Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzesień jest za darmo, ale już jak ktoś weźmie w październiku, to nie ma nic za FREE ?

Gdzie, na jakiej stronie jest wszystko opisane, jasno i przejrzyście ?

 

to właśnie napisałam ze opłata uzupełniająca gratis,czyli niezależnie ktorego dnia miesiąca podpiszesz umowe do końca mieś.masz gratis:) jak to nie jest jasne to ja juz niewiem

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy strong jest dobrym dekoderem czy mozna utworzyc własne lise kanałów????? czy nadaje sie do multipakietu canal+???????? czyli jak i rozumię na 18miechów 1 miech gratis,7miechów za 19zł i dalej 39?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIEC SKUSIŁEM SIE NA MULTIPAKIET 4XCANAL+ NO I DOSTAŁEM KONCÓWKI WRZESNIA ZA 0ZŁ,6MIESIĘCY 19.50..PUZNIEJ 39.00... AKTYWACJA 19.00.DEKODER ZA 49ZŁ ALE TE STARE MEDIASATY(DO WYBORU).NO I MAM I OGLĄDAM 4XCANAL+.

 

A co to za krzyk!

Pewnie zapomniałeś wyłączyć caps lock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że mam aż tyle pytań, ale właśnie zamówiłem Multipakiet Canal+ z dodatkową opcją Orange Sport. Czy mogę do mojego pakietu dodatkowo zamówić National Geographic HD za dodatkową opłatą i czy możliwe jest zawarcie umowy przez telefon czy znów muszę się udać do autoryzowanego przedstawiciela cyfry+? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...