Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Teno napisał:

Kanał youtubowy tvp sport został przejęty, zmienił nazwę na Twitter i nadaje scamerskie transmisje z Muskiem w roli głównej 

https://www.youtube.com/c/sporttvppl

Transmisja się zakończyła, ale logo Twittera zostało. Kanał nie ma żadnych treści.

TVP Sport na YouTube teraz pokazuje kolejny stream, a nazwa zmieniła się w Tesla-Live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jednemu z użytkowników YT też przejęli kanał i nadawali treści jak wczoraj na kanale TVP Sport.

Niestety nie udało się wtedy przywrócić kanału. Przy odzyskiwaniu kanału nawet pomagał jeden z największych youtuberów rolniczych w Polsce.

TVP będzie musiała uruchomić nowe konto TVP Sport lub wrzucać filmy na kanał np Bądźmy Razem TVP.

Edytowane przez Kiler
Popraw pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przejęli konto Pawlikowe Fanduby, ale udało się przenieść kanał i materiały na inne konto - może TVP też się to uda

Cytat

HEJ LUDZISKA!!!

Jak zapewne zauważyliście, zostałem ofiarą ataku i zostało przejęte cało moje konto google wraz z kanałem yt...

Na szczęście udało się ogarnąć temat dzięki wsparciu i katorżniczej pracy ekipy z @Video Brothers! Póki co jest to połowiczne zwycięstwo, ponieważ kanał przenieśliśmy na całkiem nowego maila, a poprzedni jeszcze jest w łapskach hakerów.

Ale najważniejsze, że udało się odzyskać kanał!!!

Chcę jeszcze serdecznie podziękować wszystkim, którzy cały czas zgłaszali mi na mailu kontaktowym i fb co się dzieje z kanałem! Jestem wam niezmiernie wdzięczny za tak szybkie, i aktywne monitorowanie sytuacji!

Było naprawdę ostro, atak był bardzo silny i trzeba było zastosować dość radykalne środki. No, to na razie będzie tyle i działamy dalej!!! ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SUPER MEDIALNY napisał(a):

To mam dla was rarytas w całości i uwaga są też wpadki TVP zrobiła podczas transmisji

Żaden rarytas - nagranie można normalnie oglądnąć na stronie TVP Sport i to w lepszej jakości

https://sport.tvp.pl/64517900/konferencja-prasowa-tvp-przed-mundialem-w-katarze-zapis

Edytowane przez Bartosz10
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Oglądałem TVP 4K, ale nie widziałem tego :)

Widzieliście te napisy, czy to jakiś fejk?

Pisze o tym wiele serwisów w sieci.

https://przegladsportowy.onet.pl/mundial-2022/powazna-wpadka-tvp-w-trakcie-mundialu-w-katarze-widzowie-nie-dowierzali/43kr5nw

 

Cytat

Jeszcze przed transmisją spotkania na antenie stacji TVP Sport można było posłuchać wypowiedzi ekspertów zgromadzonych w studiu. Prowadzącym program był Maciej Kurzajewski. W trakcie jego wypowiedzi na dole ekranu pojawiły się nagle zaskakujące napisy, które zupełnie nie dotyczyły ani samego mundialu, ani nawet słów prezentera

Cytat

Chrześcijańską posługę potrzebującemu niosę. Ja też jestem potrzebujący. Dawaj pieniądze, bo zaraz wszyscy traficie do obozu

FiAz68oWQAEQRnT?format=jpg&name=large

FiBNrZ4XkAUzrHO?format=jpg&name=medium

Z dalszej analizy komentarzy pod twittami wynika że te teksty widzieli chyba wyłącznie Ci którzy mieli włączone napisy, oraz że są to cytaty z serialu "Wojenne dziewczyny"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...