Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne potwierdzenie ze tvp nie umie dysponowac prawami sportowymi będziemy mieli za tydzień.

Otóz w środe pokazują mecz towarzyski Norwegia-Polska na kilku antenach czyli na TVP1 i TVP Sport, a mecz towarzyski Niemcy-Włolchy który jest w podobnych godzinach(20.45) pokazują z odtworzenia.

Pytanie jest jaki był sens kupowania praw z meczami Niemiec jeśli było mają byc pokazywane z retransmisji, gdy mecze Niemiec są zazwyczaj FTA na hotbird.

 

Niestety TVP nie w pełni wykorzystywac swoich praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Kolejne potwierdzenie ze tvp nie umie dysponowac prawami sportowymi będziemy mieli za tydzień.

Otóz w środe pokazują mecz towarzyski Norwegia-Polska na kilku antenach czyli na TVP1 i TVP Sport, a mecz towarzyski Niemcy-Włolchy który jest w podobnych godzinach(20.45) pokazują z odtworzenia.

Pytanie jest jaki był sens kupowania praw z meczami Niemiec jeśli było mają byc pokazywane z retransmisji, gdy mecze Niemiec są zazwyczaj FTA na hotbird.

 

Niestety TVP nie w pełni wykorzystywac swoich praw.

 

Mecz będzie na żywo w TVP HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Sport zakpiła sobie z kibiców biathlonu nie pokazują zawodów PŚ Presque Isle, TVP Sport nie zamierza również pokazać kolejnych zawodów PŚ w Fort Kent w USA które rozpoczynają się w czwartek.

 

A czy oni kiedyś nie zakpili sobie z kibiców ?

 

To samo o meczu Niemcy - Włochy i Polska - Norwegia można powiedziec :mrgreen:

Wolą pokazac Polaków na dwóch antenach haha, a Niemców z odtworzenia po sieczce w wykonaniu Polaków ...

 

A co do Copy Libertadores to na stronce tvp widziałem zapowiedz tych rozgrywek napisaną, ale słowa o trtanmisji nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie to napisać, więc pisze tu. Maciej Kurzajewski został po raz trzeci z rzędu najlepszym komentatorem sportowym! Rozumiecie to? Bo ja nie. Facet, który prowadzi telewizję śniadaniową, podczas problemów na miejscu wydarzeń, zamiast relacjonować to gada o "[beep]ie Marynie". Sam, gdy odbierał nagrodę mówił o sobie, że jest dziennikarzem. Dla mnie komentatora powinny wybierać osoby znające się na tym, a nie osoby oglądające "Pytanie na śniadanie" czy inne [beep]y. Gdyby nie te programy, nie zostałby nawet nominowany. Telekamery sięgnęły dna! Dziękuję za uwagę i dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że Telekamery sięgnęły dna. Kurzajewski NIE JEST komentatorem sportowym. Prowadzi programy rozrywkowe i tylko czasami serwisy sportowe. Za rok już nie będzie mógł startować, bo już wygrał trzy razy (i całe szczęście). Tegoroczne Telekamery to oszustwo, bo kilka dni temu ogłoszono, że muszą anulować sporo głosów, bo te same osoby nadsyłały kilka kuponów, czego nie zabroniono! OSZUSTWO!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gadać. Przecież ten facet jeszcze nigdy nie komentował żadnej relacji sportowej, co najwyżej studio prowadzi. Kurzajewski powinien być nominowany w kategorii rozrywka itp. ponieważ to w dużej mierze dzięki prowadzeniu "Kocham cię Polsko" tą Telekamerę zdobył. Myślę że ten kto interesuje się sportem, w życiu na Niego nie zagłosował. Aż wstydził bym się na jego miejscu tę nagrodę przyjmować.

W ogóle denerwuje mnie jeszcze to, że od lat pomijają przy nominacjach komentatorów Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłopot polega na tym ze większości kibicom nie chce sie głosowac na jakies głupie telekamery, a żę prowadzi jakieś show KOCHAM CIE POLSKO i myśle ze ci ludzie oddawali na niego głosy.

Ogólnie podsumowując kogo interesują jakies telekamery przecież ta nagroda traci prestiż jaki miała kilka lat temu

 

I widze jednak że TVP Sport ma najlepszych komentatorów bo drugie miejsce zajoł Przemek Babiarz.

Panowie i panie? dajmy szanse TVP bo mają potencjał w ludziach :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...