sprawę. Czy ten gościu?

Przykre jest to że viacom zamyka dobre projekty wtykając na siłę jakieś [beep]iane mtv.

• Upvote 2

2 godziny temu, szczepaniu napisał:

Przykre jest to że viacom zamyka dobre projekty wtykając na siłę jakieś [beep]iane mtv.

Zgadzam się z panem. A tak przy okzaji to Dzień Dobry

• Thanks 1

14 minut temu, Darek z Ozimka napisał:

Zgadzam się z panem. A tak przy okzaji to Dzień Dobry

Ja też się z wami zgadzam. Viva Russia to był jeden z najlepszych projektów jaki nadawał na ok.ru i TwitchTV. Skoro Viacom nie ma prawa do marki Viva, to czemu sie przy[beep]olili? Przecież skończyli nadawać ją, czyli tak jakby zwolnili prawa bo z niej nie korzystają. A tu jednak taka przykra sprawa. No cóż viacom jest z[beep]any i tyle.

16 minut temu, nieczęstygość napisał:

A kto powiedział, że nie mają już praw do marki VIVA? :D

Może i mają ja sie na tym nie znam, tylko od kolegi tak usłyszałem :/

3 godziny temu, nieczęstygość napisał:

A kto powiedział, że nie mają już praw do marki VIVA?

Prawa na pewno mają jak sądownie ich dorwali. A dlaczego nie chcą oddać marki ?  Logiczne bo by dostali konkurencję w postaci narodzonej nowej vivy. 

Oni to wgl głupio kombinują, zamiast VH1 nadawać w Europie jako Viva, a poza Europą jako VH1 to pchają te swoje lipne MTV "coś tam, coś tam" i VH1, gdzie marka Viva jest zdecydowanie silniejsza. Eh... Viacom 

• Upvote 1

Posted (edited)
16 godzin temu, nieczęstygość napisał:

Oni to wgl głupio kombinują, zamiast VH1 nadawać w Europie jako Viva, a poza Europą jako VH1 to pchają te swoje lipne MTV "coś tam, coś tam" i VH1, gdzie marka Viva jest zdecydowanie silniejsza. Eh... Viacom 

Szkoda gadać :/ Kiedy oni zrozumieją, że nikt nie chce MTV tylko kazdy chce VIVE.

Edited by Viva_Poland_FAN

Niestety ponurym panom w garniturach, których obchodzą jedynie tabelki w Excelu i korporacyjna nowomowa, nie w głowie sentymenty do marki (no chyba, że mowa o MTV). A szkoda, bo ktoś odpowiedzialny za ten projekt robił kawał dobrej roboty, a przynajmniej momentami przebijał to co serwuje Eska i 4FUN.

• Upvote 3

W dniu 26.08.2019 o 21:21, Viva_Poland_FAN napisał:

Kolego skąd masz takie źródło? 

Chłopaki z VIVA Russia kombinowali z nową nazwą jak i logo krótko przed ogłoszeniem zamknięcia VIVY. Jeśli Viacom zabrałby się za Nich moim zdaniem nadawanie zakończyłoby się w trybie natychmiastowym a nie z określeniem. Wspominałem o próbach ze zmianami logo i nazwy - mają możliwość wejścia w satkę co zwiększy zasięg o czym sami wspominali. Nadają dalej. Nazwa kanału PULSE Dance Music Channel. 

1 godzinę temu, slivka91 napisał:

Kolego skąd masz takie źródło? 

Chłopaki z VIVA Russia kombinowali z nową nazwą jak i logo krótko przed ogłoszeniem zamknięcia VIVY. Jeśli Viacom zabrałby się za Nich moim zdaniem nadawanie zakończyłoby się w trybie natychmiastowym a nie z określeniem. Wspominałem o próbach ze zmianami logo i nazwy - mają możliwość wejścia w satkę co zwiększy zasięg o czym sami wspominali. Nadają dalej. Nazwa kanału PULSE Dance Music Channel. 

Źródło takie mam od kolegi, który gadał z chłopakami z Viva russia i mu tak napisali :/

https://imgur.com/UzGs2Kv

Tutaj macie zappa z nowego kanału chłopaków od Vivy Russia. Pulse Dance Music Channel według mnie za[beep]iście wygląda, a jak według was?

Nagranie z zamknięcia VIVY Russia i startu PULSE

Genialnie to zaplanowali, mało tego pozyskali koncesję od rosyjskiego odpowiednika KRRiT :D
  • Like 1

00:01 - 00:29 Aż ciary przechodzą, VIVA FOREVER musiało być: idealnie wkomponowany nostalgiczny koniec teledysku, szkoda, że w Polsce Viacom  jest upośledzony i nie potrafił honorowo  zakończyć nadawania kultowej VIVY. To boli jak fan-made'y są lepsze od oryginału, ale tak to jest, jak  zatrudniają ludzi, którzy siedzą tam bo muszą, a nie robią tego z pasji.

Edited by nieczęstygość
  • Upvote 1

1 godzinę temu, nieczęstygość napisał:

00:01 - 00:29 Aż ciary przechodzą, VIVA FOREVER musiało być: idealnie wkomponowany nostalgiczny koniec teledysku, szkoda, że w Polsce Viacom  jest upośledzony i nie potrafił honorowo  zakończyć nadawania kultowej VIVY. To boli jak fan-made'y są lepsze od oryginału, ale tak to jest, jak  zatrudniają ludzi, którzy siedzą tam bo muszą, a nie robią tego z pasji.

Zgadzam się z tobą w całej rozciągłości.

6 godzin temu, Viva_Poland_FAN napisał:

Źródło takie mam od kolegi, który gadał z chłopakami z Viva russia i mu tak napisali :/

https://imgur.com/UzGs2Kv

Tutaj macie zappa z nowego kanału chłopaków od Vivy Russia. Pulse Dance Music Channel według mnie za[beep]iście wygląda, a jak według was?

Nazwa dobra, logo ujdzie. Kwestia gustu. Ciekawe jak z programami będzie :)