Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem do końca czy to kryzys wizerunkowy. Powiedział parę głupot na antenie, został zawieszony. Pracodawca ma do tego prawo. Czy postąpił słusznie, to już inna sprawa, mogło także skończyć się na upomnieniu. Ale jeśli prawdziwe są informacje że taka rozmowa w której zapewniał że będzie się trzymał z dala od polityki w swoich komentarzach się odbyła i nie dotrzymał obietnicy, to reakcja nie wydaje się aż tak nieadekwatna. Ale jak mówię tego nie oceniam. Można to krytykować, ale nigdzie tu nie widzę wizerunkowego problemu. Jest to tak przedstawiane, ale to są wyłącznie opinie tych którzy je wygłaszają.

Babiarz korzysta wyłącznie z tego że ma nazwisko i pewną markę, ale czy słusznie się go broni, to także jest ocenne. Ja jego wypowiedzi oceniam negatywnie, a seria wpadek także powoduje że zdanie o jednym z najlepszych dziennikarzy jest dla mnie wątpliwe.

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to problem wizerunkowy skoro 90% pracowników czy nawet sportowcy chcą zmiany decyzji.

Wiadomo było, że Babiarzowi raczej bliżej do poprzedniej władzy niż obecnej. Wiadomo było, że każda decyzja w jego stronę będzie wykorzystana przez środowiska powiązane z PiS. Dlatego moim zdaniem zbyt pochopnie podjęto decyzję, nie zdając sobie sprawę jakie to wywoła poruszenie. 

 

Moim (głupim, bo nie jestem żadnym fachowcem) zdaniem można było w sobotę dać oświadczenie, że to była prywatna opinia komentatora i telewizja jej nie popiera. Już w niedzielę byśmy zapomnieli o całej sprawie. A jak już ktoś chciał wyciągać konsekwencje wobec Babiarza to można to było zrobić po igrzyskach albo po kolejnych jego przemyśleniach na antenie. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...